Som Esport
Tornar

16é Cross Popular Baix Montgó  
DISSABTE - 11 D'OCTUBRE DE 2008

Distància: 11,2 km
Patrocinen:  Festers del Cabrerot – Ajuntament de Xàbia
                    E.A.T.I.M. de Jesús Pobre

Organitzen: C.A. Llebeig Xàbia – C.A. La Faixa Jesús Pobre

+ CLASSIFICACIONS


CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL 16è CROSS BAIX Montgó

Clasificación General del 16è Cross Popular Baix Montgó

Cronometratge WWW.SOM ESPORT.COM
Primer Anterior

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
403
LÓPEZ BALDO, BARTOLOMÉ
192
Senior masc
Independent
1:09:59
06:15
404
NOGUERA MAS, JOANA
13
Senior fem
C. A. Cap-i-Cua
1:10:35
06:18
405
CUESTA CUESTA, JUAN FCO
193
Senior masc
Independent
1:10:35
06:18
406
CASELLES PEDRO, FRANCISCO
116
Veterans A masc
C. A. Gata
1:10:58
06:20
407
PUIG GRANELL, MARIA
14
Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:10:59
06:20
408
MOSCARDÓ MARTÍNEZ, JORDI
117
Veterans A masc
A. J. O. S. Xàtiva
1:11:24
06:23
409
IGUALADA CARRETERO, CARLOS
194
Senior masc
A. J. O. S. Xàtiva
1:11:24
06:23
410
GINESTAR NOGUERA, JUANA VICENTA
18
Veterans A fem
Independent
1:11:47
06:25
411
AGULLÉS SIGNES, ROSA
19
Veterans A fem
C. A. La Faixa
1:11:52
06:25
412
CANO GARCIA, PAULINO
45
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
1:11:59
06:26
413
JAQUE NAVARRO, CARLOS
195
Senior masc
Independent
1:12:02
06:26
414
FORNÉS GRIMALT, XARO
20
Veterans A fem
C. A. La Faixa
1:12:04
06:26
415
SIGNES CERVERA, BEATRIZ
21
Veterans A fem
C. A. La Faixa
1:12:08
06:26
416
COSTA RAMIS, ANDREU
118
Veterans A masc
C. A. La Faixa
1:12:08
06:26
417
GARCIA I SOLER, ERNEST
196
Senior masc
C. A. Gata
1:12:31
06:29
418
BALLESTER ZARAGOZA, PABLO
197
Senior masc
Independent
1:13:04
06:31
419
BREITER, IRIS
22
Veterans A fem
C. A. Corremundos
1:13:44
06:35
420
PASCUAL ESCRIVÁ, SALVADOR
46
Veterans B masc
C. Esportiu Ambra
1:13:45
06:35
421
FORNÉS FORNÉS, MAITE
23
Veterans A fem
C. A. La Faixa
1:13:53
06:36
422
PINEDA BAS, KIKA
15
Senior fem
Independent
1:14:11
06:37
423
NOTTINGHAM, DALE SIMON
119
Veterans A masc
Independent
1:14:59
06:42
424
PASTOR EGIDO, AMELIA
15
Veterans B fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:15:55
06:47
425
CRESPO SENTÍ, CARMINA
24
Veterans A fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:15:55
06:47
426
CORNEJO CORNEJO, CARMEN
16
Veterans B fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:15:55
06:47
427
MARTÍNEZ PUIG, FINA
25
Veterans A fem
C. A. Amunt i Avall
1:16:58
06:52
428
PLANELLS ANDREU, EVARISTO
47
Veterans B masc
C. A. Amunt i Avall
1:16:58
06:52
429
PÉREZ LÓPEZ, EDUARDO
120
Veterans A masc
Independent
1:17:06
06:53