V Marxa BTT Pego

V MARXA BTT PEGO
Dia: 14 de Juny de 2009
Hora: 9:00 h.
Lloc: Passeig Cervantes
Organtiza: Xe K Vaig BTT Pego
Col·labora: Ajuntament de Pego
Distància: 34 Km


Cartell de la Marxa BTT PegoDescarregat el cartell de lamarxa (0,4 MB)






Perfil de la prova




Servei de dutxes en la zona de Meta

AVITUALLAMENTS:

•Avituallament líquid en carrera ( Km 18 )
•Avituallament líquid i sòlid ( Meta


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA V MARXA BTT PEGO 2009
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
Club
P Cat
Categoria
Temps
Km / H
1
MOLL MUT, ADELINO
C. C. Bike Aventura Elx
1
Senior H
1:37:45
20,87
2
FRASQUET MASCARELL, JAVIER
C. C. Nopucmes
1
Master 30 H
1:41:44
20,05
3
BOLUDA MERI, RICARDO
Independent
2
Master 30 H
1:46:39
19,13
4
APARISI ALMARCHA, FRANCISCO JAVIER
C. C. Nopucmes
3
Master 30 H
1:47:12
19,03
5
LÓPEZ FERNÁNDEZ, NICOLÁS
C. C. Nopucmes
4
Master 30 H
1:49:04
18,70
6
VILLEGAS TRAPAGA, AARON
Independent
2
Senior H
1:50:03
18,54
7
ÁLVAREZ ORTIZ, VICTOR
C. C. Cicles Desnivell
3
Senior H
1:53:34
17,96
8
CEPA PICON, DANIEL
Independent
5
Master 30 H
1:55:38
17,64
9
IBORRA GADEA, ANTONIO
C. C. Polop
6
Master 30 H
1:57:29
17,36
10
PASCUAL CLIMENT, FRANCISCO JAVIER
C. E. El Portell
4
Senior H
1:58:19
17,24
11
PERETÓ FERNÁNDEZ, JUAN CARLOS
C. C. Cicles Desnivell
7
Master 30 H
1:58:38
17,19
12
SORRAT PEREZ, JOSE
C. C. Altea
5
Senior H
1:58:40
17,19
13
PONS MAHAUT, JORGE
C. C. Xàbia Bikers
6
Senior H
1:59:48
17,03
14
BERNAT GONZÁLEZ, ALBERT
Independent
7
Senior H
2:01:45
16,75
15
VIDAL SENDRA, CRISTIAN
Independent
1
Sub23 H
2:02:03
16,71
16
LLOPIS HAWES, CARLOS
BTT Bèrnia
8
Senior H
2:02:43
16,62
17
CAMINO DOMÍNGUEZ, RODRIGO
C. C. Cicles Desnivell
8
Master 30 H
2:05:03
16,31
18
BYRNE, JONATHAN PATRIC
C. C. Cicles Desnivell
9
Senior H
2:05:52
16,21
19
SISCAR PASTOR, CARLOS
Independent
1
Master 40 H
2:06:18
16,15
20
VILLAR FERRA, FERNANDO
C. C. Nopucmes
10
Senior H
2:06:37
16,11
21
LLOPIS BOY, MIGUEL
C. C. Polop
9
Master 30 H
2:07:51
15,96
22
FUENTES GOMIS, FRANCISCO JAVIER
C. C. La Barraca
10
Master 30 H
2:09:20
15,77
23
CASTELLA MESTRE, SAMUEL
Independent
11
Master 30 H
2:09:35
15,74
24
BERTOMEU TENT, CAYETANO
C. C. Benissa
12
Master 30 H
2:09:59
15,69
25
VIVES CERVERA, FRANCISCO
BTT Bèrnia
13
Master 30 H
2:10:14
15,66
26
MORENO SEVILLA, JUAN VICENTE
C. C. Cicles Desnivell
14
Master 30 H
2:12:41
15,37
27
ANDRES SERER, JOAN ELIES
BTT Bèrnia
15
Master 30 H
2:13:18
15,30
28
GIL RUBIO, ANTONIO RENÉ
C. C. Guadalest
16
Master 30 H
2:14:06
15,21
29
DOMENECH VIVES, JOSE
C. C. Cicles Extrem
2
Master 40 H
2:14:23
15,18
30
BOLLAÍN PÉREZ-MINGUEZ, LUIS
C. C. Xàbia Bikers
3
Master 40 H
2:14:23
15,18
31
FAUS GARCIA, MIGUEL
C. C. Des-pena-T
17
Master 30 H
2:16:30
14,94
32
PÉREZ PORTILLO, JUAN
Independent
11
Senior H
2:17:41
14,82
33
MOLL SANCHIS, FRANCISCO
C. E. MTB Xe K Vaig
18
Master 30 H
2:18:12
14,76
34
JIMENEZ PUCHOL, JESUS
C. C. Senabre
19
Master 30 H
2:19:47
14,59
35
LUCAS SERRA, AMADOR
BTT Bèrnia
12
Senior H
2:20:08
14,56
36
RUIZ GÓMEZ, ANTONIO
C. C. Altea
20
Master 30 H
2:20:20
14,54
37
GIL CABOT, VICENT
Independent
21
Master 30 H
2:20:45
14,49
38
FULLANA MARTINEZ, ARNAU
BTT Bèrnia
1
Junior H
2:20:46
14,49
39
CAMARENA BOLUDA, ANTONIO
BTT Xeraco
22
Master 30 H
2:21:17
14,44
40
GONZÁLEZ TEJADOS, AMADEO
Independent
23
Master 30 H
2:21:46
14,39
41
COLLADO PEREZ, GUILLERMO
Independent
4
Master 40 H
2:22:08
14,35
42
CAMBRA SANCHO, SANTIAGO
C. C. Cicles Desnivell
13
Senior H
2:23:05
14,26
43
ENGUIX PERALES, JAUME
Independent
14
Senior H
2:24:26
14,12
44
RUISANCHEZ GIL, LUIS
Independent
24
Master 30 H
2:25:55
13,98
45
STADLHOFER, MARTIN
C. C. Xàbia Bikers
25
Master 30 H
2:26:26
13,93
46
CHACON MORAL, ALEJANDRO
C. C. Xàbia Bikers
26
Master 30 H
2:26:26
13,93
47
MERÍ PIERA, SILVESTRE
Independent
2
Sub23 H
2:26:50
13,89
48
ANDRES CORTELL, MANEL
BTT Bèrnia
27
Master 30 H
2:26:51
13,89
49
IVARS VIDAL, DAVID
C. C. Xàbia Bikers
15
Senior H
2:27:36
13,82
50
RIPOLL SUCH, JOSE OSCAR
C. C. Polop
5
Master 40 H
2:28:30
13,74
51
DEL TORO JORNET, JESUS
BTT Ifach
28
Master 30 H
2:31:31
13,46
52
ALVAREZ BORRAS, RAMON D.
G. E. Muntanya Benifairó
16
Senior H
2:33:00
13,33
53
ANDREU CANOVAS, ALFONSO
C. C. Torrevieja
6
Master 40 H
2:33:31
13,29
54
MATA LOPEZ, JUAN MANUEL
C. C. Xàbia Bikers
29
Master 30 H
2:35:30
13,12
55
SENDRA CHOFRE, JUAN BAUTISTA
C. C. Cicles Desnivell
30
Master 30 H
2:35:53
13,09
56
AUSINA PÉREZ, AMPARO
C. C. Cicles Extrem
1
Femina Senior
2:36:09
13,06
57
COSTA BERTOMEU, MIGUEL A.
Independent
31
Master 30 H
2:36:10
13,06
58
SAEZ TOMAS, JOSE JAVIER
Independent
7
Master 40 H
2:36:42
13,02
59
PASCUAL FERRANDIZ, JOAN JOSEP
Independent
1
Master 50 H
2:38:10
12,90
60
PUIG VITORIA, SANTIAGO
Independent
17
Senior H
2:38:12
12,89
61
MARTINAVARRO NICOLAU, JAVIER
Independent
8
Master 40 H
2:38:14
12,89
62
MENGUAL FONSECA, EDUARDO
Independent
32
Master 30 H
2:38:16
12,89
63
IBAÑEZ FERRANDO, JUANMI
Independent
33
Master 30 H
2:38:16
12,89
64
MENGUAL FONSECA, TONI
Independent
18
Senior H
2:38:17
12,89
65
MORENO LLABATA, JOSE LUIS
Independent
9
Master 40 H
2:38:18
12,89
66
LLEDÓ CANO, JAVIER
BTT Ifach
34
Master 30 H
2:40:26
12,71
67
REQUENA FRESNO, MANUEL
Independent
35
Master 30 H
2:40:34
12,70
68
GARCIA PINO, RAUL
C. C. Cicles Desnivell
36
Master 30 H
2:40:39
12,70
69
MONTSERRAT PASTOR, JAUME
BTT Bèrnia
19
Senior H
2:41:32
12,63
70
SIVERA ORTOLÁ, MIGUEL ANGEL
C. C. Denia
20
Senior H
2:44:05
12,43
71
PEÑALVER CASERO, ABEL
Independent
21
Senior H
2:47:13
12,20
72
BAUTISTA FORNÉS, DAVID
C. C. A Pinyó
37
Master 30 H
2:47:58
12,15
73
SALCEDO PALACIOS, JOSE
Independent
38
Master 30 H
2:48:17
12,12
74
CAYUELAS MACIA, MANUEL JESUS
C. C. Torrevieja
39
Master 30 H
2:48:19
12,12
75
LLIDÓ TORMOS, SANTIAGO
Independent
40
Master 30 H
2:48:36
12,10
76
FERRER PRIMERO, JAVIER
Independent
41
Master 30 H
2:49:10
12,06
77
MARTINEZ GOMEZ, JAIRO MIGUEL
Independent
2
Junior H
2:49:11
12,06
78
GARCIA SORIANO, FRANCISCO
Independent
10
Master 40 H
2:49:20
12,05
79
DONDERIS SERRA, JAIME
C. Multiesport Marina Alta
42
Master 30 H
2:49:22
12,04
80
RECUERDA DELGADO, SERGIO
Independent
22
Senior H
2:50:10
11,99
81
GILABERT GARCIA, GABRIEL
Independent
43
Master 30 H
2:50:48
11,94
82
HINCAPIE CORRALES, LUIS EDUARDO
BTT Bèrnia
11
Master 40 H
2:51:31
11,89
83
ARMENTA BALBOA, ANDROS
Independent
23
Senior H
2:53:12
11,78
84
SUCH CERVERA, ANTONIO
BTT Ifach
24
Senior H
2:53:14
11,78
85
VICENS PASTOR, FERNANDO
Independent
44
Master 30 H
2:53:15
11,77
86
PERAMOS GUIJJARRO, TONI
Independent
45
Master 30 H
2:53:20
11,77
87
RONELA BERENGUER, PEDRO
C. C. Sarriá
12
Master 40 H
2:55:39
11,61
88
MARTINEZ SANCHIS, JAVI
C. C. Sarriá
25
Senior H
2:55:39
11,61
89
GADEA JUAN, JOAQUIN
C. C. Sarriá
13
Master 40 H
2:56:05
11,59
90
DEL VALLE CABRERA, DAVID
Independent
26
Senior H
2:56:14
11,57
91
MARZAL GARCIA, VICENTE L
Independent
46
Master 30 H
2:57:22
11,50
92
VIDAL FELIX, ANTONIO
Independent
47
Master 30 H
3:01:10
11,26
93
VILLALGORDO MUÑOZ, ANGEL
Independent
14
Master 40 H
3:03:21
11,13
94
TURGOOSE, GARETH
C. C. Pedreguer
15
Master 40 H
3:06:57
10,91
95
LUCERO, MARCOS ALEJANDRO
C. C. Cicles Desnivell
48
Master 30 H
3:07:39
10,87
96
SOLIS VELLOSILLO, DIEGO
Independent
49
Master 30 H
3:07:51
10,86
97
MARTINEZ MARTINEZ, RAUL
Independent
50
Master 30 H
3:08:12
10,84
98
PORTES MORELL, NESTOR
C. E. MTB Xe K Vaig
1
Cadet H
3:11:53
10,63
99
FRAU RIBERA, JOAN
C. E. MTB Xe K Vaig
2
Cadet H
3:11:54
10,63
100
CUNYAT PELLICER, FERRAN
G. E. Muntanya Benifairó
27
Senior H
3:12:23
10,60
101
MARTINEZ YERBES, ALVARO
Independent
51
Master 30 H
3:13:26
10,55
102
RUISANCHEZ ANDREU, JOSE LUIS
Independent
3
Sub23 H
3:14:00
10,51
103
BENEYTO SANCHEZ, JOSE FCO.
Independent
52
Master 30 H
3:14:03
10,51
104
BENEYTO SANCHEZ, CRISTOBAL
C. C. Bocairent
28
Senior H
3:14:04
10,51
105
BELDA MOLINA, MERCHE
Independent
2
Femina Senior
3:14:05
10,51
106
GUALDE BODAS, BENJAMIN
C. C. Polop
53
Master 30 H
3:16:30
10,38
107
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
Independent
54
Master 30 H
3:17:50
10,31
108
OLIVER SANCHEZ, DAVID
C. Multiesport Beniarbeig
29
Senior H
3:19:11
10,24
109
BARRERES GUTIERREZ, SALVADOR
Independent
55
Master 30 H
3:19:12
10,24
110
VIÑA FERRER, DAVID
Independent
56
Master 30 H
3:21:51
10,11
111
COMPANY MENGUAL, SIMON
Independent
57
Master 30 H
3:24:54
9,96
112
ROSELLÓ BORONAT, EMILIO
C. C. Denia
30
Senior H
3:24:55
9,96
113
SERVER ESPIN, FERNANDO
Independent
58
Master 30 H
3:28:07
9,80
114
MASÓ MONFORT, JAIME
Independent
59
Master 30 H
3:34:14
9,52
115
FORNES CHOVA, JOSE
Tortugas MTB
60
Master 30 H
3:34:15
9,52
116
VICENTE DIEZ, JOSE ANTONIO
C. Multiesport Beniarbeig
61
Master 30 H
3:34:55
9,49
117
ACACIO DÍAZ, RAFAEL
C. C. A Pinyó
62
Master 30 H
3:35:27
9,47
118
SOLBES SELLES, JOSE
Independent
63
Master 30 H
3:37:19
9,39
119
MARTI RAJA, ALBERTO JOSE
Independent
64
Master 30 H
3:37:23
9,38
120
DURILLO VALLÉS, GERMAN
Independent
31
Senior H
3:42:45
9,16
121
SENDRA FONT, DAVID
C. C. Pedreguer
65
Master 30 H
3:47:28
8,97
122
MOLINES IVARS, LUIS
BTT Bèrnia
32
Senior H
3:50:58
8,83
123
LÓPEZ MUÑOZ, ROGELIO
Independent
66
Master 30 H
3:56:41
8,62
124
LOPEZ MUÑOZ, FRANCISCO
Independent
16
Master 40 H
3:57:03
8,61
125
MIÑANA MIGUEL, BRUNO
Independent
67
Master 30 H
4:00:20
8,49
126
UCEDA BLAZQUEZ, VICENTE
Independent
17
Master 40 H
4:12:02
8,09