Som Esport
Cursa i Marxa per Muntanya Castell d'Aixa - Llíber

CLASIFICACIÓN GENERAL
12 Km CURSA PER MUNTANYA CASTELL D'AIXA

Fecha: 2 de Febrero de 2014

Organiza: Ajuntament de Lliber




+ CLASIFICACIONES >>>
Primero Anterior
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
81
FRANCISCO JOSE BAYDAL CRESPO
10
Veterans B 12 masc
C. A. iRun Calp
1:45:42
1:45:29
08:35
82
CARMEN MAS GONZALEZ
7
Veterans A 12 fem
C. A. iRun Calp
1:47:07
1:46:52
08:41
83
JESUS F. SANTIRSO FERNANDEZ
33
Veterans A 12 masc
Independent
1:47:07
1:46:52
08:41
84
VERONICA BERENGUER MUÑOZ
4
Senior 12 fem
C. A. Benidorm
1:47:21
1:47:07
08:43
85
DOMINGO SÁNCHEZ GARCÍA
11
Veterans B 12 masc
C. A. iRun Calp
1:47:21
1:47:06
08:42
86
JUAN FERNANDEZ DE LA CAMA
29
Senior 12 masc
Independent
1:47:44
1:47:29
08:44
87
JOSE FONT VALLES
12
Veterans B 12 masc
Independent
1:47:46
1:47:33
08:45
88
ANNA BORDES MUT
5
Senior 12 fem
C. A. iRun Calp
1:47:46
1:47:32
08:45
89
MARISA MARCO MARTI
3
Veterans B 12 fem
C. A. Enganxa't a Córrer
1:47:56
1:47:51
08:46
90
SANTOS GARCIA I MONTANYANA
34
Veterans A 12 masc
Independent
1:47:59
1:47:49
08:46
91
GEMA SARTORIO TERCERO
4
Veterans B 12 fem
C. A. El Faro
1:48:01
1:47:44
08:46
92
CONSTANZA MARTIN PEREZ
8
Veterans A 12 fem
Independent
1:48:17
1:48:00
08:47
93
VICTOR CARRIO BOLUFER
35
Veterans A 12 masc
Independent
1:48:54
1:48:35
08:50
94
CARMEN RUÍZ BAEZA
5
Veterans B 12 fem
Independent
1:49:53
1:49:44
08:55
95
CONSUELO MULET DIEGO
6
Veterans B 12 fem
C. A. Gata
1:50:19
1:50:12
08:58
96
VICTOR GARCIA CUENCA
13
Veterans B 12 masc
C. E. Where is the limit?
1:50:42
1:50:28
08:59
97
SANDRA FORNES MUT
6
Senior 12 fem
C. A. La Faixa
1:50:42
1:50:33
08:59
98
MARÍA JOSÉ GONZÁLEZ AMORÓS
7
Veterans B 12 fem
Independent
1:50:43
1:50:33
08:59
99
LUCIA SALVA MULET
8
Veterans B 12 fem
Independent
1:52:36
1:52:28
09:09
100
ANTONIA SALVA MULET
9
Veterans B 12 fem
C. A. Llebeig Xàbia
1:52:36
1:52:29
09:09
101
CAROLINA KAISER
7
Senior 12 fem
Independent
1:52:38
1:52:29
09:09
102
HENRIETTE WEEBER
10
Veterans B 12 fem
C. A. Benidorm
1:52:39
1:52:38
09:09
103
JOSE LUIS CRESPO TERCERO
36
Veterans A 12 masc
Independent
1:52:39
1:52:30
09:09
104
LOURDES BORONAT MOYA
8
Senior 12 fem
Independent
1:56:39
1:56:30
09:28
105
LOLA MORELL GOMEZ
9
Senior 12 fem
C. A. Sundayrunners
2:00:58
2:00:06
09:46
106
MARIA GARCIA GARCIA
10
Senior 12 fem
C. A. Soleval
2:01:25
2:01:17
09:52
107
OLGA SEBASTIA MARTINEZ
9
Veterans A 12 fem
C. A. Soleval
2:01:25
2:01:18
09:52
108
XIMO MAS TERCERO
37
Veterans A 12 masc
C. A. Cap i Cua
2:07:23
2:07:04
10:20
109
ANA MARÍA BLASCO PLA
11
Senior 12 fem
Independent
3:00:53
3:00:40
14:41
110
MANUEL MONTAVA GUTIÉRREZ
30
Senior 12 masc
Independent
3:00:53
3:00:40
14:41