Som Esport
20è Cross Baix Montgo

CLASSIFICACIÓ GENERAL 20è CROSS BAIX MONTGÓ

Data: 7 d'Octubre de 2012
Distància: 13,850 Km

Organitza: C. A Llebeig Xàbia i C. A. La Faixa

+ CLASSIFICACIONS >>>

Categoria Virtual
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Categoria Oficial
 
Categoria Virtual
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P..Cat
Cat. Virtual
Temps
T. Real
T/Km
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
1
Senior Mas
0:49:09
0:49:07
03:33
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc
C. A. Cametes Spat
2
Senior Mas
0:50:17
0:50:15
03:38
3
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
Veterans B Mas
0:52:09
0:52:08
03:46
4
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN GASTON
3
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
1
Veterans A Mas
0:53:53
0:53:52
03:53
5
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
4
Senior masc
Independent
3
Senior Mas
0:54:42
0:54:41
03:57
6
CUELLO SANTACREU, JUANFRAN
5
Senior masc
C. A. Benissa
4
Senior Mas
0:56:00
0:55:58
04:03
7
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
6
Senior masc
C. C. Camallaes
1
Promesa Mas
0:56:22
0:56:21
04:04
8
RIOS MOREIRAS, KIKO
7
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
5
Senior Mas
0:56:45
0:56:40
04:05
9
TUR CATALÁ, LUIS
8
Senior masc
C. A. iRun Calp
2
Veterans A Mas
0:56:46
0:56:44
04:06
10
BISQUERT CARDONA, IVÁN
9
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
6
Senior Mas
0:56:59
0:56:56
04:07
11
MASANET SANCHO, ANTONIO
2
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
2
Veterans B Mas
0:57:03
0:57:02
04:07
12
ASIK, REECE DANIEL
1
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
1
Juvenil Mas
0:57:19
0:57:18
04:08
13
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
Veterans D Mas
0:57:29
0:57:28
04:09
14
ABBOTT , RAFAEL
10
Senior masc
C. A. La Faixa
3
Veterans A Mas
0:57:39
0:57:36
04:10
15
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
11
Senior masc
C. A. Benissa
4
Veterans A Mas
0:57:54
0:57:52
04:11
16
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
3
Veterans A masc
C. A. Benissa
3
Veterans B Mas
0:57:55
0:57:53
04:11
17
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B masc
C. A. Calygat.com
1
Veterans E Mas
0:58:11
0:58:10
04:12
18
RODRÍGUEZ LÓPEZ, RAÚL
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
2
Juvenil Mas
0:58:12
0:58:12
04:12
19
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
3
Veterans B masc
C. E. El Portell
2
Veterans D Mas
0:58:16
0:58:15
04:12
20
DIAZ CHACON, ISAAC
12
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
5
Veterans A Mas
0:58:40
0:58:38
04:14
21
MONFORT PEDRO, JOSE MANUEL
3
Juvenil masc
C. A. Dianium
3
Juvenil Mas
0:58:42
0:58:42
04:14
22
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
4
Veterans A masc
C. A. Benissa
1
Veterans C Mas
0:58:58
0:58:57
04:15
23
LAHMAMI, BADREDDINE
13
Senior masc
C. A. Gata
7
Senior Mas
0:59:11
0:59:09
04:16
24
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
2
Veterans E Mas
0:59:16
0:59:14
04:17
25
SESE VIVES, JOSE VICENTE
5
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
4
Veterans B Mas
0:59:18
0:59:15
04:17
26
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
14
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
6
Veterans A Mas
0:59:31
0:59:26
04:17
27
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
15
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
7
Veterans A Mas
0:59:33
0:59:30
04:18
28
SOSA, JULIO ALBERTO
5
Veterans B masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
3
Veterans D Mas
0:59:49
0:59:48
04:19
29
MORENO AGUADO, FRANCISCO
16
Senior masc
C. A. Dianium
8
Veterans A Mas
1:00:38
1:00:36
04:23
30
MIQUEL SALGADO-ARAUJO, JOSÉ LUIS
6
Veterans A masc
Independent
2
Veterans C Mas
1:00:40
1:00:38
04:23
31
BAS ENGLISH, PABLO
17
Senior masc
Independent
9
Veterans A Mas
1:00:44
1:00:44
04:23
32
CABRERA LOPEZ, CARLOS
18
Senior masc
C. A. Benissa
1
Junior Mas
1:00:49
1:00:46
04:23
33
ANDRÉS MARTÍN, JUAN MANUEL
19
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
8
Senior Mas
1:00:52
1:00:49
04:23
34
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
20
Senior masc
C. A. Cametes Spat
9
Senior Mas
1:01:04
1:01:02
04:24
35
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
7
Veterans A masc
C. A. Gata
3
Veterans C Mas
1:01:10
1:01:06
04:25
36
RODRÍGUEZ SALVÀ, JORGE
4
Juvenil masc
G. Espeleologico Gatense
4
Juvenil Mas
1:01:19
1:01:18
04:26
37
TORRES SANCHEZ, SERGIO
21
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
10
Veterans A Mas
1:01:37
1:01:20
04:26
38
SOLER GINESTAR, SERGI
22
Senior masc
C. A. Ondara
10
Senior Mas
1:01:37
1:01:20
04:26
39
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
23
Senior masc
C. A. l' Espenta
11
Senior Mas
1:01:45
1:01:41
04:27
40
PEREZ SOLER, EMILI
6
Veterans B masc
C. A. Ondara
4
Veterans D Mas
1:01:47
1:01:46
04:28
41
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
24
Senior masc
C. A. Corremundos
11
Veterans A Mas
1:01:51
1:01:46
04:28
42
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSE
25
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
12
Veterans A Mas
1:02:00
1:01:57
04:28
43
CLIMENT SOLER, ANTONIO
26
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
12
Senior Mas
1:02:02
1:02:00
04:29
44
BONET DASÍ, ANDRÉS
5
Juvenil masc
Independent
5
Juvenil Mas
1:02:03
1:02:03
04:29
45
MORATÓ RAFET, KICO
27
Senior masc
C. Independents de la Marina
13
Senior Mas
1:02:05
1:02:01
04:29
46
MASANET SANCHO, GERARDO
8
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
5
Veterans B Mas
1:02:10
1:02:08
04:29
47
BRACKEZ, RUBEN
28
Senior masc
C. A. Corremundos
14
Senior Mas
1:02:15
1:02:15
04:30
48
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
9
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
6
Veterans B Mas
1:02:16
1:02:08
04:29
49
CHICAIZA, HUMBERTO
29
Senior masc
C. A. Dianium
13
Veterans A Mas
1:02:22
1:02:19
04:30
50
ESTEVEZ CABALLERO, SONIA
1
Veterans A fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
Veterans A Fem
1:02:22
1:02:19
04:30
51
DE JUAN DEVESA, VICENT
7
Veterans B masc
Independent
5
Veterans D Mas
1:02:23
1:02:21
04:30
52
CATALA TORREGROSA, JOSEP
10
Veterans A masc
C. A. La Xara
4
Veterans C Mas
1:02:30
1:02:28
04:31
53
DURILLO VALLÉS , GERMAN
30
Senior masc
C. A. Corremundos
15
Senior Mas
1:02:33
1:02:31
04:31
54
PONS COSTA, FRANCISCO JOSÉ
11
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
5
Veterans C Mas
1:02:59
1:02:57
04:33
55
FERRER PEIRO, TINO
12
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
6
Veterans C Mas
1:03:06
1:03:02
04:33
56
MORENO RODRIGUEZ, MODESTO
13
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
7
Veterans C Mas
1:03:21
1:03:07
04:34
57
ESPASA MULET, JOSE
14
Veterans A masc
C. A. Gata
7
Veterans B Mas
1:03:29
1:03:22
04:35
58
APARISI I CARRIÓ, VICENT
31
Senior masc
C. A. Ondara
14
Veterans A Mas
1:03:35
1:03:18
04:34
59
APARISI CARRIÓ, JAUME
32
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
15
Veterans A Mas
1:03:35
1:03:18
04:34
60
ALMAZÁN CONESA, JULIO
33
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
16
Senior Mas
1:03:55
1:03:50
04:37
61
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
34
Senior masc
C. A. La Xara
17
Senior Mas
1:04:02
1:03:55
04:37
62
ESCORTELL BOU, JAIME
15
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
8
Veterans B Mas
1:04:17
1:04:13
04:38
63
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
35
Senior masc
C. A. Dianium
18
Senior Mas
1:04:31
1:04:29
04:39
64
TSAPRALIS, NIKOS
36
Senior masc
Independent
16
Veterans A Mas
1:04:32
1:04:06
04:38
65
LANCIS SAEZ, SALVADOR
16
Veterans A masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
8
Veterans C Mas
1:04:34
1:04:29
04:39
66
SALMERÓN MATEO, JAVI
37
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
19
Senior Mas
1:04:49
1:04:45
04:41
67
FONT ROSELLO, JOAN VICENT
17
Veterans A masc
G. Muntanya Calp
9
Veterans B Mas
1:05:01
1:04:53
04:41
68
MONFORT CASELLES, JAIME
8
Veterans B masc
C. A. Cametes Spat
6
Veterans D Mas
1:05:03
1:05:00
04:42
69
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO
18
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
10
Veterans B Mas
1:05:07
1:05:04
04:42
70
SIMO ARBONA, JAVIER
38
Senior masc
Independent
20
Senior Mas
1:05:24
1:05:21
04:43
71
MANZANO ROMERO, MANUEL
19
Veterans A masc
Independent
11
Veterans B Mas
1:05:29
1:05:28
04:44
74
CASTILLO COQUE, JORGE
40
Senior masc
C. A. Dianium
17
Veterans A Mas
1:05:36
1:05:34
04:44
75
VICENS MARQUEZ, LUIS
21
Veterans A masc
C. A. La Xara
9
Veterans C Mas
1:05:40
1:05:28
04:44
77
GARCIA FORNÉS, JOSEP
23
Veterans A masc
C. A. Xe Espereu-me
12
Veterans B Mas
1:05:53
1:05:42
04:45
78
SOLER SALVA, JAIRO
41
Senior masc
C. A. La Faixa
21
Senior Mas
1:06:10
1:05:59
04:46
79
DOMENECH MARTI, TONI
42
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
18
Veterans A Mas
1:06:10
1:05:53
04:45
81
PASTOR RUBIO, VICENT
44
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
19
Veterans A Mas
1:06:10
1:05:53
04:45
82
PAYA RIBES, IVAN
45
Senior masc
C. Ondara Tri-Esport
20
Veterans A Mas
1:06:10
1:05:43
04:45
83
BEQUIO RONDA, RUBEN
46
Senior masc
Independent
22
Senior Mas
1:06:21
1:06:21
04:47
84
LOPEZ GALLEGO , EMILIO
47
Senior masc
C. A. iRun Calp
23
Senior Mas
1:06:29
1:06:25
04:48
85
VIDAL SENDRA, CRISTIAN
48
Senior masc
Independent
24
Senior Mas
1:06:37
1:06:33
04:48
86
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
49
Senior masc
C. A. Benissa
21
Veterans A Mas
1:06:57
1:06:54
04:50
87
BOLUFER MAHIQUES, PEP
50
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
25
Senior Mas
1:07:01
1:06:56
04:50
88
GARCIA AIS , JOSE MANUEL
51
Senior masc
C. A. Corremundos
26
Senior Mas
1:07:09
1:07:00
04:50
89
ROMERO RUEDA, ANTONIO JAVIER
52
Senior masc
C. A. Corremundos
27
Senior Mas
1:07:09
1:07:01
04:50
90
DELGADO DOMINGUEZ, PACO
53
Senior masc
Independent
22
Veterans A Mas
1:07:10
1:06:55
04:50
91
PALAZUELOS PASTOR, CESAR
54
Senior masc
Independent
28
Senior Mas
1:07:12
1:07:12
04:51
92
IVARS PELLICER, MANUEL
24
Veterans A masc
C. A. Benissa
13
Veterans B Mas
