Som Esport
Tornar

 

GATA DE GORGOS
12 de Maig
10,9 Km

+ CLASSIFICACIONS

+ FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XI VOLTA POPULAR GATA
Clasificación General de la XI Volta Popular Gata

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
101
HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, FIDEL
21
Veterans A masc
Independent
0:45:53
04:13
102
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
74
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:56
04:13
103
CARRIÓ NAVARRO, VICENT
75
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:45:59
04:13
104
MORA PÉREZ, JORGE
76
Senior masc
Independent
0:46:00
04:13
105
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
77
Senior masc
C. A. Corremundos
0:46:03
04:14
106
MONFORT CASELLES, JAIME
22
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:46:06
04:14
107
TORRÓ PENADES, GONZALO
78
Senior masc
Independent
0:46:09
04:14
108
GOMAR ALABORT, JAVIER
23
Veterans A masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:46:11
04:14
109
FAHNLE, JOCHEM
79
Senior masc
Independent
0:46:16
04:15
110
AMBLER, LOUISE
1
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:46:18
04:15
111
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
80
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:46:21
04:15
112
FERNÁNDEZ LUCAS, JUAN ANTONIO
24
Veterans A masc
C. E. Me'n Fot
0:46:22
04:15
113
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
81
Senior masc
C. A. La Faixa
0:46:24
04:15
114
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
82
Senior masc
C. A. La Faixa
0:46:24
04:15
115
DONET MONTAGUT, MIQUEL
83
Senior masc
Independent
0:46:26
04:16
116
GARCIA GARCIA, ANTONIO
25
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:46:33
04:16
117
SENDRA REIG, JOSE JAVIER
84
Senior masc
Independent
0:46:37
04:17
118
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
26
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:46:41
04:17
119
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
27
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:46:42
04:17
120
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:46:43
04:17
121
ACUÑA, EDWIN
85
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:44
04:17
124
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
86
Senior masc
C. A. Dianium
0:46:47
04:18
125
MARTÍNEZ PEÑALVER, CARMEN
1
Senior fem
C. Natació La Nucia
0:46:47
04:18
126
MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL
87
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:46:48
04:18
127
SANTONJA GISBERT, JOAN
28
Veterans A masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:46:50
04:18
128
BARRERES MASCARELL, VICTOR
88
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:46:55
04:18
129
ZARAGOZA OCHEDA, TONI
29
Veterans A masc
S. D. Correcaminos
0:46:56
04:18
130
CASTELLÓ CASTELLÓ, JOSE PASCUAL
89
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:47:04
04:19
131
TORRES BOIGUES, ISMAEL
90
Senior masc
Independent
0:47:04
04:19
132
MORERA ORTELLS, MIQUEL
3
Juvenil masc
C. A. Sueca
0:47:05
04:19
133
PONS MARÍ, JESÚS
91
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:07
04:19
134
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
30
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:47:08
04:19
135
SÁNCHEZ MANCHON, JOSE
6
Veterans B masc
C. Marathon Crevillente HB
0:47:14
04:20
136
DELGADO GÓMEZ, JAVIER
92
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:47:14
04:20
137
ROCHER SASTRE, FERRAN
31
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:15
04:20
138
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
93
Senior masc
G. A. Teuladí
0:47:16
04:20
139
PLANCHA CHORRO, VICENT
94
Senior masc
Independent
0:47:17
04:20
140
DÍAZ CHACON, ISAAC
95
Senior masc
Independent
0:47:18
04:20
141
SEGUÍ ARLANDIS, XAVIER
96
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:47:21
04:21
142
LURBE CERVERA, JOSE
97
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:22
04:21
143
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
98
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:47:23
04:21
144
PEIRÓ VILAPLANA, SANTIAGO
99
Senior masc
C. A. Cullera
0:47:23
04:21
145
DURÁ CREMADES, RICARDO
4
Juvenil masc
C. A. Castalla
0:47:24
04:21
146
QUILES CATALINA, JOSE RAMON
100
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:47:24
04:21
147
LAHMAMI, BADREDINE
5
Juvenil masc
Independent
0:47:26
04:21
148
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
32
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:47:26
04:21
149
VISUS SANZ, ARTURO
101
Senior masc
Independent
0:47:27
04:21
150
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
1
Juvenil fem
C. A. La Ribera
0:47:28
04:21
151
RODRÍGUEZ TORRES, JOSE
102
Senior masc
Independent
0:47:29
04:21
152
COSTA GÓMEZ, CRISTÓBAL
103
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:34
04:22
153
AGUILILLA CAMBRÓN, SEBASTIÀ
33
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:47:34
04:22
154
NAYEM OMAR, CHADAD
104
Senior masc
C. A. Gata
0:47:36
04:22
155
BAS BOLUDA, JAVIER
105
Senior masc
Independent
0:47:37
04:22
156
GARCIA SAMPER, RAFAEL
34
Veterans A masc
Independent
0:47:39
04:22
157
DUART AÑÓ, JOSE FCO.
106
Senior masc
C. A. Sollana
0:47:39
04:22
158
SISCAR MENGUAL, FERRAN
107
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:47:40
04:22
159
BELLVER LLOPIS, XIMO
108
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:47:41
04:23
160
PAYA ROMA, PABLO
109
Senior masc
Independent
0:47:48
04:23
161
MORENO DE ARCOS MORA, PABLO
110
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:47:49
04:23
162
PONS COSTA, LLUÍS
35
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:47:51
04:23
163
FULLANA FONT, ENRIQUE
111
Senior masc
Independent
0:47:54
04:24
164
VALERO NOVA, JAIME
112
Senior masc
Independent
0:47:55
04:24
165
SERVER ESPIN, FERNANDO
113
Senior masc
C. A. Ondara
0:47:56
04:24
166
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
114
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:47:57
04:24
167
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
36
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:47:59
04:24
168
LLORENTE NIETO, PEDRO
115
Senior masc
C. E. El Portell
0:48:00
04:24
169
GRAU ESTRUCH, OSCAR
116
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:01
04:24
170
ESTEBAN BLAY, RICARDO
117
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:01
04:24
171
SIGNES I GÓMEZ, SERGI
118
Senior masc
Independent
0:48:03
04:25
172
BARCELÓ BAÑULS, JOSE MANUEL
119
Senior masc
C. A. Altea
0:48:06
04:25
173
MORANT CANO, ENRIC
120
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:48:08
04:25
174
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
121
Senior masc
C. A. Ondara
0:48:09
04:25
175
ALEMANY SÁNCHEZ, JOSE MANUEL
122
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:48:09
04:25
176
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
123
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:48:10
04:25
177
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
37
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:48:10
04:25
178
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
124
Senior masc
Independent
0:48:13
04:25
179
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
38
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:48:13
04:25
180
POUS BARGUES, JOSE MANUEL
125
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:48:13
04:25
181
WHITTINGTON, JEFFREY
2
Veterans C masc
C. A. Corremundos
0:48:13
04:25
182
MICO CEBOLLA, CARLES
1
No inscrit
C. A. Sueca
0:48:13
04:26
183
TORRES OLIVER, XAVIER
126
Senior masc
C. A. Gata
0:48:14
04:26
184
LÓPEZ FERRÁNDEZ, RAMON
39
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:48:15
04:26
185
CHULIÁ CASTELLÓ, ANDRES
40
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:48:15
04:26
186
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
41
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:17
04:26
187
RIPOLL FERRANDO, JOSE
127
Senior masc
C. A. Altea
0:48:19
04:26
188
PEÑA MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
42
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:48:20
04:26
189
FROILAN POVEDA, VICTOR
128
Senior masc
C. A. Gata
0:48:22
04:26
190
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
129
Senior masc
Independent
0:48:22
04:26
191
SIGNES OROVAY, JAVIER
7
Veterans B masc
Independent
0:48:23
04:26
192
ROMAN CORIA, DANIEL
130
Senior masc
Independent
0:48:23
04:26
193
MASANET SANCHO, ANTONIO
131
Senior masc
C. A. Dianium
0:48:25
04:27
194
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
132
Senior masc
Independent
0:48:26
04:27
195
MORENO MATAIX, SERGIO
43
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:48:27
04:27
196
CANET JUAN, JOSE VICENTE
133
Senior masc
Independent
0:48:28
04:27
197
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
134
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:48:29
04:27
198
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
135
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:48:30
04:27
199
ESCORTELL BOU, JAIME
136
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:33
04:27
200
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
137
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:48:33
04:27
201
EXPÓSITO ORENGO, DAVID
138
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:48:37
04:28
202
MARCILLA CANDEL, AMADO
139
Senior masc
Independent
0:48:39
04:28


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web