Llistat d'inscrits en el Circuit

 

 Llistats oferits per
Cronometratge de proves, Dorsals, Arcs de meta, Cronòmetres, pòdiums . . .
Som Esport


Classificació General XVI Volta a Peu a Xàbia

CRONOMETRATGE  SOM ESPORT


Corredors 101 a 200 de 781

Dorsal 0 = Inscrit fora plaç = NO premi
P. Gral Nom
P.Cat
Categoria Club
Temps
T/Km
101 TOUS TERRADES, VICENT
62
Senior masc
Independent
0:42:45
04:09
102 ALBERT GARCIA, HECTOR
63
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:42:46
04:09
103 PELLICER ALCARAZ, AIMON
64
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:42:47
04:09
104 VALERO RONDA, JAIME
0
Dorsal 0
Independent
0:42:48
04:09
105 FRASQUET MENGUAL, ENRIC
65
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:42:48
04:09
106 GARCIA VIDAL, VICENTE
66
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:42:48
04:09
107 SOLER RUIZ, SALVADOR
25
Veterans A masc
C. A. Atzeneta
0:42:53
04:10
108 GARRIGUES MONLEON, VICENTE
67
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:43:00
04:11
109 BISQUERT CARDONA, IVAN
68
Senior masc
Independent
0:43:07
04:11
110 RIBERA VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL
26
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:43:07
04:11
111 CARRIÓ NAVARRO, VICENTE
69
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:43:13
04:12
112 ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
70
Senior masc
Independent
0:43:14
04:12
113 SÁNCHEZ SORIANO, FRANCISCO J.
71
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:43:15
04:12
114 VICENS MÁRQUEZ, LUIS
27
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:43:17
04:12
115 PONS PONS, JAUME
72
Senior masc
C. E. Pego
0:43:20
04:12
116 FERRER ALEMANY, SALVADOR
73
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:43:20
04:13
117 FUSTER GARCIA, JOSE RAMON
74
Senior masc
C. A. El Castellet
0:43:22
04:13
118 PEIRÓ VILAPLANA, SANTIAGO
75
Senior masc
C. A. Cullera
0:43:22
04:13
119 GIL MORALES, JOSÉ
28
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:43:23
04:13
120 CASTILLO DEL AMO, PEDRO
76
Senior masc
C. A. a la Marxeta
0:43:24
04:13
121 GILABERT MIRA, JOSE
77
Senior masc
C. A. Ondara
0:43:26
04:13
122 TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
29
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:43:27
04:13
123 FERRI DURÁ, MIQUEL
78
Senior masc
Independent
0:43:31
04:14
124 RUZ LUCENA, MANUEL
30
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:43:34
04:14
125 SEBI SAURA, PAUL
79
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:43:44
04:15
126 MORANT CANO, ENRIC
80
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:43:44
04:15
127 SÁNCHEZ ALBELDA, SALVADOR
31
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:43:45
04:15
128 AZNAR VIELSA, ISIDORO
81
Senior masc
Independent
0:43:46
04:15
129 BRIONES RUIZ, CARLOS
82
Senior masc
Independent
0:43:47
04:15
130 DEVESA MAYOR, JOSE RAMÓN
32
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:48
04:15
131 ALEMANY MUÑOZ, JOSE MANUEL
33
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:43:49
04:15
132 MORILLO CABRERA, ANTONIO
4
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:53
04:16
133 LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
83
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:43:59
04:16
134 SAPENA SEGARRA, JOSEP
34
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:00
04:16
135 GARCIA GARCIA, ANTONIO
35
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:44:02
04:17
136 TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
84
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:44:05
04:17
137 TODOLI GUEROLA, RAFAEL
36
Veterans A masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:44:13
04:18
138 JORRO RAMON, JORDI
85
Senior masc
C. A. Baleària Marina Alta
0:44:14
04:18
139 APARISI I CARRIÓ, VICENT
86
Senior masc
C. A. Ondara
0:44:16
04:18
140 RUFAT MIÑANA, JOSE M.
87
Senior masc
Independent
0:44:17
04:18
141 SOLER SALA, JUAN RAMON
88
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:44:22
04:19
142 DOMENECH DURÁ, VICENTE JUAN
89
Senior masc
Independent
0:44:24
04:19
143 BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
90
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:44:25
04:19
144 ESPI FIGUEIRAS, MANUEL
37
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:44:26
04:19
145 CORTES SANCHO, MARCIAL
38
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:44:29
04:19
146 MIÑANA TUR, SANTIAGO
39
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:44:29
04:19
147 SEMPERE TORRES, VICENTE
6
Veterans B masc
C. A. La Valldigna
0:44:30
04:19
148 TACHO BOLUFER, SALVADOR
40
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:31
04:19
149 NAVALON CARPENA, SERGIO
91
Senior masc
C. A. Cullera
0:44:33
04:20
150 BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
92
Senior masc
C. A. El Llamp
0:44:35
04:20
151 CEBRIAN MARTÍNEZ, JOSE
93
Senior masc
C. T. El Corriol
0:44:38
04:20
152 ZACARÉS VILA, JOSE FRANCISCO
94
Senior masc
Independent
0:44:40
04:20
153 SESÉ CARRIÓ, JOSE VICENTE
95
Senior masc
Independent
0:44:43
04:21
154 GRAU JORDA, DAVID
96
Senior masc
Independent
0:44:44
04:21
155 PEDRÓS LICERAN, JAUME P.
97
Senior masc
Independent
0:44:45
04:21
156 HUERTOS ESQUERDO, MOISES
98
Senior masc
C. A. Tapia
0:44:47
04:21
157 ZARAGOZA OCHEDA, TONI
41
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:44:48
04:21
158 PONS MAS, JOSE VICENTE
99
Senior masc
C. A. Ondara
0:44:49
04:21
159 SABATER SAVALL, MANUEL
100
Senior masc
Independent
0:44:50
04:21
160 MARTÍNEZ BETÍ, VICENTE
42
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:44:50
04:21
161 LOZANO ANDRÉS, FRANCISCO
43
Veterans A masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:44:50
04:21
162 DÍAZ LORENZO, GUILLERMO
44
Veterans A masc
C. A. Altea
0:44:51
04:21
163 ESCORTELL VIDAL, LUIS ALBERTO
101
Senior masc
C. A. Iscomar Denia Sport
0:44:51
04:21
164 AUSINA PASTOR, MIGUEL ANGEL
45
Veterans A masc
Independent
0:44:51
04:21
165 BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
102
Senior masc
C. A. Corremundos
0:44:52
04:21
166 DUART AÑÓ, JOSE FCO.
103
Senior masc
C. A. Sollana
0:44:54
04:22
167 PIQUERES FRANCES, XELO
1
Veterans A fem
Independent
0:44:55
04:22
168 CAMBRILS CAMARENA, JOAN CARLES
104
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:44:55
04:22
169 AGUILILLA CAMBRÓN, SEBASTIÀ
46
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:45:00
04:22
170 APARISI I CARRIÓ, JAUME
105
Senior masc
C. A. Ondara
0:45:02
04:22
171 ALBORCH CANET, PEPE
106
Senior masc
Independent
0:45:08
04:23
172 CAMPS SENDRA, DAVID
107
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:45:09
04:23
173 VICTORIA LLORET, ANTONIO
108
Senior masc
C. A. Favara
0:45:10
04:23
174 PARRILLA FERRANDO, JUANJO
47
Veterans A masc
C. A. Aldaia
0:45:12
04:23
175 GISBERT MUÑOZ, ANGEL C.
109
Senior masc
C. A. Alcoy
0:45:15
04:24
176 MARTIN GARCIA, ENRIQUE
110
Senior masc
Independent
0:45:16
04:24
177 IVARS PELLICER, MANUEL
111
Senior masc
C. A. Benissa
0:45:16
04:24
178 ESTEBAN BLAY, RICARDO
112
Senior masc
Independent
0:45:17
04:24
179 BLAY MORETÓ, CRISTINA
1
Senior fem
C. A. Alzira
0:45:17
04:24
180 JUAN LLOMBART, PEDRO
48
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:45:18
04:24
181 SALOM ALBERO, DANIEL
49
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:45:18
04:24
182 RIBES PASTOR, JOSE MARIA
113
Senior masc
Independent
0:45:18
04:24
183 SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
114
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:45:19
04:24
184 GRAU ESTRUCH, OSCAR
115
Senior masc
Independent
0:45:21
04:24
185 MORA PÉREZ, RAÜL
116
Senior masc
Independent
0:45:23
04:24
186 CAUDELI GARCIA, VICENT
117
Senior masc
Independent
0:45:23
04:24
187 MARCO RUIZ, DIEGO
7
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:45:24
04:25
188 ANDRÉS ESCRIVÁ, FRANCISCO
118
Senior masc
Independent
0:45:26
04:25
189 MARQUÉS AGUILAR, MARIANO
119
Senior masc
Independent
0:45:28
04:25
190 CABEZUELO DEL POZUELO, JOSE
120
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:45:32
04:25
191 BLANCO REDONDO, JOSE LUIS
121
Senior masc
Independent
0:45:32
04:25
192 MONCHO MULET, JOSE MIGUEL
122
Senior masc
C. A. La Faixa
0:45:37
04:26
193 ROMAGUERA SOLDEVILA, JULIO
50
Veterans A masc
C. Córrer Galgos
0:45:38
04:26
194 BENEDITO SERRANO, MIGUEL
123
Senior masc
Independent
0:45:39
04:26
195 PÉREZ ESCRIVÁ, ANTONIO
51
Veterans A masc
C. Triatló Sueca
0:45:40
04:26
196 VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
124
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:45:41
04:26
197 GRIMALT SIGNES, JAVIER
52
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:45:42
04:26
198 RENU MARTÍNEZ, ALBERTO
125
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:45:45
04:27
199 ALBERT ALMIÑANA, MIGUEL
8
Veterans B masc
C. A. La Valldigna
0:45:45
04:27
200 CISCAR BORRAS, FERNANDO
9
Veterans B masc
C. Córrer a Gust
0:45:45
04:27
Inscripcions Reglament Inici Categories del Circuit