Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General VII Cursa Popular Ondara

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 773

Dorsal 0 = Inscrit fora plaç = NO premi
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club
Temps
T/Km
1 DAI DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:30:04
03:10
2 GARCIA LÓPEZ, JACOB
2
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:30:11
03:11
3 PONT CHAFER, FELIX
3
Senior masc
C. A. Fent Camí
0:30:54
03:15
4 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
4
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:45
03:21
5 BLASCO GEA, XAVIER
5
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:32:09
03:23
6 GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:23
03:25
7 JHIDA, MOHAM
1
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:32:50
03:27
8 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
6
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:33:01
03:29
9 OSUNA ANGE, MANUEL
7
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:33:07
03:29
10 ALTUR MARTÍNEZ, JOSE
2
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:33:16
03:30
11 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
3
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:33:17
03:30
12 VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
8
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:33:17
03:30
13 MARTIN GÓMEZ, JUAN JOSE
9
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:33:30
03:32
14 AMARO ALONSO, ANGEL
10
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:33:30
03:32
15 FUSTER IBOR, FERNANDO A.
11
Senior masc
Independent
0:33:38
03:32
16 CEBRIAN SANFELIU, IGNACIO
12
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:33:41
03:33
17 LÁZARO SÁNCHEZ, ALFONSO
4
Veterans A masc
C. A. Abogados Albacete
0:33:46
03:33
18 BENAVENT OLTRA, RAFAEL
13
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:33:49
03:34
19 MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
14
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:33:52
03:34
20 TOMÁS MIGUEL, JOSE MANUEL
15
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:33:53
03:34
21 MASANET SANCHO, GERARDO
16
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:09
03:36
22 ALBERT GARCIA, HECTOR
17
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:34:21
03:37
23 CLIMENT LLORCA, ANTONIO
5
Veterans A masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:34:23
03:37
24 FERREIRA PERALTA, CRISTIAN
18
Senior masc
Independent
0:34:29
03:38
25 SOLER GRIMALT, SERGIO
19
Senior masc
Independent
0:34:45
03:40
26 TOSCANO NAVARRO, PACO
1
Veterans B masc
C. A. Valls d'Andorra
0:34:47
03:40
27 SIMÓ COSTA, CARLOS
20
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:49
03:40
28 COSTA JORDA, MIGUEL
6
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:34:53
03:40
29 ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
21
Senior masc
C. A. Benissa
0:34:59
03:41
30 GEA ESTRUCH, VICENT
22
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:12
03:42
31 SAEZ CARRIÓN, FERNANDO
23
Senior masc
C. A. Novartis
0:35:22
03:43
32 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
24
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:28
03:44
33 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
25
Senior masc
C. A. Benissa
0:35:31
03:44
34 PÉREZ SOLER, EMILI
7
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:35:39
03:45
35 BAS ARGUIJO, JULIO
26
Senior masc
Independent
0:35:40
03:45
36 BLASCO GEA, DANI
27
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:41
03:45
37 PABLOS ALVARADO, FAUSTINO
2
Veterans B masc
C. A. Tajamar
0:35:44
03:46
38 ARGUDO PERIS, FRANCISCO
28
Senior masc
Independent
0:35:51
03:46
39 LÓPEZ FRANCES, JOSE ANTONIO
29
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:35:52
03:47
40 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
30
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:35:52
03:47
41 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:35:52
03:47
42 SANTONJA RODADO, GONZALO
31
Senior masc
A. D. C. Bombers Marina Alta
0:35:58
03:47
43 MENDIETA ARENAS, TOMAS
0
Dorsal 0
C. A. El Llamp
0:35:58
03:47
44 GINESTAR IVARS, JOSE
32
Senior masc
C. A. Benissa
0:35:59
03:47
45 BALSON, ANTHONY
33
Senior masc
Independent
0:36:01
03:47
46 ESPINOSA CABALLERO, JUAN
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:36:07
03:48
47 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
34
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:08
03:48
48 VILA TORTOSA, MIGUEL
8
Veterans A masc
C. A. Enguera
0:36:10
03:49
49 GARRIGOS MASCARELL, VICENT
35
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:36:12
03:49
50 MIÑANA MENA, JOSE VICENTE
9
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:36:14
03:49
51 CALDERON GARCIA, VICENT
36
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:19
03:49
52 ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
37
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:36:24
03:50
53 MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
2
Juvenil masc
Independent
0:36:24
03:50
54 PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
38
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:36:25
03:50
55 MUÑOZ PÉREZ, GUSTAVO
39
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:36:27
03:50
56 PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
40
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:31
03:51
57 ESPASA MULET, JOSE
41
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:36:31
03:51
58 BOURBOUSSON, CLAUDE
42
Senior masc
C. A. Amunt i Avall
0:36:32
03:51
59 SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
43
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:38
03:51
60 TALENS CORELLA, SALVADOR
10
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:36:42
03:52
61 SELLÉS I LADIOS, XAVIER
44
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:36:45
03:52
62 TORRES SEMPERE, JAVIER
45
Senior masc
C. T. El Corriol
0:36:53
03:53
63 PONS COSTA, LLUÍS
46
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:56
03:53
64 LLOPIS ALEMANY, HECTOR
47
Senior masc
Independent
0:36:58
03:54
65 GONZÁLEZ PONS, ENRIC
48
Senior masc
Independent
0:37:00
03:54
66 TORRES FILLOL, XIMO
49
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:37:01
03:54
67 PONS MARÍ, JESÚS
50
Senior masc
Independent
0:37:02
03:54
68 CHELI FERRER, DIONISIO
5
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:37:03
03:54
69 SISCAR BAY, CARLOS
51
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:37:03
03:54
70 LENA PEDRON, JOSE MANUEL
11
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:37:04
03:54
71 RUZ LUCENA, MANUEL
12
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:05
03:54
72 JULIA PELLICER, PEPE
13
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:09
03:55
73 HUERTOS ESQUERDO, MOISES
52
Senior masc
C. A. Tapia
0:37:12
03:55
74 ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
53
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:12
03:55
75 GONZÁLEZ PÉREZ, VICENT
14
Veterans A masc
Independent
0:37:15
03:55
76 PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
54
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:37:21
03:56
77 COLLADO MARÍ, SERGIO
55
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:37:22
03:56
78 FRASQUET MENGUAL, ENRIC
56
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:37:23
03:56
79 PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
57
Senior masc
Independent
0:37:36
03:57
80 ESCRIVÁ MIRET, DAVID
58
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:41
03:58
81 MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
59
Senior masc
R. C. Náutico Gandia
0:37:44
03:58
82 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
15
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:45
03:58
83 PUIG GRIMALT, PERFECTO
60
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:37:47
03:59
84 CARRIÓ NAVARRO, VICENTE
61
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:47
03:59
85 COTS I PERALTA, ANTONI
62
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:37:50
03:59
86 MATARREDONDA SANTONJA, RAFAEL
63
Senior masc
Independent
0:37:52
03:59
87 VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
16
Veterans A masc
C. A. Favara
0:37:53
03:59
88 LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
17
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:37:54
03:59
89 COMPANY PUIG, PASCUAL C.
18
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:37:57
04:00
90 GILABERT MIRA, JOSE
64
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:57
04:00
91 TOUS TERRADES, VICENT
65
Senior masc
Independent
0:37:58
04:00
92 MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
66
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:37:58
04:00
93 SELFA CASTELLS, RICARDO
67
Senior masc
C. A. Alzira
0:38:01
04:00
94 BELDA GARRIDO, A. JAVIER
68
Senior masc
Independent
0:38:02
04:00
95 VALERO NOVA, JAIME
69
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:38:03
04:00
96 MORANT CANO, ENRIC
70
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:38:04
04:00
97 VICENS MÁRQUEZ, LUIS
19
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:38:05
04:01
98 FERRANDO MESTRE, VICENT
71
Senior masc
C. A. Ondara
0:38:08
04:01
99 BOSCÁ BALONGA, VICENT
20
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:38:10
04:01
100 SÁNCHEZ SORIANO, FRANCISCO J.
72
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:38:13
04:01
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit