Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos


Classificació General de la XXVI Volta a peu a Pego

3a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 10 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:32:27
03:15
1200
1200
1200
2
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
2
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:33:26
03:21
1199
1199
1199
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:33:52
03:23
1198
1198
1198
4
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
4
Senior masc C. A. Dianium
0:34:28
03:27
1197
1197
1197
5
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
5
Senior masc C. A. Terra Natura
0:34:38
03:28
1196
1196
1196
6
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
6
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:39
03:28
1195
1195
1195
7
FORNÉS GINART, PEP
7
Senior masc C. A. Atletes Xàtiva
0:34:42
03:28
1194
1194
1194
8
MARCO ARROYO, RUBEN
8
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:57
03:30
1193
1193
1193
9
VÉLEZ MARTÍNEZ, FCO. JAVIER
9
Senior masc C. A. Runnersworld Alzira
0:35:05
03:31
0
0
0
10
CASTELLÓ CERVERA, ENRIQUE
1
Veterans A masc C. A. Cárnicas Serrano
0:35:23
03:32
0
0
0
11
LÓPEZ PRADILLOS, JAVIER
10
Senior masc C. A. Running Team
0:35:31
03:33
0
0
0
12
BOU SOLIVA, JESUS
11
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:35
03:34
1192
1192
1192
13
LLIDÓ COTS, VICENTE
12
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:39
03:34
1191
1191
1191
14
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
2
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:35:43
03:34
1190
1190
1200
15
CLIMENT LLORCA, ANTONI
3
Veterans A masc Independent
0:35:45
03:35
0
0
0
16
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
13
Senior masc C. A. Terra Natura
0:35:51
03:35
1189
1189
1190
17
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:54
03:35
1188
1188
1189
19
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
15
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:55
03:36
1187
1187
1188
20
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
16
Senior masc Independent
0:35:59
03:36
1186
1186
1187
21
PALACIOS COSTA, JOSEP
17
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:36:02
03:36
1185
1185
1186
22
DURÁ CREMADES, RICARDO
1
Juvenil masc C. A. Castalla
0:36:06
03:37
0
0
0
23
MENDIETA ARENAS, TOMAS
18
Senior masc Independent
0:36:08
03:37
0
0
0
24
VILA TORTOSA, MIGUEL
4
Veterans A masc C. A. Enguera
0:36:15
03:38
0
0
0
25
SORIA MARTIN, IVAN
19
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:36:17
03:38
0
0
0
26
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:18
03:38
1184
1184
1200
27
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
20
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:24
03:38
1183
1183
1185
28
MULET CERVERA, FRANCISCO JOSÉ
21
Senior masc C. A. Cap-i-Cua
0:36:28
03:39
0
0
0
29
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
22
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:33
03:39
1182
1182
1184
30
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:36:35
03:40
1181
1181
1200
31
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
23
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:36
03:40
0
0
0
32
SIMÓ COSTA, CARLOS
24
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:37
03:40
1180
1180
1183
33
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
25
Senior masc C. A. Benissa
0:36:40
03:40
1179
1179
1182
34
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
26
Senior masc C. A. Ondara
0:36:40
03:40
1178
1178
1181
35
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
5
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:41
03:40
1177
1177
1199
36
CALDERON GARCIA, VICENT
27
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:45
03:41
0
0
0
37
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:46
03:41
1176
1176
1198
38
TORMO BELDA, ALEJANDRO
28
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:47
03:41
1175
1175
1180
39
PÉREZ SANTACREU, MIGUEL
29
Senior masc Independent
0:37:00
03:42
0
0
0
40
DONET MONTAGUT, MIQUEL
30
Senior masc Independent
0:37:08
03:43
1174
1174
1179
41
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
7
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:10
03:43
1173
1173
1197
42
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
31
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:12
03:43
1172
1172
1178
43
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
32
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:22
03:44
0
0
0
44
GIMÉNEZ SENDRA, ANDRES
33
Senior masc S. D. Correcaminos
0:37:25
03:45
0
0
0
45
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
34
Senior masc C. A. La Faixa
0:37:29
03:45
1171
1171
1177
46
BAS BOLUDA, JAVIER
35
Senior masc Independent
0:37:38
03:46
1170
1170
1176
47
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
36
Senior masc Independent
0:37:39
03:46
1169
1169
1175
48
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
37
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:41
03:46
1168
1168
1174
49
ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
8
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:42
03:46
1167
1167
1196
50
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:47
03:47
1166
1166
1173
51
MORATALLA JIMÉNEZ, ANGEL
39
Senior masc A. D. C. Bombers Alicante
0:37:52
03:47
0
0
0
52
BLASCO GEA, ALEX
40
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:54
03:47
1165
1165
1172
53
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:37:57
03:48
1164
1200
1200
54
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
41
Senior masc Independent
0:38:00
03:48
1163
1164
1171
55
IVARS DESCALS, DARIO
42
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:38:03
03:48
1162
1163
1170
56
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
43
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:05
03:49
1161
1162
1169
57
MIRÓ ALBERO, DAVID
44
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:38:09
03:49
1160
1161
1168
58
CALVO PASTOR, JOSE
2
Veterans B masc Independent
0:38:16
03:50
0
0
0
59
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
45
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:38:18
03:50
1159
1160
1167
60
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
46
Senior masc C. A. Apol·ana
0:38:22
03:50
1158
1159
1166
61
COSTA JORDA, MIGUEL
3
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:38:26
03:51
1157
1158
1199
62
SAEZ CALABUIG, JOSE
9
Veterans A masc C. A. Carcaixent
0:38:31
03:51
0
0
0
63
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
47
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:31
03:51
1156
1157
1165
64
DIAZ CHACON, ISAAC
48
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:36
03:52
1155
1156
1164
65
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
49
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:39
03:52
1154
1155
1163
66
VICENS TERCERO, SALVADOR
50
Senior masc C. Triatló Oliva
0:38:41
03:52
1153
1154
1162
67
MERIN FAUS, MIGUEL
51
Senior masc Independent
0:38:45
03:53
0
0
0
68
SAEZ PUIG, EMILIO
52
Senior masc Independent
0:38:46
03:53
0
0
0
69
FALQUET PUIG, OSCAR R.
53
Senior masc C. A. l' Espenta
0:38:47
03:53
1152
1153
1161
70
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
54
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:49
03:53
1151
1152
1160
71
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
10
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:50
03:53
1150
1151
1195
72
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
55
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:51
03:53
1149
1150
1159
73
PÉREZ SOLER, EMILI
11
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:38:52
03:53
1148
1149
1194
74
GISBERT MOLINA, JAUME
12
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:52
03:53
1147
1148
1193
75
VERCHER MAGRANER, JUAN JOSE
56
Senior masc Independent
0:38:55
03:54
0
0
0
76
PÉREZ BERNABEU, VICENT
13
Veterans A masc C. A. Sueca
0:38:56
03:54
1146
1147
1192
77
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
57
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:08
03:55
1145
1146
1158
78
MICO CEBOLLA, CARLES
3
Juvenil masc C. A. Sueca
0:39:09
03:55
0
0
0
80
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
58
Senior masc C. Natació La Nucia
0:39:11
03:55
1144
1145
1157
81
TORRÓ PENADES, GONZALO
59
Senior masc Independent
0:39:16
03:56
1143
1144
1156
82
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
60
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:18
03:56
1142
1143
1155
83
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
61
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:39:19
03:56
1141
1142
1154
84
CASTRO PRIMERO, EDUARDO O.
62
Senior masc Independent
0:39:19
03:56
1140
1141
1153
85
PARRA OLTRA, FRANCESC
63
Senior masc C. Triatló Oliva
0:39:20
03:56
1139
1140
1152
86
AGUILERA ZACARÉS, JOSE
64
Senior masc Independent
0:39:20
03:56
0
0
0
87
JULIÁ PELLICER, JOSE FRANCISCO
14
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:22
03:56
1138
1139
1191
88
TUR CATALÁ, LUIS
65
Senior masc Independent
0:39:22
03:56
1137
1138
1151
89
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
66
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:27
03:57
1136
1137
1150
90
MAAROUF, MOHAMED
67
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:28
03:57
1135
1136
1149
91
BELLVER LLOPIS, XIMO
68
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:39:35
03:58
0
0
0
92
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
69
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:39:36
03:58
1134
1135
1148
93
MORA ARROYO, FRANCISCO MANUEL
70
Senior masc Independent
0:39:37
03:58
0
0
0
94
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
15
Veterans A masc Independent
0:39:38
03:58
1133
1134
1190
95
MORENO AGUADO, FRANCISCO
71
Senior masc Independent
0:39:39
03:58
1132
1133
1147
96
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
16
Veterans A masc Independent
0:39:41
03:58
1131
1132
1189
97
MARTÍ SÁNCHEZ, FERNANDO
17
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:39:44
03:58
1130
1131
1188
98
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:47
03:59
1129
1130
1198
99
CASANOVA FERRI, DAMIAN
72
Senior masc Independent
0:39:50
03:59
1128
1129
1146
100
RAMÍREZ DUARTE, CARLOS
73
Senior masc C. Triatlón Tres Cantos
0:39:53
03:59
0
0
0
101
ACUÑA, EDWIN
74
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:54
03:59
1127
1128
1145
102
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
5
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:57
04:00
1126
1127
1197
103
PASTOR VILA, MIGUEL
75
Senior masc Independent
0:39:59
04:00
0
0
0
104
SANCIDRIAN JIMÉNEZ, DANIEL
76
Senior masc Independent
0:40:01
04:00
1125
1126
1144
105
DURILLO VALLÉS, GERMAN
77
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:01
04:00
1124
1125
1143
106
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
78
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:08
04:01
1123
1124
1142
107
MOLLA UBEDA, DAVID
79
Senior masc Independent
0:40:09
04:01
0
0
0
108
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
80
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:10
04:01
1122
1123
1141
109
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
18
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:11
04:01
1121
1122
1187
110
BENAVENT BENAVENT, JUAN CARLOS
19
Veterans A masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:40:13
04:01
1120
1121
1186
111
DELGADO GÓMEZ, JAVIER
81
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:15
04:02
1119
1120
1140
112
RODRÍGUEZ LÓPEZ, SERGIO
4
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:16
04:02
1118
1119
1199
113
SISCAR BAY, CARLOS
82
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:40:18
04:02
0
0
0
114
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
20
Veterans A masc C. A. Benissa
0:40:20
04:02
1117
1118
1185
115
JORRO RAMON, JORDI
83
Senior masc C. A. Dianium
0:40:22
04:02
1116
1117
1139
116
HINNS, KEVIN
21
Veterans A masc C. A. Thirft Green Trotters
0:40:22
04:02
0
0
0
117
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
22
Veterans A masc C. A. Favara
0:40:24
04:02
0
0
0
118
MORENO RODRÍGUEZ, MODEST
23
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:40:25
04:03
1115
1116
1184
119
PONS COSTA, LLUÍS
24
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:25
04:03
1114
1115
1183
120
STANNERS, JIM
6
Veterans B masc C. Natació La Nucia
0:40:28
04:03
1113
1114
1196
121
SAPENA SEGARRA, JOSEP
25
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:30
04:03
1112
1113
1182
122
LÓPEZ LURBE, FERNANDO
84
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:31
04:03
1111
1112
1138
123
AUÑON RUIZ, ROBERTO
85
Senior masc Independent
0:40:33
04:03
1110
1111
1137
124
MARTÍ ÁLVAREZ, DAVID
86
Senior masc C. A. Gym Tonic
0:40:33
04:03
1109
