Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos

XII Volta Popular Gata.
Classificació General de la XII Volta Popular Gata

5a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 10,9 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc C. A. Dianium
0:35:57
03:18
0
0
0
2
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
2
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:37:11
03:25
1200
1200
1200
3
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
3
Senior masc C. A. Dianium
0:38:01
03:29
1199
1199
1199
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:20
03:31
1198
1198
1198
5
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
5
Senior masc C. A. Terra Natura
0:38:23
03:31
1197
1197
1197
6
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
6
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:56
03:34
1196
1196
1196
7
CLIMENT LLORCA, ANTONI
1
Veterans A masc Independent
0:39:02
03:35
0
0
0
8
LÓPEZ PRADILLOS, JAVIER
7
Senior masc C. A. Running Team
0:39:07
03:35
0
0
0
9
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
8
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:10
03:36
1195
1195
1195
10
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
9
Senior masc Independent
0:39:10
03:36
1194
1194
1194
11
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
10
Senior masc C. Natació La Nucia
0:39:24
03:37
1193
1193
1193
12
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
11
Senior masc C. A. Terra Natura
0:39:46
03:39
1192
1192
1192
13
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
12
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:39:49
03:39
1191
1191
1191
14
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
13
Senior masc Independent
0:39:54
03:40
1190
1190
1190
15
SOLER GINESTAR, SERGI
14
Senior masc C. A. Ondara
0:40:06
03:41
1189
1189
1189
16
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
15
Senior masc C. A. Ondara
0:40:06
03:41
1188
1188
1188
17
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
16
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:07
03:41
1187
1187
1187
18
FERRER BALLESTER, FERNANDO
17
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:10
03:41
1186
1186
1186
19
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
18
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:15
03:42
1185
1185
1185
20
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
2
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:40:16
03:42
1184
1184
1200
21
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:20
03:42
1183
1183
1200
22
OSUNA ANGE, MANUEL
19
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:24
03:42
1182
1182
1184
23
PÉREZ SANTACREU, MIGUEL
20
Senior masc Independent
0:40:25
03:42
0
0
0
24
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:27
03:43
1181
1181
1199
25
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
21
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:28
03:43
1180
1180
1183
26
BLASCO GEA, XAVIER
22
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:29
03:43
1179
1179
1182
27
DONET MONTAGUT, MIQUEL
23
Senior masc Independent
0:40:31
03:43
1178
1178
1181
28
SIMÓ COSTA, CARLOS
24
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:31
03:43
1177
1177
1180
29
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
4
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:40:33
03:43
1176
1176
1198
30
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
25
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:55
03:45
1175
1175
1179
31
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
26
Senior masc C. A. Benissa
0:40:56
03:45
1174
1174
1178
32
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
27
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:58
03:46
1173
1173
1177
33
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
1
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:41:06
03:46
1172
1172
1200
34
APARISI I CARRIÓ, JAUME
28
Senior masc C. A. Ondara
0:41:07
03:46
1171
1171
1176
35
PALACIOS COSTA, JOSEP
29
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:41:09
03:47
1170
1170
1175
36
IVARS DESCALS, DARIO
30
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:41:21
03:48
1169
1169
1174
37
BOU SOLIVA, JESUS
31
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:23
03:48
1168
1168
1173
38
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
5
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:41:39
03:49
1167
1167
1197
39
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
32
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:40
03:49
1166
1166
1172
40
SERRANO CAMILLERI, NACHO
33
Senior masc C. Triatló Sueca
0:41:40
03:49
0
0
0
41
BLASCO GEA, ALEX
34
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:51
03:50
1165
1165
1171
42
BAS BOLUDA, JAVIER
35
Senior masc Independent
0:41:56
03:51
1164
1164
1170
43
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
36
Senior masc Independent
0:41:56
03:51
1163
1163
1169
44
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
6
Veterans A masc C. A. La Xara
0:42:05
03:52
1162
1162
1196
45
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
37
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:09
03:52
1161
1161
1168
46
PÉREZ SOLER, EMILI
7
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:42:14
03:53
1160
1160
1195
47
GARRIGOS MASCARELL, J. VICENTE
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:24
03:53
0
0
0
48
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
39
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:26
03:54
1159
1159
1167
49
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
40
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:31
03:54
1158
1158
1166
50
JORRO RAMON, JORDI
41
Senior masc C. A. Dianium
0:42:35
03:54
1157
1157
1165
51
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
42
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:42:44
03:55
1156
1156
1164
52
DIAZ CHACON, ISAAC
43
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:48
03:56
1155
1155
1163
53
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
44
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:53
03:56
1154
1154
1162
54
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
8
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:59
03:57
1153
1153
1194
55
TORMO BELDA, ALEJANDRO
45
Senior masc C. A. Xeresa
0:43:00
03:57
1152
1152
1161
56
BOULAH, ALLAL
46
Senior masc C. A. La Vila
0:43:00
03:57
0
0
0
57
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
47
Senior masc C. A. Apol·ana
0:43:02
03:57
1151
1151
1160
58
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
48
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:03
03:57
1150
1150
1159
59
PEÑA MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
2
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:43:05
03:57
1149
1149
1199
60
COSTA JORDA, MIGUEL
3
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:43:08
03:57
1148
1148
1198
61
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
49
Senior masc C. A. Corremundos
0:43:10
03:58
1147
1147
1158
62
LANCIS SAEZ, SALVADOR
9
Veterans A masc Independent
0:43:12
03:58
1146
1146
1193
63
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
50
Senior masc C. A. Xeresa
0:43:13
03:58
1145
1145
1157
64
VIDAL SUCH, JOAN
51
Senior masc C. A. L' Olleria
0:43:14
03:58
1144
1144
1156
65
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
52
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:19
03:58
1143
1143
1155
66
CASELLES PEDRO, JOSE
10
Veterans A masc C. A. Gata
0:43:20
03:59
1142
1142
1192
67
JULIÁ PELLICER, JOSE FRANCISCO
11
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:43:21
03:59
1141
1141
1191
68
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
12
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:43:22
03:59
1140
1140
1190
69
TORRÓ PENADES, GONZALO
53
Senior masc Independent
0:43:26
03:59
1139
1139
1154
70
ROCHER SASTRE, FERRAN
13
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:27
03:59
1138
1138
1189
71
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
54
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:30
03:59
1137
1137
1153
72
MORENO AGUADO, FRANCISCO
55
Senior masc Independent
0:43:32
04:00
1136
1136
1152
73
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
4
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:43:35
04:00
1135
1135
1197
74
LLIDÓ COTS, VICENTE
56
Senior masc C. A. l' Espenta
0:43:37
04:00
1134
1134
1151
75
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
2
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:43:37
04:00
1133
1133
1199
76
VICENS PASTOR, FERNANDO
57
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:43:37
04:00
1132
1132
1150
77
GREGORI TORTOSA, JAVIER
58
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:38
04:00
1131
1131
1149
78
DIAZ LORENZO, GUILLERMO
14
Veterans A masc C. A. Altea
0:43:38
04:00
1130
1130
1188
79
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
59
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:39
04:00
1129
1129
1148
80
GISBERT MOLINA, JAUME
15
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:45
04:01
1128
1128
1187
81
PEÑA JIMÉNEZ, JOSE MARIA
16
Veterans A masc C. A. La Vila
0:43:48
04:01
1127
1127
1186
82
CARAÑANA MOLLÀ, JAUME
60
Senior masc C. A. Benissa
0:43:48
04:01
1126
1126
1147
83
TOMAS LLORCA, JUAN A.
