Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XV Cursa Popular Vila de Pedreguer

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA XV CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
ERRAOUI, MOHAMMED
1
Senior masc
C. A. Kelme Running
0:36:57
03:04
2
JALALI, ABDERRAHIM
2
Senior masc
Independent
0:38:00
03:09
3
KHATTABI, HASSAN
3
Senior masc
C. D. Es Posible
0:38:05
03:10
4
KAMAL, RACHID
4
Senior masc
C. A. J' Hayber - Playas de Castellón
0:38:58
03:14
5
PÉREZ ALFONSO, PASCUAL
1
Veterans A masc
C. Piero Magli Record Sport
0:39:13
03:15
6
DAY DAY, MOHAMED SAID
5
Senior masc
C. A. Dianium
0:39:18
03:16
7
CAPELLINO MOLL, ALBERT
6
Senior masc
C. A. Sports Mil·leni
0:39:20
03:16
8
GUARDIOLA RICO, DIMAS
7
Senior masc
C. Piero Magli Record Sport
0:40:27
03:21
9
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
8
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:33
03:22
10
JULIÁ PELLICER, PEPE
2
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:42:09
03:30
11
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIER
9
Senior masc
Independent
0:42:09
03:30
12
MEDINA ZAPATA, BEATO
10
Senior masc
C. A. Dianium
0:42:14
03:30
13
KHADIJA, SAMMAH
1
Senior fem
C. A. Inmobiliaria Maracena
0:42:43
03:33
14
CASTELLÓ CERVERA, ENRIQUE
3
Veterans A masc
C. A. Amunt i Avall
0:43:08
03:35
15
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
4
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:43:13
03:35
16
HELLIN FERRIZ, ANTONIO
11
Senior masc
C. A. Sax
0:43:18
03:36
17
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
12
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:30
03:37
18
FERNÁNDEZ CANTOS, DIONISIO
13
Senior masc
C. A. Benidorm
0:43:43
03:38
19
GALVAÑ ASENCIO, JORGE
5
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:43:48
03:38
20
PACHECO ARACIL, JOSE ANTONIO
14
Senior masc
C. Piero Magli Record Sport
0:43:53
03:39
21
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
15
Senior masc
Independent
0:43:56
03:39
22
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
6
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:14
03:40
23
SIMÓ COSTA, CARLOS
16
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:44:55
03:44
24
COSTA SUÁREZ, ANDRES
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:44:55
03:44
25
MARIN CHOLBI, FRANCISCO
18
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:56
03:44
26
CAMILLERI SALVADOR, VICENT
19
Senior masc
C. A. Runnersworld
0:45:03
03:44
27
DIEZ VALDERRAMA, OSCAR
20
Senior masc
Independent
0:45:04
03:44
28
LÓPEZ GRANERO, FRANCISCO
7
Veterans A masc
C. A. Tragamillas
0:45:08
03:45
29
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:45:10
03:45
30
FERRER BALLESTER, FERNANDO
21
Senior masc
Independent
0:45:12
03:45
31
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:45:22
03:46
32
DENIA MORENO, ANDRES
8
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:45:22
03:46
33
BENEYTO ABAD, FRANC
9
Veterans A masc
C. A. Runnersworld
0:45:23
03:46
34
GALLEGO LÓPEZ, JESÚS
10
Veterans A masc
C. A. Alcoy
0:45:25
03:46
35
MARTÍNEZ ROMAN, JOSE
22
Senior masc
C. A. Sax
0:45:31
03:47
36
BOU SOLIVA, JESUS
23
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:34
03:47
37
NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:45:36
03:47
38
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
24
Senior masc
Independent
0:45:41
03:48
39
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
25
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:46:15
03:50
40
MARTÍNEZ CHUST, VICENT
11
Veterans A masc
C. A. Sollana
0:46:30
03:52
41
SALA ROJAS, CARLOS
12
Veterans A masc
Independent
0:46:32
03:52
42
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
26
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:46:34
03:52
43
BAS ARGUIJO, JULIO
27
Senior masc
C. A. Ondara
0:46:35
03:52
44
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
13
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:46:38
03:52
45
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
14
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:46:43
03:53
46
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
28
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:46:52
03:53
47
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
29
Senior masc
C. A. Benissa
0:46:58
03:54
48
BLASCO GEA, ALEX
30
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:11
03:55
49
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
31
Senior masc
C. A. Corremundos
0:47:14
03:55
50
CAUDELI GARCIA, VICENT
32
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:16
03:55
51
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:47:30
03:57
52
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
33
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:47:36
03:57
53
MONTALVO ITAS, PATRICIA
2
Senior fem
C. A. Puerto de Alicante
0:47:38
03:57
54
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
34
Senior masc
Independent
0:47:49
03:58
55
GINESTAR IVARS, JOSE
35
Senior masc
C. A. Benissa
0:47:50
03:58
56
MONCHO PASTOR, JUAN R.
15
Veterans A masc
Independent
0:47:56
03:59
57
CARRIÓ NAVARRO, VICENT
36
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:48:02
03:59
58
ROMERO SALADO, JOSE
16
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:48:02
03:59
59
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
17
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:05
03:59
60
RAMÓN GIL, JOSE
4
Veterans B masc
Independent
0:48:06
04:00
61
GARRIGOS MASCARELL, VICENT
37
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:13
04:00
62
MICO CABO, XAVIER
18
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:48:14
04:00
63
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
38
Senior masc
C. A. Dianium
0:48:17
04:00
64
PASTOR SERRA, XAVIER
19
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:48:19
04:01
65
SORON GARCIA, MANUEL ALEJANDRO
39
Senior masc
C. A. Elda
0:48:27
04:01
66
ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
40
Senior masc
C. A. Benidorm
0:48:32
04:02
67
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
41
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:38
04:02
68
VICENS TERCERO, SALVADOR
42
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:48:38
04:02
69
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
43
Senior masc
Independent
0:48:42
04:02
70
CHELI FERRER, DIONISIO
5
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:48:43
04:03
71
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
20
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:48:46
04:03
72
FAUS POZUELO, DANIEL
44
Senior masc
C. Natación Petrel
0:48:54
04:04
73
ROUND, MATT
45
Senior masc
C. A. Corremundos
0:49:16
04:05
74
TOUS TERRADES, VICENT
46
Senior masc
Independent
0:49:29
04:06
75
AZNAR VIELSA, ISIDORO
47
Senior masc
Independent
0:49:30
04:07
76
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
48
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:49:35
04:07
77
LLANOS RODRÍGUEZ, CARLOS
6
Veterans B masc
C. D. Paris
0:49:36
04:07
78
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
49
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:49:39
04:07
79
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
50
Senior masc
Independent
0:49:41
04:07
80
SOLER GINESTAR, SERGIO
51
Senior masc
C. A. Ondara
0:49:41
04:07
81
SALVÁ SIGNES, MATIAS
52
Senior masc
Independent
0:49:44
04:08
82
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
1
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:47
04:08
83
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
53
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:48
04:08
84
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
54
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:49:49
04:08
85
PÉREZ SOLER, EMILI
21
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:49:49
04:08
86
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
55
Senior masc
Independent
0:49:51
04:08
87
GARCIA GARCIA, ANTONIO
22
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:49:52
04:08
88
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
56
Senior masc
Independent
0:49:54
04:09
89
ROCHER SASTRE, FERRAN
23
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:49:56
04:09
90
FORNÉS PEDRÓS, ANTONIO
57
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:49:57
04:09
91
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
24
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:50:01
04:09
92
RAMÓN FERNÁNDEZ, AURELIO
58
Senior masc
C. Natación Petrel
0:50:03
04:09
93
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
25
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:50:04
04:09
94
PONS COSTA, LLUÍS
59
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:50:07
04:10
95
IVARS DESCALS, DARIO
60
Senior masc
Independent
0:50:07
04:10
96
FALQUET TORRES, ANTONIO
26
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:50:10
04:10
97
ZARAGOZA OCHEDA, TONI
27
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:50:12
04:10
98
ACUÑA, EDWIN
61
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:50:15
04:10
99
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem
C. Esportiu Ambra
0:50:17
04:10
100
SISCAR MENGUAL, FERRAN
62
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:50:17
04:10