Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA IX CURSA POPULAR JESÚS POBRE

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA IX CURSA POPULAR JESÚS POBRE


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:29
03:21
2
DAY DAY, MOHAMED SAID
2
Senior masc
C. A. Dianium
0:37:21
03:26
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:02
03:29
4
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIER
4
Senior masc
Independent
0:38:28
03:32
5
MORALES SOTO, ROMAN
1
Veterans B masc
C. A. Getafe
0:38:28
03:32
6
PUIG GRIMALT, PERFECTO
5
Senior masc
C. A. Dianium
0:38:46
03:33
7
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
1
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:38:50
03:34
8
OSUNA ANGE, MANUEL
6
Senior masc
Cyclones Triatlhon
0:38:56
03:34
9
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
2
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:58
03:35
10
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
7
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:39:04
03:35
11
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
8
Senior masc
C. A. Altea
0:39:11
03:36
12
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
9
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:39:21
03:37
13
BENEYTO ABAD, FRANC
3
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:39:27
03:37
14
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
10
Senior masc
Independent
0:39:32
03:38
15
JULIÁ PELLICER, PEPE
4
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:39:37
03:38
16
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
11
Senior masc
Independent
0:39:39
03:38
17
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
12
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:41
03:39
18
MASANET SANCHO, ANTONIO
13
Senior masc
C. A. Dianium
0:39:49
03:39
19
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
14
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:46
03:44
20
MASANET SANCHO, GERARDO
15
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:56
03:45
21
MARTÍ SÁNCHEZ, FERNANDO
5
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:41:12
03:47
22
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
16
Senior masc
Independent
0:41:17
03:47
23
SISCAR BAY, CARLOS
17
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:41:20
03:48
24
FERRER BALLESTER, FERNANDO
18
Senior masc
Independent
0:41:23
03:48
25
SIMÓ COSTA, CARLOS
19
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:41:24
03:48
26
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
20
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:41:29
03:48
27
CAMILLERI SALVADOR, RAFA
21
Senior masc
C. A. Runnersworld
0:41:30
03:48
28
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
22
Senior masc
C. A. Corremundos
0:41:31
03:49
29
NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:41:32
03:49
30
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
23
Senior masc
C. A. Benissa
0:41:40
03:49
31
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:54
03:51
32
TAYEBI, MOHAMMED
1
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:41:57
03:51
33
CARAVACA ROSELLÓ, FRANCISCO VTE.
24
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:41:57
03:51
34
COSTA JORDA, MIGUEL
3
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:42:00
03:51
35
NADAL MARTÍNEZ, JUAN SALVADOR
25
Senior masc
C. Triatló Sueca
0:42:07
03:52
36
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
26
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:17
03:53
37
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
27
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:20
03:53
38
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
28
Senior masc
C. A. Ondara
0:42:22
03:53
39
MARTÍNEZ GONZÁLEZ, ANIBAL
29
Senior masc
Independent
0:42:25
03:54
40
MIÑANA MENA, JOSEP VICENT
7
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:42:27
03:54
41
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE
8
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:32
03:54
42
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
30
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:42:41
03:55
43
FORNÉS PERELLÓ, JUANJO
9
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:42:46
03:55
44
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
31
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:42:46
03:55
45
SALA ROJAS, CARLOS
10
Veterans A masc
Independent
0:42:47
03:56
46
MARIN CHOLBI, FRANCISCO
32
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:55
03:56
47
ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
33
Senior masc
C. A. La Faixa
0:43:09
03:58
48
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
11
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:43:11
03:58
49
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
34
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:43:11
03:58
50
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
35
Senior masc
Independent
0:43:11
03:58
51
FERRAIRO ESCRIVÁ, DAVID
12
Veterans A masc
C. Esportiva El Corriol
0:43:14
03:58
52
FERNÁNDEZ MATEU, CESAR
13
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:43:15
03:58
53
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
36
Senior masc
Independent
0:43:19
03:58
54
COSTA GUILLEM, M. AMPARO
1
Senior fem
C. Triatló Oliva
0:43:20
03:59
55
SOLER GINESTAR, SERGIO
37
Senior masc
C. A. Ondara
0:43:22
03:59
56
ESPASA MULET, JOSE
38
Senior masc
Independent
0:43:24
03:59
57
BAS ARGUIJO, JULIO
39
Senior masc
C. A. Ondara
0:43:25
03:59
58
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
40
Senior masc
Independent
0:43:32
04:00
59
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
14
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:35
04:00
60
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
41
Senior masc
C. A. La Faixa
0:43:36
04:00
61
TAYEBI, HASSAN
2
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:43:37
04:00
62
HOLBROOK, ANDREW
42
Senior masc
Independent
0:43:39
04:00
63
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
43
Senior masc
C. A. Gata
0:43:43
04:01
64
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
15
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:44:05
04:03
65
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
44
Senior masc
C. A. Dianium
0:44:07
04:03
66
STANNERS, JIM
4
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:44:11
04:03
67
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
45
Senior masc
Independent
0:44:14
04:04
68
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
16
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:44:15
04:04
69
COTS PERALTA, ANTONI
17
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:44:21
04:04
70
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
46
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:44:25
04:05
71
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
47
Senior masc
Independent
0:44:27
04:05
72
CARAÑANA MOLLÀ, JAIME
48
Senior masc
C. A. Benissa
0:44:29
04:05
73
AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO
18
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:44:31
04:05
74
APARISI I CARRIÓ, VICENT
49
Senior masc
C. A. Ondara
0:44:37
04:06
75
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
50
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:44:43
04:06
76
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
51
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:44:43
04:06
77
MONCHO PASTOR, JUAN R.
19
Veterans A masc
Independent
0:44:51
04:07
78
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:44:52
04:07
79
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
52
Senior masc
C. A. Benidorm
0:44:55
04:07
80
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
53
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:00
04:08
81
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem
C. Esportiu Ambra
0:45:00
04:08
82
MORANT CANO, ENRIC
54
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:45:01
04:08
83
BLASCO GEA, ALEX
55
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:01
04:08
84
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
56
Senior masc
C. A. La Faixa
0:45:02
04:08
85
LÓPEZ LLORCA, ENRIC
20
Veterans A masc
Independent
0:45:05
04:08
86
DONET MONTAGUT, MIQUEL
57
Senior masc
Independent
0:45:05
04:08
87
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
58
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:08
04:08
88
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
21
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:45:09
04:09
89
DÍAZ LORENZO, GUILLERMO
22
Veterans A masc
C. A. Altea
0:45:09
04:09
90
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
2
Veterans A fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:09
04:09
91
SABATER SAVALL, MANUEL
23
Veterans A masc
C. de Pilota d'Oliva
0:45:12
04:09
92
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
24
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:45:14
04:09
93
ACUÑA, EDWIN
59
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:17
04:09
94
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
25
Veterans A masc
Independent
0:45:19
04:09
95
VALERO NOVA, JAIME
60
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:45:20
04:10
96
ROUND, MATT
61
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:22
04:10
97
FALQUET TORRES, ANTONIO
26
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:45:23
04:10
98
GILABERT MIRA, JOSE
62
Senior masc
C. A. Ondara
0:45:23
04:10
99
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
63
Senior masc
Independent
0:45:24
04:10
100
GIMENA SELLÉS, TOMAS
64
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:45:29
04:10