Som Esport
Cursa i Marxa per Muntanya Castell d'Aixa - Llíber

CLASIFICACIÓN GENERAL
20km CURSA PER MUNTANYA CASTELL D'AIXA

Fecha: 2 de Febrer de 2014

Organiza: Ajuntament de Lliber



+ CLASIFICACIONES >>>
Primero Anterior
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nombre
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
81
ROS BLACKMORE
1
Veterans B fem
C. A. Costa Blanca Striders
2:25:49
2:25:46
07:13
82
ERIK SAUNES
12
Veterans B masc
Independent
2:26:54
2:26:45
07:16
83
JESUS PASCUAL CASTILLO
42
Veterans A masc
C. A. Soleval
2:27:17
2:27:14
07:17
84
CARLOS GARCES CONE
43
Veterans A masc
C. A. Bèrnia
2:27:18
2:27:14
07:18
85
PERE FULLANA VIVES
44
Veterans A masc
C. A. Bèrnia
2:27:20
2:27:16
07:18
86
FERNANDO CHICO TERCERO
45
Veterans A masc
Independent
2:28:23
2:28:09
07:21
87
LOURDES GALLEGO REVERTE
1
Senior fem
Independent
2:29:11
2:29:07
07:23
88
VICENTE SANZ TORRO
46
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
2:29:49
2:29:35
07:25
89
ANA ROMÁN VICENTE
2
Veterans A fem
C. A. A to trapo
2:30:17
2:30:14
07:26
90
AMANDA FLETCHER
2
Veterans B fem
C. A. Corremundos
2:30:34
2:30:32
07:27
91
VICENT RAMIS AGULLES
13
Veterans B masc
C. A. Miramar Fent Cames
2:30:44
2:30:26
07:28
92
RAÜL OLIVER MENGUAL
28
Senior masc
C. A. Cap i Cua
2:30:46
2:30:30
07:28
93
JOSE ANTONIO SORIANO GRACIA
47
Veterans A masc
Independent
2:30:47
2:30:39
07:28
94
ROBERT TENT COSTA
48
Veterans A masc
Independent
2:30:49
2:30:42
07:28
95
ADRIA MONCHO IVARS
29
Senior masc
Independent
2:30:54
2:30:44
07:28
96
CRISTOBAL BOU CASTELLA
49
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
2:31:58
2:31:56
07:31
97
GERARD KROL
50
Veterans A masc
Independent
2:32:04
2:31:59
07:32
98
FRANCESCA LLOBELL DURÀ
2
Senior fem
G. Muntanya Margalló
2:32:29
2:32:18
07:33
99
TONI FEMENIA PASTOR
14
Veterans B masc
G. Muntanya Calp
2:34:13
2:34:07
07:38
100
MIGUEL SANTACREU IVARS
30
Senior masc
C. Bandido Trail
2:35:06
2:34:58
07:41
101
ANDREU BERTOMEU PICÓ
31
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
2:35:45
2:35:29
07:43
102
JOAN GABRIEL RIPOLL FUERTES
15
Veterans B masc
C. A. Benissa
2:37:54
2:37:37
07:49
103
VICENTE SALORT LLODRA
16
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
2:37:57
2:37:47
07:49
104
TONY MONCHO CRESPO
51
Veterans A masc
C. A. Dianium
2:39:57
2:39:48
07:55
105
ESTHER SEPULVEDA BURDALO
3
Veterans A fem
C. A. Gata
2:41:44
2:41:31
08:00
106
JUAN JOSE VENGUT CADONA
17
Veterans B masc
Independent
2:42:09
2:42:01
08:02
107
JUAN VICENTE MORA MORA
18
Veterans B masc
C. A. Bèrnia
2:42:13
2:42:05
08:02
108
VICENT SIGNES SIGNES
19
Veterans B masc
C. A. Gata
2:42:16
2:42:00
08:02
109
MIA MENGUAL BANSBERG
3
Senior fem
G. D. EOM
2:43:30
2:43:24
08:06
110
JOSE LUIS MONTANER BELENGUER
20
Veterans B masc
C. Córrer La Llebre
2:43:31
2:43:19
08:06
111
EUTIMIO CARRIO PEREZ
52
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
2:44:12
2:43:56
08:08
112
VICENT GINESTAR GRIMALT
32
Senior masc
C. A. La Faixa
2:45:27
2:45:08
08:11
113
ROSA MARIA PUERTAS MEDINA
3
Veterans B fem
S. D. Correcaminos
2:46:15
2:46:02
08:14
114
MAJO SOLER SOLDADO
4
Senior fem
C. A. l' Espenta
2:47:56
2:47:43
08:19
115
PEDRO SALORT SERRAT
53
Veterans A masc
C. Multiesport Marina Alta
2:49:05
2:48:53
08:22
116
DAVID FRESNEDA ARMELL
54
Veterans A masc
C. Multiesport Marina Alta
2:49:05
2:48:51
08:22
117
FEIKO BRUGMAN
55
Veterans A masc
C. A. El Faro
2:49:13
2:49:06
08:23
118
MARIA JOSE SOLER MAHIQUES
4
Veterans A fem
G. Espeleologico Gatense
2:49:14
2:49:01
08:23
119
MARCOS MARTÍN SENDRA
33
Senior masc
Independent
2:49:38
2:49:31
08:24
120
JOSE MANUEL MARCO MARTI
56
Veterans A masc
C. A. Dianium
2:50:55
2:50:44
08:28
121
CLARA OLIVER NAVARRETE
5
Veterans A fem
C. Botamarges Trail Team
2:51:01
2:50:45
08:28
122
CARLES SALA SEVILA
34
Senior masc
Independent
2:52:51
2:52:48
08:33
123
JONATHAN GRIMES
21
Veterans B masc
C. A. Els Coixos
2:53:40
2:53:23
08:36
124
FELIPE ORONOZ DOMINGUEZ
57
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
2:54:47
2:54:33
08:39
125
ANA MARIA GUEVARA MARFIL
4
Veterans B fem
C. A. iRun Calp
2:54:47
2:54:36
08:39
126
ANNA LUSKOVÁ
5
Senior fem
C. Botamarges Trail Team
2:55:36
2:55:22
08:42
127
JOSE JUAN GREGORI
58
Veterans A masc
Independent
2:56:25
2:56:21
08:44
128
BLANCA TORRES FERNANDEZ
6
Senior fem
C. A. La Valldigna
2:58:22
2:58:15
08:50
129
ADRIAN PEREZ MORA
59
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
2:59:29
2:59:26
08:53
130
JOSE BLASCO BATALLER
60
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
2:59:29
2:59:26
08:53
131
MAURICIO SANDINO MORA
22
Veterans B masc
Independent
3:01:00
3:00:58
08:58
132
JOSE MARIA VERDU ESTEVE
23
Veterans B masc
Independent
3:02:33
3:02:19
09:02
133
BORO MARTINEZ IVARS
61
Veterans A masc
G. Muntanya Margalló
3:03:18
3:03:06
09:04
134
JOAN FRANCESC CASELLES LLOBELL
24
Veterans B masc
C. A. Corremundos
3:04:58
3:04:50
09:09
135
MIGUEL ANGEL AUSINA PASTOR
25
Veterans B masc
C. A. Benidorm
3:06:24
3:06:04
09:14
136
NATALIE SANCHEZ
6
Veterans A fem
Independent
3:08:47
3:08:41
09:21
137
VICENT SOLDEVILA SANCHIS
26
Veterans B masc
Independent
3:13:10
3:12:50
09:34
138
QUICO CERVERA CAPO
62
Veterans A masc
C. A. Benissa
3:13:55
3:13:46
09:36
139
CARLOS GINESTAR CARRERES
27
Veterans B masc
Independent
3:17:00
3:16:46
09:45
140
ANA SAVALL CARRERO
5
Veterans B fem
C. A. l' Espenta
3:18:02
3:17:48
09:48
141
MONICA MAS ESTELRICH
7
Veterans A fem
Independent
3:25:59
3:25:59
10:12
142
JAVIER ROSELLO ALONSO
63
Veterans A masc
C. A. Cap i Cua
3:25:59
3:25:40
10:12