Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos

XI Cursa Popular Jesús Pobre
Classificació General de la XI Cursa Popular Jesús Pobre

8a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 9,3 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc C. A. Dianium
0:31:17
03:22
0
0
0
2
BALDOVÍ FERRER, MARIO
2
Senior masc C. A. Runnersworld
0:32:03
03:27
0
0
0
3
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
3
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:32:09
03:27
1200
1200
1200
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:32:27
03:29
1199
1199
1199
5
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc C. A. Dianium
0:32:45
03:31
1198
1198
1198
6
MARTÍNEZ DIAZ, JUAN JOSE
1
Veterans A masc Independent
0:32:55
03:32
0
0
0
7
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
6
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:26
03:36
1197
1197
1197
8
MONLLOR GARCIA, DAVID
7
Senior masc C. A. La Blanca-Vitoria
0:33:41
03:37
0
0
0
9
SORIA MARTIN, IVAN
8
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:33:54
03:39
0
0
0
10
LÓPEZ PRADILLOS, JAVIER
9
Senior masc C. A. Running Team
0:33:56
03:39
0
0
0
11
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
10
Senior masc C. A. Terra Natura
0:34:05
03:40
1196
1196
1196
12
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
11
Senior masc Independent
0:34:14
03:41
1195
1195
1195
13
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
12
Senior masc Independent
0:34:19
03:41
1194
1194
1194
14
BOU SOLIVA, JESUS
13
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:41
03:44
1193
1193
1193
15
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:43
03:44
1192
1192
1192
16
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:46
03:44
1191
1191
1200
17
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
15
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:48
03:45
1190
1190
1191
18
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
16
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:58
03:46
1189
1189
1190
19
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
17
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:03
03:46
1188
1188
1189
20
EL HOURMA, MOUNIR
1
Juvenil masc Independent
0:35:07
03:47
0
0
0
21
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
18
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:14
03:47
1187
1187
1188
22
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
2
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:35:15
03:47
1186
1186
1200
23
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:16
03:48
1185
1185
1199
24
TORMO BELDA, ALEJANDRO
19
Senior masc C. A. Xeresa
0:35:21
03:48
1184
1184
1187
25
DONET MONTAGUT, MIQUEL
20
Senior masc Independent
0:35:24
03:48
1183
1183
1186
26
SIMÓ COSTA, CARLOS
21
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:30
03:49
1182
1182
1185
27
IVARS DESCALS, DARIO
22
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:35:33
03:49
1181
1181
1184
28
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
4
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:35:35
03:50
1180
1180
1198
29
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
23
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:35:41
03:50
1179
1179
1183
30
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
24
Senior masc C. A. La Faixa
0:35:42
03:50
1178
1178
1182
31
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
25
Senior masc C. A. Benissa
0:35:46
03:51
1177
1177
1181
32
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:35:47
03:51
1176
1176
1200
33
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
26
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:52
03:51
0
0
0
34
PÉREZ SOLER, EMILI
5
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:35:55
03:52
1175
1175
1197
35
BAS BOLUDA, JAVIER
27
Senior masc Independent
0:35:57
03:52
1174
1174
1180
36
GIL MINGUEZ, ANTONIO
28
Senior masc C. A. Sax
0:35:59
03:52
0
0
0
37
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
29
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:01
03:52
1173
1173
1179
38
GONZÁLEZ LINARES, DESIDERIO VICENTE
30
Senior masc C. A. Sax
0:36:02
03:53
0
0
0
39
BLASCO GEA, ALEX
31
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:04
03:53
1172
1172
1178
40
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
6
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:17
03:54
1171
1171
1196
41
BOULAH, ALLAL
32
Senior masc C. A. La Vila
0:36:24
03:55
0
0
0
42
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
33
Senior masc Independent
0:36:27
03:55
1170
1170
1177
43
ACUÑA, EDWIN
34
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:28
03:55
1169
1169
1176
44
JORRO RAMON, JORDI
35
Senior masc C. A. Dianium
0:36:32
03:56
1168
1168
1175
45
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
36
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:36:34
03:56
1167
1167
1174
46
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
7
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:40
03:57
1166
1166
1195
47
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
37
Senior masc Independent
0:36:43
03:57
1165
1165
1173
48
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:45
03:57
1164
1164
1172
49
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
39
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:49
03:58
1163
1163
1171
50
ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:36:54
03:58
1162
1162
1194
51
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
40
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:55
03:58
1161
1161
1170
52
ARIZA ALBA, MIGUEL ANGEL
41
Senior masc Independent
0:36:56
03:58
1160
1160
1169
53
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
42
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:01
03:59
1159
1159
1168
54
FALQUET PUIG, OSCAR R.
43
Senior masc C. A. l' Espenta
0:37:02
03:59
1158
1158
1167
55
DIAZ CHACON, ISAAC
44
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:06
03:59
1157
1157
1166
57
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
45
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:17
04:01
1156
1156
1165
58
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
9
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:37:19
04:01
1155
1155
1193
59
TORRÓ PENADES, GONZALO
46
Senior masc Independent
0:37:21
04:01
1154
1154
1164
60
TUR CATALÁ, LUIS
47
Senior masc Independent
0:37:25
04:01
1153
1153
1163
61
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
48
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:26
04:02
1152
1152
1162
62
LLORENS VIDAL, CAMILO
49
Senior masc Independent
0:37:29
04:02
1151
1151
1161
63
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
50
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:37:30
04:02
1150
1150
1160
64
ROCHER SASTRE, FERRAN
10
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:31
04:02
1149
1149
1192
65
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
51
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:36
04:03
1148
1148
1159
66
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
11
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:40
04:03
1147
1147
1191
67
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
52
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:42
04:03
1146
1146
1158
68
CASANOVA FERRI, DAMIAN
53
Senior masc Independent
0:37:44
04:03
1145
1145
1157
69
MASANET SANCHO, GERARDO
54
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:51
04:04
1144
1144
1156
70
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:51
04:04
1143
1143
1199
71
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
12
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:55
04:05
1142
1142
1190
72
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
55
Senior masc C. A. Corremundos
0:37:56
04:05
1141
1141
1155
73
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
56
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:59
04:05
1140
1140
1154
74
GISBERT MOLINA, JAUME
13
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:01
04:05
1139
1139
1189
75
MIQUEL SALGADO, JOSE LUIS
14
Veterans A masc Independent
0:38:07
04:06
0
0
0
76
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
57
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:09
04:06
1138
1138
1153
77
MONFORT CASELLES, JAIME
15
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:10
04:06
1137
1137
1188
78
LANCIS SAEZ, SALVADOR
16
Veterans A masc Independent
0:38:15
04:07
1136
1136
1187
79
CISCAR MORATÓ, VICENT
58
Senior masc C. A. Favara
0:38:18
04:07
0
0
0
80
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
59
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:21
04:07
1135
1135
1152
81
LLIDÓ COTS, VICENTE
60
Senior masc C. A. l' Espenta
0:38:23
04:08
1134
1134
1151
82
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
17
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:38:24
04:08
1133
1133
1186
85
MAS SISCAR, FERRAN
61
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:38:29
04:08
1132
1132
1150
86
RIVERA AISA, BERTA
1
Senior fem C. A. Dianium
0:38:32
04:09
0
0
0
87
MARTIN GARCIA, SONIA
2
Senior fem C. A. La Blanca-Vitoria
0:38:33
04:09
0
0
0
88
MULET SIGNES, BENJAMIN
62
Senior masc C. A. La Faixa
0:38:33
04:09
1131
1131
1149
89
CASELLES PEDRO, JOSE
18
Veterans A masc C. A. Gata
0:38:40
04:09
1130
1130
1185
90
TORRES BOIGUES, ISMAEL
63
Senior masc Independent
0:38:40
04:10
1129
1129
1148
91
MARTÍ ESTRUCH, JOSE ANDRES
19
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:41
04:10
1128
1128
1184
92
ESTEBAN BLAY, RICARDO
64
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:48
04:10
1127
1127
1147
93
SERRANO ESPINAR, JAVIER
20
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:48
04:10
1126
1126
1183
94
LLORCA VERDÚ, MANUEL
21
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:50
04:11
1125
1125
1182
95
SABATER SAVALL, MANUEL
22
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:52
04:11
1124
1124
1181
96
CEPEDA CALATAYUD, JUAN
3
Veterans B masc C. A. La Rabosa
0:38:58
04:11
1123
1123
1198
97
ESCORTELL BOU, JAIME
65
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:01
04:12
1122
1122
1146
98
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
66
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:01
04:12
1121
1121
1145
99
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
3
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:39:04
04:12
1120
1120
1199
100
BOFÍ TORRES, IVAN
67
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:07
04:12
1119
1119
1144
101
PÉREZ GONZÁLEZ, VICENTE
4
Juvenil masc C. A. La Vila
0:39:09
04:13
0
0
0
102
ROCHER MAYOR, V. VICTOR
68
Senior masc Independent
0:39:10
04:13
1118
1118
1143
103
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
69
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:10
04:13
1117
1117
1142
104
MORENO LAINEZ, JULIO
23
Veterans A masc Independent
0:39:14
04:13
1116
1116
1180
105
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