61
Senior masc C. Esportiva El Corriol
0:43:51
04:01
1125
1125
1146
84
PONS MARÍ, JESÚS
62
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:53
04:02
1124
1124
1145
85
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
63
Senior masc Independent
0:43:58
04:02
0
0
0
86
VALLÉS COSTA, CARLOS
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:02
04:02
1123
1123
1198
87
MASANET SANCHO, GERARDO
64
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:44:07
04:03
1122
1122
1144
88
PICÓ PINA, ANTONIO JOSE
65
Senior masc C. A. Universidad Alicante
0:44:08
04:03
0
0
0
89
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
66
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:44:09
04:03
1121
1121
1143
90
FLETCHER, PAUL
5
Veterans B masc C. A. Corremundos
0:44:09
04:03
1120
1120
1196
91
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
17
Veterans A masc Independent
0:44:11
04:03
1119
1119
1185
92
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
67
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:14
04:04
1118
1118
1142
93
ACUÑA, EDWIN
68
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:21
04:04
1117
1117
1141
94
CEBOLLA TORNERO, ANTONIO
18
Veterans A masc C. Córrer Peus Quets
0:44:22
04:04
1116
1116
1184
95
MONFORT CASELLES, JAIME
19
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:24
04:04
1115
1115
1183
96
PONS COSTA, LLUÍS
20
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:25
04:05
1114
1114
1182
97
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
69
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:25
04:05
1113
1113
1140
98
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
70
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:28
04:05
1112
1112
1139
99
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
21
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:28
04:05
1111
1111
1181
100
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
71
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:44:30
04:05
1110
1110
1138
101
MAS SISCAR, FERRAN
72
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:44:31
04:05
1109
1109
1137
102
DURILLO VALLÉS, GERMAN
73
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:34
04:05
1108
1108
1136
103
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
6
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:36
04:06
1107
1107
1195
104
PÉREZ GONZÁLEZ, VICENTE
4
Juvenil masc C. A. La Vila
0:44:37
04:06
0
0
0
105
BOFÍ TORRES, IVAN
74
Senior masc C. A. Xeresa
0:44:38
04:06
1106
1106
1135
106
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
22
Veterans A masc Independent
0:44:39
04:06
1105
1105
1180
107
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
23
Veterans A masc C. A. Benissa
0:44:39
04:06
1104
1104
1179
108
CERVERA PERLES, JAVIER
75
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:44:40
04:06
1103
1103
1134
109
LORENTE RICART, TONI
76
Senior masc C. A. Benissa
0:44:45
04:06
1102
1102
1133
110
FALQUET PUIG, OSCAR R.
77
Senior masc C. A. l' Espenta
0:44:46
04:07
1101
1101
1132
111
CANET RODRÍGUEZ, BORJA
5
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:47
04:07
1100
1100
1197
112
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
78
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:44:48
04:07
1099
1099
1131
113
MORENO PARRA, JONATAN
6
Juvenil masc Independent
0:44:49
04:07
0
0
0
114
ALBEROLA TERUEL, SERGI
79
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:44:50
04:07
1098
1098
1130
115
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
80
Senior masc G. A. Teuladí
0:44:50
04:07
1097
1097
1129
116
ESCORTELL BOU, JAIME
81
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:52
04:07
1096
1096
1128
117
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
82
Senior masc Independent
0:44:53
04:07
1095
1095
1127
118
TORRES OLIVER, XAVIER
83
Senior masc C. A. Gata
0:44:54
04:07
1094
1094
1126
119
DELGADO GÓMEZ, JAVIER
84
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:44:55
04:07
1093
1093
1125
120
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
24
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:55
04:07
1092
1092
1178
121
CASANOVA FERRI, DAMIAN
85
Senior masc Independent
0:44:56
04:07
1091
1091
1124
