Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos

10ena Cursa Popular Ondara
Classificació General de la 10ena Cursa Popular Ondara

7a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 9,6 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:31:36
03:18
1200
1200
1200
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:32:19
03:22
1199
1199
1199
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:32:21
03:22
1198
1198
1198
4
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
4
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:32:23
03:22
1197
1197
1197
5
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc C. A. Dianium
0:33:07
03:27
1196
1196
1196
6
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
6
Senior masc C. A. Terra Natura
0:33:17
03:28
1195
1195
1195
7
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
7
Senior masc Independent
0:33:40
03:30
1194
1194
1194
8
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
8
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:52
03:32
1193
1193
1193
9
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
1
Veterans A masc C. A. Dianium
0:34:10
03:34
0
0
0
10
BLASCO GEA, XAVIER
9
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:12
03:34
1192
1192
1192
11
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
10
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:13
03:34
1191
1191
1191
12
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
11
Senior masc C. A. Terra Natura
0:34:13
03:34
1190
1190
1190
13
FERRER BALLESTER, FERNANDO
12
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:28
03:35
1189
1189
1189
14
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
13
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:30
03:36
1188
1188
1188
15
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
14
Senior masc C. A. Ondara
0:34:34
03:36
1187
1187
1187
16
SOLER GINESTAR, SERGI
15
Senior masc C. A. Ondara
0:34:34
03:36
1186
1186
1186
17
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
16
Senior masc Independent
0:34:37
03:36
1185
1185
1185
18
JULIÁ PELLICER, JOSE FRANCISCO
2
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:34:49
03:38
1184
1184
1200
19
PUIG GRIMALT, PERFECTO
17
Senior masc C. A. Dianium
0:34:55
03:38
0
0
0
20
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:55
03:38
1183
1183
1200
21
TORMO BELDA, ALEJANDRO
18
Senior masc C. A. Xeresa
0:34:59
03:39
1182
1182
1184
22
SIERES GÓMEZ, AGUSTIN
19
Senior masc C. A. Cullera
0:35:02
03:39
0
0
0
23
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:05
03:39
1181
1181
1199
24
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
20
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:05
03:39
1180
1180
1183
25
HOURMA, MOUNIREL
1
Juvenil masc Independent
0:35:10
03:40
0
0
0
26
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
4
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:35:12
03:40
1179
1179
1198
27
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:35:25
03:41
1178
1178
1200
28
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
21
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:30
03:42
1177
1177
1182
29
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
5
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:35:39
03:43
1176
1176
1197
30
ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
6
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:48
03:44
1175
1175
1196
31
DONET MONTAGUT, MIQUEL
22
Senior masc Independent
0:35:49
03:44
1174
1174
1181
32
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
23
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:53
03:44
1173
1173
1180
33
IVARS DESCALS, DARIO
24
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:36:07
03:46
1172
1172
1179
34
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
25
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:08
03:46
1171
1171
1178
35
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
26
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:13
03:46
1170
1170
1177
36
CERVERA CAPO, FRANCISCO
27
Senior masc C. A. Benissa
0:36:15
03:47
1169
1169
1176
37
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
28
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:17
03:47
1168
1168
1175
38
BAS BOLUDA, JAVIER
29
Senior masc Independent
0:36:19
03:47
1167
1167
1174
39
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
30
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:28
03:48
0
0
0
40
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
31
Senior masc Independent
0:36:32
03:48
0
0
0
41
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
32
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:36:32
03:48
1166
1166
1173
42
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
33
Senior masc Independent
0:36:33
03:49
1165
1165
1172
43
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
34
Senior masc Independent
0:36:35
03:49
1164
1164
1171
44
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
7
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:36:37
03:49
1163
1163
1195
45
GARRIGOS MASCARELL, J. VICENTE
35
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:42
03:49
0
0
0
47
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
8
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:49
03:50
1162
1162
1194
48
TAYEBI, HASSAN
3
Juvenil masc C. A. La Valldigna
0:36:49
03:50
0
0
0
49
BENZAZOUA DOVAL, IKER
36
Senior masc Independent
