Som Esport
Cursa i Marxa per Muntanya Castell d'Aixa - Llíber

CLASIFICACIÓN GENERAL
20km CURSA PER MUNTANYA CASTELL D'AIXA

Fecha: 2 de Febrer de 2014

Organiza: Ajuntament de Lliber



+ CLASIFICACIONES >>>
Siguiente Último
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
1
JOSE ESTEBAN MARTINEZ TECLES
1
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
1:44:54
1:44:54
05:12
2
JULIO MARTINEZ TECLES
2
Veterans A masc
Independent
1:44:54
1:44:54
05:12
3
RODOLFO JUAN MARTÍNEZ
3
Veterans A masc
C. E. Eldense
1:45:19
1:45:18
05:13
4
PABLO FERNANDEZ OLIVER
4
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
1:52:55
1:52:52
05:35
5
XIMO IVARS SAMPER
1
Senior masc
C. A. Bèrnia
1:56:33
1:56:32
05:46
6
JOAN JAUME TORRES OLIVER
1
Veterans B masc
C. A. Gata
1:57:32
1:57:32
05:49
7
CHRISTIAN GRAU LLEDO
2
Senior masc
C. A. La Valldigna
1:58:19
1:58:18
05:51
8
JOSE SALVADOR CLOQUELL SILVESTRE
3
Senior masc
Independent
1:58:33
1:58:29
05:52
9
XIMO PELLICER LLOPIS
4
Senior masc
C. A. Crazy Runners
1:58:48
1:58:44
05:53
10
VICENTE PERETO FERNANDEZ
5
Veterans A masc
C. Esports Colau
1:58:50
1:58:49
05:53
11
JOSEP MUT BUIGUES
6
Veterans A masc
C. A. Dianium
2:00:01
1:59:55
05:56
12
NEIL BOWMER
2
Veterans B masc
C. A. Costa Blanca Striders
2:03:59
2:03:58
06:08
13
GUILLERMO ESPASA SOLER
5
Senior masc
C. A. La Faixa
2:05:05
2:05:04
06:12
14
HÉCTOR VENGUT MOLL
6
Senior masc
C. A. Bèrnia
2:06:16
2:06:14
06:15
15
TONI VICENS VIDAL
7
Veterans A masc
Independent
2:06:16
2:06:16
06:15
16
FRANCISCO PEDRO PEDROS
8
Veterans A masc
C. A. Gata
2:06:26
2:06:17
06:16
17
CARLOS MORAGUES PUGA
7
Senior masc
Independent
2:07:01
2:06:44
06:17
18
ISAAC DIAZ CHACON
9
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:07:02
2:06:45
06:17
19
PACO TORRES FERRER
10
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:07:03
2:06:48
06:17
20
JOSE ABARCA FALGAS
3
Veterans B masc
C. E. Corriol X-Trem
2:07:03
2:06:53
06:17
21
JOAN FONT ROSELLÓ
4
Veterans B masc
G. Muntanya Calp
2:07:04
2:07:02
06:17
22
JAVI LEAL TORRES
8
Senior masc
G. Muntanya Calp
2:07:07
2:07:05
06:18
23
RICARD PEREZ MIÑANA
11
Veterans A masc
C. A. Dianium
2:07:08
2:07:03
06:18
24
JOSE PIÑOL REVUELTA
9
Senior masc
Independent
2:07:09
2:07:05
06:18
25
MATÍAS FULLANA VIVES
12
Veterans A masc
C. A. Bèrnia
2:07:24
2:07:22
06:18
26
JULIÁN GARCIA DE LA SERRANA
5
Veterans B masc
C. A. El Faro
2:08:15
2:08:09
06:21
27
JUANVI MARTINEZ MARTINEZ
6
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
2:08:26
2:08:25
06:21
28
ENRIC PELLICER LLOPIS
13
Veterans A masc
C. E. Corriol X-Trem
2:08:54
2:08:42
06:23
29
VICENTE PEDRO SIGNES
10
Senior masc
Independent
2:09:28
2:09:17
06:25
30
JOSE MARIA RIBES PASTOR
7
Veterans B masc
G. Muntanya Calp
2:09:31
2:09:22
06:25
31
PEP BOLUFER MAHIQUES
11
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:09:37
2:09:22
06:25
32
MIGUEL VIVES VICENS
14
Veterans A masc
C. A. Bèrnia
2:09:46
2:09:45
06:25
33
SEBASTIÀ CABRERA MARTINEZ
12
Senior masc
C. A. Bèrnia
2:09:50
2:09:47
06:26
34
RUBEN BRACKEZ
15
Veterans A masc
C. A. Corremundos
2:10:08
2:10:08
06:27
35
SALVADOR MAS I ESTELA
8
Veterans B masc
C. A. Bèrnia
2:10:52
2:10:50
06:29
36
MIQUEL LOPEZ IVARS
16
Veterans A masc
G. Muntanya Margalló
2:11:13
2:11:02
06:30
37
FRANCISCO JOSE GINER CANTÓ
17
Veterans A masc
C. A. Benissa
2:11:16
2:11:14
06:30
38
JOSE ALFONSO PUIGCERVER CALBO
9
Veterans B masc
G. Muntanya Calp
2:12:02
2:12:02
06:32
39
ISABEL BERNAL MONTESINOS
1
Veterans A fem
Independent
2:12:09
2:12:06
06:33
40
ANTONIO PERLES LLOBELL
13
Senior masc
C. A. Dianium
2:12:10
2:12:05
06:33
41
OSCAR GRAU ESTRUCH
18
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
2:12:11
2:12:07
06:33
42
MARC BANYULS ORTOLA
14
Senior masc
C. A. Dianium
2:12:34
2:12:27
06:34
43
PERE ORTOLÀ FONT
15
Senior masc
Independent
2:12:48
2:12:43
06:34
44
ANTONIO JAVIER ROMERO RUEDA
16
Senior masc
C. A. Corremundos
2:13:25
2:13:19
06:36
45
JOSE NAYA NOGUEROLES
19
Veterans A masc
Independent
2:13:26
2:13:23
06:36
46
ANTONIO LABIAN VELAZQUEZ
20
Veterans A masc
C. Esports Colau
2:13:32
2:13:27
06:37
47
AMADEO RIBES GILABERT
17
Senior masc
Independent
2:13:38
2:13:28
06:37
48
TOM BOURNE
18
Senior masc
C. A. Bèrnia
2:14:35
2:14:31
06:40
49
JUANJO MAYANS FEMENIA
21
Veterans A masc
G. Muntanya Calp
2:14:36
2:14:35
06:40
50
RUBEN GREGORI ESCRIVA
19
Senior masc
G. E. La Carena La Font
2:15:53
2:15:48
06:44
51
JOSEP VICENT MOLTO MORELL
10
Veterans B masc
C. A. Enganxa't a Córrer
2:15:55
2:15:53
06:44
52
ALEX GARCIA ESCRIVÀ
22
Veterans A masc
C. Botamarges Trail Team
2:16:01
2:16:00
06:44
53
JAVIER DELGADO GOMEZ
23
Veterans A masc
C. Esports Colau
2:16:07
2:16:02
06:44
54
ANTONIO G. ESPASA RONDA
24
Veterans A masc
Independent
2:16:10
2:16:05
06:44
55
ANDRÉS ASCÓ FERRER
25
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
2:16:15
2:16:13
06:45
56
RAFA MARTÍNEZ SERRIÓ
26
Veterans A masc
C. A. La Faixa
2:16:30
2:16:21
06:45
57
TONI LORENTE RICART
27
Veterans A masc
C. A. Benissa
2:16:34
2:16:26
06:46
58
FRANCISCO JOSE PEREZ MORA
28
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
2:16:47
2:16:44
06:46
59
LLORENÇ MAS HERNÁNDEZ
20
Senior masc
C. A. Corremundos
2:17:43
2:17:43
06:49
60
DIEGO HERNANDEZ GOMEZ
29
Veterans A masc
G. Muntanya Calp
2:17:50
2:17:46
06:49
61
CRISTIAN VERCHER ESTRUCH
21
Senior masc
C. A. La Valldigna
2:17:55
2:17:54
06:50
62
JAUME SALVA TORRES
22
Senior masc
C. A. Gata
2:18:00
2:17:50
06:50
63
FERNANDO SASTRE SENDRA
30
Veterans A masc
C. E. Xe K Vaig
2:18:09
2:18:03
06:50
64
JOSEP GERMÀ RIPOLL FUERTES
31
Veterans A masc
Independent
2:19:35
2:19:19
06:55
65
DARREN SAMWAYS
32
Veterans A masc
Independent
2:19:35
2:19:30
06:55
66
GABRIEL GILABERT GARCÍA
33
Veterans A masc
Independent
2:19:37
2:19:28
06:55
67
PERE PERLES MOLINES
23
Senior masc
G. Muntanya Calp
2:19:54
2:19:52
06:56
68
FRAN PERLES MOLINES
24
Senior masc
G. Muntanya Calp
2:19:54
2:19:52
06:56
69
JOSE GABRIEL SEGUI DIAZ MALAGUILL
34
Veterans A masc
Independent
2:19:58
2:19:39
06:56
70
JOSE MANUEL BONMATI ALONSO
35
Veterans A masc
Independent
2:20:16
2:20:10
06:57
71
JOAQUIN GISBERT LORENTE
11
Veterans B masc
Independent
2:20:22
2:20:10
06:57
72
JUAN DIEGO MARTINEZ IVARS
36
Veterans A masc
G. Muntanya Margalló
2:20:29
2:20:19
06:57
73
JUAN BERTOMEU BERTOMEU
25
Senior masc
Independent
2:20:50
2:20:37
06:58
74
KIKE ESTELA CAMACHO
37
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
2:21:20
2:21:18
07:00
75
JOSE MIGUEL LLOBELL SERRAT
26
Senior masc
C. A. La Faixa
2:22:16
2:22:06
07:03
76
LLORENÇ MOLINA MIRALLES
38
Veterans A masc
Independent
2:22:17
2:22:08
07:03
77
FRANCISCO MONTES ROBLES
39
Veterans A masc
C. A. Dianium
2:24:34
2:24:22
07:09
78
JAVIER HIGUERAS LLAVADOR
40
Veterans A masc
G. Muntanya Margalló
2:24:35
2:24:24
07:09
79
RAMON SENDRA AGUILAR
41
Veterans A masc
C. A. Dianium
2:25:12
2:25:00
07:11
80
NINO PICAVET
27
Senior masc
G. Muntanya Margalló
2:25:29
2:25:17
07:12