Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos


Classificació General de la 6a Cursa Popular Teulada

1a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 11 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:36:25
03:19
1200
1200
1200
2
GARCIA LÓPEZ, JACOB
2
Senior masc C. A. La Valldigna
0:37:50
03:26
0
0
0
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:24
03:29
1199
1199
1199
4
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
4
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:29
03:30
1198
1198
1198
5
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
5
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:38:38
03:31
1197
1197
1197
6
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
6
Senior masc C. A. Dianium
0:39:21
03:35
1196
1196
1196
7
FORNÉS GINART, PEP
7
Senior masc C. A. Atletes Xàtiva
0:39:30
03:35
1195
1195
1195
8
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
8
Senior masc C. A. Terra Natura
0:39:55
03:38
1194
1194
1194
9
GIMENO BENAVENT, JUAN
9
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:13
03:39
1193
1193
1193
10
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
10
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:21
03:40
1192
1192
1192
11
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
11
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:35
03:41
0
0
0
12
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
12
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:40
03:42
1191
1191
1191
13
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
13
Senior masc Independent
0:40:51
03:43
1190
1190
1190
14
CARDONA SÁNCHEZ, VICENTE
14
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:41:02
03:44
1189
1189
1189
15
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
15
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:11
03:45
1188
1188
1188
16
BOU SOLIVA, JESUS
16
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:11
03:45
1187
1187
1187
17
MARCO ARROYO, RUBEN
17
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:28
03:46
1186
1186
1186
18
FERRER BALLESTER, FERNANDO
18
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:51
03:48
1185
1185
1185
19
SIMÓ COSTA, CARLOS
19
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:52
03:48
1184
1184
1184
20
DIAZ LORENZO, GUILLERMO
1
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:53
03:49
1183
1183
1200
21
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
20
Senior masc C. A. Terra Natura
0:42:01
03:49
1182
1182
1183
22
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:04
03:50
1181
1181
1200
23
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
2
Veterans A masc C. A. La Xara
0:42:05
03:50
1180
1180
1199
24
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
21
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:09
03:50
1179
1179
1182
25
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
22
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:12
03:50
1178
1178
1181
26
CLIMENT LLORCA, ANTONI
3
Veterans A masc Independent
0:42:21
03:51
0
0
0
27
MASANET SANCHO, ANTONIO
23
Senior masc C. A. Dianium
0:42:30
03:52
0
0
0
28
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
4
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:37
03:53
1177
1177
1198
29
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
24
Senior masc Independent
0:42:42
03:53
1176
1176
1180
30
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
25
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:43:03
03:55
1175
1175
1179
31
MUÑOZ HINOJO, JAVIER
26
Senior masc C. A. Cárnicas Serrano
0:43:03
03:55
0
0
0
32
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
27
Senior masc Independent
0:43:07
03:55
1174
1174
1178
33
TORMO BELDA, ALEJANDRO
28
Senior masc C. A. Xeresa
0:43:11
03:56
1173
1173
1177
34
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:43:12
03:56
1172
1200
1200
35
MIRÓ ALBERO, DAVID
29
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:43:19
03:56
1171
1172
1176
36
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
30
Senior masc C. A. Benissa
0:43:20
03:56
1170
1171
1175
37
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
31
Senior masc C. A. Benidorm
0:43:20
03:56
0
0
0
38
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
5
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:43:39
03:58
1169
1170
1197
39
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
1
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:43:40
03:58
1168
1169
1200
40
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
32
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:45
03:59
1167
1168
1174
41
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
33
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:52
03:59
1166
1167
1173
42
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
34
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:52
03:59
1165
1166
1172
43
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
6
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:43:58
04:00
1164
1165
1196
44
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
7
Veterans A masc Independent
0:44:02
04:00
1163
1164
1195
45
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
35
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:06
04:01
1162
1163
1171
46
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
36
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:44:06
04:01
1161
1162
1170
47
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
37
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:09
04:01
1160
1161
1169
48
MORVAN, PHILIPPE
38
Senior masc Independent
0:44:15
04:01
1159
1160
1168
49
DIAZ CHACON, ISAAC
39
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:19
04:02
1158
1159
1167
50
FALQUET PUIG, OSCAR R.