70
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:15
04:13
1115
1115
1141
106
SÁNCHEZ HERRERO, JAVIER
71
Senior masc Independent
0:39:15
04:13
0
0
0
107
MORENO AGUADO, FRANCISCO
72
Senior masc Independent
0:39:15
04:13
1114
1114
1140
108
VICENS PASTOR, FERNANDO
73
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:39:16
04:13
1113
1113
1139
109
MILLAN CANO, PACO
74
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:16
04:13
1112
1112
1138
110
FERRER PEIRÓ, TINO
24
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:17
04:13
0
0
0
111
FLORES ALBELDA, JAVIER
75
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:17
04:14
1111
1111
1137
112
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
25
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:21
04:14
1110
1110
1179
113
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:39:23
04:14
1109
1109
1200
114
JORDÁ CALATAYUD, ENRIQUE
76
Senior masc C. A. Apol·ana
0:39:23
04:14
0
0
0
115
FALQUET TORRES, ANTONIO
26
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:24
04:14
1108
1108
1178
116
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
77
Senior masc C. A. Runnersworld
0:39:25
04:14
1107
1107
1136
117
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
78
Senior masc Independent
0:39:35
04:15
1106
1106
1135
119
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
27
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:39:43
04:16
1105
1105
1177
120
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
28
Veterans A masc C. A. Favara
0:39:47
04:17
0
0
0
121
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
29
Veterans A masc Independent
0:39:47
04:17
1104
1104
1176
122
CASARES MARTIN, NAHUEL
5
Juvenil masc Independent
0:39:50
04:17
0
0
0
123
MARSET VALDES, BLAS
79
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:51
04:17
1103
1103
1134
124
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
80
Senior masc G. A. Teuladí
0:39:51
04:17
1102
1102
1133
125
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
30
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:57
04:18
1101
1101
1175
126
SIGNES OROVAY, JAVIER
4
Veterans B masc Independent
0:39:58
04:18
1100
1100
1197
127
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
81
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:59
04:18
1099
1099
1132
128
FERNÁNDEZ LÓPEZ, RAUL
82
Senior masc Independent
0:39:59
04:18
1098
1098
1131
129
AGUADO CARLOS, IVAN
83
Senior masc C. A. La Rabosa
0:40:01
04:18
0
0
0
130
IVARS DESCALS, FRAN
84
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:40:02
04:18
1097
1097
1130
131
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
31
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:03
04:18
1096
1096
1174
132
FULLANA FONT, ENRIQUE
85
Senior masc Independent
0:40:04
04:19
1095
1095
1129
133
GARCIA RUIZ, VICTOR
86
Senior masc Independent
0:40:06
04:19
1094
1094
1128
134
DURILLO VALLÉS, GERMAN
87
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:06
04:19
1093
1093
1127
135
SERVER AUSINA, JOSEP
32
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:08
04:19
1092
1092
1173
136
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
88
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:08
04:19
1091
1091
1126
137
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
89
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:09
04:19
1090
1090
1125
138
SAPENA SEGARRA, JOSEP
33
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:12
04:19
1089
1089
1172
139
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:12
04:19
1088
1200
1200
140
CANET MERI, GEMA
3
Senior fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:13
04:20
1087
1199
1200
141
PEIRÓ BLANCO, PEP
90
Senior masc C. N. Rem Oliva
0:40:14
04:20
1086
1088
1124
142
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
91
Senior masc Independent
0:40:16
04:20
1085
1087
1123
143
CANET SUCH, FCO. JAVIER
92
Senior masc C. A. L' Olleria
0:40:17
04:20
1084
1086
1122
144
MALONDA PÉREZ, EDUARDO
93
Senior masc C. Alpí Gandia
0:40:22
04:20
1083
1085
1121
145
MORANT CANO, ENRIC
94
Senior masc C. Alpí Gandia
0:40:25
04:21
1082
1084
1120
146
LLOPIS SABATER, RAMON
95
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:27
04:21
0
0
0
147
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
96
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:28
04:21
1081
1083
1119
148
MIRALLES MAS, NOEL
97
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:29
04:21
1080
1082
1118
149
FERNÁNDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
98
Senior masc Independent
0:40:29
04:21
1079
1081
1117
150
LORENTE RICART, TONI
99
Senior masc C. A. Benissa
0:40:30
04:21
1078
1080
1116
151
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
34
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:30
04:21
1077
1079
1171
152
SORIANO MARTÍNEZ, DANIEL
100
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:35
04:22
1076
1078
1115
153
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
101
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:36
04:22
1075
1077
1114
154
CUELLO SANTACREU, JUAN FCO.
