Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos

XVII CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER
Classificació General de la XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer

4a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 11,3 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
CHMAITI CHMITI, ABDERRAHMAN
1
Senior masc G. Deportivo Runner
0:35:43
03:10
0
0
0
2
EL MANSOURI, AHMED
2
Senior masc Independent
0:35:43
03:10
0
0
0
3
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
3
Senior masc C. A. Dianium
0:36:25
03:13
1200
1200
1200
4
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
4
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:37:56
03:21
1199
1199
1199
5
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
5
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:59
03:27
1198
1198
1198
6
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
6
Senior masc C. A. Dianium
0:39:33
03:30
1197
1197
1197
7
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
7
Senior masc C. A. Terra Natura
0:39:46
03:31
1196
1196
1196
8
LÓPEZ PRADILLOS, JAVIER
8
Senior masc C. A. Running Team
0:39:59
03:32
0
0
0
9
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
1
Veterans A masc C. A. Dianium
0:40:00
03:32
0
0
0
10
LAO MALAGÓN, JOSE RAMON
9
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:40:14
03:34
0
0
0
11
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
10
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:17
03:34
1195
1195
1195
12
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
11
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:25
03:35
1194
1194
1194
13
BOU SOLIVA, JESUS
12
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:25
03:35
1193
1193
1193
14
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
13
Senior masc C. A. Dianium
0:40:30
03:35
0
0
0
15
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
14
Senior masc C. A. Terra Natura
0:40:42
03:36
1192
1192
1192
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
15
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:55
03:37
1191
1191
1191
17
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
16
Senior masc Independent
0:41:14
03:39
1190
1190
1190
18
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
17
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:21
03:40
1189
1189
1189
19
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
18
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:29
03:40
1188
1188
1188
20
TORMO BELDA, ALEJANDRO
19
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:36
03:41
1187
1187
1187
21
CALDERON GARCIA, VICENT
20
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:38
03:41
0
0
0
22
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
1
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:41:45
03:42
1186
1186
1200
23
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
21
Senior masc Independent
0:41:49
03:42
1185
1185
1186
24
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
2
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:41:50
03:42
1184
1184
1200
25
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
22
Senior masc C. A. Benissa
0:41:51
03:42
1183
1183
1185
26
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
3
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:41:52
03:42
1182
1182
1199
27
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:53
03:42
1181
1181
1200
28
DONET MONTAGUT, MIQUEL
23
Senior masc Independent
0:41:54
03:43
1180
1180
1184
29
ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
4
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:56
03:43
1179
1179
1198
30
GONZÁLEZ VIAMONTE, YAMILKA
1
Veterans A fem C. A. Canal Isabel II
0:41:57
03:43
0
0
0
31
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
5
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:16
03:44
1178
1178
1197
32
RAMÍREZ MULET, PABLO
24
Senior masc Independent
0:42:24
03:45
0
0
0
33
SALA FERRER, CARMEN
2
Veterans A fem C. Esportiu Ambra
0:42:32
03:46
1177
1200
1200
34
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
25
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:42:32
03:46
1176
1177
1183
35
SOLER GINESTAR, SERGI
26
Senior masc C. A. Ondara
0:42:34
03:46
1175
1176
1182
36
IVARS DESCALS, DARIO
27
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:42:34
03:46
1174
1175
1181
37
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
28
Senior masc C. A. Ondara
0:42:37
03:46
1173
1174
1180
38
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
29
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:37
03:46
1172
1173
1179
39
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
6
Veterans A masc C. A. La Xara
0:42:50
03:48
1171
1172
1196
40
APARISI I CARRIÓ, VICENT
30
Senior masc C. A. Ondara
0:42:51
03:48
0
0
0
41
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:42:54
03:48
1170
1199
1200
42
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
31
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:59
03:48
1169
1171
1178
43
MIRÓ ALBERO, DAVID
32
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:43:01
03:48
1168
1170
1177
44
SANCIDRIAN JIMÉNEZ, DANIEL
33
Senior masc Independent
0:43:04
03:49
1167
1169
1176
45
PÉREZ SOLER, EMILI
7
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:43:06
03:49
1166
1168
1195
46
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
34
Senior masc Independent
0:43:09
03:49
1165
1167
1175
47
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
8
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:43:23
03:50
1164
1166
1194
48
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
35
Senior masc C. A. Apol·ana
0:43:24
03:51
1163
1165
1174
49
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
36
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:25
03:51
1162
1164
1173
50
BAS BOLUDA, JAVIER
37
Senior masc Independent
0:43:29
03:51
1161
1163
1172
51
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:33
03:51
1160
1162
1171
52
APARISI I CARRIÓ, JAUME
39
Senior masc C. A. Ondara
0:43:48
03:53
1159
1161
1170
53
CASELLES PEDRO, JOSE
9
Veterans A masc C. A. Gata
0:43:51
03:53
1158
1160
1193
54
DIAZ CHACON, ISAAC
40
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:54
03:53
1157
1159
1169
55
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:43:58
03:53
1156
1158
1199
56
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
41
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:00
03:54
1155
1157
1168
57
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
42
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:44:01
03:54
1154
1156
1167
58
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
43
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:03
03:54
1153
1155
1166
59
BLASCO GEA, ALEX
44
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:04
03:54
1152
1154
1165
60
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
45
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:05
03:54
1151
1153
1164
61
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
46
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:12
03:55
1150
1152
1163
62
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
10
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:13
03:55
1149
1151
1192
63
VIDAL SUCH, JOAN
47
Senior masc C. A. L' Olleria
0:44:16
03:55
1148
1150
1162
64
FALQUET PUIG, OSCAR R.
48
Senior masc C. A. l' Espenta
0:44:18
03:55
1147
1149
1161
65
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
49
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:22
03:56
1146
1148
1160
66
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
50
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:44:23
03:56
1145
1147
1159
67
LANCIS SAEZ, SALVADOR
11
Veterans A masc Independent
0:44:26
03:56
1144
1146
1191
68
BOULAH, ALLAL
51
Senior masc C. A. La Vila
0:44:29
03:56
0
0
0
69
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
52
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:30
03:56
1143
1145
1158
70
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
53
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:44:31
03:56
1142
1144
1157
71
JORRO RAMON, JORDI
54
Senior masc C. A. Dianium
0:44:31
03:56
1141
1143
1156
72
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
12
Veterans A masc C. A. Benissa
0:44:38
03:57
1140
1142
1190
73
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
55
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:39
03:57
1139
1141
1155
74
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
56
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:41
03:57
1138
1140
1154
75
RODRÍGUEZ CARRILLO, NESTOR
57
Senior masc Independent
0:44:43
03:57
0
0
0
76
MORENO AGUADO, FRANCISCO
58
Senior masc Independent
0:44:48
03:58
1137
1139
1153
77
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:53
03:58
1136
1138
1198
78
GREGORI TORTOSA, JAVIER
59