40
Senior masc C. A. l' Espenta
0:44:22
04:02
1157
1158
1166
51
DURILLO VALLÉS, GERMAN
41
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:23
04:02
1156
1157
1165
52
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
42
Senior masc C. A. Xeresa
0:44:25
04:02
1155
1156
1164
53
RODRÍGUEZ CARRILLO, NESTOR
43
Senior masc Independent
0:44:27
04:02
0
0
0
54
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
44
Senior masc Independent
0:44:27
04:03
1154
1155
1163
55
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
8
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:28
04:03
1153
1154
1194
56
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
45
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:44:28
04:03
1152
1153
1162
57
APARISI I CARRIÓ, JAUME
46
Senior masc C. A. Ondara
0:44:29
04:03
1151
1152
1161
58
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
47
Senior masc C. A. Corremundos
0:44:32
04:03
1150
1151
1160
59
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
9
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:44:36
04:03
1149
1150
1193
60
ARÉVALO NACHER, ADRIAN
48
Senior masc Independent
0:44:38
04:04
1148
1149
1159
61
BLASCO GEA, ALEX
49
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:39
04:04
1147
1148
1158
62
VICENS TERCERO, SALVADOR
50
Senior masc C. Triatló Oliva
0:44:39
04:04
1146
1147
1157
63
COSTA SUÁREZ, VICENTE
51
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:44:40
04:04
1145
1146
1156
64
VIDAL SUCH, JOAN
52
Senior masc C. A. L' Olleria
0:44:44
04:04
1144
1145
1155
65
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
53
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:47
04:04
1143
1144
1154
66
ROCHER SASTRE, FERRAN
10
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:48
04:04
1142
1143
1192
67
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
54
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:52
04:05
1141
1142
1153
68
IVARS DESCALS, DARIO
55
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:44:54
04:05
1140
1141
1152
69
TORRÓ PENADES, GONZALO
56
Senior masc Independent
0:44:58
04:05
1139
1140
1151
70
PICÓ PINA, ANTONIO JOSE
57
Senior masc C. A. Universidad Alicante
0:45:00
04:05
0
0
0
71
CASANOVA FERRI, DAMIAN
58
Senior masc Independent
0:45:01
04:06
1138
1139
1150
72
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
11
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:45:03
04:06
1137
1138
1191
73
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
59
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:04
04:06
1136
1137
1149
74
SANCIDRIAN JIMÉNEZ, DANIEL
60
Senior masc Independent
0:45:04
04:06
1135
1136
1148
75
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
61
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:06
04:06
1134
1135
1147
76
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
62
Senior masc C. A. Apol·ana
0:45:07
04:06
1133
1134
1146
77
PONS MARÍ, JESÚS
63
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:10
04:06
1132
1133
1145
78
CALVO PASTOR, JOSE
2
Veterans B masc Independent
0:45:13
04:07
0
0
0
79
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
12
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:45:19
04:07
1131
1132
1190
80
GISBERT MOLINA, JAUME
13
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:20
04:07
1130
1131
1189
81
LANGA CANET, ALEXIS
64
Senior masc C. A. El Xio
0:45:22
04:08
1129
1130
1144
82
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
14
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:22
04:08
1128
1129
1188
83
SERVER AUSINA, JOSEP
15
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:45:28
04:08
1127
1128
1187
84
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:45:35
04:09
1126
1127
1199
85
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
65
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:45:37
04:09
1125
1126
1143
86
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
66
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:45:41
04:09
1124
1125
1142
87
SORIANO MATEO, VICENTE
67
Senior masc Independent
0:45:46
04:10
1123
1124
1141
88
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
4
Veterans B masc C. Esportiu Ambra
0:45:47
04:10
1122
1123
1198
89
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
5
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:50
04:10
1121
1122
1197
90
LANCIS SAEZ, SALVADOR
16
Veterans A masc Independent
0:45:54
04:10
1120
1121
1186
91
VIDAL SEMPER, JUAN VICENTE
68
Senior masc Independent
0:45:55
04:11
1119
1120
1140
92
BAS BOLUDA, JAVIER
69
Senior masc Independent
0:45:59
04:11
1118
1119
1139
93
NAVARRO MARTIN, MIGUEL A.
70
Senior masc C. A. La Rabosa
0:46:01
04:11
0
0
0
94
SERRANO ESPINAR, JAVIER
17
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:46:03
04:11
1117
1118
1185
95
LLIDÓ COTS, VICENTE
71
Senior masc C. A. l' Espenta
0:46:03
04:11
1116
1117
1138
96
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
72
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:04
04:11
1115
1116
1137
97
GARCIA LÓPEZ, SALVADOR
73
Senior masc C. Alpí Gandia
0:46:07
04:12
1114
1115
1136
98
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
74
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:11
04:12
1113
1114
1135
99
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
75
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:13
04:12
1112
1113
1134
100
RODRÍGUEZ RUBIO, SERGIO
76
Senior masc C. E. Relleu
0:46:15
04:12
1111
1112
1133
101
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
18
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:46:15
04:12
1110
1111
1184
102
DIAZ ARMENTA, ANDRES
77
Senior masc C. A. Benidorm
0:46:15
04:12
1109
1110
1132
103
GARCIA FERRERO, JOSE
78
Senior masc Independent
0:46:16
04:12
1108
1109
1131
104
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
