Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XXIV Volta a Peu a Pego

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA XXIV VOLTA A PEU A PEGO


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:33:08
03:19
2
CAPELLINO MOLL, ALBERT
2
Senior masc
C. A. Sports Mil·leni
0:33:17
03:20
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:16
03:26
4
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Senior masc
C. A. Altea
0:34:53
03:29
5
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:59
03:30
6
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIER
6
Senior masc
Independent
0:35:15
03:32
7
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:35
03:34
8
BLASCO GEA, ALEX
7
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:02
03:36
9
FERNÁNDEZ CANTOS, DIONISIO
8
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:15
03:38
10
LÓPEZ GRANERO, FRANCISCO
2
Veterans A masc
C. A. Tragamillas
0:36:36
03:40
11
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
9
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:36:42
03:40
12
MONTESINOS CALERO, MANUEL
3
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:36:47
03:41
13
ANGLADA ORENGO, BORJA
10
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:49
03:41
14
LLOPIS CHELI, VICENT
4
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:36:54
03:41
15
EMMERSON, ANNALEAH
1
Veterans A fem
Independent
0:36:56
03:42
16
PALERO MARTÍNEZ, SALVADOR
11
Senior masc
C. A. Cullera
0:37:14
03:43
17
MASANET SANCHO, GERARDO
12
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:16
03:44
18
SIMÓ COSTA, CARLOS
13
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:21
03:44
19
MARTÍNEZ CHUST, VICENT
5
Veterans A masc
C. A. Sollana
0:37:32
03:45
20
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:37:39
03:46
21
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
14
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:45
03:47
22
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
15
Senior masc
Independent
0:37:46
03:47
23
SISCAR BAY, CARLOS
16
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:37:47
03:47
24
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
17
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:37:48
03:47
25
DENIA MORENO, ANDRES
6
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:54
03:47
26
MUÑOZ RODRÍGUEZ, JOSE ANTONIO
18
Senior masc
C. A. Yeclano
0:37:55
03:48
27
FERRER BALLESTER, FERNANDO
19
Senior masc
Independent
0:38:07
03:49
28
BLASCO GEA, DANI
20
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:08
03:49
29
GIMÉNEZ SENDRA, ANDRES
21
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:38:09
03:49
30
OLIVA MONTOYA, RAFAEL
22
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:38:12
03:49
31
SANCHIS IBAÑEZ, ANTONIO
23
Senior masc
Independent
0:38:18
03:50
32
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
24
Senior masc
Independent
0:38:20
03:50
33
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:38:22
03:50
34
SANZ VIDAL, JOSE LUIS
25
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:38:24
03:50
35
NAVARRO RIOS, EDUARDO
2
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:38:26
03:51
36
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
26
Senior masc
Universitat Miguel Hernández
0:38:34
03:51
37
RAMÍREZ DUARTE, CARLOS
27
Senior masc
C. Triatlón Tres Cantos
0:38:36
03:52
38
RODRÍGUEZ ALONSO, JORGE
28
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:38:45
03:53
39
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
29
Senior masc
Independent
0:38:46
03:53
40
MORAL ROMERO, PEDRO
30
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:38:51
03:53
41
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
7
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:38:54
03:53
42
BAS ARGUIJO, JULIO
31
Senior masc
C. A. Ondara
0:38:59
03:54
43
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
32
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:00
03:54
44
CRESPO LUNA, JOSE FRANCISCO
33
Senior masc
Independent
0:39:04
03:54
45
BRIONES RUIZ, CARLOS
34
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:39:07
03:55
46
JUAN CARRETERO, VICENTE JOSE
35
Senior masc
C. A. Castalla
0:39:08
03:55
47
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
36
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:18
03:56
48
MONCHO PASTOR, JUAN R.
