Resultats VIII Cursa Vila de Benissa

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General VIII Cursa Vila de Benissa

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 626

Dorsal 0 = Inscrit fora plaç = NO premi
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club
Temps
T/Km
1 DAI DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:31:14
03:26
2 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:32:34
03:35
3 GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:45
03:36
4 BLASCO GEA, XAVIER
3
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:02
03:38
5 MACHI ORTIZ, DOMINGO
4
Senior masc
C. A. Pindaro Galius
0:33:09
03:39
6 PLANELLES TORTOSA, JOSE
2
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:33:24
03:40
7 JULIA PELLICER, PEPE
3
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:33:47
03:43
8 MÁS ASENCIO, MANUEL
5
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:34:02
03:44
9 GALVAN ASENCIO, JORGE
4
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:34:42
03:49
10 FERREIRA PERALTA, CRISTIAN
6
Senior masc
Independent
0:35:03
03:51
11 MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
7
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:35:11
03:52
12 FERRER GARCIA, JOSE
8
Senior masc
C. Córrer Xeraco
0:35:19
03:53
13 PUIG GRIMALT, PERFECTO
9
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:35:25
03:54
14 LLOPIS CHELI, VICENT
5
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:35:26
03:54
15 SOLER GRIMALT, SERGIO
10
Senior masc
Independent
0:35:36
03:55
16 ROSALENY MASCARELL, MANUEL
6
Veterans A masc
C. A. Sedaví
0:35:45
03:56
17 BLASCO GEA, DANI
11
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:48
03:56
18 BURTON, ROBERT
7
Veterans A masc
Independent
0:35:54
03:57
19 ROMERO GALERA, JUAN MIGUEL
8
Veterans A masc
C. A. Albacete
0:35:56
03:57
20 POVEDA COVES, JAVIER
12
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:36:15
03:59
21 COSTA JORDA, MIGUEL
9
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:36:21
04:00
22 BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
13
Senior masc
C. A. Corremundos
0:36:25
04:00
23 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
14
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:30
04:01
24 ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
15
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:30
04:01
25 CLIMENT SANCHO, JUAN BTA.
16
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:36:31
04:01
26 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
17
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:35
04:01
27 MONCHO PASTOR, JUAN
10
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:36:36
04:01
28 SANTONJA RODADO, GONZALO
18
Senior masc
A. D. C. Bombers Marina Alta
0:36:36
04:01
29 NAVARRO RIOS, EDUARDO
1
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:36:41
04:02
30 MIÑANA MENA, JOSEP VICENT
11
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:36:44
04:02
31 ESPASA MULET, JOSE
19
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:36:45
04:02
32 BLASCO GEA, ALEJANDRO
20
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:46
04:02
33 McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Iscomar Denia Sport
0:36:50
04:03
34 BALSON, ANTHONY
21
Senior masc
Independent
0:36:52
04:03
35 MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
22
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:36:53
04:03
36 PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
23
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:55
04:03
37 ARGUDO PERIS, FRANCISCO
24
Senior masc
Independent
0:37:00
04:04
38 ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
25
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:37:02
04:04
39 BAS ARGUIJO, JULIO
26
Senior masc
Independent
0:37:06
04:05
40 ANGLADA ORENGO, BORJA
27
Senior masc
Independent
0:37:08
04:05
41 IÑIGUEZ ATIENZA, MIGUEL
28
Senior masc
C. A. Benidorm
0:37:11
04:05
42 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
2
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:37:19
04:06
43 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
29
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:37:20
04:06
44 SAEZ CARRIÓN, FERNANDO
30
Senior masc
C. A. Novartis
0:37:29
04:07
45 PÉREZ SOLER, EMILI
12
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:37:31
04:07
46 LENA PEDRON, JOSE MANUEL
13
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:37:35
04:08
47 MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
1
Juvenil masc
Independent
0:37:38
04:08
48 CALDERON GARCIA, VICENT
31
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:39
04:08
49 PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
32
Senior masc
Independent
0:37:44
04:09
50 CASELLES PEDRO, JOSE
14
Veterans A masc
G. E. Gatense
0:37:46
04:09
51 GINESTAR IVARS, JOSE
33
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:46
04:09
52 LORENTE RICART, TONI
34
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:54
04:10
53 RUIZ MARTÍNEZ, MIGUEL A.
15
Veterans A masc
C. A. Fuenlabrada
0:37:54
04:10
54 TALENS CORELLA, SALVADOR
16
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:37:59
04:10
55 ESCRIVÁ MIRET, DAVID
35
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:01
04:11
56 MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
36
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:01
04:11
57 LLOPIS ALEMANY, HECTOR
37
Senior masc
Independent
0:38:02
04:11
58 QUESADA OLIVER, JOSE SALVADOR
38
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:04
04:11
59 MUÑOZ PÉREZ, GUSTAVO
39
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:38:08
04:11
60 FALQUET TORRES, ANTONIO
17
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:38:14
04:12
61 PEÑA JIMÉNEZ, JOSE MARIA
18
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:38:18
04:13
62 PONS MARÍ, JESÚS
40
Senior masc
Independent
0:38:22
04:13
63 AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO
19
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:38:30
04:14
64 PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
41
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:30
04:14
65 SELLÉS I LADIOS, XAVIER
42
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:31
04:14
66 TIESTOS GARCES, ISIDORO
20
Veterans A masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:38:40
04:15
67 CHELI FERRER, DIONISIO
3
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:38:50
04:16
68 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
43
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:50
04:16
69 SISCAR BAY, CARLOS
44
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:38:50
04:16
70 FRASQUET MENGUAL, ENRIC
45
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:38:52
04:16
71 MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
46
Senior masc
R. C. Náutico Gandia
0:38:52
04:16
72 TOUS TERRADES, VICENT
47
Senior masc
Independent
0:38:53
04:16
73 ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
48
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:59
04:17
74 AZNAR VIELSA, ISIDORO
49
Senior masc
Independent
0:38:59
04:17
75 ENNATIJI, SAID
50
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:02
04:17
76 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
21
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:08
04:18
77 SOLER RUIZ, SALVADOR
22
Veterans A masc
C. A. Atzeneta
0:39:08
04:18
78 TORMO BORREDÁ, JUAN CARLOS
51
Senior masc
C. A. Atzeneta
0:39:09
04:18
79 RUZ LUCENA, MANUEL
23
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:39:11
04:18
80 PONS PONS, JAUME
52
Senior masc
C. E. Pego
0:39:12
04:19
81 GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:39:19
04:19
82 JUAN CARRETERO, VICENTE JOSE
53
Senior masc
C. A. Castalla
0:39:24
04:20
83 TORRES FILLOL, XIMO
54
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:39:33
04:21
84 IVARS DESCALS, FRAN
55
Senior masc
Independent
0:39:42
04:22
85 VALERO NOVA, JAIME
56
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:39:43
04:22
86 ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:43
04:22
87 SEBI SAURA, PAUL
57
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:39:48
04:22
88 VICENS MÁRQUEZ, LUIS
24
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:39:51
04:23
89 FERRANDO MESTRE, VICENT
58
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:53
04:23
90 SALES FRANCO, ANTONI
25
Veterans A masc
C. Hàndbol Riola
0:39:55
04:23
91 GARCIA GARCIA, ANTONIO
26
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:39:57
04:24
92 ANDRES CALAFAT, FERNANDO
59
Senior masc
Independent
0:40:03
04:24
93 RUFAT MIÑANA, JOSE M.
60
Senior masc
Independent
0:40:06
04:25
94 SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem
C. A. Iscomar Denia Sport
0:40:08
04:25
95 HUERTOS ESQUERDO, MOISES
61
Senior masc
C. A. Tapia
0:40:09
04:25
96 SANCHIS PENADES, OCTAVIO
62
Senior masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:40:09
04:25
97 FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
63
Senior masc
Independent
0:40:17
04:26
98 SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
64
Senior masc
C. A. Benidorm
0:40:19
04:26
99 TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
27
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:40:21
04:26
100 SÁNCHEZ ALBELDA, SALVADOR
28
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:40:22
04:26
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit