Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA X VOLTA POPULAR A GATA

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA X VOLTA POPULAR A GATA


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:32:30
03:37
2
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
2
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:43
03:38
3
SORIA MARTIN, IVAN
3
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:32:48
03:39
4
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
4
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:08
03:41
5
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIER
5
Senior masc
Independent
0:33:43
03:45
6
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
6
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:34:08
03:48
7
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
7
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:47
03:52
8
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
8
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:04
03:54
9
LLOPIS CHELI, VICENT
1
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:35:10
03:54
10
MONTESINOS CALERO, MANUEL
2
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:35:13
03:55
11
ANGLADA ORENGO, BORJA
9
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:18
03:55
12
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
10
Senior masc
Independent
0:35:25
03:56
13
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
11
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:35:32
03:57
14
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
12
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:35:34
03:57
15
GARRIGOS MASCARELL, VICENT
13
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:36
03:57
16
MOMPARLER MARTÍNEZ, DAVID
14
Senior masc
C. Esportiva El Corriol
0:35:39
03:58
17
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
15
Senior masc
Independent
0:35:40
03:58
18
SIMÓ COSTA, CARLOS
16
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:35:59
04:00
19
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:36:07
04:01
20
MASANET SANCHO, GERARDO
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:26
04:03
21
MENDIETA ARENAS, TOMAS
18
Senior masc
C. A. El Llamp
0:36:28
04:03
22
MARTÍ SÁNCHEZ, FERNANDO
3
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:36:30
04:03
23
FERRER BALLESTER, FERNANDO
19
Senior masc
Independent
0:36:32
04:04
24
SANZ VIDAL, JOSE LUIS
20
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:36:34
04:04
25
DENIA MORENO, ANDRES
4
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:36:37
04:04
26
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
21
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:36:49
04:06
27
MORAL ROMERO, PEDRO
22
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:55
04:06
28
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
23
Senior masc
Independent
0:37:03
04:07
29
SAIZ SÁNCHEZ, GABRIEL
24
Senior masc
C. Esportiu Colivenc
0:37:09
04:08
30
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
25
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:12
04:08
31
BAS ARGUIJO, JULIO
26
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:12
04:08
32
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
27
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:37:14
04:08
33
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
28
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:18
04:09
34
GINESTAR IVARS, JOSE
29
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:28
04:10
35
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
5
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:37:29
04:10
36
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
30
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:31
04:10
37
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
6
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:36
04:11
38
RODRÍGUEZ ALONSO, JORGE
31
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:37:52
04:13
39
ESPASA MULET, JOSE
32
Senior masc
Independent
0:38:07
04:14
40
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
33
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:38:07
04:14
41
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
2
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:38:13
04:15
42
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
34
Senior masc
Independent
0:38:16
04:15
43
ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
35
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:26
04:16
44
STANNERS, JIM
3
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:38:32
04:17
45
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
36
Senior masc
Independent
0:38:33
04:17
46
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
37
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:38:37
04:17
47
PONS MARÍ, JESÚS
38
Senior masc
Independent
0:38:37
04:18
48
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
39
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:38:38
04:18
49
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
40
Senior masc
C. A. El Llamp
0:38:54
04:19
50
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE
7
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:38:55
04:19
51
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
41
Senior masc
Independent
0:38:59
04:20
52
GARCIA MIÑANO, RAUL
42
Senior masc
C. Triatló Monovar
0:39:06
04:21
53
FERRER ALEMANY, SALVADOR
43
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:07
04:21
54
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
8
Veterans A masc
C. A. Favara
0:39:08
04:21
55
KLEYKENS GARCIA, MIGUEL
9
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:39:10
04:21
56
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
44
Senior masc
C. A. Dianium
0:39:13
04:21
57
CARAÑANA MOLLÀ, JAIME
45
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:18
04:22
58
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:22
04:22
59
MILLAN CANO, PACO
46
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:26
04:23
60
MORANT CANO, ENRIC
47
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:39:27
04:23
61
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
48
Senior masc
Independent
0:39:28
04:23
62
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:39:30
04:23
63
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
10
Veterans A masc
Independent
0:39:37
04:24
64
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
49
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:39
04:24
65
FORNÉS PEDRÓS, ANTONIO
50
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:39
04:24
66
ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
51
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:42
04:25
67
GILABERT MIRA, JOSE
52
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:44
04:25
68
PÉREZ SOLER, EMILI
11
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:39:47
04:25
69
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
53
Senior masc
C. A. La Faixa
0:39:48
04:25
70
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
54
Senior masc
Independent
0:39:50
04:26
71
SABATER SAVALL, MANUEL
12
Veterans A masc
C. de Pilota d'Oliva
0:39:50
04:26
72
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
55
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:51
04:26
73
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:39:52
04:26
74
CHELI FERRER, DIONISIO
5
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:39:56
04:26
75
PEDRÓS DIEGO, JUAN RAMON
56
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:00
04:27
76
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
13
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:40:06
04:27
77
PÉREZ POQUET, PEDRO JOSÉ
57
Senior masc
Independent
0:40:13
04:28
78
TOMÁS LLORCA, JUAN ANTONIO
58
Senior masc
C. T. El Corriol
0:40:14
04:28
79
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
59
Senior masc
Independent
0:40:15
04:28
80
DAVIU PELLICER, BENJA
60
Senior masc
C. A. Xeresa
0:40:19
04:29
81
VICENS TERCERO, SALVADOR
61
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:40:22
04:29
82
LORENTE RICART, TONI
62
Senior masc
C. A. Benissa
0:40:26
04:30
83
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
63
Senior masc
C. A. Gata
0:40:29
04:30
84
IVARS DESCALS, DARIO
64
Senior masc
Independent
0:40:30
04:30
85
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
65
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:31
04:30
86
PALACIOS COSTA, JOSEP
66
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:40:31
04:30
87
SISCAR MENGUAL, FERRAN
67
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:40:32
04:30
88
ANDRÉS I SERER, JOAN ELIES
68
Senior masc
Independent
0:40:34
04:31
89
FALQUET TORRES, ANTONIO
14
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:40:35
04:31
90
PONS MAS, JOSE VICENTE
69
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:37
04:31
91
FROILAN POVEDA, VICTOR
70
Senior masc
Independent
0:40:40
04:31
92
ACUÑA, EDWIN
71
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:48
04:32
93
DÍAZ LORENZO, GUILLERMO
15
Veterans A masc
C. A. Altea
0:40:49
04:32
94
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
16
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:40:50
04:32
95
NAVALON CARPENA, SERGIO
72
Senior masc
C. A. Cullera
0:40:54
04:33
96
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
73
Senior masc
C. A. La Faixa
0:41:07
04:34
97
LÓPEZ LLORCA, ENRIC
17
Veterans A masc
Independent
0:41:08
04:34
98
SÁNCHEZ CASTRO, JOSE ANTONIO
74
Senior masc
C. A. Benidorm
0:41:14
04:35
99
SOLER GINESTAR, SERGIO
75
Senior masc
C. A. Ondara
0:41:16
04:35
100
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
18
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:41:17
04:35