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:54
03:58
1135
1137
1152
79
CLIMENT MORENO, FCO JAVIER
60
Senior masc Independent
0:44:56
03:59
0
0
0
80
CARAÑANA MOLLÀ, JAUME
61
Senior masc C. A. Benissa
0:44:58
03:59
1134
1136
1151
81
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
4
Veterans B masc C. Esportiu Ambra
0:45:01
03:59
1133
1135
1197
82
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
62
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:09
04:00
1132
1134
1150
83
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
63
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:16
04:00
1131
1133
1149
84
MORVAN, PHILIPPE
64
Senior masc Independent
0:45:17
04:00
1130
1132
1148
85
ACUÑA, EDWIN
65
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:18
04:01
1129
1131
1147
86
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
13
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:45:20
04:01
1128
1130
1189
87
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
66
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:22
04:01
1127
1129
1146
88
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
14
Veterans A masc Independent
0:45:26
04:01
1126
1128
1188
89
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
67
Senior masc C. A. La Faixa
0:45:39
04:02
1125
1127
1145
90
MAS SISCAR, FERRAN
68
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:45:39
04:02
1124
1126
1144
91
TOUS TERRADES, VICENT
15
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:45:42
04:03
1123
1125
1187
92
AUÑON RUIZ, ROBERTO
69
Senior masc Independent
0:45:44
04:03
1122
1124
1143
93
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
70
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:45:47
04:03
1121
1123
1142
94
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
71
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:51
04:04
1120
1122
1141
95
PONS COSTA, LLUÍS
16
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:45:54
04:04
1119
1121
1186
96
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
72
Senior masc C. A. Sueca
0:45:58
04:04
1118
1120
1140
97
PONS MARÍ, JESÚS
73
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:59
04:04
1117
1119
1139
98
BOFÍ TORRES, IVAN
74
Senior masc C. A. Xeresa
0:46:01
04:04
1116
1118
1138
99
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
17
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:03
04:05
1115
1117
1185
100
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
18
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:46:04
04:05
1114
1116
1184
101
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
75
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:05
04:05
1113
1115
1137
102
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
19
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:46:06
04:05
1112
1114
1183
103
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
76
Senior masc C. A. Corremundos
0:46:06
04:05
1111
1113
1136
104
VALLÉS COSTA, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:08
04:05
1110
1112
1199
105
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
77
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:46:12
04:05
1109
1111
1135
106
CORREA TROYA, ENRIQUE PATRICIO
20
Veterans A masc Independent
0:46:14
04:06
0
0
0
107
SERRANO ESPINAR, JAVIER
21
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:46:15
04:06
1108
1110
1182
108
MONFORT CASELLES, JAIME
22
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:46:16
04:06
1107
1109
1181
109
ROIG COSTA, ADOLFO
23
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:46:19
04:06
1106
1108
1180
110
LLORCA VERDÚ, MANUEL
24
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:46:21
04:06
1105
1107
1179
111
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
25
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:46:22
04:06
1104
1106
1178
112
LORENTE RICART, TONI
78
Senior masc C. A. Benissa
0:46:30
04:07
1103
1105
1134
113
PASCUAL MAFÉ, JORDI
26
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:46:32
04:07
1102
1104
1177
114
MONTALVO ITAS, PATRICIA
1
Senior fem Independent
0:46:34
04:07
0
0
0
115
RODRÍGUEZ LÓPEZ, SERGIO
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:40
04:08
1101
1103
1198
116
ESCORTELL BOU, JAIME
79
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:43
04:08
1100
1102
1133
117
MUT MORANT, JOSE A.
80
Senior masc C. A. La Xara
0:46:43
04:08
1099
1101
1132
118
MULET SIGNES, BENJAMIN
81
Senior masc C. A. La Faixa
0:46:44
04:08
1098
1100
1131
119
SIGNES OROVAY, JAVIER
5
Veterans B masc Independent
0:46:46
04:08
1097
1099
1196
120
PEÑA JIMÉNEZ, JOSE MARIA
27
Veterans A masc C. A. La Vila
0:46:46
04:08
1096
1098
1176
121
TORRES OLIVER, XAVIER
82
Senior masc C. A. Gata
0:46:47
04:08
1095
1097
1130
122
VICENS PASTOR, FERNANDO
83
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:46:48
04:09
1094
1096
1129
123
ACLOQUE GUILLOU, HERVÉ
84
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:46:51
04:09
0
0
0
124
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
85
Senior masc C. A. Xeresa
0:46:52
04:09
1093
1095
1128
125
MILLAN CANO, PACO
86
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:53
04:09
1092
1094
1127
126
CASANOVA FERRI, DAMIAN
87
Senior masc Independent
0:46:58
04:09
1091
1093
1126
127
PONS MAS, JOSE VICENTE
88
Senior masc C. A. Ondara
0:47:00
04:10
1090
1092
1125
128
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:47:02
04:10
1089
1091
1200
129
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
89
Senior masc C. A. La Faixa
0:47:04
04:10
1088
1090
1124
130
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
28
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:47:10
04:10
1087
1089
1175
131
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
3
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:10
04:11
1086
1198
1199
132
ESTEBAN BLAY, RICARDO
90
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:11
04:11
1085
1088
1123
133
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
91
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:11
04:11
1084
1087
1122
134
MOLIO FERRANDO, PABLO
92
Senior masc Independent
0:47:11
04:11
1083
1086
1121
135
SAPENA SEGARRA, JOSEP
29
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:12
04:11
1082
1085
1174
136
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
30
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:47:16
04:11
1081
1084
1173
137
LLORENS VIDAL, CAMILO
93
Senior masc Independent
0:47:25
04:12
1080
1083
1120
138
SALA GONZÁLEZ, VICENT
6
Veterans B masc C. Esportiu Ambra
0:47:27
04:12
1079
1082
1195
139
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
94
Senior masc G. A. Teuladí
0:47:31
04:12
1078
1081
1119
140
SABATER SAVALL, MANUEL
31
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:47:36
04:13
1077
1080
1172
141
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
95
Senior masc Universitat Miguel Hernández
0:47:36
04:13
1076
1079
1118
142
LLIDÓ COTS, VICENTE
96
Senior masc C. A. l' Espenta
0:47:36
04:13
1075
1078
1117
143
DEVESA MIRALLES, PERE
97
Senior masc Independent
0:47:37
04:13
1074
1077
1116
144
REVERT ESCRIVÁ, SALVADOR
32
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:47:49
04:14
1073
1076
1171
145
CANTOS ESPINOSA, DAVID
98
Senior masc C. A. La Valldigna
0:47:56
04:15
0
0
0
146
FERNÁNDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
99
Senior masc Independent
0:47:58
04:15
1072
1075
1115
147
COSTA GÓMEZ, CRISTÓBAL
100
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:59
04:15
1071
1074
1114
148
HOLDSON, JOHAN
0
No inscrit Independent
0:48:00
04:15
0
0
0
149
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
101
Senior masc C. A. Benidorm
0:48:00
04:15
1070
1073
1113
150
CERVERA PERLES, JAVIER
102
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:48:01
04:15
1069
1072
1112
151
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
103
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:48:01
04:15
1068
1071
1111
152
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
104
Senior masc C. A. Ondara
0:48:02
04:15
1067
1070
1110
153
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
33
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:48:02
04:15
1066
1069
1170
154
DONET MIÑANA, SERGI
105
Senior masc Independent
0:48:02
04:15
1065
1068
1109
155
MORATA VIDAL, DAVID
106
Senior masc Independent
0:48:03
04:15
1064
1067
1108
156
FALQUET TORRES, ANTONIO
34
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:48:03
04:15
1063
1066
1169
157
CEPEDA CALATAYUD, JUAN
7
Veterans B masc C. A. La Rabosa
0:48:10
04:16
1062
1065
1194
158
CANET SOLBES, ROBERT
107
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:14
04:16
1061
1064
1107
159
MALONDA PÉREZ, EDUARDO
108
Senior masc C. Alpí Gandia
0:48:18
04:16
1060
1063
1106
160
SEMPERE TORRES, JOSE VICENTE
8
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:48:20
04:17
1059
1062
1193
161
GISBERT MUÑOZ, ANGEL C.
