Som Esport
Tornar

17è Cross Popular Baix Montgó
DISSABTE - 10 D'OCTUBRE DE 2009

Distància: 11,3 km
Patrocinen:  Festers del Cabrerot – Ajuntament de Xàbia
                    E.A.T.I.M. de Jesús Pobre

Organitzen: C.A. Llebeig Xàbia – C.A. La Faixa Jesús Pobre


+ CLASSIFICACIONS


CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL 17è CROSS BAIX Montgó

Clasificación General del 17è Cross Popular Baix Montgó


Cronometratge WWW.SOM ESPORT.COM
Següent Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:36
03:41
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
2
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:36
03:41
3
MARTÍNEZ HERNÁNDEZ, FRANCISCO
3
Senior masc
Independent
0:42:58
03:48
4
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:03
03:49
5
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
5
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:26
03:51
6
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
6
Senior masc
C. A. CM Asesores
0:43:33
03:51
7
GÓMEZ INSA, JOSÉ F.
1
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:43:41
03:52
8
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
7
Senior masc
C. A. Running Team - Grifone
0:43:46
03:52
9
DIAZ CHACON, ISAAC
8
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:35
03:57
10
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
9
Senior masc
C. A. Benidorm
0:44:50
03:58
11
BENKHEDDA, WALID
1
Juvenil masc
Independent
0:44:54
03:58
12
SOLER GINESTAR, SERGI
10
Senior masc
C. A. Ondara
0:44:59
03:59
13
ABBOTT, RAFA
11
Senior masc
C. A. La Faixa
0:45:05
03:59
14
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
12
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:15
04:00
15
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
2
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:19
04:01
16
SOLER LLIDO, ANTONIO
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:45:21
04:01
17
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
13
Senior masc
C. A. Benissa
0:45:23
04:01
18
PEREZ SOLER, EMILI
3
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
0:45:39
04:02
19
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
4
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:45:52
04:04
20
GASCON TUR, MANUEL
14
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:46:05
04:05
21
BENEYTO, FRANC
5
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:05
04:05
22
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
15
Senior masc
C. A. La Xara
0:46:09
04:05
23
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
16
Senior masc
C. A. La Xara
0:46:13
04:05
24
TORRES SANCHEZ, SERGIO
17
Senior masc
C. A. Ondara
0:46:25
04:07
25
TORRO PENADES, GONZALO
18
Senior masc
Independent
0:46:48
04:09
26
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:47:04
04:10
27
LANCIS SAEZ, SALVADOR
6
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:12
04:11
28
GOMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
7
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:21
04:11
29
GARCIA MIRAGALL, JOSEP
19
Senior masc
C. A. Xeresa
0:47:26
04:12
30
DE JUAN DEVESA, VICENT
1
Veterans B masc
Independent
0:47:37
04:13
31
LOPEZ CANO, JORGE
20
Senior masc
Independent
0:47:43
04:13
32
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
21
Senior masc
C. A. Benissa
0:47:50
04:14
33
FORNÉS PEDRO, LLUIS
22
Senior masc
Independent
0:47:55
04:14
34
LORITE MAS, PAU
23
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:58
04:15
35
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
24
Senior masc
C. A. CM Asesores
0:48:09
04:16
36
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
8
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:48:22
04:17
37
APARICI ESCRIVA, JUAN RAFAEL
25
Senior masc
Independent
0:48:24
04:17
38
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
2
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:26
04:17
39
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
26
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:36
04:18
40
MORENO AGUADO, FRANCISCO
27
Senior masc
Independent
0:48:46
04:19
41
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
9
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:48:49
04:19
42
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
28
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:48:51
04:19
43
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
10
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:48:52
04:20
44
COSTA JORDA, MIGUEL
3
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:48:55
04:20
45
BLASCO CERVERA, SALVADOR
11
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:49:16
04:22
46
ZABALA PASTOR, JAVIER
29
Senior masc
Independent
0:49:17
04:22
47
MULET DIEGO, VICENTE
12
Veterans A masc
C. A. Gata
0:49:25
04:22
48
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
30
Senior masc
C. A. Gata
0:49:36
04:23
49
ESCORTELL BOU, JAIME
13
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:38
04:24
50
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
31
Senior masc
C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:49:42
04:24
51
MARTINEZ BELTRAN, FRANCISCO JOSE
32
Senior masc
Independent
0:49:44
04:24
52
LORENTE RICART, TONI
33
Senior masc
C. A. Benissa
0:49:45
04:24
53
NAVARRO MIÑARRO, PAU
34
Senior masc
Independent
0:49:46
04:24
54
MARTIN CABRERA, JOSE MANUEL
35
Senior masc
G. Espeleologico Gatense
0:49:50
04:25
55
MASANET SANCHO, GERARDO
36
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:49:56
04:25
56
MOLINES TORMO, JUANMI
14
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:57
04:25
57
FERRER PEIRO, TINO
15
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:57
04:25
58
FALQUET PUIG, OSCAR
37
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:50:10
04:26
59
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
16
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:50:12
04:27
60
BISQUERT CARDONA, IVAN
38
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:16
04:27
61
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
39
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:17
04:27
62
SAVALL TEROL, ANDRES
40
Senior masc
C. A. Benidorm
0:50:19
04:27
63
PLA BROSCHEIT, EDUARDO
41
Senior masc
Independent
0:50:20
04:27
64
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
42
Senior masc
C. A. Corremundos
0:50:23
04:28
65
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
17
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:50:24
04:28
66
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
43
Senior masc
C. A. Cap i Cua
0:50:33
04:28
67
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
44
Senior masc
Independent
0:50:42
04:29
68
ESPASA MULET, JOSE
18
Veterans A masc
C. A. Gata
0:50:55
04:30
69
CASTELLO APARISI, JOSE VICENTE
45
Senior masc
Independent
0:51:11
04:32
70
VICEDO MIÑANA, EMILIO
19
Veterans A masc
C. A. Favara
0:51:14
04:32
71
TORRES MARTINEZ, MIGUEL
4
Veterans B masc
C. Córrer Xeraco
0:51:16
04:32
72
IVARS GINER, FRANCISCO
5
Veterans B masc
C. A. La Xara
0:51:20
04:33
73
ROIG COSTA, ADOLFO
20
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:51:22
04:33
74
BOFÍ TORRES, IVÁN
46
Senior masc
C. A. Xeresa
0:51:29
04:33
75
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
3
Juvenil masc
C. A. Cap i Cua
0:51:33
04:34
76
VIVES VICENS, MIGUEL
47
Senior masc
Independent
0:51:38
04:34
77
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
48
Senior masc
Independent
0:51:39
04:34
78
LLEO VILLAR, MANUEL
49
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:51:39
04:34
79
ALABAU MARTÍ, LAURA
1
Veterans A fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:51:39
04:34
80
CHAMANEL i GINESTÓS, ALBERT
50
Senior masc
Independent
0:51:40
04:34
81
MORENO LAINEZ, JULIO
21
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:51:44
04:35
82
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
22
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:51:47
04:35
83
SAPENA SEGARRA, JOSEP
23
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:55
04:36
84
MONREAL MARTINEZ, PAU
51
Senior masc
Independent
0:52:03
04:36
85
TANNER, MARK STEPHEN
52
Senior masc
Independent
0:52:12
04:37
86
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
53
Senior masc
C. A. La Xara
0:52:13
04:37
87
FERRER BUIGUES, MIQUEL
54
Senior masc
C. A. Corremundos
0:52:16
04:38
88
RODRIGUEZ LOPEZ, RAUL
4
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:18
04:38
89
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
55
Senior masc
C. A. La Xara
0:52:19
04:38
90
DELGADO GOMEZ, JAVIER
56
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:52:21
04:38
91
MONCHO APARISI, JAVIER
57
Senior masc
Independent
0:52:29
04:39
92
FALQUET TORRES, TONI
24
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:52:30
04:39
93
ABELLAN MORENO, SINDO
58
Senior masc
Independent
0:52:38
04:39
94
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
59
Senior masc
Independent
0:52:41
04:40
95
CALDERON PEREZ, JOSE CARLOS
25
Veterans A masc
Independent
0:52:44
04:40
96
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
26
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:52:47
04:40
97
DOMENECH DURA, JUAN
60
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:52:48
04:40
98
GINER BALDÓ, JORDI
61
Senior masc
Independent
0:52:50
04:41
99
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
62
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:52:52
04:41
100
FERRAGUD DONET, VICENTE
63
Senior masc
Independent
0:52:53
04:41