Som Esport
Tornar

16é Cross Popular Baix Montgó  
DISSABTE - 11 D'OCTUBRE DE 2008

Distància: 11,2 km
Patrocinen:  Festers del Cabrerot – Ajuntament de Xàbia
                    E.A.T.I.M. de Jesús Pobre

Organitzen: C.A. Llebeig Xàbia – C.A. La Faixa Jesús Pobre

+ CLASSIFICACIONS


CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL 16è CROSS BAIX Montgó

Clasificación General del 16è Cross Popular Baix Montgó

Cronometratge WWW.SOM ESPORT.COM
Primer Anterior Següent Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
101
ALABAU MARTÍ, LAURA
3
Veterans A fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:51
04:32
102
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
29
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:50:52
04:33
103
LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
30
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:50:54
04:33
104
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
59
Senior masc
Independent
0:50:55
04:33
105
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
60
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:51:04
04:34
106
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
61
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:51:14
04:35
107
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
31
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:51:19
04:35
108
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
32
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:51:22
04:35
109
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
62
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:51:25
04:36
110
GARCIA MAHIQUES, VICENT
33
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:51:26
04:36
111
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
63
Senior masc
C. A. Xeresa
0:51:27
04:36
112
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
64
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:35
04:36
113
FERRER PEIRO, MANUEL
34
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:51:39
04:37
114
TORRES OLIVER, XAVIER
65
Senior masc
C. A. Gata
0:51:41
04:37
115
MONCHO SOLER, JOSE FCO.
66
Senior masc
C. A. Gata
0:51:42
04:37
116
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
67
Senior masc
Independent
0:51:44
04:37
117
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
35
Veterans A masc
Independent
0:51:46
04:37
118
DELGADO DOMÍNGUEZ, PABLO
68
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:51:47
04:37
119
FAYOS MOLLÁ, ISAIES
9
Veterans B masc
Colla Córrer Passa-ho Bé
0:51:57
04:38
120
ARIZA CARIÑENA, ALFONSO
36
Veterans A masc
C. A. Cafeteria Willy
0:52:05
04:39
121
ABELLAN MORENO, SINDO
69
Senior masc
Independent
0:52:08
04:39
122
HERVÁS PEINADO, JOSEP
10
Veterans B masc
C. Hàndbol Riola
0:52:08
04:39
123
COMPANY MENGUAL, XAVI
70
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:52:21
04:40
124
ABARCA FALGAS, JOSE
71
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:52:22
04:41
125
CRISOSTOMO QUINTERO, JUAN
72
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:52:25
04:41
126
MIRALLES VELA, ENRIQUE
37
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:26
04:41
127
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
73
Senior masc
C. A. La Faixa
0:52:29
04:41
128
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
38
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:52:30
04:41
129
GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
74
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:52:32
04:41
130
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
75
Senior masc
Independent
0:52:32
04:42
131
PASTOR GAVILÁ, MIGUEL
76
Senior masc
Independent
0:52:35
04:42
132
AZCANIO SANCHEZ, CRISTO
77
Senior masc
Independent
0:52:41
04:42
133
SIVERA TUR, PEP
78
Senior masc
C. A. Ondara
0:52:43
04:42
134
GINER FERRANDO, PEP
79
Senior masc
C. A. Ondara
0:52:43
04:42
135
SOLER GINESTAR, SERGI
80
Senior masc
C. A. Ondara
0:52:43
04:42
136
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
81
Senior masc
C. A. Ondara
0:52:43
04:42
137
ROSELLÓ COLL, JUANJO
39
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:52:47
04:43
138
GARCIA MONTAVA, JOSE
82
Senior masc
Independent
0:52:47
04:43
139
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
40
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:52:54
04:43
140
ARJONA BAEZA, MANUEL ANTONIO
83
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:59
04:44
141
FULLANA FONT, ENRIQUE
84
Senior masc
Independent
0:53:12
04:45
142
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN D.
85
Senior masc
C. A. Benissa
0:53:13
04:45
143
MARCOS SECO, LUIS
2
Junior masc
C. A. Oranje Alfaz del Pi
0:53:18
04:46
144
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
41
Veterans A masc
C. A. Gata
0:53:19
04:46
145
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
86
Senior masc
Independent
0:53:21
04:46
146
SIGNES ANDREU, JAUME
42
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:53:42
04:48
147
SASTRE TORRES, JOSE VICENTE
43
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:53:43
04:48
148
OLCINA SAMBLAS, IBLES
3
Junior masc
Independent
0:53:44
04:48
149
MARTÍNEZ MARTÍ, ALEJANDRO
4
Junior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:53:45
04:48
150
IVARS GINER, FRANCISCO
11
Veterans B masc
C. A. La Xara
0:53:54
04:49
151
AROSTEGUI CASANS, IÑAKI
87
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:53:56
04:49
152
DONDERIS PASTOR, SALVADOR
88
Senior masc
Independent
0:54:00
04:49
153
BUIGUES CARRIÓ, FRANCISCO
44
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:54:13
04:51
154
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
89
Senior masc
C. A. Ondara
0:54:14
04:51
155
GINESTAR IVARS, GUSTAVO
90
Senior masc
C. A. Benissa
0:54:15
04:51
156
RIPOLL FUERTES, JOSEP GERMÁ
91
Senior masc
C. A. Benissa
0:54:16
04:51
157
SAVALL IBIZA, XIMO
45
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:54:19
04:51
158
CARDONA GAVILÁ, MIGUEL J.
92
Senior masc
Independent
0:54:20
04:51
159
PAMBLANCO VALERO, VICENTE
12
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:54:27
04:52
160
HALL, CLAIRE JOY
3
Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:27
04:52
161
CHELI FERRER, DIONISIO
13
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:54:32
04:52
162
JORRO RAMON, JORDI
93
Senior masc
C. A. Dianium
0:54:32
04:52
163
BOSCH LEIBER, GUNTER
94
Senior masc
C. A. Oranje Alfaz del Pi
0:54:37
04:53
164
PEÑUELAS GONZÁLEZ, GUILLERMO MARIA
46
Veterans A masc
Independent
0:54:40
04:53
165
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
95
Senior masc
C. A. Ondara
0:54:42
04:53
166
BUIGUES I PASTOR, JOAN FRANCESC
96
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:42
04:53
167
WOLF, ANDREAS
14
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:43
04:53
168
LUENGO MEDINA, JOSE LUIS
47
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:43
04:53
169
SANTACREU IVARS, MIGUEL
5
Junior masc
C. A. Benissa
0:54:46
04:53
170
PÉREZ LLORCA, ANTONI
48
Veterans A masc
Colla Córrer Passa-ho Bé
0:54:49
04:54
171
FERRER MULET, FRANCESC
15
Veterans B masc
Independent
0:54:51
04:54
172
GERMAN HERRERA, ALONSO
49
Veterans A masc
C. A. Oranje Alfaz del Pi
0:54:52
04:54
173
RUZ LUCENA, MANUEL
50
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:54:52
04:54
174
MORENO LAINEZ, JULIO
51
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:54:53
04:54
175
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
52
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:54:54
04:54
176
FUSTER MESTRE, ANA
4
Veterans A fem
C. A. l' Espenta
0:54:55
04:54
177
PEDRO MESTRE, JOSE
53
Veterans A masc
C. A. Gata
0:54:55
04:54
178
SAPENA BAÑO, ANGEL
97
Senior masc
Independent
0:54:56
04:54
179
CARLES VALDES, VICENTE
98
Senior masc
Independent
0:54:57
04:54
180
MELENCHÓN SÁNCHEZ, ANA MARIA
2
Veterans B fem
C. A. Ondara
0:54:58
04:55
181
VILLAR SANCHO, EDELMIRO
99
Senior masc
C. A. Ondara
0:54:59
04:55
182
CABRERA SEVILLA, PEDRO
100
Senior masc
Independent
0:55:00
04:55
183
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
101
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:02
04:55
184
BISQUERT CHOLBI, JOAN
102
Senior masc
Independent
0:55:04
04:55
185
SIGNES HERRERO, MIGUEL
103
Senior masc
Independent
0:55:11
04:56
186
MULET DIEGO, VICENT
54
Veterans A masc
C. A. Gata
0:55:11
04:56
188
ALVAREZ PINTOR, ANTONI
104
Senior masc
Independent
0:55:16
04:56
189
MULET PONS, JOSE MIGUEL
105
Senior masc
C. A. Ondara
0:55:17
04:56
190
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
55
Veterans A masc
Independent
0:55:18
04:56
191
SERVER MILLET, JUAN ANTONIO
56
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:55:24
04:57
192
GALAN LEO, ANDRES
16
Veterans B masc
Independent
0:55:27
04:57
193
ESPINÓS MUT, MOISES
106
Senior masc
Independent
0:55:29
04:57
194
SIGNES FORNÉS, JOSE
107
Senior masc
C. A. Gata
0:55:29
04:57
195
FORNÉS ALBEROLA, LLUIS
108
Senior masc
C. A. La Faixa
0:55:36
04:58
196
LÓPEZ IBAÑEZ, JUAN JOSE
57
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:55:38
04:58
197
SORIANO GALINDO, AMPARO
5
Veterans A fem
C. A. l' Espenta
0:55:40
04:58
198
PÉREZ GOMIS, JOSE MIGUEL
58
Veterans A masc
Independent
0:55:43
04:59
199
FELIU SALVÁ, DAVID
109
Senior masc
C. A. La Faixa
0:55:47
04:59
200
FORNÉS DIEGO, DANIEL
110
Senior masc
C. A. La Faixa
0:55:47
04:59
201
TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL
111
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:55:47
04:59