1:07:13
1:07:09
04:51
93
SIGNES SOLER, JORGE
55
Senior masc
C. A. La Faixa
23
Veterans A Mas
1:07:26
1:07:19
04:52
94
BUIGUES PASTOR, MIGUEL JOSE
56
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
24
Veterans A Mas
1:07:28
1:07:23
04:52
95
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
1
Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
1
Senior Fem
1:07:30
1:07:26
04:52
96
TORREGROSA PEREZ, DAVID
57
Senior masc
Independent
29
Senior Mas
1:07:43
1:07:25
04:52
97
DURA SERRA, ALBERTO
58
Senior masc
C. A. Cametes Spat
30
Senior Mas
1:07:46
1:07:34
04:53
98
PEIRO SALORT, VICENT
59
Senior masc
C. Córrer Xeraco
25
Veterans A Mas
1:07:53
1:07:40
04:53
99
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
9
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
7
Veterans D Mas
1:07:55
1:07:35
04:53
100
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
60
Senior masc
C. A. Gata
31
Senior Mas
1:08:05
1:07:48
04:54
101
NAVARRO MARTÍ, FCO. JAVIER
61
Senior masc
C. A. iRun Calp
32
Senior Mas
1:08:22
1:08:17
04:56
102
GARRIGÓS PINA, PEDRO
25
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
10
Veterans C Mas
1:08:27
1:08:09
04:55
103
GARCIA MARTINEZ, SALVA
6
Juvenil masc
Independent
6
Juvenil Mas
1:08:30
1:08:19
04:56
104
ZUÑEL BALLESTER, DAVID
62
Senior masc
Independent
26
Veterans A Mas
1:08:32
1:08:15
04:56
105
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
63
Senior masc
Independent
27
Veterans A Mas
1:08:34
1:08:28
04:57
106
MAÑAS CASCALES, RICARDO
26
Veterans A masc
C. A. Xe Espereu-me
14
Veterans B Mas
1:08:38
1:08:26
04:57
107
PASTOR SERRA, XAVIER
27
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
11
Veterans C Mas
1:08:41
1:08:37
04:57
108
AGUILILLA CAMBRON, SEBASTIAN
10
Veterans B masc
C. A. La Faixa
8
Veterans D Mas
1:08:42
1:08:35
04:57
110
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
64
Senior masc
C. A. Ondara
28
Veterans A Mas
1:08:49
1:08:27
04:57
111
BAS ARGUIJO, JULIO
28
Veterans A masc
Independent
15
Veterans B Mas
1:08:49
1:08:34
04:57
112
DE LA CRUZ GAMARRA, MIGUEL
29
Veterans A masc
Independent
12
Veterans C Mas
1:08:50
1:08:44
04:58
113
GINER LLVADOR, SANTIAGO
65
Senior masc
C. A. Benissa
33
Senior Mas
1:08:57
1:08:53
04:58
114
JORRO RAMON, JAVIER
66
Senior masc
Independent
34
Senior Mas
1:09:00
1:08:33
04:57
115
IBÁÑEZ MIRALLES, LLUIS
67
Senior masc
C. A. La Faixa
35
Senior Mas
1:09:00
1:08:48
04:58
116
CAMBRA SANCHO, SANTIAGO
68
Senior masc
C. A. Dianium
36
Senior Mas
1:09:17
1:09:06
04:59
117
TORRES CATALÁ, JAIME
69
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
37
Senior Mas
1:09:17
1:09:10
05:00
118
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
2
Veterans A fem
C. A. Dianium
2
Veterans A Fem
1:09:17
1:09:12
05:00
119
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
70
Senior masc
C. E. Dorsal 19 Pego
38
Senior Mas
1:09:18
1:09:12
05:00
120
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
30
Veterans A masc
Independent
16
Veterans B Mas
1:09:33
1:09:27
05:01
121
MORAGUES SIGNES, KIKE
71
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
39
Senior Mas
1:09:35
1:09:32
05:01
122
BAÑULS ORTOLA, MARC
72
Senior masc
Independent
40
Senior Mas
1:09:38
1:09:31
05:01
123
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
31
Veterans A masc
C. A. Gata
17
Veterans B Mas
1:09:44
1:09:37
05:02
124
PONS SORIANO, ALBERTO
32
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
18
Veterans B Mas
1:09:48
1:09:28
05:01
125
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
33
Veterans A masc
C. A. Gata
19
Veterans B Mas
1:09:55
1:09:44
05:02
126
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
34
Veterans A masc
C. A. La Faixa
20
Veterans B Mas
1:10:12
1:10:01
05:03
127
CABALLERO BERRADE, CARLOS
73
Senior masc
Independent
29
Veterans A Mas
1:10:15
1:10:12
05:04
128
SEVILLA TORRES, CARLOS
74
Senior masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
30
Veterans A Mas
1:10:21
1:10:13
05:04
129
GRAHAM, DANIEL WOOD
75
Senior masc
Independent
41
Senior Mas
1:10:24
1:10:01
05:03
130
ORTI TABERNER, BIBIÀ
76
Senior masc
Independent
42
Senior Mas
1:10:25
1:10:01
05:03
131
GILABERT MUT, XAVIER
77
Senior masc
C. A. Cametes Spat
43
Senior Mas
1:10:28
1:10:15
05:04
132
MARTINEZ VIVES, LUIS
78
Senior masc
C. A. Cametes Spat
44
Senior Mas
1:10:29
1:10:26
05:05
133
ROSELLO COLL, JUANJO
35
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
21
Veterans B Mas
1:10:31
1:10:12
05:04
134
GONZALEZ-ALBO Gª-ABADILLO, FCO JOSE
79
Senior masc
Independent
31
Veterans A Mas
1:10:35
1:10:35
05:06
135
SESE CARRIO, JOSE VICENTE
80
Senior masc
Independent
32
Veterans A Mas
1:10:45
1:10:37
05:06
136
ALBI VALERO, JOSE A.
81
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
45
Senior Mas
1:10:57
1:10:52
05:07
137
SANDAGER, IVAN
82
Senior masc
Independent
33
Veterans A Mas
1:10:58
1:10:58
05:07
138
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
11
Veterans B masc
C. A. Calygat.com
9
Veterans D Mas
1:10:59
1:10:54
05:07
139
RIPOLL MARQUEZ, VICTOR
83
Senior masc
C. A. Benissa
46
Senior Mas
1:11:00
1:10:57
05:07
140
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
36
Veterans A masc
C. A. Dianium
13
Veterans C Mas
1:11:05
1:10:44
05:06
141
PEÑUELAS GONZALEZ, GUILLERMO
37
Veterans A masc
Independent
14
Veterans C Mas
1:11:10
1:11:06
05:08
142
FORNÉS GINER, RUBÉN
84
Senior masc
Independent
47
Senior Mas
1:11:21
1:11:01
05:08
143
BARRERO LOPEZ, FRANCISCO
85
Senior masc
C. A. Ondara
48
Senior Mas
1:11:21
1:11:01
05:08
144
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
38
Veterans A masc
C. A. Gata
15
Veterans C Mas
1:11:22
1:11:11
05:08
145
SIGNES SIGNES, JULIAN
39
Veterans A masc
C. A. Gata
22
Veterans B Mas
1:11:22
1:11:11
05:08
146
JUTZI, NIKO
86
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
49
Senior Mas
1:11:23
1:11:18
05:09
147
VAZQUEZ GOMEZ, ROBERTO
40
Veterans A masc
Independent
16
Veterans C Mas
1:11:26
1:11:21
05:09
148
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
2
Senior fem
C. A. Llebeig Xàbia
2
Senior Fem
1:11:44
1:11:44
05:11
149
BILYK, RUSLAN
41
Veterans A masc
Independent
23
Veterans B Mas
1:11:58
1:11:44
05:11
150
NOGUERA CANTÓ, BARTOLOMÉ
87
Senior masc
Independent
34
Veterans A Mas
1:12:07
1:11:50
05:11
151
LLOBELL SERRAT, JOSE MIGUEL
88
Senior masc
Independent
50
Senior Mas
1:12:08
1:11:56
05:12
152
PÉREZ MONCHO, JUAN HERMINIO
89
Senior masc
C. A. Bèrnia
51
Senior Mas
1:12:10
1:11:55
05:12
153
GIL ROSELL, ANTONIO MARTIN
42
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
24
Veterans B Mas
1:12:19
1:12:05
05:12
154
REVELLES TUR, MIGUEL
90
Senior masc
C. A. Benissa
52
Senior Mas
1:12:20
1:12:16
05:13
155
RICART SANCHIS, DAVID
43
Veterans A masc
Independent
17
Veterans C Mas
1:12:20
1:12:03
05:12