35
Veterans A masc Independent
0:48:24
04:17
1058
1061
1168
162
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
109
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:48:24
04:17
1057
1060
1105
163
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
36
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:48:25
04:17
1056
1059
1167
164
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
110
Senior masc Independent
0:48:28
04:17
1055
1058
1104
165
FRASQUET SIGNES, SERGIO
37
Veterans A masc Independent
0:48:29
04:17
0
0
0
166
TORRES BOIGUES, ISMAEL
111
Senior masc Independent
0:48:33
04:18
1054
1057
1103
167
SIRVENT I CARBONELL, ALEXIS
112
Senior masc C. E. Xixona
0:48:34
04:18
1053
1056
1102
168
CANET MERI, GEMA
2
Senior fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:35
04:18
1052
1197
1200
169
SENDRA REIG, JOSE JAVIER
113
Senior masc Independent
0:48:37
04:18
0
0
0
170
MARTÍNEZ MORCILLO, MIGUEL
38
Veterans A masc C. A. Altea
0:48:38
04:18
1051
1055
1166
171
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
114
Senior masc C. A. Benissa
0:48:38
04:18
1050
1054
1101
172
IVARS GINER, FRANCISCO
9
Veterans B masc Independent
0:48:40
04:18
1049
1053
1192
173
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
39
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:44
04:19
1048
1052
1165
174
PEIRÓ PORCEL, EDU
115
Senior masc C. A. Xeresa
0:48:48
04:19
1047
1051
1100
175
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
4
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:48:50
04:19
1046
1050
1197
176
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
40
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:48:51
04:19
0
0
0
177
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
116
Senior masc Independent
0:48:53
04:20
1045
1049
1099
178
IVARS DESCALS, FRAN
117
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:48:54
04:20
1044
1048
1098
179
PÉREZ BAÑULS, JUAN JOSE
41
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:55
04:20
1043
1047
1164
180
GRAU ESTRUCH, OSCAR
118
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:55
04:20
1042
1046
1097
181
SART VALLÉS, SIMON
119
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:48:57
04:20
1041
1045
1096
182
MORERA ORTELLS, MIQUEL
5
Juvenil masc C. A. Sueca
0:48:58
04:20
1040
1044
1196
183
BOSCÁ BALONGA, VICENT
10
Veterans B masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:58
04:20
1039
1043
1191
184
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
42
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:48:59
04:20
1038
1042
1163
185
MONJO BAIXAULÍ, JOSEP RAMON
43
Veterans A masc C. A. Sueca
0:48:59
04:20
1037
1041
1162
186
MORANT CANO, ENRIC
120
Senior masc C. Alpí Gandia
0:49:00
04:20
1036
1040
1095
187
CABRERA RONDA, RAUL
121
Senior masc Independent
0:49:02
04:20
1035
1039
1094
188
FORNALI AGULLÉS, RAUL
122
Senior masc Independent
0:49:04
04:21
1034
1038
1093
189
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
123
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:49:06
04:21
1033
1037
1092
190
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
124
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:49:07
04:21
1032
1036
1091
191
CARRETERO LUNA, RICARDO
44
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:49:08
04:21
1031
1035
1161
192
BALLESTER CATALÁ, EDGARDO
45
Veterans A masc Independent
0:49:09
04:21
1030
1034
1160
193
MOLINA MARTÍNEZ, CARLOS
125
Senior masc Independent
0:49:10
04:21
1029
1033
1090
194
PASCUAL ESCRIVÁ, JUAN ANTONIO
46
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:49:10
04:21
1028
1032
1159
195
MORA PÉREZ, RAÜL
126
Senior masc Independent
0:49:11
04:21
1027
1031
1089
196
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
127
Senior masc C. A. Xeresa
0:49:12
04:21
1026
1030
1088
197
LORITE MAS, PAU
128
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:49:14
04:21
0
0
0
198
GONZÁLEZ GÓMEZ, ANTONIO
47
Veterans A masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:49:15
04:22
1025
1029
1158
199
CHULIÁ CASTELLÓ, ANDRES
48
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:49:15
04:22
1024
1028
1157
200
ALBORCH CANET, PEPE
129
Senior masc Independent
0:49:16
04:22
1023
1027
1087



Col·laboradors del Circuit