Som Esport
Tornar

15é Cross Popular Baix Montgó  
DISSABTE - 6 D'OCTUBRE DE 2007

Distància: 10,9 km
Patrocinen:  Festers del Cabrerot – Ajuntament de Xàbia
                    E.A.T.I.M. de Jesús Pobre

Organitzen: C.A. Llebeig Xàbia – C.A. La Faixa Jesús Pobre

CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL 15è CROSS BAIX Montgó
Clasificación General del 15è Cross Popular Baix Montgó

Cronometratge WWW.SOM ESPORT.COM
Següent Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:38:21
03:31
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:46
03:33
3
VASQUEZ CORTES, MARCELO
3
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:01
03:35
4
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
4
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:22
03:42
5
LÓPEZ PRADILLOS, JAVIER
5
Senior masc
Independent
0:40:48
03:45
6
CARDONA TORRES, IGNACIO
0
Dorsal 0
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:09
03:47
7
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
6
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:09
03:47
8
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
1
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:41:39
03:49
9
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
7
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:59
03:51
10
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
8
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:42:04
03:52
11
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
9
Senior masc
Independent
0:42:10
03:52
12
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
10
Senior masc
Independent
0:42:33
03:54
13
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
2
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:42:36
03:54
14
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
11
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:54
03:56
15
PUIG GRIMALT, PERFECTO
12
Senior masc
C. A. Dianium
0:43:56
04:02
16
PELLÍN CÓRDOBA, MIGUEL ANGEL
13
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:43:57
04:02
17
GALLEGO BUSTOS, ENRIQUE
3
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
0:44:13
04:03
18
CALDERON GARCIA, VICENT
14
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:44:22
04:04
19
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
15
Senior masc
C. A. Benissa
0:44:44
04:06
20
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
16
Senior masc
C. A. La Faixa
0:44:52
04:07
21
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
17
Senior masc
Independent
0:45:01
04:08
22
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
4
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:08
04:09
23
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
18
Senior masc
Independent
0:45:15
04:09
24
PÉREZ SOLER, EMILI
5
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:45:20
04:10
25
AJANA, SAIYD
19
Senior masc
Independent
0:45:31
04:11
26
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
20
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:43
04:12
27
MORVAN, PHILIPPE
21
Senior masc
Independent
0:45:47
04:12
28
ALARIO PEIG, OLEGARIO
6
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:46:07
04:14
29
FALQUET PUIG, OSCAR R.
22
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:46:09
04:14
30
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
7
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:46:15
04:15
31
TOUS TERRADES, VICENT
23
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:46:17
04:15
32
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
24
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:46:24
04:15
33
DÍAZ CHACON, ISAAC
25
Senior masc
Independent
0:47:07
04:19
34
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
8
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:47:09
04:20
35
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
9
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:47:09
04:20
36
FLETCHER, DAVID
26
Senior masc
Independent
0:47:17
04:20
37
LORENTE RICART, TONI
27
Senior masc
C. A. Benissa
0:47:26
04:21
38
SABATER SAVALL, MANUEL
10
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:47:29
04:21
39
PONS COSTA, LLUÍS
11
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:47:36
04:22
40
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
1
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:47:55
04:24
41
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
28
Senior masc
Independent
0:48:00
04:24
42
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
29
Senior masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:48:01
04:24
43
SENDRA REIG, JOSE JAVIER
30
Senior masc
Independent
0:48:21
04:26
44
ESPASA MULET, JAVIER
31
Senior masc
Independent
0:48:24
04:26
45
MULET SIGNES, BENJAMIN
32
Senior masc
C. A. La Faixa
0:48:25
04:27
46
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
12
Veterans A masc
Independent
0:48:33
04:27
47
BLASCO CERVERA, SALVADOR
13
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:48:36
