Som Esport
Cursa i Marxa per Muntanya Castell d'Aixa - Llíber

CLASIFICACIÓN GENERAL
MARXA PER MUNTANYA CASTELL D'AIXA

Fecha: 2 de Febrero de 2014

Organiza: Ajuntament de Lliber



+ CLASIFICACIONES >>>
Primero Anterior
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
81
MARIA GEMA GONZÁLEZ JORRO
44
Caminants fem
Independent
2:52:00
2:51:50
13:58
82
ROSA MARI CONTRI MOLINA
45
Caminants fem
C. A. Enganxa't a Córrer
2:54:12
2:53:56
14:08
83
MARÍA ROSA VIVES PONS
46
Caminants fem
C. A. Enganxa't a Córrer
2:54:13
2:53:59
14:09
84
YOVANA SERRATE FRAILE
47
Caminants fem
Independent
2:54:15
2:54:00
14:09
85
FIRAS LOUTFI MUÑOZ
38
Caminants masc
Independent
2:54:16
2:54:01
14:09
86
MANUELA FORNELL CHALUPETZKA
48
Caminants fem
C. A. Corremundos
2:54:50
2:54:32
14:11
87
MONIKA FORNELL CHALUPETZKA
49
Caminants fem
Independent
2:54:50
2:54:31
14:11
88
CARMEN BERTOMEU ABELLAN
50
Caminants fem
Independent
2:57:02
2:56:45
14:22
89
SANDRA FONT BERTOMEU
51
Caminants fem
Independent
3:01:22
3:01:05
14:43
90
MARIA LUISA TUR OLIVER
52
Caminants fem
Independent
3:02:57
3:02:51
14:52
91
MARIA JOSÉ TUR OLIVER
53
Caminants fem
Independent
3:02:58
3:02:49
14:52
92
PEPI FERRER AIVAR
54
Caminants fem
Independent
3:03:13
3:02:57
14:52
93
JAIME BLAS PEREZ
39
Caminants masc
Independent
3:05:15
3:05:11
15:03
94
ESTHER MAS RIERA
40
Caminants masc
Independent
3:08:39
3:08:19
15:19
95
SERGI AGUILAR TUR
41
Caminants masc
Independent
3:15:33
3:15:27
15:53
96
PEDRO LUIS ALMIÑANA FERRER
42
Caminants masc
Independent
3:15:33
3:14:19
15:48
97
FLORA FULLANA ESCODA
55
Caminants fem
Independent
3:15:34
3:14:17
15:48
98
MARTA MAHIQUES RUIZ
56
Caminants fem
Independent
3:15:36
3:15:30
15:54
99
MARIA TERESA TUR SERRA
57
Caminants fem
Independent
3:15:45
3:15:37
15:54
100
LIDIA PLATA CUESTA
58
Caminants fem
Independent
3:15:56
3:15:21
15:53
101
JENNIFER MUÑOZ MAHIQUES
59
Caminants fem
Independent
3:15:57
3:15:27
15:53
102
ANA ASCO SIGNES
60
Caminants fem
Real de Gandia C. F.
3:17:20
3:16:51
16:00
103
ISABEL MARIA BLAY PASCUAL
61
Caminants fem
Real de Gandia C. F.
3:17:20
3:16:52
16:00
104
Mª ANGELES SANZ SIERRA
62
Caminants fem
Real de Gandia C. F.
3:17:20
3:16:51
16:00
105
ELENA HERNANDEZ BARBER
63
Caminants fem
Independent
3:17:32
3:16:57
16:01
106
NADIA RAEYMAEKERS
64
Caminants fem
Independent
3:17:35
3:17:02
16:01
107
EVA MARIA RODRIGUEZ RODRIGUEZ
65
Caminants fem
Independent
3:18:35
3:18:16
16:07
108
SANDRA ALONSO RODRIGUEZ
66
Caminants fem
Independent
3:18:35
3:18:13
16:07
109
ANA BELEN SORIA SESER
67
Caminants fem
Independent
3:18:35
3:18:15
16:07
110
ANA OSA RAYA
68
Caminants fem
C. Córrer Piles
3:22:41
3:22:33
16:28
111
IVAN GARCIA TOLSA
43
Caminants masc
C. Córrer Piles
3:22:41
3:22:31
16:28
112
SANDRA CALATAYUD SANCHEZ
69
Caminants fem
Independent
3:22:42
3:22:32
16:28
113
VORO MARTÍNEZ LÓPEZ
44
Caminants masc
C. Córrer Piles
3:22:42
3:22:31
16:28
114
TERESA PERELLO SENDRA
70
Caminants fem
Independent
3:26:47
3:26:47
16:49
115
CATERINA AUSINA FULLANA
71
Caminants fem
Independent
3:26:47
3:26:47
16:49
116
Mª CONSUELO RUIZ CARDONA
72
Caminants fem
Independent
3:36:46
3:36:40
17:37
117
JOSE RAMON MAHIQUES FULLANA
45
Caminants masc
Independent
3:36:51
3:36:48
17:38
118
VANESSA TRO VIVES
73
Caminants fem
Independent
3:37:05
3:36:41
17:37
119
JULIAN POVEDA LUJAN
46
Caminants masc
Independent
3:37:06
3:36:39
17:37
120
MONICA MARTINEZ CASTELLS
74
Caminants fem
Independent
3:54:41
3:54:30
19:04