Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories Classificació General

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA IX CURSA VILA DE BENISSA

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA IX Cursa Vila de Benissa


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
101
MARí GONZÁLEZ, TONI
19
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:39:30
04:15
102
DE WULF, NORBERT
5
Veterans B masc
Independent
0:39:31
04:15
103
SIRVENT CARBONELL, CHRISTIAN
72
Senior masc
C. E. Xixona
0:39:33
04:15
104
PÉREZ SOLER, EMILI
20
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:39:36
04:16
105
TAYEBI, HASSAN
1
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:39:40
04:16
106
BARRERES MASCARELL, VICTOR
73
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:39:46
04:17
107
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
74
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:47
04:17
108
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
75
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:48
04:17
109
ROCHER SASTRE, FERRAN
21
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:48
04:17
110
CARPI SESÉ, JOSE MIGUEL
22
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:39:50
04:17
111
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC
76
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:39:51
04:17
112
VILLAREJO DENIA, ANTONIO
23
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:39:57
04:18
113
MORA PÉREZ, RAÜL
77
Senior masc
Independent
0:39:59
04:18
114
MILLAN CANO, PACO
78
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:00
04:18
115
GARCIA GARCIA, ANTONIO
24
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:40:01
04:18
116
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
25
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:40:02
04:18
117
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
79
Senior masc
Independent
0:40:05
04:19
118
GARCIA RODRÍGUEZ, VALENTIN
26
Veterans A masc
Independent
0:40:22
04:21
119
MORATALLA JIMÉNEZ, ANGEL
80
Senior masc
A. D. C. Bombers Alicante
0:40:24
04:21
120
GARCIA RIZO, JOSE MANUEL
81
Senior masc
A. D. C. Bombers Alicante
0:40:25
04:21
121
SANTONJA RODADO, GONZALO
82
Senior masc
A. D. C. Bombers Marina Alta
0:40:25
04:21
122
JORRO RAMON, JORDI
83
Senior masc
C. A. Dianium
0:40:25
04:21
123
BARCELÓ BAÑULS, JOSE MANUEL
84
Senior masc
Independent
0:40:32
04:22
124
DÍAZ LORENZO, GUILLERMO
27
Veterans A masc
C. A. Altea
0:40:38
04:22
125
GEA ESCRIVÁ, SALVADOR
85
Senior masc
Independent
0:40:42
04:23
126
PONS MAS, JOSE VICENTE
86
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:42
04:23
127
SANTAMARIA DELGADO, SONIA
4
Senior fem
C. A. Alcorcón
0:40:43
04:23
128
FROILAN POVEDA, VICTOR
87
Senior masc
Independent
0:40:44
04:23
129
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
88
Senior masc
C. A. Corremundos
0:40:44
04:23
130
SERVER ESPIN, FERNANDO
89
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:53
04:24
131
SANTONJA GISBERT, JOAN
28
Veterans A masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:40:55
04:24
132
CABELLO SAHAGUN, JAIME
90
Senior masc
C. A. Alcorcón
0:40:56
04:24
133
GALAN ANTON, ANDRES
91
Senior masc
Independent
0:40:59
04:24
134
MICO CABO, XAVIER
29
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:41:00
04:25
135
FUSTER VENDRELL, JOSE PASCUAL
30
Veterans A masc
Independent
0:41:09
04:26
136
COLECHA COVES, GUILLERMO
31
Veterans A masc
C. A. Poc a Poc
0:41:11
04:26
137
FERRER RIBERA, RAFAEL
32
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:41:12
04:26
138
GARCIA PASTOR, LLUIS
33
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:41:12
04:26
139
ESCRIVÁ BONILLA, MIQUEL
92
Senior masc
Independent
0:41:12
04:26
140
SENDRA ERN, FERNANDO
93
Senior masc
C. A. Ondara
0:41:20
04:27
141
FERNÁNDEZ OLIVER, JAVIER
94
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:41:24
04:27
142
MARTÍ SÁNCHEZ, FERNANDO
34
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:41:25
04:27
143
MESTRE ALEMANY, JOSE
95
Senior masc
Independent
0:41:33
04:28
144
FAUS CERDÁ, XIMO
96
Senior masc
Independent
0:41:37
04:29
145
LLORCA VERDÚ, MANUEL
97
Senior masc
C. Esportiva El Corriol
0:41:38
04:29
146
MASANET SANCHO, GERARDO
98
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:38
04:29
147
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
99
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:39
04:29
148
SANCHIS MESTRE, CARLOS
6
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:41:39
04:29
149
CASTELLÓ CASTELLÓ, JOSE PASCUAL
100
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:39
04:29
150
ANGLADA ORENGO, BORJA
101
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:41
04:29
151
SIERRES GÓMEZ, AGUSTIN
102
Senior masc
Independent
0:41:41
04:29
152
MOLLA RICO, ENRIQUE
103
Senior masc
Independent
0:41:42
04:29
153
SAPENA SEGARRA, JOSEP
35
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:47
04:30
154
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
104
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:48
04:30
155
FERRER ALEMANY, SALVADOR
105
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:50
04:30
156
SIGNES OROVAY, JAVIER
7
Veterans B masc
Independent
0:41:51
04:30
157
CREMADES BARROS, JOAQUIN
106
Senior masc
Independent
0:41:53
04:30
158
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
107
Senior masc
C. A. La Faixa
0:41:57
04:31
159
AMBLER, LOUISE
3
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:41:58
04:31
160
SABAUT, ALAN
36
Veterans A masc
C. A. La Vila
0:41:58
04:31
161
PERELLÓ BLANQUER, SERGI
108
Senior masc
C. A. Xeresa
0:41:58
04:31
162
CHULIA CASTELLÓ, ANDRES
37
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:41:59
04:31
163
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
109
Senior masc
Independent
0:41:59
04:31
164
CÍSCAR BORRAS, FERNANDO
8
Veterans B masc
C. Córrer a Gust
0:42:02
04:31
165
MORENO MATAIX, SERGIO
38
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:03
04:31
166
BARBA TÉBAR, ENRIQUE
110
Senior masc
Independent
0:42:09
04:32
167
PLANCHA I CHORRO, PACO
111
Senior masc
Independent
0:42:10
04:32
168
IVARS PELLICER, MANUEL
112
Senior masc
C. A. Benissa
0:42:11
04:32
169
REBULL SANCHO, AMADEO
39
Veterans A masc
Independent
0:42:11
04:32
170
RUZ LUCENA, MANUEL
40
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:11
04:32
171
GALLO, NICOLAS ANTONIO
2
Veterans C masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:12
04:32
172
NAYEM OMAR, CHADAD
113
Senior masc
Independent
0:42:13
04:32
173
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
41
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:15
04:33
174
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
42
Veterans A masc
Independent
0:42:15
04:33
175
CALABUIG RODRIGO, XAVI
114
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:42:21
04:33
176
ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
115
Senior masc
C. A. La Faixa
0:42:22
04:33
177
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
116
Senior masc
C. A. La Faixa
0:42:23
04:33
178
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
117
Senior masc
C. A. La Faixa
0:42:23
04:34
179
PEYRÓ MORENO, ALVARO
43
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:24
04:34
180
BODI MIRET, JUAN
118
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:42:26
04:34
181
MARCILLA CANDEL, AMADO
119
Senior masc
Independent
0:42:26
04:34
182
RIPOLL MAERE, IGNACIO
120
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:42:27
04:34
183
CERVERA GORDERO, ANTONIO
121
Senior masc
Independent
0:42:28
04:34
184
ROSELLÓ ARBONA, FRANCESC V.
122
Senior masc
C. A. Ondara
0:42:28
04:34
185
MAZA TALAVERA, JOSE
44
Veterans A masc
Independent
0:42:29
04:34
186
DONDERIS SERRA, JAIME
123
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:42:29
04:34
187
PÉREZ BERNABEU, VICENT
45
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:42:30
04:34
188
ESCALONA ESCALONA, PASCUAL
46
Veterans A masc
Independent
0:42:30
04:34
189
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
124
Senior masc
Independent
0:42:31
04:34
190
DONDERIS PASTOR, BORJA
125
Senior masc
Independent
0:42:31
04:34
191
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
126
Senior masc
C. A. Cap-i-Cua
0:42:33
04:35
192
BISQUERT ALVADO, MIGUEL
47
Veterans A masc
Independent
0:42:33
04:35
193
GINER CANTÓ, FRANCISCO
127
Senior masc
Independent
0:42:37
04:35
194
SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO
128
Senior masc
Independent
0:42:38
04:35
195
GOMAR ALABORT, JAVIER
129
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:42:41
04:35
196
DAFFERN, GREGORY
130
Senior masc
Independent
0:42:41
04:35
197
BORJA ALBI, LUIS
48
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:41
04:35
198
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
49
Veterans A masc
Independent
0:42:43
04:36
199
GONZÁLEZ JIMÉNEZ, FRANCISCO
2
Juvenil masc
Independent
0:42:44
04:36
200
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
50
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:42:45
04:36