102
Senior masc Independent
0:40:36
04:22
1074
1076
1113
155
TORRES OLIVER, XAVIER
103
Senior masc C. A. Gata
0:40:36
04:22
1073
1075
1112
156
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
104
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:37
04:22
1072
1074
1111
157
SMAILI, AHMED
6
Juvenil masc Independent
0:40:38
04:22
0
0
0
158
CABRERA RONDA, RAUL
105
Senior masc Independent
0:40:40
04:22
1071
1073
1110
160
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
106
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:41
04:23
1070
1072
1109
161
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
107
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:41
04:23
1069
1071
1108
162
BOSCÁ BALONGA, VICENT
5
Veterans B masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:42
04:23
1068
1070
1196
163
MENGUAL SERRA, VICENT
35
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:42
04:23
1067
1069
1170
164
ROIG COSTA, ADOLFO
36
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:44
04:23
1066
1068
1169
165
PÉREZ BAÑULS, JUAN JOSE
37
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:50
04:24
1065
1067
1168
166
CATALÁ FERNÁNDEZ, VICENTE JOSE
38
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:53
04:24
1064
1066
1167
167
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
108
Senior masc C. A. Benissa
0:40:54
04:24
1063
1065
1107
168
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
39
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:55
04:24
1062
1064
1166
169
AUÑON RUIZ, ROBERTO
109
Senior masc Independent
0:40:56
04:24
1061
1063
1106
170
ALBORCH CANET, PEPE
110
Senior masc Independent
0:40:56
04:24
1060
1062
1105
171
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
111
Senior masc C. A. Sueca
0:40:58
04:24
1059
1061
1104
172
COSTA GÓMEZ, CRISTÓBAL
112
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:58
04:24
1058
1060
1103
173
FORNÉS ALBEROLA, LLUIS
113
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:02
04:25
1057
1059
1102
174
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
114
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:04
04:25
1056
1058
1101
175
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
115
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:41:04
04:25
1055
1057
1100
176
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
6
Veterans B masc C. Esportiu Ambra
0:41:05
04:25
1054
1056
1195
177
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
40
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:05
04:25
1053
1055
1165
178
CANET SOLBES, ROBERT
116
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:06
04:25
1052
1054
1099
179
GRIMALT BOLUFER, JAVIER
117
Senior masc Independent
0:41:06
04:25
0
0
0
180
WHITTINGTON, JEFFREY
2
Veterans C masc C. A. Corremundos
0:41:08
04:25
1051
1053
1199
181
PALOMARES MONTAGUD, SALVADOR
118
Senior masc Independent
0:41:09
04:26
1050
1052
1098
182
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
41
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:41:10
04:26
1049
1051
1164
183
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
119
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:41:10
04:26
1048
1050
1097
184
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
120
Senior masc Universitat Miguel Hernández
0:41:12
04:26
1047
1049
1096
185
CREMADES BARROS, JOAQUIN
121
Senior masc Independent
0:41:15
04:26
1046
1048
1095
186
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
42
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:15
04:26
1045
1047
1163
187
GALIANA GANDIA, SALVADOR
43
Veterans A masc G. Atletisme Colortex
0:41:18
04:26
1044
1046
1162
188
CARRIÓ PÉREZ, TOMAS
122
Senior masc Independent
0:41:19
04:27
1043
1045
1094
189
CALDERON GARCIA, VICENT
123
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:20
04:27
0
0
0
190
DONET MIÑANA, SERGI
124
Senior masc Independent
0:41:20
04:27
1042
1044
1093
191
PAREDES PATIÑO, JUAN
125
Senior masc C. A. Les Senilleres
0:41:22
04:27
1041
1043
1092
192
BOU SERRALTA, VICENT
7
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:41:22
04:27
1040
1042
1194
193
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
44
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:41:22
04:27
1039
1041
1161
194
NAVAS RIBES, FRANCISCO
45
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:22
04:27
1038
1040
1160
195
DIAZ HERNÁNDEZ, SANDRA
4
Senior fem C. A. La Rabosa
0:41:23
04:27
1037
1198
1199
196
PASTOR ZORITA, FERNANDO
126
Senior masc Independent
0:41:24
04:27
1036
1039
1091
197
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN
127
Senior masc C. A. Benissa
0:41:25
04:27
0
0
0
198
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
128
Senior masc Independent
0:41:29
04:28
1035
1038
1090
199
MIRALLES VELA, ENRIQUE
46
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:31
04:28
1034
1037
1159
200
ALGADO SELLES, JUAN SERAFIN
129
Senior masc C. E. El Portell
0:41:33
04:28
1033
1036
1089
201
AZORIN GARCIA, ANTONIO
47
Veterans A masc C. A. Sax
0:41:34
04:28
0
0
0
202
SENDRA REIG, FERNANDO
130
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:41:35
04:28
1032
1035
1088
203
RODRIGO VIDAL, JOAQUIN
131
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:37
04:29
1031
1034
1087
204
MORA PÉREZ, JORGE
132
Senior masc Independent
0:41:38
04:29
1030
1033
1086
205
GOSALBEZ FONT, ANTONIO
133
Senior masc C. E. Relleu
0:41:39
04:29
1029
1032
1085



Col·laboradors del Circuit