Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General VIII Cursa Popular Jesus Pobre

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 758

Dorsal O = Inscrit fora plaç = NO premi
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club
Temps
T/Km
1 DAI DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:33:10
03:15
2 MARTÍNEZ HERNÁNDEZ, FRANCISCO
2
Senior masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:33:45
03:19
3 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
3
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:59
03:20
4 SORIA MARTIN, IVAN
4
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:34:25
03:22
5 GILABERT ORTIZ, JUAN
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:35:20
03:28
6 BLASCO GEA, XAVIER
6
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:25
03:28
7 GÓMEZ JAVEA, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
Independent
0:35:55
03:31
8 ALTUR MARTÍNEZ, JOSE
2
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:36:03
03:32
9 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
7
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:10
03:33
10 AMARO ALONSO, ANGEL
8
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:12
03:33
11 MEDINA ZAPATA, BEATO
9
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:36:22
03:34
12 LLOPIS CHELI, VICENT
3
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:36:25
03:34
13 PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
10
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:51
03:37
14 MASANET SANCHO, GERARDO
11
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:59
03:38
15 LÁZARO SÁNCHEZ, ALFONSO
4
Veterans A masc
C. A. Abogados Albacete
0:37:06
03:38
16 CARRASCOSA LÓPEZ, CARLOS
5
Veterans A masc
C. A. Aspis
0:37:12
03:39
17 GEA ESTRUCH, VICENT
12
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:34
03:41
18 SIMÓ COSTA, CARLOS
13
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:34
03:41
19 BLASCO GEA, DANI
14
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:41
03:42
20 MONTESINOS CALERO, MANUEL
6
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:45
03:42
21 PUIG GRIMALT, PERFECTO
15
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:37:48
03:42
22 OSUNA ANGE, MANUEL
16
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:38:07
03:44
23 CASELLES PEDRO, JOSE
7
Veterans A masc
G. E. Gatense
0:38:19
03:45
24 PEÑA JIMÉNEZ, JOSE MARIA
8
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:38:20
03:46
25 BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
17
Senior masc
C. A. Corremundos
0:38:22
03:46
26 ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
18
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:25
03:46
27 MADRID SÁNCHEZ, JOSE MANUEL
0
Dorsal 0
C. A. Guadassuar
0:38:26
03:46
28 BLASCO GEA, ALEJANDRO
19
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:28
03:46
29 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
20
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:30
03:47
30 MOLLA MARTÍ, JOSE ANTONIO
21
Senior masc
Independent
0:38:31
03:47
31 SAEZ CARRIÓN, FERNANDO
22
Senior masc
C. A. Novartis
0:38:33
03:47
32 VÉLEZ MARTÍNEZ, FCO. JAVIER
23
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:38:35
03:47
33 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
24
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:38:42
03:48
34 McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Iscomar Denia Sport
0:38:43
03:48
35 ESPASA MULET, JOSE
25
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:38:44
03:48
36 MULET DIEGO, VICENTE
26
Senior masc
Independent
0:38:45
03:48
37 BALSON, ANTHONY
27
Senior masc
Independent
0:38:47
03:48
38 FERNÁNDEZ CANTOS, DIONISIO
28
Senior masc
Independent
0:39:05
03:50
39 MONCHO PASTOR, JUAN
9
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:39:08
03:50
40 BENEYTO ABAD, FRANC
29
Senior masc
C. A. Runnersworld
0:39:08
03:50
41 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
1
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:39:12
03:51
42 NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:39:22
03:52
43 CALDERON GARCIA, VICENT
30
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:24
03:52
44 PABLOS ALVARADO, FAUSTINO
3
Veterans B masc
C. A. Tajamar
0:39:29
03:52
45 SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:39:33
03:53
46 COSTA JORDA, MIGUEL
10
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:39:39
03:53
47 COTS I PERALTA, ANTONI
31
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:39:39
03:53
48 ANGLADA ORENGO, BORJA
32
Senior masc
Independent
0:39:42
03:54
49 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
33
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:43
03:54
50 ESPINOSA CABALLERO, JUAN
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:39:49
03:54
51 SOLER GRIMALT, SERGIO
34
Senior masc
Independent
0:39:50
03:54
52 MORENO RODRÍGUEZ, MODEST
11
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:39:51
03:54
53 CLIMENT LLORCA, ANTONIO
12
Veterans A masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:39:58
03:55
54 LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
13
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:40:04
03:56
55 RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
35
Senior masc
C. A. Els Coixos
0:40:05
03:56
56 SISCAR BAY, CARLOS
36
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:40:06
03:56
57 PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
37
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:40:11
03:56
58 SELLÉS I LADIOS, XAVIER
38
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:40:11
03:56
59 MARTÍNEZ BETÍ, VICENTE
14
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:40:17
03:57
60 RIBERA VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL
15
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:40:18
03:57
61 GONZÁLEZ PEÑALVER, VICENTE MANUEL
39
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:40:26
03:58
62 GIMENA SELLÉS, TOMAS
40
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:40:34
03:59
63 PONS MARÍ, JESÚS
41
Senior masc
Independent
0:40:43
04:00
64 TOUS TERRADES, VICENT
42
Senior masc
Independent
0:40:45
04:00
65 BAS ARGUIJO, JULIO
43
Senior masc
Independent
0:40:51
04:00
66 CHELI FERRER, DIONISIO
5
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:40:52
04:00
67 CARRERO GASCON, JORGE
44
Senior masc
C. A. Benidorm
0:40:53
04:01
68 PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
45
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:40:55
04:01
69 RUZ LUCENA, MANUEL
16
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:40:58
04:01
70 FALQUET TORRES, ANTONIO
17
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:40:59
04:01
71 COLLADO MARÍ, SERGIO
46
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:41:00
04:01
72 ESCRIVÁ MIRET, DAVID
47
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:02
04:01
73 SELVA LÓPEZ, VICENTE
18
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:41:04
04:02
74 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
48
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:05
04:02
75 DURÁ SERRA, ALBERTO
49
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:06
04:02
76 LORENTE TESTON, ROGELIO
6
Veterans B masc
C. A. El Samaruc
0:41:16
04:03
77 SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
50
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:17
04:03
78 MULET CERVERA, FRANCISCO JOSÉ
51
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:41:22
04:03
79 LLOPIS ALEMANY, HECTOR
52
Senior masc
Independent
0:41:22
04:03
80 MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
53
Senior masc
R. C. Náutico Gandia
0:41:23
04:03
81 GONZÁLEZ PÉREZ, VICENT
19
Veterans A masc
Independent
0:41:24
04:04
82 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
20
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:24
04:04
83 SOLER RUIZ, SALVADOR
21
Veterans A masc
C. A. Atzeneta
0:41:25
04:04
84 COMPANY PUIG, PASCUAL C.
22
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:41:26
04:04
85 VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
23
Veterans A masc
C. A. Favara
0:41:28
04:04
86 LLOPIS HERVAS, HUGO
54
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:29
04:04
87 PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
55
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:33
04:04
88 BOSCÁ BALONGA, VICENT
24
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:41:33
04:04
89 GARCIA GARCIA, ANTONIO
25
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:41:40
04:05
90 GOMAR I GARCIA, JUANJO
56
Senior masc
Independent
0:41:41
04:05
91 GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
7
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:41:43
04:05
92 PÉREZ COSTA, ANTONIO
57
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:45
04:06
93 VAÑO ESCRIVÁ, MIGUEL
58
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:46
04:06
94 FERRIS ALONSO, ANGEL
59
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:41:52
04:06
95 LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
60
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:41:57
04:07
96 ROSELLÓ ESCRIVÁ, JOSE MANUEL
61
Senior masc
Independent
0:41:59
04:07
97 GARRIGOS MASCARELL, VICENT
62
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:42:00
04:07
98 MUÑOZ PÉREZ, GUSTAVO
63
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:42:01
04:07
99 BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
64
Senior masc
C. A. El Llamp
0:42:02
04:07
100 MORAL ROMERO, PEDRO
65
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:42:05
04:08
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit