Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General XIV Cursa Popular
Vila de Pedreguer


CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 751

Dorsal 0 = Inscrit fora plaç = NO premi
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club
Temps
T/Km
1 ERRAOUI, MOHAMMED
1
Senior masc
C. A. Kelme Running
0:37:46
03:09
2 TAHIRI, ABDERRAHIM
2
Senior masc
C. A. Vila-Real
0:37:58
03:10
3 KHATTABI, HASSAN
3
Senior masc
C. A. Vila Real
0:38:13
03:11
4 AIT BEN CHATAOUI, ABDERRAHIM
4
Senior masc
C. A. Vila-Real
0:38:28
03:12
5 KAMAL, JAMAL
5
Senior masc
C. A. Onda
0:38:48
03:14
6 DAI DAY, MOHAMED SAID
6
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:39:41
03:18
7 GARCIA LÓPEZ, JACOB
7
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:40:03
03:20
8 SORIA MARTIN, IVAN
8
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:41:27
03:27
9 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
9
Senior masc
C. A. Benidorm
0:42:13
03:31
10 JULIA PELLICER, PEPE
1
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:43
03:34
11 GÓMEZ JAVEA, OMAR ARMANDO
2
Veterans A masc
Independent
0:42:50
03:34
12 BLASCO GEA, XAVIER
10
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:01
03:35
13 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
11
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:43:20
03:37
14 GIL POVEDA, JUAN JOSE
3
Veterans A masc
C. Esportiu Colivenc
0:43:45
03:39
15 MASANET SANCHO, GERARDO
12
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:43:56
03:40
16 ALTUR MARTÍNEZ, JOSE
4
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:43:57
03:40
17 VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
13
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:44:32
03:43
18 MASANET SANCHO, ANTONIO
14
Senior masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:44:32
03:43
19 PUIG GRIMALT, PERFECTO
15
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:44:49
03:44
20 SAMMAH, KHADIJA
1
Senior fem
C. A. Inmobiliaria Maracena
0:45:04
03:45
21 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
5
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:45:06
03:46
22 GODOY, ROSA LILIANA
2
Senior fem
Independent
0:45:07
03:46
23 HERNAN NUÑEZ, DARIO
16
Senior masc
Independent
0:45:22
03:47
24 BLASCO GEA, ALEJANDRO
17
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:34
03:48
25 AMARO ALONSO, ANGEL
18
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:45:59
03:50
26 CASELLES PEDRO, JOSE
6
Veterans A masc
G. E. Gatense
0:46:04
03:50
27 MONTALVO ITAS, PATRICIA
3
Senior fem
C. A. Puerto de Alicante
0:46:07
03:51
28 LLOPIS CHELI, VICENT
7
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:46:09
03:51
29 PITARCH I PORTERO, JAUME
19
Senior masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:46:14
03:51
30 MARTIN RAMOS, DAMIAN
1
Juvenil masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:46:16
03:51
31 SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem
C. Esportiu Ambra
0:46:19
03:52
32 McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Iscomar Denia Sport
0:46:23
03:52
33 CLIMENT LLORCA, ANTONIO
8
Veterans A masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:46:31
03:53
34 BALSON, ANTHONY
20
Senior masc
Independent
0:46:40
03:53
35 PÉREZ SOLER, EMILI
9
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:46:42
03:54
36 COSTA JORDA, MIGUEL
10
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:46:50
03:54
37 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
21
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:46:52
03:54
38 MONCHO PASTOR, JUAN
11
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:46:53
03:54
39 SISCAR BAY, CARLOS
22
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:46:56
03:55
40 ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
23
Senior masc
C. A. Benissa
0:46:57
03:55
41 ESPASA MULET, JOSE
24
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:47:01
03:55
42 SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:47:03
03:55
43 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
1
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:47:06
03:56
44 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
25
Senior masc
C. A. Benissa
0:47:08
03:56
45 BERNABEU PÉREZ, RAFAEL
12
Veterans A masc
C. A. A To Trapo
0:47:09
03:56
46 CARRASCOSA LÓPEZ, CARLOS
13
Veterans A masc
C. A. Aspis
0:47:11
03:56
47 SOLER GRIMALT, SERGIO
26
Senior masc
Independent
0:47:14
03:56
48 NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:47:21
03:57
49 MORAL ROMERO, PEDRO
27
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:47:23
03:57
50 ANGLADA ORENGO, BORJA
28
Senior masc
Independent
0:47:24
03:57
51 ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
29
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:47:34
03:58
52 CALDERON GARCIA, VICENT
30
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:47:35
03:58
53 RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
31
Senior masc
C. A. Els Coixos
0:47:53
03:59
54 SAIZ SÁNCHEZ, GABRIEL
0
Dorsal 0
Independent
0:47:55
04:00
55 BENAVENT OLTRA, RAFAEL
32
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:47:57
04:00
56 MORENO RODRÍGUEZ, MODEST
14
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:47:58
04:00
57 BELDA VILA, VICENTE RAMON
33
Senior masc
C. A. Alzira
0:48:06
04:01
58 ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:48:09
04:01
59 SELLÉS I LADIOS, XAVIER
34
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:48:10
04:01
60 CARAÑANA MOLLÀ, JAIME
35
Senior masc
C. A. Benissa
0:48:11
04:01
61 PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
36
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:48:12
04:01
62 BOSCÁ BALONGA, VICENT
15
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:48:13
04:01
63 COMPANY PUIG, PASCUAL C.
16
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:48:15
04:01
64 LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
37
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:48:18
04:02
65 ALBI VALERO, JOSE
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:23
04:02
66 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
38
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:25
04:02
67 SART ALBELDA, DAVID
39
Senior masc
C. A. Carcaixent
0:48:29
04:02
68 PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
40
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:48:31
04:03
69 GARRIGOS MASCARELL, VICENT
41
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:48:37
04:03
70 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
42
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:48:41
04:03
71 GONZÁLEZ PEÑALVER, VICENTE MANUEL
43
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:48:51
04:04
72 LÓPEZ EUROPA, ANDRES
17
Veterans A masc
C. Esportiu Colivenc
0:48:51
04:04
73 PRIMO ZARAGOZÁ, JOSE MARIA
4
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:48:58
04:05
74 CORREA, ENRIQUE PATRICIO
44
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:49:02
04:05
75 MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
45
Senior masc
R. C. Náutico Gandia
0:49:03
04:05
76 GIL PÉREZ, VICENTE
46
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:49:05
04:05
77 CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTE
18
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:09
04:06
78 SISCAR MENGUAL, CARLOS
47
Senior masc
Independent
0:49:21
04:07
79 SISCAR MENGUAL, FERRAN
48
Senior masc
Independent
0:49:22
04:07
80 RIBES BUENDIA, JUAN ENRIQUE
49
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:49:27
04:07
81 CAMPOS ALEMANY, JUAN CARLOS
19
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:49:27
04:07
82 LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
20
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:49:29
04:07
83 BAS ARGUIJO, JULIO
50
Senior masc
Independent
0:49:40
04:08
84 PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
51
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:49:40
04:08
85 CHELI FERRER, DIONISIO
5
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:49:42
04:09
86 ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
52
Senior masc
C. A. Benidorm
0:49:45
04:09
87 EGIDO MATEU, PEDRO
53
Senior masc
C. A. L' Olleria
0:49:46
04:09
88 ALFONSO MOLTÓ, DAVID
54
Senior masc
C. A. Otos
0:49:49
04:09
89 VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
21
Veterans A masc
C. A. Favara
0:49:53
04:09
90 NAVARRO RUBIO, PASCUAL
22
Veterans A masc
C. A. Llaurí
0:49:58
04:10
91 PONS COSTA, LLUÍS
55
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:49:59
04:10
92 DURÁ SERRA, ALBERTO
56
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:50:01
04:10
93 ARGUDO PERIS, FRANCISCO
57
Senior masc
Independent
0:50:07
04:11
94 ESCRIVÁ MIRET, DAVID
58
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:50:09
04:11
95 SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
59
Senior masc
C. A. Benidorm
0:50:14
04:11
96 SABATER RABADAN, JOSE VICENTE
0
No inscrit
C. A. Pas a Pas
0:50:15
04:11
97 MUÑIZ FERRANDO, IGNACIO
60
Senior masc
C. A. Aldacu Alaquas
0:50:17
04:11
98 HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, FIDEL
23
Veterans A masc
Independent
0:50:19
04:12
99 PONS MARÍ, JESÚS
61
Senior masc
Independent
0:50:21
04:12
100 SEBI SAURA, PAUL
62
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:50:26
04:12
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit