Som Esport
Cursa i Marxa per Muntanya Castell d'Aixa - Llíber

CLASIFICACIÓN GENERAL
12 Km CURSA PER MUNTANYA CASTELL D'AIXA

Fecha: 2 de Febrero de 2014

Organiza: Ajuntament de Lliber




+ CLASIFICACIONES >>>
Siguiente Último
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
1
JORDI REÑÉ BELLMUNT
1
Veterans A 12 masc
Independent
1:00:15
1:00:15
04:54
2
LLORENÇ MONSERRAT BORDES
2
Veterans A 12 masc
C. C. Xaló Tallarina Team
1:00:54
1:00:54
04:57
3
JORGE RODRIGUEZ SALVÀ
1
Senior 12 masc
G. Espeleologico Gatense
1:01:05
1:01:04
04:58
4
GERMÁN DURILLO VALLÉS
2
Senior 12 masc
C. A. Corremundos
1:03:16
1:03:15
05:09
5
FRANCISCO MORENO AGUADO
3
Veterans A 12 masc
C. A. Dianium
1:04:37
1:04:36
05:15
6
CHRISTIAN DAVID JIMÉNEZ JIMÉNEZ
3
Senior 12 masc
C. Bandido Trail
1:04:56
1:04:55
05:17
7
ANGEL LOPEZ AMOR
4
Senior 12 masc
C. A. Altea
1:05:42
1:05:41
05:20
8
FELIPE PÉREZ BALLESTER
4
Veterans A 12 masc
Independent
1:06:32
1:06:30
05:24
9
PASCUAL DEL CASTILLO MARTINE
5
Veterans A 12 masc
Independent
1:06:56
1:06:55
05:26
10
PERE IVARS ARLANDIS
5
Senior 12 masc
C. Bandido Trail
1:07:05
1:07:04
05:27
11
VICENT CAMARENA AGUT
1
Veterans B 12 masc
G. E. La Carena La Font
1:07:23
1:07:22
05:29
12
JAVI ESPERT BLANCO
6
Veterans A 12 masc
Gran Grupo Garabitas
1:09:37
1:09:31
05:39
13
JAIRO SOLER SALVÀ
6
Senior 12 masc
C. A. La Faixa
1:09:55
1:09:54
05:41
14
JOSE SIGNES FORNÉS
7
Senior 12 masc
C. A. La Faixa
1:09:56
1:09:55
05:41
15
VICENT ARBONA SENDRA
8
Senior 12 masc
C. Orba Multiesport
1:11:51
1:11:50
05:50
16
PATRICK JOSEPH MOLINA MUIR
9
Senior 12 masc
Independent
1:12:52
1:12:49
05:55
17
SERGIO MUÑOZ PÉREZ
10
Senior 12 masc
Independent
1:13:21
1:13:20
05:58
18
LUIS AGRA PUIG
11
Senior 12 masc
Independent
1:14:08
1:14:02
06:01
19
VICTOR IVARS POLO
12
Senior 12 masc
Independent
1:14:08
1:14:04
06:01
20
EMILIO JESUS ALACID BELMONTE
7
Veterans A 12 masc
Independent
1:14:09
1:14:07
06:02
21
RAMÓN JAVALOYES RUIZ
2
Veterans B 12 masc
Independent
1:14:38
1:14:33
06:04
22
NACHO ARACIL VICENS
3
Veterans B 12 masc
C. A. Alcoi
1:14:40
1:14:40
06:04
23
GENAR SANJUAN MIÑANA
4
Veterans B 12 masc
C. E. Corriol X-Trem
1:14:52
1:14:51
06:05
24
SINDO ABELLAN MORENO
8
Veterans A 12 masc
C. A. Dianium
1:14:55
1:14:53
06:05
25
JAVIER ESPASA MULET
13
Senior 12 masc
C. A. Gata
1:15:17
1:15:06
06:06
26
JOSE SALVADOR BUIGUES BAÑULS
9
Veterans A 12 masc
C. A. Corremundos
1:15:44
1:15:40
06:09
27
ANGEL BLASCO TRO
14
Senior 12 masc
Independent
1:16:09
1:16:02
06:11
28
JOSE MANUEL VARÓ FULLANA
15
Senior 12 masc
Independent
1:16:24
1:16:17
06:12
29
ISAAC ALEXANDRE
10
Veterans A 12 masc
Independent
1:16:49
1:16:39
06:14
30
CESAR GARCIA BENEYTO
11
Veterans A 12 masc
C. A. El Faro
1:17:17
1:17:01
06:16
31
JAVIER JAVALOYES VIVO
16
Senior 12 masc
Independent
1:17:22
1:17:17
06:17
32
FRANCISCO PEDRO MESTRE
5
Veterans B 12 masc
C. A. Gata
1:18:21
1:18:10
06:21
33
NOEL FERNÁNDEZ MILLÀ
17
Senior 12 masc
Independent
1:19:21
1:19:17
06:27
34
VICTOR ALEMANY GILABERT
18
Senior 12 masc
C. A. Sundayrunners
1:19:31
1:19:11
06:26
35
IVÁN ÁLVAREZ VICENTE
19
Senior 12 masc
C. A. Triatló La Vila
1:19:45
1:19:33
06:28
36
ANDERS KRISTENSEN
20
Senior 12 masc
C. Natació La Nucia
1:20:02
1:19:46
06:29
37
TROND KRISTENSEN
12
Veterans A 12 masc
C. Natació La Nucia
1:20:02
1:20:02
06:30
38
ENCARNA CARDONA GOMEZ
1
Veterans A 12 fem
C. A. Dianium
1:20:03
1:20:00
06:30
39
JOSE SALA VIDAL
13
Veterans A 12 masc
C. A. iRun Calp
1:21:04
1:21:00
06:35
40
JULIAN PEDRO JORRO
14
Veterans A 12 masc
Independent
1:21:34
1:21:23
06:37
41
ALVAN SALVA ESTRUGO
21
Senior 12 masc
Independent
1:22:11
1:22:01
06:40
42
ANTONIO SIGNES MASUTIER
22
Senior 12 masc
Independent
1:23:17
1:23:06
06:45
43
DAVID COLLADO GARCIA
15
Veterans A 12 masc
C. A. Cametes Spat
1:23:45
1:23:41
06:48
44
PILAR RODRIGUEZ SEDEÑO
1
Veterans B 12 fem
C. A. Benidorm
1:23:49
1:23:48
06:49
45
SERAFIN TUREGANO MENESES
16
Veterans A 12 masc
Independent
1:24:00
1:23:58
06:50
46
VICTOR VICENS VIDAL
17
Veterans A 12 masc
Independent
1:24:02
1:23:58
06:50
47
LIN WAEHLE
2
Veterans A 12 fem
Independent
1:24:07
1:23:51
06:49
48
LUIS BLANES POMARES
18
Veterans A 12 masc
Independent
1:24:16
1:24:12
06:51
49
JUAN JESUS GREGORI PEIRO
23
Senior 12 masc
C. A. Sundayrunners
1:24:29
1:24:08
06:50
50
SISSEL SEMSHAUG
3
Veterans A 12 fem
Independent
1:25:35
1:25:18
06:56
51
PERE MORAGUES MAS
24
Senior 12 masc
Independent
1:25:56
1:25:54
06:59
52
CARLOS GONZÁLEZ MARTÍNEZ
25
Senior 12 masc
Independent
1:26:17
1:26:10
07:00
53
JOSE MUÑOZ HEREDIA
19
Veterans A 12 masc
Independent
1:27:00
1:26:54
07:04
54
JOSE MIGUEL LARA GILABERT
20
Veterans A 12 masc
C. A. Dianium
1:27:22
1:27:17
07:06
55
VICENTE JAVIER SIGNES LEYDA
21
Veterans A 12 masc
Independent
1:27:56
1:27:47
07:08
56
JAVIER COLLADO BOLUFER
26
Senior 12 masc
Independent
1:28:46
1:28:34
07:12
57
JOSE CANTO ORTOLA
22
Veterans A 12 masc
Independent
1:28:50
1:28:32
07:12
58
PAQUI RODRIGUEZ PEREZ
2
Veterans B 12 fem
C. A. La Faixa
1:30:18
1:30:15
07:20
59
DAVID JOAQUIN DONATE ROBLES
23
Veterans A 12 masc
Independent
1:32:30
1:32:24
07:31
60
ISMAEL ARCOS CAÑAVERAS
27
Senior 12 masc
C. A. Dianium
1:32:55
1:32:40
07:32
61
FERNANDO MARTINEZ CHECA
24
Veterans A 12 masc
Independent
1:33:29
1:33:24
07:36
62
VANESSA ROSELLO PIERA
1
Senior 12 fem
Independent
1:34:05
1:33:53
07:38
63
JORDI MADRID LÓPEZ
25
Veterans A 12 masc
G. D. Skyrunners
1:34:06
1:34:00
07:39
64
JORDI JORRO RAMON
26
Veterans A 12 masc
C. A. Dianium
1:34:17
1:34:11
07:39
65
JOSE MARIA JORRO LLOBELL
6
Veterans B 12 masc
C. A. Dianium
1:34:17
1:34:12
07:40
66
CARLOS CABALLERO BERRADE
27
Veterans A 12 masc
Independent
1:34:29
1:34:14
07:40
67
JOSE FONT SERRAT
7
Veterans B 12 masc
Independent
1:34:40
1:34:28
07:41
68
PEDRO DAVID CASELLES PÉREZ
28
Veterans A 12 masc
Independent
1:35:05
1:35:00
07:43
69
MARGA ORDOÑEZ RODRIGUEZ
4
Veterans A 12 fem
G. Condol Denia
1:36:21
1:36:18
07:50
70
PEDRO ANTONIO MATEO AIZPUN
8
Veterans B 12 masc
G. Condol Denia
1:36:21
1:36:19
07:50
71
ISABEL SANCHEZ MULET
5
Veterans A 12 fem
G. Condol Denia
1:36:21
1:36:17
07:50
72
EDUARDO PUIGCERVER TENT
29
Veterans A 12 masc
Independent
1:37:08
1:36:53
07:53
73
TERE SANCHEZ MONCHO
6
Veterans A 12 fem
C. A. El Faro
1:37:37
1:37:19
07:55
74
PABLO MARTÍNEZ PUIGCERVER
30
Veterans A 12 masc
Independent
1:39:59
1:39:49
08:07
75
JAUME ALMIÑANA SERRA
28
Senior 12 masc
C. A. Dianium
1:40:27
1:40:13
08:09
76
VICENTE RAMIRO PUCHALT
9
Veterans B 12 masc
Independent
1:40:49
1:40:37
08:11
77
MIGUEL SIGNES HERRERO
31
Veterans A 12 masc
Independent
1:41:26
1:41:15
08:14
78
CELESTE GRIMALT CLIMENT
2
Senior 12 fem
C. A. La Faixa
1:44:44
1:44:35
08:30
79
SONIA RAMIREZ MULET
3
Senior 12 fem
Independent
1:45:25
1:45:17
08:34
80
JORDI HERVAS MAS
32
Veterans A 12 masc
Independent
1:45:29
1:44:52
08:32