04:28
48
DURILLO VALLÉS, GERMAN
33
Senior masc
C. A. Corremundos
0:48:39
04:28
49
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
14
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:48:41
04:28
50
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
34
Senior masc
C. A. Corremundos
0:48:42
04:28
51
VICENS PASTOR, FERNANDO
35
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:48:50
04:29
52
SIGNES FORNÉS, JOSE
36
Senior masc
C. A. Gata
0:48:51
04:29
53
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
15
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:48:55
04:29
54
DONET DONET, SALVADOR
16
Veterans A masc
Independent
0:48:58
04:30
55
MILLAN CANO, PACO
37
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:58
04:30
56
IVARS PELLICER, MANUEL
38
Senior masc
C. A. Benissa
0:49:04
04:30
57
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
17
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:49:07
04:30
58
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
18
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:49:07
04:30
59
GILABERT GARCIA, JAIME
1
Juvenil masc
C. A. Fent Camí
0:49:08
04:31
60
AGUILILLA CAMBRÓN, SEBASTIÀ
19
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:49:14
04:31
61
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
39
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:49:14
04:31
62
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
40
Senior masc
C. A. Xeresa
0:49:16
04:31
63
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
20
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:49:18
04:31
64
ESCORTELL BOU, JAIME
41
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:24
04:32
65
TORRES QUILES, SALVADOR
42
Senior masc
Independent
0:49:30
04:33
66
FERRER FERRANDIS, JUAN
43
Senior masc
Independent
0:49:33
04:33
67
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
44
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:49:40
04:33
68
SIGNES OROVAY, JAVIER
2
Veterans B masc
Independent
0:49:41
04:34
69
MARCO RUIZ, DIEGO
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:49:44
04:34
70
LLOPIS SISTERNES, JUAN ANTONIO
21
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:49:46
04:34
71
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
45
Senior masc
G. A. Teuladí
0:49:46
04:34
72
FERNÁNDEZ CANTOS, DIONISIO
46
Senior masc
C. A. Benidorm
0:49:54
04:35
73
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
22
Veterans A masc
Independent
0:49:58
04:35
74
BAS BOLUDA, JAVIER
47
Senior masc
Independent
0:50:00
04:35
75
RODRÍGUEZ LÓPEZ, SERGIO
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:04
04:36
76
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
48
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:05
04:36
77
TORRES PALACIOS, JUAN
49
Senior masc
Independent
0:50:12
04:36
78
TERCERO LLOPIS, VICENT
50
Senior masc
C. A. Xeresa
0:50:20
04:37
79
COLOMAR LLORCA, LLUIS MIQUEL
51
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:50:21
04:37
80
LANCIS SAEZ, SALVADOR
23
Veterans A masc
Independent
0:50:24
04:38
81
GALAN ANTON, ANDRES
52
Senior masc
Independent
0:50:28
04:38
82
SAPENA SEGARRA, JOSEP
24
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:32
04:38
83
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
25
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:50:33
04:38
84
BOTELLA FORNÉ, JULIO
53
Senior masc
C. A. Mandarache Cartagena
0:50:35
04:38
85
ÁLVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
54
Senior masc
C. A. Benidorm
0:50:43
04:39
86
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
55
Senior masc
C. A. Benidorm
0:50:43
04:39
87
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
56
Senior masc
C. A. La Faixa
0:50:44
04:39
88
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
57
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:45
04:39
89
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
58
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:50:56
04:40
90
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
26
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:50:58
04:41
91
SERRA BOLUFER, JOSE VICENTE
59
Senior masc
Independent
0:50:58
04:41
92
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
27
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:51:04
04:41
93
IVARS GINER, FRANCISCO
4
Veterans B masc
Independent
0:51:05
04:41
94
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
60
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:51:06
04:41
95
SOLER FERRER, RICARDO
61
Senior masc
C. A. La Faixa
0:51:06
04:41
96
BOU SERRALTA, VICENT
5
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:51:09
04:42
97
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
6
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:51:10
04:42
98
MAS SISCAR, FERRAN
62
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:51:11
04:42
99
APARISI I CARRIÓ, JAUME
63
Senior masc
C. A. Ondara
0:51:17
04:42
100
FRASQUET MENGUAL, SERGI
64
Senior masc
Independent
0:51:18
04:42