Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories Classificació General

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA 8ena CURSA POPULAR ONDARA

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA 8ena Cursa Popular Ondara


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:30:50
03:15
2
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
2
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:57
03:22
3
PUIG GRIMALT, PERFECTO
3
Senior masc
C. A. Dianium
0:32:08
03:23
4
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIER
4
Senior masc
Independent
0:32:12
03:23
5
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:22
03:24
6
BLASCO GEA, XAVIER
5
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:32:36
03:26
7
BOU SOLIVA, JESUS
6
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:32:43
03:27
8
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
7
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:32:59
03:28
9
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
8
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:07
03:29
10
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
2
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:33:11
03:30
11
MASANET SANCHO, ANTONIO
9
Senior masc
C. A. Dianium
0:33:12
03:30
12
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
10
Senior masc
Independent
0:33:14
03:30
13
LLOPIS CHELI, VICENT
3
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:33:21
03:31
14
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
11
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:27
03:31
15
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
12
Senior masc
Independent
0:33:30
03:32
16
LÁZARO SÁNCHEZ, ALFONSO
4
Veterans A masc
C. A. Abogados Albacete
0:33:32
03:32
17
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
13
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:33:36
03:32
18
GARRIGOS MASCARELL, VICENT
14
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:39
03:33
19
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
15
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:33:46
03:33
20
ANGLADA ORENGO, BORJA
16
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:51
03:34
21
BLASCO GEA, ALEX
17
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:56
03:34
22
MORAL ROMERO, PEDRO
18
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:33:58
03:35
23
SIMÓ COSTA, CARLOS
19
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:01
03:35
24
DENIA MORENO, ANDRES
5
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:34:03
03:35
25
SANZ VIDAL, JOSE LUIS
20
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:34:04
03:35
26
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
21
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:34:10
03:36
27
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
22
Senior masc
Independent
0:34:11
03:36
28
JHIDA, MOHAM
1
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:34:16
03:37
29
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:29
03:38
30
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
23
Senior masc
Independent
0:34:30
03:38
31
BAS ARGUIJO, JULIO
24
Senior masc
C. A. Ondara
0:34:30
03:38
32
SOLER GINESTAR, SERGIO
25
Senior masc
C. A. Ondara
0:34:30
03:38
33
MASANET SANCHO, GERARDO
26
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:35
03:38
34
FERRER BALLESTER, FERNANDO
27
Senior masc
Independent
0:34:44
03:39
35
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
28
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:34:47
03:40
36
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
29
Senior masc
C. A. Corremundos
0:34:50
03:40
37
NAVARRO RIOS, EDUARDO
1
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:34:52
03:40
38
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
30
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:55
03:41
39
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
31
Senior masc
C. A. Benissa
0:35:02
03:41
40
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:35:06
03:42
41
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
7
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:35:08
03:42
42
CAUDELI GARCIA, VICENT
32
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:35
03:45
43
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:35:39
03:45
44
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
33
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:40
03:45
45
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
34
Senior masc
Independent
0:35:54
03:47
46
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
8
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:36:02
03:48
47
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
9
Veterans A masc
C. A. Favara
0:36:13
03:49
48
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:36:16
03:49
49
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
10
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:17
03:49
50
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
35
Senior masc
C. A. La Faixa
0:36:24
03:50
51
VIDAL SEMPER, JUAN VICENTE
36
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:36:25
03:50
52
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
37
Senior masc
Independent
0:36:28
03:50
53
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
38
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:30
03:51
54
TAYEBI, HASSAN
2
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:36:33
03:51
55
BRIONES RUIZ, CARLOS
39
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:36:36
03:51
56
VICENS TERCERO, SALVADOR
40
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:36:37
03:51
57
FERRAIRO ESCRIVÁ, DAVID
11
Veterans A masc
C. Esportiva El Corriol
0:36:38
03:51
58
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
41
Senior masc
Independent
0:36:39
03:51
59
LORENTE RICART, TONI
42
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:41
03:52
60
GINESTAR IVARS, JOSE
43
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:42
03:52
61
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
44
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:48
03:52
62
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
45
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:36:49
03:53
63
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
46
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:53
03:53
64
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
47
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:36:54
03:53
65
LÓPEZ LLORCA, ENRIC
12
Veterans A masc
Independent
0:36:56
03:53
66
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
13
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:36:59
03:54
67
PONS COSTA, LLUÍS
48
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:00
03:54
68
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
49
Senior masc
Independent
0:37:01
03:54
69
ARJONA BAEZA, MANUEL ANTONIO
50
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:02
03:54
70
SANCHIS ALCARAZ, CAMILO
51
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:37:04
03:54
71
GILABERT MIRA, JOSE
52
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:06
03:54
72
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:37:07
03:54
73
TOMÁS LLORCA, JUAN ANTONIO
53
Senior masc
C. T. El Corriol
0:37:15
03:55
74
ROCHER SASTRE, FERRAN
14
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:17
03:55
75
LLOPIS HERVAS, HUGO
54
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:18
03:56
76
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
55
Senior masc
Independent
0:37:18
03:56
77
HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, FIDEL
15
Veterans A masc
Independent
0:37:20
03:56
78
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
56
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:37:29
03:57
79
MONCHO MULET, JOSE MIGUEL
57
Senior masc
C. A. La Faixa
0:37:30
03:57
80
DONET MONTAGUT, MIQUEL
58
Senior masc
Independent
0:37:32
03:57
81
DONDERIS SERRA, JAIME
59
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:37:33
03:57
82
ACUÑA, EDWIN
60
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:34
03:57
83
MORANT CANO, ENRIC
61
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:37:37
03:58
84
RUZ LUCENA, MANUEL
16
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:39
03:58
85
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
17
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:37:41
03:58
86
AMARO ALONSO, ANGEL
62
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:47
03:59
87
PALACIOS COSTA, JOSEP
63
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:37:49
03:59
88
MORA PÉREZ, RAÜL
64
Senior masc
Independent
0:37:49
03:59
89
ROUND, MATT
65
Senior masc
C. A. Corremundos
0:37:54
03:59
90
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:37:54
03:59
91
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:00
04:00
92
SABATER SAVALL, MANUEL
18
Veterans A masc
C. de Pilota d'Oliva
0:38:01
04:00
93
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
66
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:38:02
04:00
94
CLIMENT MONCHO, ANTONIO
67
Senior masc
C. A. Xiu-Xiu Bellreguard
0:38:04
04:00
95
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
68
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:38:08
04:01
96
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
19
Veterans A masc
Independent
0:38:13
04:01
97
VALERO NOVA, JAIME
69
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:38:16
04:02
98
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
70
Senior masc
Independent
0:38:17
04:02
99
MENDIETA ARENAS, TOMAS
71
Senior masc
C. A. El Llamp
0:38:18
04:02
100
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
72
Senior masc
Independent
0:38:19
04:02