Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories Classificació General

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA IX CURSA VILA DE BENISSA

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA IX Cursa Vila de Benissa


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:30:56
03:20
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:43
03:25
3
DEL PESO ALONSO, JUAN ANTONIO
3
Senior masc
C. A. Alcorcón
0:31:48
03:25
4
GARCIA LÓPEZ, JACOB
4
Senior masc
C. A. Guadassuar
0:32:00
03:27
5
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:32:26
03:29
6
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:18
03:35
7
MONLLOR GARCIA, DAVID
6
Senior masc
C. A. Alcorcón
0:33:29
03:36
8
RODRÍGUEZ RIVERO, SERGIO
7
Senior masc
C. A. Alcorcón
0:33:30
03:36
9
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIER
8
Senior masc
Independent
0:33:36
03:37
10
JULIÁ PELLICER, PEPE
2
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:33:46
03:38
11
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
9
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:57
03:39
12
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
10
Senior masc
Independent
0:34:18
03:41
13
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
11
Senior masc
Independent
0:34:21
03:42
14
LÁZARO SÁNCHEZ, ALFONSO
3
Veterans A masc
C. A. Abogados Albacete
0:34:24
03:42
15
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
12
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:34:47
03:45
16
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
13
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:34:54
03:45
17
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
14
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:35:15
03:47
18
MONTESINOS CALERO, MANUEL
4
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:35:18
03:48
19
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
15
Senior masc
Independent
0:35:19
03:48
20
BLASCO GEA, ALEX
16
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:20
03:48
21
DEVESA MAYOR, JOSE RAMÓN
5
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:28
03:49
22
BOU SOLIVA, JESUS
17
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:38
03:50
23
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
18
Senior masc
C. A. Ondara
0:35:44
03:51
24
ALGUACIL PÉREZ, JAIME
19
Senior masc
C. A. Tossal
0:35:45
03:51
25
AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO
6
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:35:46
03:51
26
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
20
Senior masc
C. A. Benissa
0:35:47
03:51
27
BAS ARGUIJO, JULIO
21
Senior masc
C. A. Ondara
0:35:48
03:51
28
FERRER BALLESTER, FERNANDO
22
Senior masc
Independent
0:35:49
03:51
29
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:35:50
03:51
30
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
23
Senior masc
Independent
0:36:03
03:53
31
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
24
Senior masc
Independent
0:36:05
03:53
32
PELLICER ALCARAZ, AIMON
25
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:36:17
03:54
33
ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
26
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:42
03:57
34
GINESTAR IVARS, JOSE
27
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:50
03:58
35
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
28
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:55
03:58
36
SANZ VIDAL, JOSE LUIS
29
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:36:58
03:59
37
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
30
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:58
03:59
38
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:36:59
03:59
39
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
31
Senior masc
Independent
0:37:13
04:00
40
CORTES LEONARD, ALBERTO
32
Senior masc
C. A. Alcorcón
0:37:14
04:00
41
COSTA GUILLEM, M. AMPARO
1
Senior fem
C. Triatló Oliva
0:37:23
04:01
42
VICENS TERCERO, SALVADOR
33
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:37:28
04:02
43
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
34
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:28
04:02
44
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
35
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:40
04:03
45
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
7
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:42
04:03
46
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
2
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:37:43
04:03
47
HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, FIDEL
8
Veterans A masc
Independent
0:37:47
04:04
48
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
36
Senior masc
C. A. Corremundos
0:37:48
04:04
49
TOMÁS LLORCA, JUAN ANTONIO
37
Senior masc
C. T. El Corriol
0:37:55
04:05
50
LLIDO COTS, VICENTE
38
Senior masc
C. T. El Corriol
0:37:56
04:05
51
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
39
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:38:00
04:05
52
MARTÍ ALAMA, FRANCISCO
9
Veterans A masc
Independent
0:38:03
04:06
53
FORNÉS PEDRÓS, ANTONIO
40
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:05
04:06
54
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:08
04:06
55
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
41
Senior masc
C. A. Dianium
0:38:09
04:06
56
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
42
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:38:10
04:06
57
PONS COSTA, LLUÍS
43
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:38:12
04:07
58
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
44
Senior masc
Independent
0:38:13
04:07
59
PALACIOS COSTA, JOSEP
45
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:38:14
04:07
60
ACUÑA, EDWIN
46
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:18
04:07
61
GARCIA-MIGUEL MUÑOZ, LUNA
2
Senior fem
C. A. Alcorcón
0:38:19
04:07
62
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:38:23
04:08
63
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
47
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:38:23
04:08
64
COTS PERALTA, ANTONI
10
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:38:24
04:08
65
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
48
Senior masc
Independent
0:38:25
04:08
66
MORANT CANO, ENRIC
49
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:38:26
04:08
67
SANCHIS ALCARAZ, CAMILO
50
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:38:27
04:08
68
CARAÑANA MOLLÀ, JAIME
51
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:28
04:08
69
DONET MONTAGUT, MIQUEL
52
Senior masc
Independent
0:38:28
04:08
70
LIZARAZU PÉREZ, AITOR
53
Senior masc
C. A. Alcorcón
0:38:39
04:09
71
TOUS TERRADES, VICENT
54
Senior masc
Independent
0:38:42
04:10
72
ESPASA MULET, JOSE
55
Senior masc
Independent
0:38:42
04:10
73
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
11
Veterans A masc
Independent
0:38:42
04:10
74
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
12
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:38:43
04:10
75
CLIMENT LLORCA, ANTONIO
13
Veterans A masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:38:46
04:10
76
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
56
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:47
04:10
77
SALA FERRER, CARMEN
2
Veterans A fem
C. Esportiu Ambra
0:38:48
04:10
78
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
57
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:48
04:10
79
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:38:52
04:11
80
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
58
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:38:52
04:11
81
ALFARO GARCIA, ANDRES
59
Senior masc
Independent
0:38:53
04:11
82
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
60
Senior masc
Independent
0:38:54
04:11
83
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
61
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:38:55
04:11
84
SIRVENT I CARBONELL, ALEXIS
62
Senior masc
C. E. Xixona
0:38:55
04:11
85
DENIA MORENO, ANDRES
14
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:38:55
04:11
86
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
15
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:39:00
04:12
87
AMARO ALONSO, ANGEL
63
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:03
04:12
88
LÓPEZ LLORCA, ENRIC
16
Veterans A masc
Independent
0:39:03
04:12
89
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
17
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:39:07
04:12
90
MANSILLA ARRIBA, NOELIA
3
Senior fem
C. A. Alcorcón
0:39:09
04:13
91
ROUND, MATT
64
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:13
04:13
92
CASTRO LÓPEZ, FRANCISCO
18
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:13
04:13
93
BRIONES RUIZ, CARLOS
65
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:39:16
04:13
94
SOLER GINESTAR, SERGIO
66
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:21
04:14
95
MORANT GALLEGO, ANTONIO
67
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:24
04:14
96
MARCO RUIZ, DIEGO
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:39:24
04:14
97
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
68
Senior masc
C. A. La Faixa
0:39:26
04:14
98
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
69
Senior masc
Independent
0:39:27
04:15
99
PEDRÓS LICERAN, JAUME P.
70
Senior masc
Independent
0:39:28
04:15
100
ANDRÉS I SERER, JOAN ELIES
71
Senior masc
Independent
0:39:29
04:15