Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos

XI Cursa Vila de Benissa
Classificació General de la XI Cursa Vila de Benissa

9a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 9,3 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
CARDONA TORRES, IGNACIO
1
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:31:05
03:21
0
0
0
2
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
2
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:32:24
03:29
1200
1200
1200
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:32:29
03:30
1199
1199
1199
4
ESPINOSA VILLAESCUSA, SALVADOR
1
Veterans A masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:32:37
03:30
0
0
0
5
MARTÍNEZ DIAZ, JUAN JOSE
2
Veterans A masc Independent
0:32:50
03:32
0
0
0
6
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
4
Senior masc Independent
0:33:13
03:34
1198
1198
1198
7
EL HOURMA, MOUNIR
1
Juvenil masc C. A. Ondara
0:33:17
03:35
0
0
0
8
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc C. A. Dianium
0:33:38
03:37
1197
1197
1197
9
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
6
Senior masc C. A. Ondara
0:33:45
03:38
1196
1196
1196
10
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
7
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:54
03:39
1195
1195
1195
11
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
8
Senior masc C. A. Terra Natura
0:33:56
03:39
1194
1194
1194
12
LÓPEZ PRADILLOS, JAVIER
9
Senior masc C. A. Running Team
0:34:03
03:40
0
0
0
13
BOU SOLIVA, JESUS
10
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:27
03:42
1193
1193
1193
14
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
11
Senior masc Independent
0:34:35
03:43
1192
1192
1192
15
BLASCO GEA, XAVIER
12
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:46
03:44
1191
1191
1191
16
LAO MALAGÓN, JOSE RAMON
13
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:34:50
03:45
0
0
0
17
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
14
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:54
03:45
1190
1190
1190
18
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
3
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:35:06
03:47
1189
1189
1200
19
BOULAH, ALLAL
15
Senior masc C. A. La Vila
0:35:12
03:47
0
0
0
20
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:14
03:47
1188
1188
1200
21
IVARS DESCALS, DARIO
16
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:35:17
03:48
1187
1187
1189
22
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
17
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:19
03:48
1186
1186
1188
23
FERRER BALLESTER, FERNANDO
18
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:21
03:48
1185
1185
1187
24
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
19
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:22
03:48
1184
1184
1186
25
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
20
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:28
03:49
1183
1183
1185
26
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
21
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:28
03:49
1182
1182
1184
27
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
4
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:35:32
03:49
1181
1181
1199
28
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
22
Senior masc C. A. Benissa
0:35:34
03:49
1180
1180
1183
29
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
5
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:37
03:50
1179
1179
1198
30
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
23
Senior masc C. A. La Faixa
0:35:38
03:50
1178
1178
1182
31
JORRO RAMON, JORDI
24
Senior masc C. A. Dianium
0:35:43
03:50
1177
1177
1181
32
PÉREZ SANTACREU, MIGUEL
25
Senior masc Independent
0:35:46
03:51
0
0
0
33
PÉREZ SOLER, EMILI
6
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:35:48
03:51
1176
1176
1197
34
TORMO BELDA, ALEJANDRO
26
Senior masc C. A. Xeresa
0:35:51
03:51
1175
1175
1180
35
DONET MONTAGUT, MIQUEL
27
Senior masc Independent
0:35:51
03:51
1174
1174
1179
36
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
28
Senior masc Independent
0:36:00
03:52
1173
1173
1178
37
BAS BOLUDA, JAVIER
29
Senior masc Independent
0:36:01
03:52
1172
1172
1177
38
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:36:04
03:53
1171
1171
1200
39
SOLER GINESTAR, SERGI
30
Senior masc C. A. Ondara
0:36:05
03:53
1170
1170
1176
40
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
31
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:05
03:53
1169
1169
1175
41
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
