Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General XXIII Volta a Peu a Pego

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 905
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club Temps
T/Km
1 DAI DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta 0:33:35
03:22
2 GARCIA LÓPEZ, JACOB
2
Senior masc
C. A. La Valldigna 0:34:10
03:25
3 PONS FAVARA, RAFAEL
3
Senior masc
S. D. Correcaminos 0:34:46
03:29
4 CARDONA TORRES, IGNACIO
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia 0:35:20
03:32
5 SANZ VIDAL, JOSE LUIS
5
Senior masc
C. A. La Valldigna 0:35:58
03:36
6 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
6
Senior masc
C. A. Benidorm 0:36:18
03:38
7 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
7
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:36:28
03:39
8 GÓMEZ JAVEA, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
Independent 0:36:31
03:39
9 NAVARRO DÍEZ, MARIA JOSE
8
Senior masc
C. A. Aspis 0:36:34
03:39
10 JULIA PELLICER, PEPE
2
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí 0:36:36
03:40
11 BLASCO GEA, XAVIER
9
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:36:38
03:40
12 IGLESIAS LUGILDE, PABLO
10
Senior masc
C. A. Cidade de Lugo Fluvial 0:36:45
03:41
13 LLOPIS CHELI, VICENT
3
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport 0:36:47
03:41
14 AMARO ALONSO, ANGEL
11
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:36:57
03:42
15 DUPLAS MATEOS, MIGUEL A.
12
Senior masc
C. A. Corre Corre 0:37:10
03:43
16 HELLIN FERRIZ, ANTONIO
1
No inscrit
C. A. Sax 0:37:13
03:43
17 BENEROSO LÓPEZ, JAIME
13
Senior masc
Independent 0:37:26
03:45
18 MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
14
Senior masc
C. A. Apol·ana 0:37:38
03:46
19 SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
4
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra 0:37:49
03:47
20 ORTIZ SABATER, JUANJO
15
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí 0:37:58
03:48
21 MASANET SANCHO, ANTONIO
16
Senior masc
C. A. Baleària Marina Alta 0:37:59
03:48
22 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
5
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta 0:37:59
03:48
23 ALGUACIL PÉREZ, JAIME
17
Senior masc
C. A. Tossal 0:37:59
03:48
24 MASANET SANCHO, GERARDO
18
Senior masc
C. A. Cametes Spat 0:38:00
03:48
25 SANDINO MORA, MAURICIO
19
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:38:16
03:50
26 MONTESINOS CALERO, MANUEL
6
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí 0:38:26
03:51
27 ROMERO GALERA, JUAN MIGUEL
7
Veterans A masc
C. A. Albacete 0:38:30
03:51
28 SIMÓ COSTA, CARLOS
20
Senior masc
C. A. Cametes Spat 0:38:30
03:51
29 BLASCO GEA, DANI
21
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:38:32
03:51
30 CLIMENT CORTÉS, MAURO
22
Senior masc
Independent 0:38:36
03:52
31 PLÁ MARAVILLA, TOMAS
1
Veterans B masc
C. A. Tortuga Algemesí 0:38:40
03:52
32 GOMAR GARCIA, JESUS
1
Juvenil masc
C. T. Prodesport Gandia 0:38:43
03:52
33 McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Iscomar Denia Sport 0:38:47
03:53
34 COMI MARTÍ, FEDERICO
23
Senior masc
Independent 0:38:51
03:53
35 GEA ESTRUCH, VICENT
24
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas 0:38:52
03:53
36 RODRÍGUEZ GONZÁLEZ, JOSE B.
8
Veterans A masc
Independent 0:38:54
03:53
37 AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO
9
Veterans A masc
C. A. Benidorm 0:38:59
03:54
38 PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
25
Senior masc
C. A. Benidorm 0:39:10
03:55
39 CARRASCOSA LÓPEZ, CARLOS
10
Veterans A masc
C. A. Aspis 0:39:11
03:55
40 VEIGA RAPOSO, IVAN
26
Senior masc
C. A. Lucus Caixa Rural 0:39:13
03:55
41 MARTIN RAMOS, DAMIAN
2
Juvenil masc
C. A. Ciutat D'Albaida 0:39:18
03:56
42 LAO MALAGÓN, JOSE RAMON
27
Senior masc
Independent 0:39:19
03:56
43 BOTELLA I SILVESTRE, JOSEP LL.
11
Veterans A masc
C. A. Alcoy 0:39:20
03:56
44 DOPICO ALLES, CRISTOFFER
28
Senior masc
Independent 0:39:21
03:56
45 MOLLA MARTÍ, JOSE ANTONIO
29
Senior masc
Independent 0:39:21
03:56
46 COSTA JORDA, MIGUEL
12
Veterans A masc
C. T. El Corriol 0:39:22
03:56
47 TUDELA ESTEVE, PASCUAL
13
Veterans A masc
C. A. Carcaixent 0:39:29
03:57
48 PEÑA JIMÉNEZ, JOSE MARIA
14
Veterans A masc
C. A. Benidorm 0:39:31
03:57
49 GARCIA RICO, AGUSTIN
30
Senior masc
Independent 0:39:36
03:58
50 MONCHO PASTOR, JUAN
15
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport 0:39:40
03:58
51 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
31
Senior masc
C. A. La Rabosa 0:39:46
03:59
52 ESPASA MULET, JOSE
32
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport 0:39:56
04:00
53 ESPINOSA CABALLERO, JUAN
2
Veterans B masc
C. A. Benidorm 0:40:03
04:00
54 SANCHIS IBAÑEZ, ANTONIO
33
Senior masc
Independent 0:40:05
04:01
55 TORRES RODRIGO, ARTURO
34
Senior masc
C. Hàndbol Riola 0:40:07
04:01
56 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
35
Senior masc
C. A. Benissa 0:40:10
04:01
57 BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
36
Senior masc
C. A. Corremundos 0:40:13
04:01
58 LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
37
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua 0:40:14
04:01
59 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. La Rabosa 0:40:16
04:02
60 SIGNES FORNÉS, JOSE
38
Senior masc
G. E. Gatense 0:40:18
04:02
61 RAMÍREZ DUARTE, CARLOS
39
Senior masc
C. Triatlón Tres Cantos 0:40:19
04:02
62 LLORENS PERALES, JOSEP
40
Senior masc
C. A. El Castellet 0:40:19
04:02
63 FRANCO MARTÍNEZ, JOSEP
41
Senior masc
C. A. Cárnicas Serrano 0:40:26
04:03
64 LENA PEDRON, JOSE MANUEL
16
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets 0:40:26
04:03
65 SAEZ CARRIÓN, FERNANDO
42
Senior masc
C. A. Novartis 0:40:27
04:03
66 ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
43
Senior masc
C. A. Benissa 0:40:33
04:03
67 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
44
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia 0:40:33
04:03
68 PÉREZ SOLER, EMILI
17
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua 0:40:34
04:03
69 GARCIA GRANERO, J. MARIANO
4
Veterans B masc
C. A. Almoradí Trikilómetros 0:40:37
04:04
70 ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
45
Senior masc
C. A. Benidorm 0:40:37
04:04
71 SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm 0:40:39
04:04
72 COTS I PERALTA, ANTONI
46
Senior masc
C. Triatló Oliva 0:40:41
04:04
73 BELLON RODRÍGUEZ, JUAN ANTONIO
3
Juvenil masc
C. T. Prodesport Gandia 0:40:44
04:04
74 MORENO RODRÍGUEZ, MODEST
18
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua 0:40:58
04:06
75 MADRID SÁNCHEZ, JOSE MANUEL
47
Senior masc
C. A. Guadassuar 0:40:59
04:06
76 NAVARRO RIOS, EDUARDO
5
Veterans B masc
C. Córrer Galgos 0:41:00
04:06
77 SAVALL TEROL, ANDRES
48
Senior masc
C. A. Benidorm 0:41:05
04:07
78 CANO JORDAN, INOCENCIO
49
Senior masc
Independent 0:41:07
04:07
79 EUGENIO SANSANO, JAVIER
50
Senior masc
Independent 0:41:09
04:07
80 BENAVENT OLTRA, RAFAEL
51
Senior masc
C. Córrer La Llebre 0:41:11
04:07
81 GILABERT PELLICER, JOAN CARLES
52
Senior masc
C. T. El Corriol 0:41:12
04:07
82 CARRERO GASCON, JORGE
53
Senior masc
C. A. Benidorm 0:41:15
04:08
83 ANGLADA ORENGO, BORJA
54
Senior masc
Independent 0:41:17
04:08
84 SEBI SAURA, PAUL
55
Senior masc
C. A. La Rabosa 0:41:21
04:08
85 MONFORT MULET, JUAN MIGUEL
56
Senior masc
Independent 0:41:21
04:08
86 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
57
Senior masc
C. A. Cametes Spat 0:41:28
04:09
87 TALENS CORELLA, SALVADOR
19
Veterans A masc
C. A. La Valldigna 0:41:29
04:09
88 RUBIO RIBERA, VICENTE
20
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí 0:41:32
04:09
89 MUÑOZ GARCIA, JOSE
58
Senior masc
C. A. Carcaixent 0:41:35
04:10
90 FOLGADO RAGA, JOSE
59
Senior masc
C. A. Finisterre 0:41:38
04:10
91 CASELLES PEDRO, JOSE
21
Veterans A masc
G. E. Gatense 0:41:39
04:10
92 CHELI FERRER, DIONISIO
6
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta 0:41:41
04:10
93 CALDERON GARCIA, VICENT
60
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:41:46
04:11
94 RUFAT ESTRUCH, JESUS
22
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí 0:41:50
04:11
95 LADARIA GALLARDO, JUAN C.
23
Veterans A masc
Independent 0:41:50
04:11
96 TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
24
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco 0:41:52
04:11
97 RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
61
Senior masc
C. A. Els Coixos 0:41:55
04:12
98 PONS MARÍ, JESÚS
62
Senior masc
Independent 0:41:57
04:12
99 PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
63
Senior masc
C. Córrer El Garbí 0:41:57
04:12
100 BOSCÁ BALONGA, VICENT
25
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí 0:42:00
04:12
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit