Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General III Cursa Popular a Teulada

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 621
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club Temps
T/Km
1 DAI DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta 0:32:06
03:13
2 GARCIA LÓPEZ, JACOB
2
Senior masc
C. A. La Valldigna 0:32:30
03:15
3 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
3
Senior masc
C. A. Benidorm 0:33:08
03:19
4 MARCO ARROYO, RUBEN
4
Senior masc
C. A. Benidorm 0:34:09
03:25
5 CARDONA TORRES, IGNACIO
5
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia 0:34:15
03:26
6 TORRES FILLOL, PEDRO
6
Senior masc
C. A. La Valldigna 0:34:29
03:27
7 MARTÍNEZ HERNÁNDEZ, FRANCISCO
7
Senior masc
C. A. Baleària Marina Alta 0:34:35
03:28
8 SANZ VIDAL, JOSE LUIS
8
Senior masc
C. A. La Valldigna 0:34:48
03:29
9 GARCIA DOMÍNGUEZ, XAVIER
9
Senior masc
Independent 0:34:59
03:30
10 JULIA PELLICER, PEPE
1
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí 0:35:11
03:31
11 BLASCO GEA, ALEJANDRO
10
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:35:13
03:31
12 PÉREZ SANSANO, JOSE ANTONIO
11
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB 0:35:15
03:32
13 BLASCO GEA, XAVIER
12
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:35:22
03:32
14 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
13
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:35:27
03:33
15 TEBAR RODRÍGUEZ, JULIO
14
Senior masc
C. A. Apol·ana 0:35:31
03:33
16 PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
15
Senior masc
C. A. Benidorm 0:35:36
03:34
17 AMARO ALONSO, ANGEL
16
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:35:53
03:35
18 MASANET SANCHO, GERARDO
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat 0:35:55
03:36
19 MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
18
Senior masc
C. A. Apol·ana 0:36:17
03:38
20 BOU SOLIVA, JESUS
19
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:36:18
03:38
21 GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
2
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia 0:36:28
03:39
22 CARRASCOSA LÓPEZ, CARLOS
3
Veterans A masc
C. A. Aspis 0:36:34
03:39
23 MORAL ROMERO, PEDRO
20
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:37:07
03:43
24 BALSON, ANTHONY
21
Senior masc
Independent 0:37:14
03:43
25 MONTESINOS CALERO, MANUEL
4
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí 0:37:20
03:44
26 NAVARRO RUBIO, JOAQUIN
5
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí 0:37:23
03:44
27 ROMERO GALERA, JUAN MIGUEL
6
Veterans A masc
C. A. Albacete 0:37:34
03:45
28 LLOPIS CHELI, VICENT
7
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport 0:37:38
03:46
29 CASELLES PEDRO, JOSE
8
Veterans A masc
G. E. Gatense 0:37:47
03:47
30 SIMÓ COSTA, CARLOS
22
Senior masc
C. A. Cametes Spat 0:37:49
03:47
31 McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Iscomar Denia Sport 0:37:59
03:48
32 ESPASA MULET, JOSE
23
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport 0:38:00
03:48
33 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
24
Senior masc
C. A. La Rabosa 0:38:10
03:49
34 BLASCO GEA, DANI
25
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:38:10
03:49
35 SAEZ CARRIÓN, FERNANDO
26
Senior masc
C. A. Novartis 0:38:30
03:51
36 SALA ROJAS, CARLOS
9
Veterans A masc
Independent 0:38:35
03:52
37 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
27
Senior masc
C. A. Benissa 0:38:37
03:52
38 PÉREZ SOLER, EMILI
10
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua 0:38:42
03:52
39 ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
28
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta 0:38:46
03:53
40 IÑIGUEZ ATIENZA, MIGUEL
29
Senior masc
C. A. Benidorm 0:38:49
03:53
41 LENA PEDRON, JOSE MANUEL
11
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets 0:38:56
03:54
42 CALDERON GARCIA, VICENT
30
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:38:59
03:54
43 GIL VERDÚ, JOSE ANTONIO
31
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta 0:39:00
03:54
44 SANZ ZAMORANO, ALEX
12
Veterans A masc
C. T. Prodesport Gandia 0:39:01
03:54
45 BENAVENT OLTRA, RAFAEL
32
Senior masc
C. Córrer La Llebre 0:39:09
03:55
46 GONZÁLEZ PONS, ENRIC
33
Senior masc
Independent 0:39:14
03:55
47 ALBI VALERO, JOSE
1
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia 0:39:20
03:56
48 LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
34
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua 0:39:21
03:56
49 BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
35
Senior masc
C. A. Corremundos 0:39:25
03:57
50 MULET CERVERA, FRANCISCO JOSÉ
36
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua 0:39:28
03:57
52 CARAÑANA MOLLÀ, JAIME
37
Senior masc
C. A. Benissa 0:39:37
03:58
53 COSTA JORDA, MIGUEL
13
Veterans A masc
C. T. El Corriol 0:39:39
03:58
54 RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
38
Senior masc
C. A. Els Coixos 0:39:39
03:58
55 MOLLA MARTÍ, JOSE ANTONIO
39
Senior masc
Independent 0:39:43
03:58
56 LLOPIS ALEMANY, HECTOR
40
Senior masc
Independent 0:39:47
03:59
57 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
1
Veterans B masc
C. A. La Rabosa 0:39:55
04:00
58 GILABERT MIRA, JOSE
41
Senior masc
C. A. Ondara 0:39:56
04:00
59 COTS I PERALTA, ANTONI
42
Senior masc
C. Triatló Oliva 0:39:58
04:00
60 MORANT MARUENDA, JUAN
14
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí 0:40:05
04:01
61 SOLER RUIZ, SALVADOR
15
Veterans A masc
C. A. Atzeneta 0:40:05
04:01
62 ESCRIVÁ MIRET, DAVID
43
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:40:08
04:01
63 GONZÁLEZ PÉREZ, VICENT
16
Veterans A masc
Independent 0:40:10
04:01
64 TOUS TERRADES, VICENT
44
Senior masc
Independent 0:40:14
04:01
65 ESTREMERA PEINADO, AVELINO
2
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí 0:40:21
04:02
66 PONS MARÍ, JESÚS
45
Senior masc
Independent 0:40:22
04:02
67 BAS ARGUIJO, JULIO
46
Senior masc
Independent 0:40:23
04:02
68 TALENS CORELLA, SALVADOR
17
Veterans A masc
C. A. La Valldigna 0:40:26
04:03
69 TEN MORRO, JORGE
47
Senior masc
Independent 0:40:31
04:03
70 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
48
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia 0:40:31
04:03
71 SANTONJA RODADO, GONZALO
49
Senior masc
A. D. C. Bombers Marina Alta 0:40:42
04:04
72 GARCIA GARCIA, ANTONIO
18
Veterans A masc
C. A. Novelda 0:40:43
04:04
73 FERRAIRO ESCRIVÁ, DAVID
50
Senior masc
C. Alpí Gandia 0:40:51
04:05
74 SOLER GRIMALT, SERGIO
51
Senior masc
Independent 0:40:54
04:05
75 TORRÓ PENADES, GONZALO
52
Senior masc
Independent 0:40:55
04:06
76 ANGLADA ORENGO, BORJA
53
Senior masc
Independent 0:40:58
04:06
77 FRASQUET MENGUAL, ENRIC
54
Senior masc
C. Alpí Gandia 0:41:01
04:06
78 MORILLO CABRERA, ANTONIO
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia 0:41:02
04:06
79 EXPÓSITO DEL FRESNO, ANTONIO
55
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport 0:41:04
04:06
80 CHELI FERRER, DIONISIO
3
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta 0:41:05
04:07
81 ALEMANY MUÑOZ, JOSE MANUEL
19
Veterans A masc
C. A. La Valldigna 0:41:08
04:07
82 BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
56
Senior masc
C. A. El Llamp 0:41:11
04:07
83 PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
57
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta 0:41:11
04:07
84 SELLÉS I LADIOS, XAVIER
58
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta 0:41:13
04:07
85 DURÁ SERRA, ALBERTO
59
Senior masc
C. A. Cametes Spat 0:41:15
04:08
86 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
60
Senior masc
C. A. Cametes Spat 0:41:16
04:08
87 MORANT CANO, ENRIC
61
Senior masc
C. Alpí Gandia 0:41:24
04:08
88 SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
62
Senior masc
C. A. Benidorm 0:41:25
04:09
89 PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
63
Senior masc
C. A. La Valldigna 0:41:26
04:09
90 AUÑON RUIZ, ROBERTO
64
Senior masc
Independent 0:41:28
04:09
91 FERRER TORRENT, VICENTA
1
Senior fem
C. E. U. Politècnica de Valencia 0:41:30
04:09
92 HERVÁS FUSTER, ALEXANDRE
3
Juvenil masc
C. A. Benidorm 0:41:33
04:09
93 FERRIS ALONSO, ANGEL
65
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta 0:41:37
04:10
94 ZARAGOZA OCHEDA, TONI
20
Veterans A masc
S. D. Correcaminos 0:41:46
04:11
95 BODI MIRET, JUAN
66
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua 0:41:46
04:11
96 SIRVENT I CARBONELL, CHRISTIAN
67
Senior masc
C. E. Xixona 0:41:49
04:11
97 PÉREZ COSTA, ANTONIO
68
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:41:52
04:11
98 SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
69
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:41:52
04:11
99 TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
21
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco 0:41:53
04:11
100 CALABUIG RODRIGO, XAVI
70
Senior masc
C. Alpí Gandia 0:41:56
04:12
101 MORANT GALLEGO, ANTONIO
71
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:41:58
04:12
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit