Som Esport
19è Cross Baix Montgo

19è Cross Popular Baix Montgó
DISSABTE - 8 D'OCTUBRE DE 2011

Distància: 12 Km
Hora d'eixida: 18:00 h
Patrocinen:  Festers del Cabrerot – Ajuntament de Xàbia
                  E.A.T.I.M. de Jesús Pobre
Organitzen: C.A. Llebeig Xàbia – C.A. La Faixa Jesús Pobre


+ CLASSIFICACIONS


CLASSIFICACIÓ GENERAL DEL 19è CROSS BAIX MONTGÓ

Clasificación General del 19è Cross Popular Baix Montgó

Els següents atletes estan desqualificats, i per tant no apareixen en la classificació:
M. LLEO, N. CASTELLS, J.S. NADAL, V. SAPENA, A. EGIDO, L. LLORCA, A. TORMO, J. CERVERA, J.G. CLIMENT, R. VILLAR,
A. PIERA, M.B. ABAD, P. DOMENECH, P. SAPENA, A. RODRIGO, V. PASTOR, V. CABRERA.

19è Cross Baix Montgo
Cronometratge
WWW.SOM ESPORT.COM


Següent Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Baix Montgó
P.Cat.
Virtual
Categoria Virtual
Club
Temps
T / Km
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior masc
1
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:41:12
03:26
2
CARDONA TORRES, IGNACI
2
Senior masc
1
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:34
03:28
3
CABEZAS GARCIA, AITOR
3
Senior masc
2
Veterans A Mas
Independent
0:42:21
03:32
4
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
4
Senior masc
2
Senior Mas
C. A. Dianium
0:43:53
03:39
5
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc
1
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:44:09
03:41
6
BOUCHLOUCH, HICHAM
5
Senior masc
3
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:37
03:43
7
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans A masc
1
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:46:04
03:50
8
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
6
Senior masc
3
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:46:04
03:50
9
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc
1
Junior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:38
03:53
10
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
3
Veterans A masc
2
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:46:49
03:54
11
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
7
Senior masc
4
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:22
03:57
12
RAMÍREZ MULET, PABLO
8
Senior masc
4
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:47:29
03:57
13
SOSA, JULIO ALBERTO
4
Veterans A masc
2
Veterans C Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:38
03:58
14
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
5
Veterans A masc
3
Veterans C Mas
C. A. Benissa
0:47:45
03:59
15
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
9
Senior masc
5
Senior Mas
C. A. Benissa
0:47:45
03:59
16
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
10
Senior masc
6
Senior Mas
C. A. La Xara
0:47:46
03:59
17
BISQUERT CARDONA, IVAN
11
Senior masc
7
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:47
03:59
18
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
1
Veterans D Fem
C. A. Dianium
0:47:58
04:00
19
SIMÓ COSTA, CARLOS
6
Veterans A masc
3
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:48:14
04:01
20
TORRES SANCHEZ, SERGIO
12
Senior masc
5
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:48:14
04:01
21
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
1
Veterans B masc
1
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:18
04:02
22
GIL POVEDA, JUAN JOSE
7
Veterans A masc
4
Veterans C Mas
C. A. Castalla
0:48:42
04:04
23
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
13
Senior masc
6
Veterans A Mas
C. A. Benissa
0:48:49
04:04
24
ASIK, REECE DANIEL
2
Juvenil masc
1
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:05
04:05
25
ADELL SOSPEDRA, CARLOS
14
Senior masc
8
Senior Mas
Independent
0:49:12
04:06
26
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
8
Veterans A masc
4
Veterans B Mas
Independent
0:49:13
04:06
27
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc
2
Veterans D Mas
Independent
0:49:14
04:06
28
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
3
Veterans B masc
1
Veterans E Mas
C. A. Calygat.com
0:49:14
04:06
29
SANCHEZ AZOR, JOSE MIGUEL
9
Veterans A masc
5
Veterans C Mas
Independent
0:49:27
04:07
30
FORNES MALONDA, VICTOR
15
Senior masc
9
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:49:28
04:07
31
APARISI I CARRIÓ, VICENT
16
Senior masc
7
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:49:28
04:07
32
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
10
Veterans A masc
5
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:49:31
04:08
33
GILABERT GARCIA, JAIME
17
Senior masc
1
Promesa Mas
C. A. Torrent
0:49:37
04:08
34
CABRERA LOPEZ, CARLOS
3
Juvenil masc
2
Junior Mas
C. A. Benissa
0:49:43
04:09
35
GAVILA MIÑANA, JESUS
4
Veterans B masc
3
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:49:46
04:09
36
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
18
Senior masc
8
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:49:48
04:09
37
MORENO AGUADO, FRANCISCO
19
Senior masc
9
Veterans A Mas
Independent
0:49:49
04:09
38
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
20
Senior masc
10
Senior Mas
Independent
0:50:00
04:10
39
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
21
Senior masc
11
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:02
04:10
40
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem
1
Veterans B Fem
C. E. Dorsal 19 Pego
0:50:11
04:11
41
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
22
Senior masc
12
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:13
04:11
42
ROS FAR, JAIME
23
Senior masc
13
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:50:20
04:12
43
BRACKEZ, RUBEN
24
Senior masc
14
Senior Mas
Independent
0:50:34
04:13
44
VIDAL BATALLER, JULIO
11
Veterans A masc
6
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:50:38
04:13
45
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
25
Senior masc
10
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
0:50:40
04:13
46
OLMOS VILA, VICENTE
12
Veterans A masc
7
Veterans B Mas
Independent
0:50:53
04:14
47
LORENTE RICART, TONI
26
Senior masc
11
Veterans A Mas
C. A. Benissa
0:51:01
04:15
48
AIBAR BALLESTER, DAVID
27
Senior masc
12
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:51:19
04:17
49
MASANET SANCHO, GERARDO
28
Senior masc
13
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:51:25
04:17
50
TUR CABRERA, JUAN JOSE
29
Senior masc
14
Veterans A Mas
C. A. Benissa
0:51:40
04:18
51
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
30
Senior masc
15
Senior Mas
C. A. Dianium
0:51:41
04:18
52
MORATA VIDAL, DAVID
31
Senior masc
15
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:51:42
04:19
53
DONDERIS SERRA, JAIME
32
Senior masc
16
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:51:46
04:19
54
LAHMAMI, BADREDDINE
33
Senior masc
2
Promesa Mas
Independent
0:51:51
04:19
55
ESCORTELL BOU, JAIME
13
Veterans A masc
8
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:52
04:19
56
BELDA GARRIDO, ANTONIO JAVIER
14
Veterans A masc
9
Veterans B Mas
Independent
0:52:18
04:22
57
GRAU ESPI, JOSEP
34
Senior masc
17
Veterans A Mas
C. A. La Valldigna
0:52:18
04:22
58
ANDRÉS MARTÍN , JUAN MANUEL
35
Senior masc
16
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:52:22
04:22
59
MOLINA MONGE, SERGIO
36
Senior masc
17
Senior Mas
Independent
0:52:32
04:23
60
TORRES PALACIOS, JUAN BAUTISTA
37
Senior masc
18
Senior Mas
Independent
0:52:33
04:23
61
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
38
Senior masc
19
Senior Mas
Independent
0:52:34
04:23
62
ROSELLO GARCIA, PAU
39
Senior masc
20
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:52:39
04:23
63
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
40
Senior masc
21
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:52:39
04:23
64
PONS AUSINA, JAVIER
41
Senior masc
22
Senior Mas
Independent
0:52:47
04:24
65
LLINARES ESCRIVA, BERNARDO
42
Senior masc
3
Promesa Mas
Independent
0:53:01
04:25
66
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
15
Veterans A masc
10
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:53:02
04:25
67
BENEYTO ABAD, FRANC
16
Veterans A masc
6
Veterans C Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:53:07
04:26
68
POQUET GINESTAR, AITOR
4
Juvenil masc
2
Juvenil Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:53:07
04:26
69
FERRANDO TALENS, JOSE
17
Veterans A masc
7
Veterans C Mas
G. E. La Carena La Font
0:53:17
04:26
70
FORNES PEDRO, VICENTE LUIS
43
Senior masc
23
Senior Mas
C. A. Gata
0:53:25
04:27
71
ROIG COSTA, ADOLFO
18
Veterans A masc
11
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:53:31
04:28
72
CORRAL LOPEZ, ANDRES
19
Veterans A masc
12
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:53:31
04:28
73
PEREZ PONS, JAUME
44
Senior masc
24
Senior Mas
C. A. La Xara
0:53:33
04:28
74
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
20
Veterans A masc
13
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:53:33
04:28
75
CAMBRA SANCHO, SANTIAGO
45
Senior masc
25
Senior Mas
C. C. Desnivell
0:53:39
04:28
76
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
21
Veterans A masc
8
Veterans C Mas
Independent
0:53:41
04:28
77
FORTES DIAZ, AGUSTIN
46
Senior masc
26
Senior Mas
C. de Rem Denia
0:53:42
04:29
78
SERRA BOLUFER, JOSE VICENTE
22
Veterans A masc
14
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:53:46
04:29
79
DI TRANA, MARCO
23
Veterans A masc
15
Veterans B Mas
C. A. Dianium
0:53:50
04:29
80
FERRER PEIRÓ, MANUEL
24
Veterans A masc
9
Veterans C Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:53:51
04:29
81
PONS MAS, JOSE VICENTE
47
Senior masc
18
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:53:54
04:30
82
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
48
Senior masc
19
Veterans A Mas
C. A. Gata
0:53:54
04:30
83
DELGADO GOMEZ, JAVIER
49
Senior masc
20
Veterans A Mas
C. A. Fisiosalut
0:53:57
04:30
84
MESTRE FORNES, ESTANIS
50
Senior masc
21
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:53:57
04:30
85
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
51
Senior masc
27
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:53:58
04:30
86
IVARS GINER, FRANCISCO
5
Veterans B masc
2
Veterans E Mas
Independent
0:54:01
04:30
87
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
52
Senior masc
22
Veterans A Mas
Independent
0:54:04
04:30
88
ABELLAN MORENO, SINDO
25
Veterans A masc
16
Veterans B Mas
Independent
0:54:06
04:31
89
ALMAZAN CONESA, JULIO
53
Senior masc
28
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:54:09
04:31
90
SISCAR BAY, CARLOS
26
Veterans A masc
17
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:54:15
04:31
91
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
27
Veterans A masc
18
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:54:17
04:31
92
TUR CABRERA, JOSÉ RAMÓN
54
Senior masc
29
Senior Mas
C. A. Benissa
0:54:18
04:32
93
MONTAGUT FAYOS, RAFAEL
28
Veterans A masc
10
Veterans C Mas
C. E. Llocnou
0:54:27
04:32
94
SIGNES ROSELLO, FELIPE
55
Senior masc
4
Promesa Mas
C. A. Gata
0:54:32
04:33
95
JORRO RAMON, JORDI
56
Senior masc
30
Senior Mas
C. A. Dianium
0:54:36
04:33
96
PEÑA GOMEZ, MIGUEL ANGEL
57
Senior masc
31
Senior Mas
Independent
0:54:37
04:33
97
SIGNES SIGNES, JULIAN ANTONIO
29
Veterans A masc
19
Veterans B Mas
C. A. Gata
0:54:39
04:33
98
SAPENA SEGARRA, JOSEP
6
Veterans B masc
4
Veterans D Mas
Independent
0:54:42
04:34
99
DEL ROSARIO RAMIS, PACO
30
Veterans A masc
20
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
0:54:44
04:34
100
GARCIA FORNÉS, JOSEP
31
Veterans A masc
21
Veterans B Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:54:47
04:34