Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General 9a Volta Popular a Gata

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 785

Dorsal 0 = Inscrit fora plaç = NO premi
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club
Temps
T/Km
1 DAI DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:32:20
03:14
2 DEL CAMPO GIJÓN, JOSE LUIS
2
Senior masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:32:30
03:15
3 GARCIA LÓPEZ, JACOB
3
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:32:38
03:16
4 GILABERT ORTIZ, JUAN
4
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:31
03:21
5 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:08
03:25
6 BLASCO GEA, XAVIER
6
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:25
03:27
7 GARCIA GUZMAN, ANTONIO M.
7
Senior masc
C. A. Monovar
0:34:53
03:29
8 GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
Independent
0:34:55
03:30
9 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
8
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:35:18
03:32
10 MEDINA ZAPATA, BEATO
9
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:35:20
03:32
11 PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
10
Senior masc
C. A. Benidorm
0:35:27
03:33
12 MORERA LLORCA, SANTI
11
Senior masc
C. Triatló Sueca
0:35:31
03:33
13 OSUNA ANGE, MANUEL
12
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:35:43
03:34
14 MASANET SANCHO, GERARDO
13
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:35:48
03:35
15 BLASCO GEA, ALEJANDRO
14
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:54
03:35
16 FUSTER IBOR, FERNANDO A.
15
Senior masc
Independent
0:36:11
03:37
17 MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
16
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:36:14
03:37
18 LLOPIS CHELI, VICENT
2
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:36:18
03:38
19 LÁZARO SÁNCHEZ, ALFONSO
3
Veterans A masc
C. A. Abogados Albacete
0:36:26
03:39
20 GEA ESTRUCH, VICENT
17
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:31
03:39
21 BENAVENT OLTRA, RAFAEL
18
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:36:38
03:40
22 MASANET SANCHO, ANTONIO
19
Senior masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:36:41
03:40
23 MOLLA MARTÍ, JOSE ANTONIO
20
Senior masc
Independent
0:36:44
03:40
24 MARTIN RAMOS, DAMIAN
1
Juvenil masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:37:04
03:42
25 SIMÓ COSTA, CARLOS
21
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:14
03:43
26 COSTA JORDA, MIGUEL
4
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:37:32
03:45
27 ROMERO GALERA, JUAN MIGUEL
5
Veterans A masc
C. A. Albacete
0:37:33
03:45
28 BLASCO GEA, DANI
22
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:34
03:45
29 SOLER GRIMALT, SERGIO
23
Senior masc
Independent
0:37:36
03:46
31 RUFAT ESTRUCH, JESUS
6
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:44
03:46
32 ENNATIJI, SAID
24
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:44
03:46
33 ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
25
Senior masc
Independent
0:37:45
03:47
34 BIOSCA MARCO, RAUL
26
Senior masc
Independent
0:37:49
03:47
35 BALSON, ANTHONY
27
Senior masc
Independent
0:37:55
03:48
36 ZARAGOZÁ LLOVERA, ANTONIO
7
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:37:55
03:48
37 SISCAR MENGUAL, FERRAN
28
Senior masc
Independent
0:37:56
03:48
38 CASELLES PEDRO, JOSE
8
Veterans A masc
G. E. Gatense
0:37:59
03:48
39 BELDA VILA, VICENTE RAMON
29
Senior masc
C. A. Alzira
0:38:00
03:48
41 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
1
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:38:04
03:48
42 ANGLADA ORENGO, BORJA
30
Senior masc
Independent
0:38:06
03:49
43 NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:38:07
03:49
44 ESPASA MULET, JOSE
31
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:38:10
03:49
45 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
32
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:38:12
03:49
46 ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:38:13
03:49
47 MADRIGAL GARCIA, JUAN CARLOS
33
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:18
03:50
48 BERNABEU PÉREZ, RAFAEL
9
Veterans A masc
C. A. A To Trapo
0:38:22
03:50
49 LORENTE RICART, TONI
34
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:26
03:51
50 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
35
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:30
03:51
51 JAEN MACIA, JOSE
4
Veterans B masc
Independent
0:38:36
03:52
52 LENA PEDRON, JOSE MANUEL
10
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:38:37
03:52
53 ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
36
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:38
03:52
54 PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
37
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:39
03:52
55 ARGUDO PERIS, FRANCISCO
38
Senior masc
Independent
0:38:43
03:52
56 MULET DIEGO, VICENTE
39
Senior masc
Independent
0:38:47
03:53
57 TUDELA ESTEVE, PASCUAL
11
Veterans A masc
C. A. Carcaixent
0:38:52
03:53
58 ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
40
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:55
03:54
59 PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
41
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:38:56
03:54
60 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
42
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:03
03:54
61 EXPÓSITO DEL FRESNO, ANTONIO
43
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:39:06
03:55
62 BAS ARGUIJO, JULIO
44
Senior masc
Independent
0:39:07
03:55
63 GILABERT MIRA, JOSE
45
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:08
03:55
64 COMPANY PUIG, PASCUAL C.
12
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:39:10
03:55
65 ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
46
Senior masc
Independent
0:39:17
03:56
66 IÑIGUEZ ATIENZA, MIGUEL
47
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:20
03:56
67 SELLÉS I LADIOS, XAVIER
48
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:39:22
03:56
68 ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
49
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:26
03:57
69 SISCAR BAY, CARLOS
50
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:39:28
03:57
70 CHELI FERRER, DIONISIO
5
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:39:31
03:57
71 COTS I PERALTA, ANTONI
51
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:39:32
03:57
72 ALBI VALERO, JOSE
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:34
03:57
73 TOUS TERRADES, VICENT
52
Senior masc
Independent
0:39:37
03:58
74 DURÁ SERRA, ALBERTO
53
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:39
03:58
75 SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
54
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:49
03:59
76 GARCIA PÉREZ, GUILLERMO
55
Senior masc
C. A. Horadada
0:39:51
03:59
77 LÓPEZ EUROPA, ANDRES
13
Veterans A masc
C. Esportiu Colivenc
0:39:51
03:59
78 TALENS CORELLA, SALVADOR
14
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:39:55
04:00
79 COLLADO MARÍ, SERGIO
56
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:39:57
04:00
81 MOMPO VIDAL, JOSE MANUEL
57
Senior masc
C. A. L' Olleria
0:39:59
04:00
82 MILLAN CANO, PACO
58
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:40:00
04:00
83 HUERTOS ESQUERDO, MOISES
59
Senior masc
C. A. Tapia
0:40:05
04:01
84 GOMAR I GARCIA, JUANJO
60
Senior masc
Independent
0:40:07
04:01
85 GIL VERDÚ, JOSE ANTONIO
61
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:40:09
04:01
86 RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
62
Senior masc
C. A. Els Coixos
0:40:14
04:01
87 PONS MARÍ, JESÚS
63
Senior masc
Independent
0:40:18
04:02
88 GINESTAR IVARS, JOSE
64
Senior masc
C. A. Benissa
0:40:23
04:02
89 LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
15
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:40:34
04:03
90 TORRES FILLOL, XIMO
65
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:40:38
04:04
91 LLOPIS HERVAS, HUGO
66
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:40:40
04:04
92 MONTES ROBLES, JUAN ANTONIO
67
Senior masc
C. O. Universitat València
0:40:42
04:04
93 FALQUET TORRES, ANTONIO
16
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:40:47
04:05
94 MULET CERVERA, FRANCISCO JOSÉ
68
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:40:49
04:05
95 ESCRIVÁ MIRET, DAVID
69
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:49
04:05
96 BOMBOI TORMO, JOAQUIN
70
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:40:50
04:05
97 OLIVA MONTOYA, RAFAEL
71
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:40:51
04:05
98 TEN MORRO, JORGE
72
Senior masc
Independent
0:40:52
04:05
99 GARCIA GARCIA, ANTONIO
17
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:40:53
04:05
100 RUZ LUCENA, MANUEL
18
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:40:54
04:05
101 SOLER RUIZ, SALVADOR
19
Veterans A masc
C. A. Atzeneta
0:40:54
04:05
102 MORANT CANO, ENRIC
73
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:40:55
04:06
103 VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
20
Veterans A masc
C. A. Favara
0:40:55
04:06
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit