Som Esport
Tornar

16é Cross Popular Baix Montgó  
DISSABTE - 11 D'OCTUBRE DE 2008

Distància: 11,2 km
Patrocinen:  Festers del Cabrerot – Ajuntament de Xàbia
                    E.A.T.I.M. de Jesús Pobre

Organitzen: C.A. Llebeig Xàbia – C.A. La Faixa Jesús Pobre

+ CLASSIFICACIONS


CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL 16è CROSS BAIX Montgó

Clasificación General del 16è Cross Popular Baix Montgó

Cronometratge WWW.SOM ESPORT.COM
Següent Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:38:00
03:24
2
CARDONA TORRES, IGNACIO
2
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:35
03:27
3
DEL CAMPO GIJÓN, JOSE LUIS
3
Senior masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:39:36
03:32
4
EL HOURMA, MOUNIR
4
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:47
03:33
5
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
5
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:45
03:38
6
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
6
Senior masc
C. A. Dianium
0:41:03
03:40
7
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
7
Senior masc
C. A. Dianium
0:41:14
03:41
8
CASTELLÓ CERVERA, ENRIQUE
1
Veterans A masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:41:29
03:42
9
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
8
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:48
03:44
10
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
9
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:10
03:46
11
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
2
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:42:28
03:48
12
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
10
Senior masc
C. A. Benissa
0:43:14
03:52
13
PÉREZ SOLER, EMILI
3
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:43:15
03:52
14
JULIÁ PELLICER, JOSE FRANCISCO
4
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:43:15
03:52
15
LORITE MAS, PAU
11
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:37
03:54
16
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
12
Senior masc
C. A. La Faixa
0:43:38
03:54
17
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
5
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:45
03:54
18
DIAZ CHACON, ISAAC
13
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:58
03:56
19
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
14
Senior masc
C. A. CM Asesores
0:44:12
03:57
20
SOSA PERALTA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:21
03:58
21
AJANA, SAIYD
15
Senior masc
Independent
0:44:35
03:59
22
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:44:35
03:59
23
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
16
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:44:41
03:59
24
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
17
Senior masc
Independent
0:44:46
04:00
25
FERRER PEIRÓ, TINO
7
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:46
04:00
26
ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
18
Senior masc
C. A. Benidorm
0:44:49
04:00
27
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
8
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:51
04:00
28
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
19
Senior masc
Independent
0:44:52
04:00
29
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
20
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:53
04:01
30
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:44:56
04:01
31
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
2
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:20
04:03
32
DE LA ENCARNACIÓN RAMIRO, OSCAR
21
Senior masc
Independent
0:45:37
04:04
33
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO BEKELE
9
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:45:45
04:05
34
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
22
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:56
04:06
35
LANCIS SAEZ, SALVADOR
10
Veterans A masc
Independent
0:46:05
04:07
36
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
23
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:46:20
04:08
37
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
24
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:46:20
04:08
38
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
25
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:46:31
04:09
39
FERRE CHORRO, SERGI
26
Senior masc
Independent
0:46:31
04:09
40
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
11
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:35
04:10
41
PUIG MAHIQUES, JOSÉ
27
Senior masc
C. A. La Faixa
0:46:51
04:11
42
SAVALL TEROL, ANDRES
28
Senior masc
C. A. Benidorm
0:46:54
04:11
43
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
12
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:46:57
04:12
44
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
13
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:46:59
04:12
45
ROIG COSTA, ADOLFO
14
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:47:00
04:12
46
ESCORTELL BOU, JAIME
29
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:00
04:12
47
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
30
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:47:12
04:13
48
DURÁ SERRA, ALBERTO
31
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:47:19
04:13
49
MORENO AGUADO, FRANCISCO
32
Senior masc
Independent
0:47:21
04:14
50
MONFORT CASELLES, JAIME
15
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:47:23
04:14
51
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
33
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:37
04:15
52
VICENS PASTOR, FERNANDO
34
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:47:37
04:15
53
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
35
Senior masc
C. A. Corremundos
0:47:41
04:15
54
PERRY, MARCO LEE
36
Senior masc
C. A. La Faixa
0:47:58
04:17
55
DE JUAN DEVESA, VICENTE
16
Veterans A masc
Independent
0:48:24
04:19
56
GALAN ANTON, ANDRES
37
Senior masc
Independent
0:48:31
04:20
57
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
38
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:35
04:20
58
SABATER SAVALL, MANUEL
17
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:48:39
04:21
59
SAPENA SEGARRA, JOSEP
18
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:44
04:21
60
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:48
04:22
61
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
39
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:05
04:23
62
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
40
Senior masc
C. A. Benissa
0:49:08
04:23
63
CEBRIAN MARTÍNEZ, JOSE
19
Veterans A masc
Independent
0:49:10
04:23
64
RIVERA AISA, BERTA
1
Senior fem
C. A. Dianium
0:49:24
04:25
65
SALA GARCIA, MAYCA
2
Veterans A fem
C. A. Benidorm
0:49:25
04:25
66
ESPASA MULET, JOSE
41
Senior masc
Independent
0:49:28
04:25
67
ORTOLÁ ORTOLÁ, ALEJANDRO
42
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:49:36
04:26
68
SMAILI, AHMED
1
Junior masc
Independent
0:49:37
04:26
69
IVARS PELLICER, MANUEL
43
Senior masc
C. A. Benissa
0:49:40
04:26
70
ARLANDIS FERRAGUD, ANTONI
20
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:49:42
04:26
71
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
44
Senior masc
Independent
0:49:43
04:26
72
DUART AÑÓ, JOSE FCO.
21
Veterans A masc
C. A. Sollana
0:49:43
04:26
73
CHAPELET DENIA, PABLO
3
Veterans B masc
Independent
0:49:53
04:27
74
SIGNES OROVAY, JAVIER
4
Veterans B masc
Independent
0:49:55
04:27
75
PASTOR ZORITA, FERNANDO
45
Senior masc
Independent
0:49:57
04:28
76
MIRALLES MAS, NOEL
46
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:50:03
04:28
77
ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
47
Senior masc
C. A. La Faixa
0:50:08
04:29
78
PÉREZ PONS, JAUME
48
Senior masc
C. A. La Xara
0:50:09
04:29
79
GILABERT MIRA, JOSE
22
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:50:12
04:29
80
FORNÉS PEDRO, LLUIS
49
Senior masc
Independent
0:50:14
04:29
81
BONET i CAMPS, JOSEP VICENT
23
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:20
04:30
82
CATALÁ FERNÁNDEZ, VICENTE JOSE
24
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:24
04:30
83
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
50
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:28
04:30
84
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
51
Senior masc
C. A. Corremundos
0:50:29
04:31
85
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
5
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:50:33
04:31
86
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
2
Senior fem
C. Multiesport Marina Alta
0:50:36
04:31
87
SOLER FERRER, RICARDO
52
Senior masc
C. A. La Faixa
0:50:37
04:31
88
LLOPIS SISTERNES, JUAN ANTONIO
25
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:50:38
04:31
89
SANCHIS MESTRE, CARLOS
6
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:50:38
04:31
90
MORANT GALLEGO, ANTONIO
26
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:50:39
04:31
91
ARAGÓ SALA, ANTONIO
53
Senior masc
Independent
0:50:39
04:31
92
CAMPS SENDRA, DAVID
54
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:50:42
04:32
93
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
27
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:50:42
04:32
94
SASTRE SENDRA, FERNANDO
55
Senior masc
C. E. Xe K Vaig
0:50:43
04:32
95
PÉREZ ESCRIVÁ, J. ANTONIO
28
Veterans A masc
C. Triatló Sueca
0:50:44
04:32
96
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
7
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:50:45
04:32
97
FERNÁNDEZ LUNA, LORENZO
56
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:48
04:32
98
ENGUIX BATALLER, PAU
57
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:50:49
04:32
99
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
58
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:50:50
04:32
100
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
8
Veterans B masc
C. Esportiu Ambra
0:50:50
04:32