0:36:51
03:50
0
0
0
50
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:36:52
03:50
1161
1161
1199
51
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
37
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:54
03:51
1160
1160
1170
52
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:36:55
03:51
1159
1200
1200
53
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
9
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:36:56
03:51
1158
1159
1193
54
JORRO RAMON, JORDI
38
Senior masc C. A. Dianium
0:36:57
03:51
1157
1158
1169
55
APARISI I CARRIÓ, JAUME
39
Senior masc C. A. Ondara
0:36:57
03:51
1156
1157
1168
56
GIMÉNEZ SENDRA, ANDRES
40
Senior masc S. D. Correcaminos
0:37:02
03:51
0
0
0
57
BLASCO GEA, ALEX
41
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:07
03:52
1155
1156
1167
58
PÉREZ SOLER, EMILI
10
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:37:11
03:52
1154
1155
1192
59
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
11
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:12
03:53
1153
1154
1191
60
LENCINAS, WALTER
42
Senior masc Independent
0:37:13
03:53
1152
1153
1166
61
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
43
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:13
03:53
1151
1152
1165
62
PONS MARÍ, JESÚS
44
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:14
03:53
1150
1151
1164
63
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
45
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:37:15
03:53
1149
1150
1163
64
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
4
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:37:17
03:53
1148
1149
1199
65
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
46
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:17
03:53
1147
1148
1162
66
SANCIDRIAN JIMÉNEZ, DANIEL
47
Senior masc Independent
0:37:17
03:53
1146
1147
1161
67
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
48
Senior masc Independent
0:37:18
03:53
0
0
0
68
COSTA SUÁREZ, VICENTE
49
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:19
03:53
1145
1146
1160
69
CANTOS ESPINOSA, DAVID
50
Senior masc C. A. La Valldigna
0:37:19
03:53
0
0
0
70
CORRAL MATEO, JOSE MANUEL
0
No inscrit Independent
0:37:20
03:53
0
0
0
71
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
51
Senior masc C. A. La Faixa
0:37:23
03:54
1144
1145
1159
72
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
52
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:24
03:54
1143
1144
1158
73
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
53
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:26
03:54
1142
1143
1157
74
MENDIETA ARENAS, TOMAS
54
Senior masc Independent
0:37:28
03:54
0
0
0
75
CASTRO PRIMERO, EDUARDO O.
55
Senior masc Independent
0:37:28
03:54
1141
1142
1156
76
MORENO AGUADO, FRANCISCO
56
Senior masc Independent
0:37:29
03:54
1140
1141
1155
77
ACUÑA, EDWIN
57
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:31
03:54
1139
1140
1154
78
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
58
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:33
03:55
1138
1139
1153
79
TOUS TERRADES, VICENT
12
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:37:34
03:55
1137
1138
1190
80
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
59
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:37:35
03:55
1136
1137
1152
81
ALBEROLA TERUEL, SERGI
60
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:37:37
03:55
1135
1136
1151
82
DE LA HUERGA MENÉNDEZ, OSCAR
61
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:40
03:55
1134
1135
1150
83
DIAZ CHACON, ISAAC
62
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:42
03:56
1133
1134
1149
84
GREGORI TORTOSA, JAVIER
63
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:49
03:56
1132
1133
1148
85
BENEYTO ABAD, FRANC
13
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:49
03:56
0
0
0
86
LLORENS VIDAL, CAMILO
64
Senior masc Independent
0:37:50
03:56
1131
1132
1147
87
FALQUET PUIG, OSCAR R.
65
Senior masc C. A. l' Espenta
0:37:51
03:57
1130
1131
1146
88
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
14
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:52
03:57
1129
1130
1189
89
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
66
Senior masc C. A. Corremundos
0:37:55
03:57
1128
1129
1145
90
ROCHER SASTRE, FERRAN
15
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:56
03:57
1127
1128
1188
91
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
67
Senior masc Independent
0:37:58
03:57
1126
1127
1144
92
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
68
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:38:02
03:58
1125
1126
1143
93
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
16
Veterans A masc Independent
0:38:03
03:58
1124
1125
1187
94
SERRANO ESPINAR, JAVIER
17
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:04
03:58
1123
1124
1186
95
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:05
03:58
1122
1123
1198
96
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
69
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:06
03:58
1121
1122
1142
97
LANCIS SAEZ, SALVADOR
18
Veterans A masc Independent
0:38:10
03:59
1120
1121
1185
98
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
70
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:12
03:59
1119
1120
1141
99
SALINAS BERNÁ, PASCUAL
19
Veterans A masc C. A. Albatera
0:38:14
03:59
0
0
0
100
CASELLES PEDRO, JOSE
20
Veterans A masc C. A. Gata
0:38:15
03:59
1118
1119
1184
101
MONFORT CASELLES, JAIME
21
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:17
03:59
1117
1118
1183
102
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
22
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:19
04:00
1116
1117
1182
103
SÁNCHEZ GUTIÉRREZ, JORDI
71
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:38:22
04:00
1115
1116
1140
104
CEPEDA CALATAYUD, JUAN
4
Veterans B masc C. A. La Rabosa
0:38:22
04:00
1114
1115
1197
105
SABATER SAVALL, MANUEL
23
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:24
04:00
1113
1114
1181
106
VICENS PASTOR, FERNANDO
72
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:38:25
04:00
1112
1113
1139
107
DURILLO VALLÉS, GERMAN
73
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:26
04:00
1111
1112
1138
108
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
74
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:27
04:00
1110
1111
1137
109
BOFÍ TORRES, IVAN
75
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:29
04:01
1109
1110
1136
110
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
76
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:30
04:01
0
0
0
111
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
77
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:38:32
04:01
1108
1109
1135
112
DEVESA MIRALLES, PERE
78
Senior masc Independent
0:38:36
04:01
1107
1108
1134
113
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
79
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:38:40
04:02
1106
1107
1133
114
PONS COSTA, LLUÍS
24
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:41
04:02
1105
1106
1180
115
ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
80
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:42
04:02
0
0
0
116
BLASCO PÉREZ, VICTOR
81
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:38:43
04:02
1104
1105
1132
117
VIGON SÁNCHEZ, DAVID
5
Juvenil masc Independent
0:38:44
04:02
0
0
0
118
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
25
Veterans A masc Independent
0:38:46
04:02
1103
1104
1179
119
GARCIA RUIZ, VICTOR
82
Senior masc Independent
0:38:50
04:03
1102
1103
1131
120
CASANOVA FERRI, DAMIAN
83
Senior masc Independent
0:38:52
04:03
1101
1102
1130
121
LORENTE RICART, TONI
84
Senior masc C. A. Benissa
0:38:53
04:03
1100
1101
1129
122
MAS SISCAR, FERRAN
85
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:38:55
04:03
1099
1100
1128
123
FERNÁNDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
86
Senior masc Independent
0:38:57
04:03
0
0
0
124
SIGNES OROVAY, JAVIER
5
Veterans B masc Independent
0:38:57
04:03
1098
1099
1196
125
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
87
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:58
04:04
1097
1098
1127
126
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
26
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:59
04:04
1096
1097
1178
127
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
88
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:00
04:04
1095
1096
1126
128
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
89
Senior masc C. A. Runnersworld
0:39:06
04:04
1094
1095
1125
129
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
90
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:39:13
04:05
1093
1094
1124
130
CIGES ESCRIVÁ, SALVADOR
91
Senior masc C. C. Camallaes
0:39:14
04:05
1092
1093
1123
131
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
92
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:15
04:05
1091
1092
1122
132
TORRÓ PENADES, GONZALO
93
Senior masc Independent
0:39:16
04:05
1090
1091
1121
133
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
94
Senior masc G. A. Teuladí
0:39:16
04:05
1089
1090
1120
134
MORENO LAINEZ, JULIO
27
Veterans A masc Independent
0:39:19
04:06
1088
1089
1177
135
ESTEBAN BLAY, RICARDO
95
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:20
04:06
1087
1088
1119
136
MARSET VALDES, BLAS
96
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:24
04:06
1086
1087
1118
137
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
97
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:25
04:06
1085
1086
1117
138
LLIDÓ COTS, VICENTE
98
Senior masc C. A. l' Espenta
0:39:27
04:07
1084
1085
1116
139
DELGADO DOMÍNGUEZ, PACO
99
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:39:28
04:07
1083
1084
1115
140
PARRA OLTRA, FRANCESC
100
Senior masc C. Triatló Oliva
0:39:29
04:07
1082
1083
1114
141
ESCORTELL BOU, JAIME
101
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:30
04:07
1081
1082
1113
142
SÁNCHEZ VILLARROYA, DAVID
102
Senior masc Independent
0:39:32
04:07
1080
1081
1112
143
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:32
04:07
1079
1080
1195
144
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
103
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:33
04:07
1078
1079
1111
145
DONDERIS SERRA, JAIME
104
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:39:36
04:08
1077
1078
1110
146
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:39:36
04:08
1076
1077
1200
147
SAPENA SEGARRA, JOSEP
28
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:37
04:08
1075
1076
1176
148
BARRERES MASCARELL, VICTOR
105
Senior masc C. Triatló Oliva
0:39:41
04:08
1074
1075
1109
149
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
106
Senior masc C. A. Ondara
0:39:42
04:08
1073
1074
1108
150
TOMAS LLORCA, JUAN A.