32
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:09
03:53
0
0
0
42
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
33
Senior masc Independent
0:36:11
03:54
1168
1168
1174
43
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
34
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:12
03:54
1167
1167
1173
44
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:36:13
03:54
1166
1200
1200
45
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
35
Senior masc Independent
0:36:15
03:54
0
0
0
46
BENZAZOUA DOVAL, IKER
36
Senior masc Independent
0:36:20
03:55
0
0
0
47
YVARS, CÉLINE
1
Senior fem Independent
0:36:26
03:55
0
0
0
48
TORRÓ PENADES, GONZALO
37
Senior masc Independent
0:36:27
03:55
1165
1166
1172
49
ARIZA ALBA, MIGUEL ANGEL
38
Senior masc Independent
0:36:27
03:55
1164
1165
1171
50
MASANET SANCHO, GERARDO
39
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:40
03:57
1163
1164
1170
51
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:36:44
03:57
1162
1163
1199
52
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
7
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:48
03:58
1161
1162
1196
53
BLASCO GEA, ALEX
40
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:51
03:58
1160
1161
1169
54
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
41
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:36:53
03:58
1159
1160
1168
55
LLORENS VIDAL, CAMILO
42
Senior masc Independent
0:36:56
03:58
1158
1159
1167
56
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
43
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:58
03:59
1157
1158
1166
57
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
44
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:05
03:59
1156
1157
1165
58
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
45
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:06
03:59
1155
1156
1164
59
CASTRO PRIMERO, EDUARDO O.
46
Senior masc Independent
0:37:10
04:00
1154
1155
1163
60
FLETCHER, PAUL
3
Veterans B masc C. A. Corremundos
0:37:14
04:00
1153
1154
1198
61
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
8
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:15
04:00
1152
1153
1195
62
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
47
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:15
04:00
1151
1152
1162
63
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
48
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:28
04:02
1150
1151
1161
64
SANCIDRIAN JIMÉNEZ, DANIEL
49
Senior masc Independent
0:37:30
04:02
1149
1150
1160
65
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
50
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:32
04:02
1148
1149
1159
66
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
9
Veterans A masc Independent
0:37:33
04:02
1147
1148
1194
67
LANCIS SAEZ, SALVADOR
10
Veterans A masc Independent
0:37:35
04:02
1146
1147
1193
68
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
51
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:39
04:03
1145
1146
1158
69
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
3
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:37:42
04:03
1144
1145
1199
70
DIAZ CHACON, ISAAC
52
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:44
04:04
1143
1144
1157
71
MORENO AGUADO, FRANCISCO
53
Senior masc Independent
0:37:45
04:04
1142
1143
1156
72
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:52
04:04
1141
1142
1197
73
GISBERT MOLINA, JAUME
11
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:57
04:05
1140
1141
1192
74
TUR CATALÁ, LUIS
54
Senior masc Independent
0:37:59
04:05
1139
1140
1155
75
CASANOVA FERRI, DAMIAN
55
Senior masc Independent
0:38:00
04:05
1138
1139
1154
76
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
56
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:02
04:05
1137
1138
1153
77
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
57
Senior masc Independent
0:38:11
04:06
0
0
0
78
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
58
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:13
04:07
1136
1137
1152
79
PONS MARÍ, JESÚS
59
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:20
04:07
1135
1136
1151
80
MORA PÉREZ, JORGE
60
Senior masc Independent
0:38:25
04:08
1134
1135
1150
81
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
61
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:30
04:08
1133
1134
1149
82
CEPEDA CALATAYUD, JUAN
5
Veterans B masc C. A. La Rabosa
0:38:35
04:09
1132
1133
1196
83
GIMÉNEZ SENDRA, ANDRES
62
Senior masc S. D. Correcaminos
0:38:37
04:09
0
0
0
84
TOMAS LLORCA, JUAN A.
63
Senior masc C. Esportiva El Corriol
0:38:41
04:10
1131
1132
1148
85
RODRÍGUEZ RUBIO, SERGIO
64
Senior masc C. E. Relleu
0:38:43
04:10
1130
1131
1147
86
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
65
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:45
04:10
1129
1130
1146
87
DEVESA MIRALLES, PERE
66
Senior masc Independent
0:38:49
04:10
1128
1129
1145
88
ACUÑA, EDWIN
67
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:55
04:11
1127
1128
1144
89
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
12
Veterans A masc Independent
0:38:58
04:11
1126
1127
1191
90
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
13
Veterans A masc C. A. Benissa
0:39:03
04:12
1125
1126
1190
91
DURILLO VALLÉS, GERMAN
68
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:05
04:12
1124
1125
1143
92
FEIJOO TEIJEIRO, AGUSTIN
69
Senior masc C. A. Universidad Alicante
0:39:12
04:13
0
0
0
93
MORA PÉREZ, RAÜL
70
Senior masc Independent
0:39:18
04:14
1123
1124
1142
94
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:19
04:14
1122
1123
1195
95
MULET SIGNES, BENJAMIN
71
Senior masc C. A. La Faixa
0:39:19
04:14
1121
1122
1141
96
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
72
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:20
04:14
1120
1121
1140
98
SERRANO ESPINAR, JAVIER
14
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:23
04:14
1119
1120
1189
99
MARTÍ ESTRUCH, JOSE ANDRES
15
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:25
04:14
1118
1119
1188
100
MORANT CANO, ENRIC
73
Senior masc C. Alpí Gandia
0:39:26
04:15
1117
1118
1139
101
GARCIA RUIZ, VICTOR
74
Senior masc Independent
0:39:39
04:16
1116
1117
1138
103
CARAÑANA MOLLÀ, JAUME
75
Senior masc C. A. Benissa
0:39:41
04:16
1115
1116
1137
104
MONTÓN ESCRIVÁ, ERNESTO
76
Senior masc Independent
0:39:45
04:16
1114
1115
1136
105
SERVER AUSINA, JOSEP
16
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:49
04:17
1113
1114
1187
106
DELGADO GÓMEZ, JAVIER
77
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:39:50
04:17
1112
1113
1135
107
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
78
Senior masc Independent
0:39:50
04:17
1111
1112
1134
108
CUELLO SANTACREU, JUAN FCO.
79
Senior masc Independent
0:39:51
04:17
1110
1111
1133
109
PIZARRO MENA, ANTONIO
80
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:52
04:17
1109
1110
1132
110
LLORCA VERDÚ, MANUEL
17
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:52
04:17
1108
1109
1186
111
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
18
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:39:56
04:18
1107
1108
1185
112
PASTOR ZORITA, FERNANDO
81
Senior masc Independent
0:40:08
04:19
1106
1107
1131
113
COSTA ROLDAN, JUAN JOSE
82
Senior masc Independent
0:40:11
04:19
1105
1106
1130
114
GALIANA GANDIA, SALVADOR
19
Veterans A masc G. Atletisme Colortex
0:40:13
04:20
1104
1105
1184
115
MARSET VALDES, BLAS
83
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:40:17
04:20
1103
1104
1129
116
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
20
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:18
04:20
1102
1103
1183
117
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
84
Senior masc C. A. Sueca
0:40:21
04:20
1101
1102
1128
118
VIDAL BATALLER, DIEGO
85
Senior masc C. A. Rótova
0:40:22
04:20
1100
1101
1127
119
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
86
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:23
04:21
1099
1100
1126
120
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
21
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:23
04:21
1098
1099
1182
121
SAPENA SEGARRA, JOSEP
22
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:24
04:21
1097
1098
1181
122
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
87
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:24
04:21
1096
1097
1125
123
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
88
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:24
04:21
1095
1096
1124
124
BOFÍ TORRES, IVAN
89
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:25
04:21
1094
1095
1123
125
RODRÍGUEZ TORRES, JOSE
90
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:25
04:21
1093
1094
1122
126
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
91
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:25
04:21
1092
1093
1121
127
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
23
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:27
04:21
1091
1092
1180
128
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
92
Senior masc G. A. Teuladí
0:40:28
04:21
1090
1091
1120
129
FERNÁNDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
93
Senior masc Independent
0:40:32
04:22
1089
1090
1119
130
SIGNES OROVAY, JAVIER
7
Veterans B masc Independent
0:40:32
04:22
1088
1089
1194
131
DENIA MORENO, ANDRES
24
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:33
04:22
1087
1088
1179
132
GARCIA DE DIEGO, ALBERTO
94
Senior masc Independent
0:40:34
04:22
0
0
0
133
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
25
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:34
04:22
1086
1087
1178
134
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, SALVADOR
8
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:40:34
04:22
1085
1086
1193
135
SIMÓ COSTA, CARLOS
95
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:35
04:22
1084
1085
1118
136
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
96
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:36
04:22
1083
1084
1117
137
ABELLAN MORENO, JOSE LUIS
97
Senior masc Independent
0:40:38
04:22
1082
1083
1116
138
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:39
04:22
1081
1199
1200
139
LORENTE RICART, TONI
98
Senior masc C. A. Benissa
0:40:40
04:22
1080
1082
1115
140
FULLANA FONT, ENRIQUE
99
Senior masc Independent
0:40:40
04:22
1079
1081
1114
141
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
100
Senior masc C. A. Benissa
0:40:41
04:23
1078
1080
1113
142
IVARS DESCALS, FRAN
101
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:40:42
04:23
1077
1079
1112
143
ESCRIVÁ ROSELLÓ, JORDI
102
Senior masc G. E. La Carena
0:40:43
04:23
1076
1078
1111
144
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
103
Senior masc Independent
0:40:43
04:23
1075
1077
1110
145
CANET SOLBES, ROBERT
104
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:47
04:23
1074
1076
1109
146
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
26
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:52
04:24
1073
1075
1177
147
MONFORT CASELLES, JAIME
27
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:52
04:24
1072
1074
1176
148
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
105
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:56
04:24
1071
1073
1108
149
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
106
Senior masc Universitat Miguel Hernández
0:40:57
04:24
1070
1072
1107
150
FORNÉS ALBEROLA, LLUIS
107
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:58
04:24
1069
1071
1106
151
DIAZ HERNÁNDEZ, SANDRA
2
Senior fem C. A. La Rabosa
0:41:00
04:25
1068
1198
1200
152
GOSALBEZ FONT, ANTONIO
108
Senior masc C. E. Relleu
0:41:01
04:25
1067
1070
1105
153
PLÁ MONTORO, JAVIER
109
Senior masc Independent
0:41:04
04:25
1066
1069
1104
154
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
28
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:41:07
04:25
1065
1068
1175
155
MORATAL PELLICER, FERNANDO
29
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:10
04:26
1064
1067
1174
156
MOLINA MARTÍNEZ, CARLOS
110
Senior masc Independent
0:41:10
04:26
1063
1066
1103
157
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
111
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:11
04:26
1062
1065
1102
158
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
112
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:11
04:26
1061
1064
1101
159
LLIDÓ COTS, VICENTE
113
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:13
04:26
1060
1063
1100
160
PÉREZ BAÑULS, JUAN JOSE
30
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:13
04:26
1059
1062
1173
161
IVARS PELLICER, MANUEL
114
Senior masc C. A. Benissa
0:41:13
04:26
1058
1061
1099
162
ROCHER SASTRE, FERRAN
31
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:14
04:26
1057
1060
1172
163
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
32
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:14
04:26
1056
1059
1171
164
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
33
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:14
04:26
1055
1058
1170
165
BOSCÁ BALONGA, VICENT
9
Veterans B masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:14
04:26
1054
1057
1192
166
MALONDA PÉREZ, EDUARDO
115
Senior masc C. Alpí Gandia
0:41:16
04:26
1053
1056
1098
167
BOU SERRALTA, VICENT
10
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:41:16
04:26
1052
1055
1191
168
IZQUIERDO DOLZ, RAFAEL
34
Veterans A masc C. A. Mudejar
0:41:17
04:26
0
0
0
169
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
35
Veterans A masc Independent
0:41:17
04:26
1051
1054
1169
170
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
116
Senior masc C. A. Runnersworld
0:41:17
04:26
1050
1053
1097
171
CREMADES BARROS, JOAQUIN
117
Senior masc Independent
0:41:19
04:27
1049
1052
1096
172
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:41:21
04:27
1048
1051
1200
173
PEIRÓ VILAPLANA, SANTIAGO
118
Senior masc C. A. Cullera
0:41:23
04:27
1047
1050
1095
174
GILABERT MIRA, JOSE
36
Veterans A masc C. A. Ondara
0:41:25
04:27
1046
1049
1168
175
MARTIN PALOMINO, DAMIAN
37
Veterans A masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:27
04:27
1045
1048
1167
176
RODRIGO VIDAL, JOAQUIN
119
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:29
04:28
1044
1047
1094
177
MARTÍNEZ JUST, JOSE VICENTE
120
Senior masc G. E. La Carena
0:41:29
04:28
1043
1046
1093
178
BARRERES MASCARELL, VICTOR
121
Senior masc C. Triatló Oliva
0:41:32
04:28
1042
1045
1092
179
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN
122
Senior masc C. A. Benissa
0:41:33
04:28
0
0
0
180
RODRÍGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
123
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:35
04:28
1041
1044
1091
181
PONS COSTA, LLUÍS
38
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:35
04:28
1040
1043
1166
182
GALAN ANTON, ANDRES
124
Senior masc Independent
0:41:36
04:28
0
0
0
183
ALBEROLA TERUEL, SERGI
125
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:37
04:29
1039
1042
1090
184
ENGO GARRIDO, VICTORIO
39
Veterans A masc C. A. L' Olleria
0:41:38
04:29
1038
1041
1165
185
GARCIA NAVARRO, ERNESTO
126
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:41:40
04:29
1037
1040
1089
186
MARIN CAFRANQUE, CRISTOBAL
4
Juvenil masc Independent
0:41:41
04:29
0
0
0
187
MARTÍNEZ MORCILLO, MIGUEL
40
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:41
04:29
1036
1039
1164
188
ALBERTO PRIMERO, AFONSO
127
Senior masc Independent
0:41:42
04:29
1035
1038
1088
189
GARCIA FERRERO, JOSE
128
Senior masc Independent
0:41:45
04:29
1034
1037
1087
190
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
129
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:46
04:30
1033
1036
1086
191
GUZMAN RODRÍGUEZ, ANGEL
41
Veterans A masc Independent
0:41:46
04:30
0
0
0
192
GARCIA PARRA, JOSE RAMON
130
Senior masc C. A. L' Olleria
0:41:48
04:30
1032
1035
1085
193
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
131
Senior masc C. A. l' Espenta
0:41:48
04:30
1031
1034
1084
194
ZAMORA TERRADES, JOSE LUIS
42
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:48
04:30
1030
1033
1163
195
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
3
Senior fem C. Multiesport Marina Alta
0:41:49
04:30
1029
1197
1199
196
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
132
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:53
04:30
1028
1032
1083
197
MARIN ABRIL, MIGUEL ANGEL
133
Senior masc C. Natació La Nucia
0:41:54
04:30
1027
1031
1082
198
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
134
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:55
04:30
1026
1030
1081
199
GONZÁLEZ MARTÍNEZ, VALENTIN
43
Veterans A masc C. A. Benissa
0:41:56
04:31
1025
1029
1162
200
ALBORCH CANET, PEPE
135
Senior masc Independent
0:41:57
04:31
1024
1028
1080
201
MARTÍNEZ MOLINA, JOAN
136
Senior masc Independent
0:42:00
04:31
0
0
0
202
MELERO GARCIA, DAVID
137
Senior masc Independent
0:42:01
04:31
0
0
0



Col·laboradors del Circuit