122
ROIG COSTA, ADOLFO
25
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:44:57
04:07
1090
1090
1177
123
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
26
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:44:58
04:08
1089
1089
1176
124
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
27
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:01
04:08
1088
1088
1175
125
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
28
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:45:01
04:08
0
0
0
126
DONDERIS SERRA, JAIME
86
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:45:02
04:08
1087
1087
1123
127
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
29
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:17
04:09
1086
1086
1174
128
DEVESA MIRALLES, PERE
87
Senior masc Independent
0:45:22
04:10
1085
1085
1122
129
SIGNES OROVAY, JAVIER
7
Veterans B masc Independent
0:45:23
04:10
1084
1084
1194
130
LLORCA VERDÚ, MANUEL
30
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:45:24
04:10
1083
1083
1173
131
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
31
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:25
04:10
1082
1082
1172
132
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
88
Senior masc C. A. Xeresa
0:45:25
04:10
1081
1081
1121
133
MULET SIGNES, BENJAMIN
89
Senior masc C. A. La Faixa
0:45:26
04:10
1080
1080
1120
134
BOU SERRALTA, VICENT
8
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:45:30
04:11
1079
1079
1193
135
SERRANO ESPINAR, JAVIER
32
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:45:30
04:11
1078
1078
1171
136
SAPENA SEGARRA, JOSEP
33
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:33
04:11
1077
1077
1170
137
CERVERA GORDERO, ANTONIO
90
Senior masc C. A. La Vila
0:45:35
04:11
1076
1076
1119
138
CABRERA RONDA, RAUL
91
Senior masc Independent
0:45:39
04:11
1075
1075
1118
139
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
92
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:42
04:12
1074
1074
1117
140
MOLIO FERRANDO, PABLO
93
Senior masc Independent
0:45:45
04:12
1073
1073
1116
141
SABATER SAVALL, MANUEL
34
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:45:45
04:12
1072
1072
1169
142
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
35
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:45:47
04:12
1071
1071
1168
143
MORENO LAINEZ, JULIO
36
Veterans A masc Independent
0:45:49
04:12
1070
1070
1167
144
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
37
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:50
04:12
1069
1069
1166
145
MORERA LLORCA, MIQUEL
38
Veterans A masc C. A. Sueca
0:45:52
04:13
1068
1068
1165
146
BLASCO PÉREZ, VICTOR
94
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:45:53
04:13
1067
1067
1115
147
SARIO PELLICER, ZACARIAS
9
Veterans B masc C. C. Bellreguard
0:45:54
04:13
1066
1066
1192
148
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:45:55
04:13
1065
1065
1200
149
IVARS DESCALS, FRAN
95
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:45:58
04:13
1064
1064
1114
150
SÁNCHEZ GUTIÉRREZ, JORDI
96
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:46:04
04:14
1063
1063
1113
151
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
97
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:46:06
04:14
1062
1062
1112
152
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
98
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:46:08
04:14
1061
1061
1111
153
NOGUEROLES MARTÍNEZ, CRISTOBAL
99
Senior masc Independent
0:46:11
04:14
1060
1060
1110
154
MORA PÉREZ, JORGE
100
Senior masc Independent
0:46:11
04:14
1059
1059
1109
155
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
101
Senior masc C. A. Benidorm
0:46:13
04:14
1058
1058
1108
156
MARIN CAFRANQUE, CRISTOBAL
7
Juvenil masc Independent
0:46:16
04:15
0
0
0
157
ALIAGA ARCOS, VICENTE
39
Veterans A masc C. A. Alginet
0:46:17
04:15
0
0
0
158
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:17
04:15
1057
1200
1200
159
FULLANA FONT, ENRIQUE
102
Senior masc Independent
0:46:19
04:15
1056
1057
1107
160
MALONDA PÉREZ, EDUARDO
103
Senior masc C. Alpí Gandia
0:46:19
04:15
1055
1056
1106
161
FALQUET TORRES, ANTONIO
40
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:46:19
04:15
1054
1055
1164
162
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
104
Senior masc C. A. Corremundos
0:46:20
04:15
1053
1054
1105
163
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
105
Senior masc C. A. Benissa
0:46:22
04:15
1052
1053
1104
164
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
106
Senior masc C. A. Runnersworld
0:46:27
04:16
1051
1052
1103
165
SENDRA REIG, FERNANDO
107
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:46:31
04:16
1050
1051
1102
166
RIPOLL FERRANDO, JOSE
41
Veterans A masc C. A. Altea
0:46:34
04:16
1049
1050
1163
167
ESPASA MULET, JAVIER
108
Senior masc Independent
0:46:39
04:17
1048
1049
1101
168
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
42
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:46:41
04:17
1047
1048
1162
169
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
43
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:46
04:17
1046
1047
1161
170
MORATA VIDAL, DAVID
109
Senior masc Independent
0:46:48
04:18
1045
1046
1100
171
SÁNCHEZ VILLARROYA, DAVID
110
Senior masc Independent
0:46:50
04:18
1044
1045
1099
172
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
111
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:46:50
04:18
1043
1044
1098
173
CHULIÁ FLUIXÁ, TONI
112
Senior masc C. A. Xeresa
0:46:51
04:18
1042
1043
1097
174
FLORES ALBELDA, JAVIER
113
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:53
04:18
1041
1042
1096
175
ESTEBAN BLAY, RICARDO
114
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:54
04:18
1040
1041
1095
176
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
115
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:55
04:18
1039
1040
1094
177
MONZÓ GANDIA, JORGE
116
Senior masc C. A. RAI77
0:46:57
04:19
0
0
0
178
PÉREZ BAÑULS, JUAN JOSE
44
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:58
04:19
1038
1039
1160
179
HERRERO ESPADA, JOSE FRANCISCO
8
Juvenil masc Independent
0:47:03
04:19
0
0
0
180
FERRER ALEMANY, SALVADOR
45
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:04
04:19
1037
1038
1159
181
MORANT CANO, ENRIC
117
Senior masc C. Alpí Gandia
0:47:05
04:19
1036
1037
1093
182
PEDRÓS PIERA, VICENTE
9
Juvenil masc C. A. Dianium
0:47:05
04:19
1035
1036
1196
183
MORANT MARUENDA, JUAN
46
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:06
04:19
0
0
0
184
MOLINA MARTÍNEZ, CARLOS
118
Senior masc Independent
0:47:07
04:19
1034
1035
1092
185
BARRERES MASCARELL, VICTOR
119
Senior masc C. Triatló Oliva
0:47:08
04:19
1033
1034
1091
186
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
47
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:08
04:20
1032
1033
1158
187
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
120
Senior masc Independent
0:47:09
04:20
0
0
0
188
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
48
Veterans A masc C. A. Gata
0:47:10
04:20
1031
1032
1157
189
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
121
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:47:14
04:20
1030
1031
1090
190
LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
49
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:47:14
04:20
1029
1030
1156
192
GRAU ESTRUCH, OSCAR
122
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:17
04:20
1028
1029
1089
193
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
123
Senior masc Independent
0:47:24
04:21
1027
1028
1088
194
MARTÍ NACHER, VICTOR
124
Senior masc Independent
0:47:25
04:21
0
0
0
195
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
125
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:47:26
04:21
1026
1027
1087
196
TORRES BOIGUES, ISMAEL
126
Senior masc Independent
0:47:26
04:21
1025
1026
1086
197
SORIANO MARTÍNEZ, DANIEL
127
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:47:27
04:21
1024
1025
1085
198
MARCH ESCUDERO, JAUME
128
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:29
04:21
1023
1024
1084
199
PEIRÓ PORCEL, EDU
129
Senior masc C. A. Xeresa
0:47:30
04:22
1022
1023
1083
200
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
130
Senior masc C. A. Corremundos
0:47:31
04:22
1021
1022
1082
201
MORA PÉREZ, RAÜL
131
Senior masc Independent
0:47:32
04:22
1020
1021
1081



Col·laboradors del Circuit