Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General XVI Volta a Peu a Xàbia

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 1 a 100 de 781

Dorsal 0 = Inscrit fora plaç = NO premi
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club
Temps
T/Km
1 DAI DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. D. Dénia Marina Alta
0:33:49
03:17
2 GARCIA LÓPEZ, JACOB
2
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:34:05
03:19
3 FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
3
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:59
03:24
4 CARDONA TORRES, IGNACIO
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:08
03:25
5 GARCIA GUZMAN, ANTONIO M.
5
Senior masc
C. A. Monovar
0:36:15
03:31
6 BLASCO GEA, XAVIER
6
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:17
03:31
7 GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:24
03:32
8 PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
7
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:40
03:34
9 ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
8
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:00
03:36
10 MASANET SANCHO, GERARDO
9
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:24
03:38
11 PUIG GRIMALT, PERFECTO
10
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:37:35
03:39
12 MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
11
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:37:38
03:39
13 LLOPIS CHELI, VICENT
2
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:37:41
03:40
14 AMARO ALONSO, ANGEL
12
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:56
03:41
15 MASANET SANCHO, ANTONIO
13
Senior masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:38:21
03:43
16 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
3
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:38:29
03:44
17 DENIA MORENO, ANDRES
0
Dorsal 0
C. Córrer El Garbí
0:38:30
03:44
18 DE LA CONCEPCIÓN AUSINA, JAVIER
14
Senior masc
C. A. Sedaví
0:38:31
03:44
19 BENAVENT OLTRA, RAFAEL
15
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:38:45
03:46
20 CLIMENT LLORCA, ANTONIO
4
Veterans A masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:38:49
03:46
21 MENDIETA ARENAS, TOMAS
0
Dorsal 0
Independent
0:38:53
03:47
22 MARTIN RAMOS, DAMIAN
1
Juvenil masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:38:59
03:47
23 SOLER GRIMALT, SERGIO
16
Senior masc
Independent
0:39:01
03:47
24 POVEDA COVES, JAVIER
17
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:39:01
03:47
25 SISCAR BAY, CARLOS
18
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:39:11
03:48
26 MOLLA MARTÍ, JOSE ANTONIO
19
Senior masc
Independent
0:39:17
03:49
27 ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
20
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:20
03:49
28 MARIN GAY, JOSE A.
21
Senior masc
C. A. Alzira
0:39:23
03:49
29 BALSON, ANTHONY
22
Senior masc
Independent
0:39:25
03:50
30 CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
23
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:29
03:50
31 ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
24
Senior masc
Independent
0:39:34
03:50
32 BELDA VILA, VICENTE RAMON
25
Senior masc
C. A. Alzira
0:39:36
03:51
33 SIMÓ COSTA, CARLOS
26
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:36
03:51
34 GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
27
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:38
03:51
35 RUFAT ESTRUCH, JESUS
5
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:39:39
03:51
36 McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Iscomar Denia Sport
0:39:40
03:51
37 COSTA JORDA, MIGUEL
6
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:39:43
03:51
38 MONCHO PASTOR, JUAN
7
Veterans A masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:39:51
03:52
39 ESPASA MULET, JOSE
28
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:39:51
03:52
40 ROMERO GALERA, JUAN MIGUEL
8
Veterans A masc
C. A. Albacete
0:39:55
03:53
41 CLIMENT SANCHO, JUAN BTA.
29
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:40:00
03:53
42 ARGUDO PERIS, FRANCISCO
30
Senior masc
Independent
0:40:02
03:53
43 ESPINOSA CABALLERO, JUAN
1
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:40:09
03:54
44 LENA PEDRON, JOSE MANUEL
9
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:40:10
03:54
45 PILES CISCAR, JAVIER
31
Senior masc
Independent
0:40:12
03:54
46 NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:40:16
03:55
47 SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
32
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:18
03:55
48 AGUILAR ROMAN, ISMAEL
33
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:40:20
03:55
49 BAS ARGUIJO, JULIO
34
Senior masc
Independent
0:40:30
03:56
50 CEPEDA CALATAYUD, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. La Rabosa
0:40:36
03:57
51 RODRÍGUEZ GARES, JOSE ANTONIO
35
Senior masc
C. A. Els Coixos
0:40:38
03:57
52 PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
36
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:40:39
03:57
53 MORAL ROMERO, PEDRO
37
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:40:39
03:57
54 TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
38
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:48
03:58
55 COMPANY PUIG, PASCUAL C.
10
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:40:54
03:58
56 EXPÓSITO DEL FRESNO, ANTONIO
39
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:40:55
03:58
57 MOSCARDÓ MATEU, RAFAEL
11
Veterans A masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:03
03:59
58 MOON, CAROLYN
1
Dorsal 0
Independent
0:41:07
04:00
59 PÉREZ SOLER, EMILI
12
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:41:08
04:00
60 CHELI FERRER, DIONISIO
4
Veterans B masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:41:10
04:00
61 DURÁ SERRA, ALBERTO
40
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:13
04:00
62 GARRIGOS MASCARELL, VICENT
41
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:41:14
04:00
63 PALACIOS COSTA, JOSEP
0
Dorsal 0
C. Esportiu Ambra
0:41:16
04:00
64 SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
42
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:22
04:01
65 McCOMBIE, IAN
0
Dorsal 0
Independent
0:41:25
04:01
66 PONS COSTA, LLUÍS
43
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:26
04:01
67 CASTRO LÓPEZ, ANTONIO D.
13
Veterans A masc
C. A. A To Trapo
0:41:34
04:02
68 PONS MARÍ, JESÚS
44
Senior masc
Independent
0:41:35
04:02
69 FALQUET TORRES, ANTONIO
14
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:41:35
04:02
70 SAVALL TEROL, ANDRES
45
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:49
04:04
71 TORRES FILLOL, XIMO
46
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:41:49
04:04
72 MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
2
Juvenil masc
Independent
0:41:51
04:04
73 LÓPEZ EUROPA, ANDRES
15
Veterans A masc
C. Esportiu Colivenc
0:41:53
04:04
74 MUÑOZ PÉREZ, GUSTAVO
47
Senior masc
C. A. Cehimosa
0:41:56
04:04
75 PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
48
Senior masc
Independent
0:41:58
04:05
76 LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
16
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:42:00
04:05
77 LÓPEZ LLORCA, ENRIC
17
Veterans A masc
Independent
0:42:01
04:05
78 GARCIA REY, RAFAEL
0
Dorsal 0
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:01
04:05
79 PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
49
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:42:03
04:05
80 ALBI VALERO, JOSE
3
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:04
04:05
81 GINESTAR IVARS, JOSE
50
Senior masc
C. A. Benissa
0:42:09
04:06
82 CASELLES PEDRO, JOSE
18
Veterans A masc
G. E. Gatense
0:42:10
04:06
83 CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTE
19
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:13
04:06
84 ARIEL ENRIQUEZ, RAUL
51
Senior masc
Independent
0:42:18
04:06
85 GARCIA PÉREZ, GUILLERMO
52
Senior masc
C. A. Horadada
0:42:18
04:07
86 ESCRIVÁ MIRET, DAVID
53
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:21
04:07
87 MORENO RODRÍGUEZ, MODEST
20
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:42:22
04:07
88 MULET CERVERA, FRANCISCO JOSÉ
54
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:42:22
04:07
89 LLOPIS ALEMANY, HECTOR
55
Senior masc
Independent
0:42:23
04:07
90 LLOPIS HERVAS, HUGO
56
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:42:23
04:07
91 GONZÁLEZ PÉREZ, VICENT
21
Veterans A masc
Independent
0:42:24
04:07
92 GOMAR I GARCIA, JUANJO
57
Senior masc
Independent
0:42:28
04:07
93 MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
58
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:29
04:08
94 GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
5
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:42:33
04:08
95 MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
22
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:34
04:08
96 MICO CABO, XAVIER
23
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:42:35
04:08
97 BOSCÁ BALONGA, VICENT
24
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:36
04:08
98 MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN, MANUEL
59
Senior masc
R. C. Náutico Gandia
0:42:36
04:08
99 SISCAR MENGUAL, FERRAN
60
Senior masc
Independent
0:42:37
04:08
100 URIARTE ESTEFANIA, ROBERTO
61
Senior masc
Independent
0:42:41
04:09
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit