Som Esport
18è Cross Baix Montgo

18è Cross Popular Baix Montgó
DIUMENGE - 10 D'OCTUBRE DE 2010

Distància: 12,15 km
Patrocinen:  Festers del Cabrerot – Ajuntament de Xàbia
                    E.A.T.I.M. de Jesús Pobre

Organitzen: C.A. Llebeig Xàbia – C.A. La Faixa Jesús Pobre


+ CLASSIFICACIONS


CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL 18è CROSS BAIX Montgó

Clasificación General del 18è Cross Popular Baix Montgó

Cronometratge WWW.SOM ESPORT.COM
Següent Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
VICENT MAS LEYDA
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:42:47
0:03:31
2
SERGI SOLER GINESTAR
2
Senior masc
C. A. Ondara
0:43:28
0:03:35
3
VICTOR MANUEL FERNANDEZ GARCIA
1
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:45:11
0:03:43
4
MOHAMED SAID DAYDAY
3
Senior masc
C. A. Lamuratti Denia
0:45:34
0:03:45
5
CRISTIAN MONZÓ HUERTA
2
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:01
0:03:47
6
JOSE MANUEL GARCIA BARRAGAN
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:14
0:03:48
7
EMILIO VIZCAYA GREGORIO
5
Senior masc
C. A. Dianium
0:46:26
0:03:49
8
PABLO RAMÍREZ MULET
6
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:46:41
0:03:51
9
VICENTE LLOPIS CHELI
1
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:47
0:03:51
10
JUAN MARTINEZ MARTINEZ
2
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:47:11
0:03:53
11
ANTONIO SOLER LLIDÓ
1
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:14
0:03:53
12
FERNANDO FERRER BALLESTER
7
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:47:30
0:03:55
13
VICTOR MANUEL PEREZ SANCHEZ
8
Senior masc
C. A. Benidorm
0:47:46
0:03:56
14
ISAAC DIAZ CHACON
9
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:05
0:03:57
15
JAUME CARAÑANA MOLLÁ
10
Senior masc
C. A. Benissa
0:48:50
0:04:01
16
MIGUEL ANGEL PELLIN CORDOBA
11
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:48:56
0:04:02
17
RICARDO CARAÑANA MOLLA
3
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:49:03
0:04:02
18
CARLOS SISCAR BAY
4
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:49:03
0:04:02
19
ANDRES MARTI PUIG
12
Senior masc
C. A. Xeresa
0:49:12
0:04:03
20
VICENTE LLIDO COTS
5
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:49:27
0:04:04
21
CARLOS SIMÓ COSTA
6
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:50:19
0:04:08
22
SERGIO TORRES SANCHEZ
13
Senior masc
C. A. Ondara
0:50:45
0:04:11
23
LUCAS BOIX FERRANDO
14
Senior masc
C. A. La Faixa
0:50:56
0:04:12
24
VICENT DE JUAN DEVESA
3
Veterans B masc
Independent
0:51:11
0:04:13
25
PEDRO MARTINEZ LOPEZ
4
Veterans B masc
C. A. Sol i Clima
0:51:25
0:04:14
26
GUILLEM MIRALLES SANTASFELIC
2
Juvenil masc
C. M. Botamarges Forna
0:51:42
0:04:15
27
FRANCISCO MORENO AGUADO
15
Senior masc
Independent
0:51:44
0:04:15
28
MIQUEL IVARS ESPI
16
Senior masc
C. A. La Faixa
0:51:46
0:04:16
29
MANUEL FERRER PEIRÓ
7
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:51:54
0:04:16
30
JUAN ANTONIO MONTES ROBLES
17
Senior masc
C. Esportiu Colivenc
0:52:00
0:04:17
31
JOSÉ VICENTE MARTÍ ALBIÑANA
5
Veterans B masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:52:09
0:04:18
32
AMAND ORTIZ I GISBERT
8
Veterans A masc
Independent
0:52:16
0:04:18
33
JOAN GARCIA ROSELLÓ
18
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:52:19
0:04:18
34
SALVADOR LANCIS SAEZ
9
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:52:44
0:04:20
35
MAYCA SALA GARCIA
1
Veterans A fem
C. A. Benidorm
0:52:44
0:04:20
36
LEANDRO GARCIA DE LA REINA R
10
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:52:44
0:04:20
37
JONATAN CARBILA LLORCA
19
Senior masc
Independent
0:52:45
0:04:20
38
PABLO FERNANDEZ OLIVER
20
Senior masc
C. A. Cap i Cua
0:52:45
0:04:20
39
ANTONIO VILLAFAINA EGIDO
11
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:52:45
0:04:20
40
BERNARDO JAREÑO RODRIGUEZ
6
Veterans B masc
Independent
0:52:51
0:04:21
41
HUMBERTO CHICAIZA CAISA
21
Senior masc
C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:52:59
0:04:22
42
JAIME ESCORTELL BOU
12
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:00
0:04:22
43
JOSE FRANCISCO DIEGO ROSELLO
22
Senior masc
Independent
0:53:06
0:04:22
44
PASCUAL COMPANY PUIG
13
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:53:12
0:04:23
45
MYKHAYLO KOVAL
23
Senior masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:53:13
0:04:23
46
DIEGO MONTAGUT DE LAMO
24
Senior masc
C. C. Camallaes
0:53:27
0:04:24
47
TONI LORENTE RICART
25
Senior masc
C. A. Benissa
0:53:31
0:04:24
48
PACO CAÑETE COBOS
14
Veterans A masc
Independent
0:53:31
0:04:24
49
JULIO MORENO LAINEZ
15
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:53:41
0:04:25
50
REECE DANIEL ASIK
3
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:41
0:04:25
51
IVAN BISQUERT CARDONA
26
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:58
0:04:27
52
JAIME ROS FAR
27
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:58
0:04:27
53
RAUL RODRIGUEZ LOPEZ
4
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:00
0:04:27
54
JOSE SIGNES FORNES
28
Senior masc
C. A. La Faixa
0:54:01
0:04:27
55
ESTANIS MESTRE FORNES
29
Senior masc
Independent
0:54:09
0:04:27
56
FERNANDO CALATRAVA CUEVAS
30
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:54:09
0:04:27
57
JOSE ANTONIO GARCIA VIDAL
16
Veterans A masc
Independent
0:54:09
0:04:27
58
ANTONIO ZORRILLA VICO
31
Senior masc
Independent
0:54:10
0:04:27
59
PATRICIA LOPEZ VICEDO
2
Veterans A fem
C. A. Xeresa
0:54:16
0:04:28
60
FRANCISCO JAVIE FERNANDEZ SERRAT
32
Senior masc
Independent
0:54:32
0:04:29
61
DAVID MORATA VIDAL
33
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:54:40
0:04:30
62
CARLOS ENRIQUE LÓPEZ NUEVO
34
Senior masc
Independent
0:54:41
0:04:30
63
RAFAEL IBORRA CUELLAR
17
Veterans A masc
C. A. Runnersworld Valencia
0:54:47
0:04:31
64
VICTOR MANUEL VÉLEZ BONET
35
Senior masc
C. T. Prodesport Gandia
0:54:53
0:04:31
65
FRANCISCO IVARS GINER
7
Veterans B masc
C. A. La Xara
0:54:59
0:04:32
66
JAVIER ESPASA MULET
36
Senior masc
C. A. Gata
0:55:00
0:04:32
67
LUIS MARTINEZ VIVES
37
Senior masc
Independent
0:55:01
0:04:32
68
JOSEP SAPENA SEGARRA
8
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:02
0:04:32
69
DAVID JOVER LOPEZ
38
Senior masc
Independent
0:55:04
0:04:32
70
ANTONIO JIMÉNEZ RIBOT
39
Senior masc
Independent
0:55:09
0:04:32
71
LAURA ALABAU MARTÍ
3
Veterans A fem
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:55:13
0:04:33
72
MANEL SABATER SAVALL
18
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:55:14
0:04:33
73
JOSE ABARCA FALGAS
19
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:55:14
0:04:33
74
ANTONIO PEREZ-MANGLANO ORDOVAS
20
Veterans A masc
Independent
0:55:17
0:04:33
75
JAUME PEREZ PONS
40
Senior masc
C. A. La Xara
0:55:30
0:04:34
76
JORDI GINER BALDÓ
41
Senior masc
Independent
0:55:37
0:04:35
77
JUAN VAYÁ SALORT
21
Veterans A masc
Independent
0:55:39
0:04:35
78
MANUEL MARTINEZ LUQUE
22
Veterans A masc
Independent
0:55:40
0:04:35
79
JUAN ZARAGOZÍ MULET
42
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:55:40
0:04:35
80
JOSE BADENES LIDOREAU
9
Veterans B masc
Independent
0:55:48
0:04:36
81
MAXIMINO MORANT ZACARÉS
23
Veterans A masc
C. T. Prodesport Gandia
0:55:49
0:04:36
82
SEBASTIAN MONSERRAT SIGNES
43
Senior masc
C. A. Gata
0:55:53
0:04:36
83
JUAN BAUTISTA BAÑULS PINEDA
24
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:55:57
0:04:36
84
JOSE VICENTE SALVA SIGNES
25
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:56:05
0:04:37
85
FEDERICO CLIMENT GREGORI
26
Veterans A masc
Independent
0:56:13
0:04:38
86
SINDO ABELLAN MORENO
44
Senior masc
Independent
0:56:19
0:04:38
87
CARLOS CABALLERO BERRADE
45
Senior masc
Independent
0:56:27
0:04:39
88
JOSE ANDRES MARTI ESTRUCH
27
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:56:29
0:04:39
89
VICENTE SANZ TORRO
28
Veterans A masc
C. A. Runners Rio Turia
0:56:31
0:04:39
90
DAVID BAUTISTA FORNES
46
Senior masc
C. A. Ondara
0:56:38
0:04:40
91
JOSÉ RAMÓN LILLO BEVIÁ
29
Veterans A masc
C. A. Running Team Grifone
0:56:42
0:04:40
92
JESÚS MARTIN LÓPEZ
47
Senior masc
Independent
0:56:48
0:04:40
93
ENRIQUE MIRALLES VELA
30
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:56:48
0:04:40
94
FRANCISCO MUÑOZ TORREGROSA
31
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:56:50
0:04:41
95
OLIVIA PEIRO SABATER
4
Veterans A fem
C. A. Safor
0:56:55
0:04:41
96
PAU ROSELLÓ GARCIA
48
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:56:56
0:04:41
97
FRANCISCO J. BALLESTER NOGUERA
49
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:56:56
0:04:41
98
PACO DELGADO DOMINGUEZ
50
Senior masc
Independent
0:57:00
0:04:41
99
MARIANO LLORIA GARCIA
32
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:57:03
0:04:42
100
JOSEP MULET I PEDRO
51
Senior masc
Independent
0:57:05
0:04:42