8
Veterans A masc
Independent
0:39:19
03:56
49
TAYEBI, HASSAN
1
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:39:23
03:56
50
SALA ROJAS, CARLOS
9
Veterans A masc
Independent
0:39:24
03:56
51
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
37
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:39:26
03:57
52
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:39:36
03:58
53
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
38
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:39:39
03:58
54
GILABERT MIRA, JOSE
39
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:41
03:58
55
FORNÉS PERELLÓ, JUANJO
10
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:39:41
03:58
56
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
40
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:39:43
03:58
57
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
41
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:39:45
03:59
58
STANNERS, JIM
4
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:39:47
03:59
59
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
42
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:50
03:59
60
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
43
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:51
03:59
61
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
44
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:51
03:59
62
NAVARRO RIZO, ENRIQUE
45
Senior masc
Independent
0:39:52
03:59
63
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
11
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:39:53
03:59
64
CAUDELI GARCIA, VICENT
46
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:54
03:59
65
BOSCÁ BALONGA, VICENT
5
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:39:57
04:00
66
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
12
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:57
04:00
67
BOU SOLIVA, JESUS
47
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:58
04:00
68
GEA ESTRUCH, VICENT
48
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:58
04:00
69
GANDIA NAVARRO, XIMO
13
Veterans A masc
G. Atletisme Colortex
0:40:00
04:00
70
MARCO RUIZ, DIEGO
6
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:40:15
04:02
71
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
14
Veterans A masc
C. A. Favara
0:40:22
04:02
72
VALLS DOMENECH, JOSE MIGUEL
49
Senior masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:40:22
04:02
73
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:40:24
04:02
74
PONS MARÍ, JESÚS
50
Senior masc
Independent
0:40:26
04:03
75
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
15
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:40:27
04:03
76
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
51
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:40:28
04:03
77
ESPASA MULET, JOSE
52
Senior masc
Independent
0:40:30
04:03
78
COLLADO MAURÍ, SERGIO
53
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:40:31
04:03
79
LLOPIS HERVAS, HUGO
54
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:33
04:03
80
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
55
Senior masc
Independent
0:40:36
04:04
81
MARÍ BLASCO, TONI
56
Senior masc
C. A. Ondara
0:40:38
04:04
82
HINNS, KEVIN
16
Veterans A masc
C. A. Thirft Green Trotters
0:40:40
04:04
83
MENDIETA ARENAS, TOMAS
57
Senior masc
C. A. El Llamp
0:40:46
04:05
84
TOUS TERRADES, VICENT
58
Senior masc
Independent
0:40:49
04:05
85
ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
59
Senior masc
C. A. La Faixa
0:40:53
04:05
86
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
60
Senior masc
C. A. Corremundos
0:40:56
04:06
87
LLOPIS ALEMANY, HECTOR
61
Senior masc
Independent
0:40:58
04:06
88
MOYA MARCILLA, CARLOS LUIS
62
Senior masc
Independent
0:41:00
04:06
89
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
63
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:41:01
04:06
90
CHELI FERRER, DIONISIO
7
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:41:01
04:06
91
PLANCHA CHORRO, VICENT
64
Senior masc
Independent
0:41:02
04:06
92
SIRVENT I CARBONELL, ALEXIS
65
Senior masc
C. E. Xixona
0:41:03
04:06
93
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
66
Senior masc
Independent
0:41:03
04:06
94
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
67
Senior masc
C. A. El Llamp
0:41:05
04:07
95
LLIDO COTS, VICENTE
68
Senior masc
C. T. El Corriol
0:41:11
04:07
96
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
69
Senior masc
C. A. Dianium
0:41:11
04:07
97
TOMÁS LLORCA, JUAN ANTONIO
70
Senior masc
C. T. El Corriol
0:41:14
04:07
98
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
71
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:16
04:08
99
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
72
Senior masc
Independent
0:41:17
04:08
100
FORTEA MONTOLIU, CRISTOBAL
8
Veterans B masc
C. A. Requena
0:41:19
04:08