1110
1136
125
SERVER AUSINA, JOSEP
26
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:33
04:03
1108
1109
1181
126
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
87
Senior masc Independent
0:40:34
04:03
0
0
0
127
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
88
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:36
04:04
1107
1108
1135
128
MULET SIGNES, BENJAMIN
89
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:36
04:04
1106
1107
1134
129
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
90
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:37
04:04
1105
1106
1133
130
MARTÍ ESTRUCH, JOSE ANDRES
27
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:37
04:04
1104
1105
1180
131
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
91
Senior masc Independent
0:40:37
04:04
1103
1104
1132
132
BOU SERRALTA, VICENT
7
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:40:40
04:04
1102
1103
1195
133
MILLAN CANO, PACO
92
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:41
04:04
1101
1102
1131
134
PEIRÓ BLANCO, PEP
93
Senior masc C. N. Rem Oliva
0:40:43
04:04
1100
1101
1130
135
VALLÉS COSTA, CARLOS
5
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:43
04:04
1099
1100
1198
136
PEÑA MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
8
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:40:44
04:04
1098
1099
1194
137
PEÑA JIMÉNEZ, JOSE MARIA
28
Veterans A masc C. A. La Vila
0:40:48
04:05
1097
1098
1179
138
VIDAL BATALLER, DIEGO
94
Senior masc C. A. Rótova
0:40:56
04:06
1096
1097
1129
139
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:40:56
04:06
1095
1096
1200
140
VALERO NOVA, JAIME
95
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:56
04:06
0
0
0
141
PONS MARÍ, JESÚS
96
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:57
04:06
1094
1095
1128
142
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:40:57
04:06
0
0
0
143
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
97
Senior masc C. A. Sueca
0:41:03
04:06
1093
1094
1127
144
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
6
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:41:04
04:06
1092
1093
1197
145
FALQUET TORRES, ANTONIO
29
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:05
04:07
1091
1092
1178
146
MALONDA PÉREZ, EDUARDO
98
Senior masc C. Alpí Gandia
0:41:06
04:07
1090
1091
1126
147
MICO LLORENS, JOSE EDUARDO
99
Senior masc C. A. Agullent
0:41:06
04:07
0
0
0
148
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
30
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:08
04:07
1089
1090
1177
149
RODRÍGUEZ RUBIO, SERGIO
100
Senior masc C. E. Relleu
0:41:09
04:07
1088
1089
1125
151
CABRERA RONDA, RAUL
101
Senior masc Independent
0:41:09
04:07
1087
1088
1124
152
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
102
Senior masc C. A. Dianium
0:41:10
04:07
0
0
0
153
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
103
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:11
04:07
1086
1087
1123
154
FERNÁNDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
104
Senior masc Independent
0:41:11
04:07
1085
1086
1122
155
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
31
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:12
04:07
1084
1085
1176
156
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
32
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:41:15
04:08
1083
1084
1175
157
ALBERT TEROL, JUAN VICENTE
105
Senior masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:17
04:08
0
0
0
158
CARAÑANA MOLLÀ, JAUME
106
Senior masc C. A. Benissa
0:41:18
04:08
1082
1083
1121
159
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
107
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:19
04:08
1081
1082
1120
160
GARCIA RUIZ, VICTOR
108
Senior masc Independent
0:41:20
04:08
1080
1081
1119
161
VIDILLA PÉREZ, JUAN
109
Senior masc Independent
0:41:21
04:08
0
0
0
162
NAVARRO PONT, OSCAR
110
Senior masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:21
04:08
1079
1080
1118
163
CARDONA SÁNCHEZ, VICENTE
111
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:41:22
04:08
1078
1079
1117
164
MUT MORANT, JOSE A.
112
Senior masc C. A. La Xara
0:41:25
04:09
1077
1078
1116
165
IZQUIERDO PASTRANA, EDUARDO
113
Senior masc Independent
0:41:29
04:09
0
0
0
166
SERRANO I BOSCA, FRANCESC JOSEP
33
Veterans A masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:30
04:09
1076
1077
1174
167
GOSALBEZ FONT, PAU
114
Senior masc Independent
0:41:30
04:09
1075
1076
1115
168
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
34
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:32
04:09
1074
1075
1173
169
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
115
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:41:32
04:09
1073
1074
1114
170
GOMAR ALABORT, JAVIER
35
Veterans A masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:36
04:10
1072
1073
1172
171
IVARS GINER, FRANCISCO
9
Veterans B masc Independent
0:41:36
04:10
1071
1072
1193
172
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
116
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:39
04:10
1070
1071
1113
173
LLORCA VERDÚ, MANUEL
36
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:41
04:10
1069
1070
1171
174
LLORENS VIDAL, CAMILO
117
Senior masc Independent
0:41:42
04:10
1068
1069
1112
175
RUFAT SERRALTA, EDU
37
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:41:44
04:10
1067
1068
1170
176
GIL ROSELL, JOSÉ RICARDO
118
Senior masc C. A. Cap-i-Cua
0:41:45
04:11
1066
1067
1111
177
SIGNES OROVAY, JAVIER
10
Veterans B masc Independent
0:41:45
04:11
1065
1066
1192
178
IVARS DESCALS, FRAN
119
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:41:48
04:11
1064
1065
1110
179
FERNÁNDEZ LÓPEZ, RAUL
120
Senior masc Independent
0:41:48
04:11
1063
1064
1109
180
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
121
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:49
04:11
1062
1063
1108
181
MASANET SANCHO, GERARDO
122
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:49
04:11
1061
1062
1107
182
MORATA VIDAL, DAVID
123
Senior masc Independent
0:41:51
04:11
1060
1061
1106
183
COLOMAR LLORCA, LLUIS MIQUEL
124
Senior masc Independent
0:41:52
04:11
1059
1060
1105
184
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
125
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:52
04:11
1058
1059
1104
185
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
38
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:53
04:11
1057
1058
1169
186
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
126
Senior masc Independent
0:41:55
04:12
1056
1057
1103
187
FERRANDO ALBEROLA, RAFAEL
39
Veterans A masc C. Córrer La Llebre
0:41:56
04:12
1055
1056
1168
188
CANET MERI, GEMA
1
Senior fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:57
04:12
1054
1199
1200
189
MORERA ORTELLS, MIQUEL
7
Juvenil masc C. A. Sueca
0:41:58
04:12
1053
1055
1196
190
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
127
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:59
04:12
1052
1054
1102
191
MOMPARLER MARTÍNEZ, DAVID
128
Senior masc C. T. El Corriol Extrem
0:42:00
04:12
1051
1053
1101
192
GOSALBEZ FONT, ANTONIO
129
Senior masc C. E. Relleu
0:42:02
04:12
1050
1052
1100
193
RODRÍGUEZ TORRES, JOSE
130
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:42:05
04:13
1049
1051
1099
194
ESTEBAN BLAY, RICARDO
131
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:05
04:13
1048
1050
1098
195
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
132
Senior masc Independent
0:42:06
04:13
0
0
0
196
PARDO MANTECON, CARLOS
40
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:42:07
04:13
1047
1049
1167
197
MARIN ABRIL, MIGUEL ANGEL
133
Senior masc C. Natació La Nucia
0:42:09
04:13
1046
1048
1097
198
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
134
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:09
04:13
1045
1047
1096
199
SENDRA REIG, FERNANDO
135
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:42:10
04:13
1044
1046
1095
200
PEIRÓ PORCEL, EDU
136
Senior masc C. A. Xeresa
0:42:11
04:13
1043
1045
1094
201
VALLALTA PARDO, DANIEL
137
Senior masc Independent
0:42:11
04:13
0
0
0
202
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
41
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:42:16
04:14
1042
1044
1166
203
TUR CABRERA, JUAN JOSE
138
Senior masc C. A. Benissa
0:42:18
04:14
1041
1043
1093



Col·laboradors del Circuit