107
Senior masc C. Esportiva El Corriol
0:39:44
04:08
1072
1073
1107
151
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
108
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:47
04:09
1071
1072
1106
152
VALLÉS COSTA, CARLOS
6
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:48
04:09
1070
1071
1198
153
SERVER AUSINA, JOSEP
29
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:48
04:09
1069
1070
1175
154
MARIN ABRIL, MIGUEL ANGEL
109
Senior masc C. Natació La Nucia
0:39:49
04:09
1068
1069
1105
155
ALEGRE SÁNCHEZ, CARLOS
110
Senior masc C. A. Puerto de Alicante
0:39:49
04:09
0
0
0
156
RUSO PÉREZ, JESUS
111
Senior masc Independent
0:39:50
04:09
0
0
0
157
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
30
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:39:51
04:09
1067
1068
1174
158
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
31
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:51
04:09
1066
1067
1173
159
TORRES OLIVER, XAVIER
112
Senior masc C. A. Gata
0:39:53
04:09
1065
1066
1104
160
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
113
Senior masc C. A. Sueca
0:39:55
04:10
1064
1065
1103
161
FALQUET TORRES, ANTONIO
32
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:59
04:10
1063
1064
1172
162
LLORCA VERDÚ, MANUEL
33
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:59
04:10
1062
1063
1171
163
IVARS DESCALS, FRAN
114
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:39:59
04:10
1061
1062
1102
164
HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSE
115
Senior masc Independent
0:40:02
04:10
0
0
0
165
FULLANA FONT, ENRIQUE
116
Senior masc Independent
0:40:07
04:11
1060
1061
1101
166
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
117
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:08
04:11
1059
1060
1100
167
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
118
Senior masc Independent
0:40:10
04:11
1058
1059
1099
168
TORRES FERRER, FRANCISCO
119
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:17
04:12
1057
1058
1098
169
VIDAL BATALLER, DIEGO
120
Senior masc C. A. Rótova
0:40:19
04:12
1056
1057
1097
170
TORRES BOIGUES, ISMAEL
121
Senior masc Independent
0:40:20
04:12
1055
1056
1096
171
LARA SOBRECASES, JULIAN
0
No inscrit Independent
0:40:23
04:12
0
0
0
172
WHITTINGTON, JEFFREY
2
Veterans C masc C. A. Corremundos
0:40:23
04:12
1054
1055
1199
173
GARRIGOS MASCARELL, ROMAN
34
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:24
04:13
1053
1054
1170
174
BOSCÁ BALONGA, VICENT
7
Veterans B masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:24
04:13
1052
1053
1194
175
FERRER ALEMANY, SALVADOR
35
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:25
04:13
1051
1052
1169
176
FERNÁNDEZ LÓPEZ, RAUL
122
Senior masc Independent
0:40:25
04:13
1050
1051
1095
177
GALIANA GANDIA, SALVADOR
36
Veterans A masc G. Atletisme Colortex
0:40:27
04:13
1049
1050
1168
178
CANET SOLBES, ROBERT
123
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:27
04:13
1048
1049
1094
179
SENDRA REIG, FERNANDO
124
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:40:28
04:13
1047
1048
1093
180
BOU SERRALTA, VICENT
8
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:40:28
04:13
1046
1047
1193
181
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
125
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:31
04:13
1045
1046
1092
182
MORA PÉREZ, JORGE
126
Senior masc Independent
0:40:35
04:14
1044
1045
1091
183
MENGUAL SERRA, VICENT
37
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:37
04:14
1043
1044
1167
184
BONET i CAMPS, JOSEP VICENT
38
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:37
04:14
1042
1043
1166
185
ESCRIVÁ ROSELLÓ, JORDI
127
Senior masc G. E. La Carena
0:40:38
04:14
1041
1042
1090
186
MARTÍNEZ MARTÍ, ALEJANDRO
7
Juvenil masc C. A. Cap-i-Cua
0:40:38
04:14
1040
1041
1197
187
GIL ROSELL, JOSÉ RICARDO
128
Senior masc C. A. Cap-i-Cua
0:40:40
04:14
1039
1040
1089
188
ORTEGA GÓMEZ, ANTONIO
39
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:40:40
04:14
0
0
0
189
DELGADO GÓMEZ, JAVIER
129
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:40
04:14
1038
1039
1088
190
COSTA GÓMEZ, CRISTÓBAL
130
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:45
04:15
1037
1038
1087
191
VARÓ GINER, JORGE
8
Juvenil masc Independent
0:40:45
04:15
0
0
0
192
PASTOR ZORITA, FERNANDO
131
Senior masc Independent
0:40:47
04:15
1036
1037
1086
193
SORIANO MARTÍNEZ, DANIEL
132
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:48
04:15
1035
1036
1085
194
MARTÍNEZ MORCILLO, MIGUEL
40
Veterans A masc C. A. Altea
0:40:49
04:15
1034
1035
1165
195
CABRERA RONDA, RAUL
133
Senior masc Independent
0:40:50
04:15
1033
1034
1084
196
RODRIGO VIDAL, JOAQUIN
134
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:51
04:15
1032
1033
1083
197
SART VALLÉS, SIMON
135
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:54
04:16
1031
1032
1082
198
GRAU ESTRUCH, OSCAR
136
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:54
04:16
1030
1031
1081
199
PEDRÓS PIERA, VICENTE
9
Juvenil masc C. A. Dianium
0:40:54
04:16
1029
1030
1196
200
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
137
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:55
04:16
1028
1029
1080
201
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, SALVADOR
9
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:40:55
04:16
1027
1028
1192



Col·laboradors del Circuit