19
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:46:18
04:13
1107
1108
1183
105
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
79
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:46:18
04:13
1106
1107
1130
106
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
80
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:46:19
04:13
1105
1106
1129
107
LÓPEZ LURBE, FERNANDO
81
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:21
04:13
1104
1105
1128
108
MILLAN CANO, PACO
82
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:23
04:13
1103
1104
1127
109
DELGADO GÓMEZ, JAVIER
83
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:46:25
04:13
1102
1103
1126
110
CABALLERO PRIOR, FRANCISCO
84
Senior masc C. Natació La Nucia
0:46:26
04:13
1101
1102
1125
111
ALGADO SELLES, JUAN SERAFIN
85
Senior masc C. E. El Portell
0:46:26
04:13
1100
1101
1124
112
MORENO AGUADO, FRANCISCO
86
Senior masc Independent
0:46:27
04:13
1099
1100
1123
113
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
87
Senior masc C. A. La Valldigna
0:46:27
04:13
0
0
0
114
CANET RODRÍGUEZ, BORJA
0
No inscrit C. A. Safor - P. Las Salinas
0:46:28
04:13
0
0
0
115
ROIG COSTA, ADOLFO
20
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:46:31
04:14
1098
1099
1182
116
GUASCH RUIZ, JUAN LUIS
0
No inscrit Independent
0:46:35
04:14
0
0
0
117
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
2
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:46:38
04:14
1097
1098
1199
118
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:46:40
04:15
1096
1097
1200
119
MARTÍ ESTRUCH, JOSE ANDRES
21
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:46:40
04:15
1095
1096
1181
120
SAPENA SEGARRA, JOSEP
22
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:44
04:15
1094
1095
1180
121
VICENS PASTOR, FERNANDO
88
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:46:50
04:16
1093
1094
1122
122
RODRÍGUEZ LÓPEZ, SERGIO
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:46:55
04:16
1092
1093
1198
123
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
23
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:46:56
04:16
1091
1092
1179
124
UBEDA MOMPO, VICENTE
24
Veterans A masc C. A. L' Olleria
0:46:57
04:16
1090
1091
1178
125
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
89
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:46:58
04:16
1089
1090
1121
126
FAYOS IBAÑEZ, JOSE ANTONIO
25
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:05
04:17
1088
1089
1177
127
LUQUE GÓMEZ, JORGE MANUEL
90
Senior masc Independent
0:47:06
04:17
1087
1088
1120
128
PONS MAS, JOSE VICENTE
91
Senior masc C. A. Ondara
0:47:06
04:17
1086
1087
1119
129
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
92
Senior masc C. A. Xeresa
0:47:08
04:17
1085
1086
1118
130
RIPOLL FERRANDO, JOSE
26
Veterans A masc C. A. Altea
0:47:09
04:17
1084
1085
1176
131
ESCORTELL BOU, JAIME
93
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:10
04:17
1083
1084
1117
132
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
94
Senior masc C. A. Corremundos
0:47:12
04:18
1082
1083
1116
133
FERNÁNDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
95
Senior masc Independent
0:47:14
04:18
1081
1082
1115
134
DENIA MORENO, ANDRES
27
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:16
04:18
1080
1081
1175
135
MORANT MARUENDA, JUAN
28
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:18
04:18
0
0
0
136
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
96
Senior masc G. A. Teuladí
0:47:19
04:18
1079
1080
1114
137
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
97
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:21
04:18
1078
1079
1113
138
MORATA VIDAL, DAVID
98
Senior masc Independent
0:47:23
04:18
1077
1078
1112
139
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
99
Senior masc C. A. La Faixa
0:47:26
04:19
1076
1077
1111
140
LUQUE GÓMEZ, SALVADOR
100
Senior masc Independent
0:47:26
04:19
1075
1076
1110
141
JULIÁ PELLICER, JOSE FRANCISCO
29
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:27
04:19
1074
1075
1174
142
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
101
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:47:28
04:19
1073
1074
1109
143
AUÑON RUIZ, ROBERTO
102
Senior masc Independent
0:47:31
04:19
1072
1073
1108
144
MARTÍ RIBELLES, MIGUEL ANGEL
103
Senior masc C. A. El Xio
0:47:31
04:19
1071
1072
1107
145
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
30
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:32
04:19
1070
1071
1173
146
COLLADO MAURÍ, SERGIO
104
Senior masc C. Triatló Oliva
0:47:36
04:20
1069
1070
1106
147
BLASCO PÉREZ, VICTOR
105
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:47:37
04:20
1068
1069
1105
148
COSTA GÓMEZ, CRISTÓBAL
106
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:47:38
04:20
1067
1068
1104
149
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
31
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:47:46
04:21
1066
1067
1172
150
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, SALVADOR
6
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:47:48
04:21
1065
1066
1196
151
GOSALBEZ FONT, PAU
107
Senior masc Independent
0:47:50
04:21
1064
1065
1103
152
FULLANA FONT, ENRIQUE
108
Senior masc Independent
0:47:54
04:21
1063
1064
1102
153
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
109
Senior masc C. A. Benissa
0:47:56
04:21
1062
1063
1101
154
HOLDSON, JOHAN
0
No inscrit Independent
0:47:56
04:21
0
0
0
155
CERVERA GORDERO, ANTONIO
110
Senior masc C. A. La Vila
0:48:01
04:22
1061
1062
1100
156
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
32
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:48:01
04:22
1060
1061
1171
157
SABAUT, ALAN
33
Veterans A masc C. A. La Vila
0:48:05
04:22
1059
1060
1170
158
BOFÍ TORRES, IVAN
111
Senior masc C. A. Xeresa
0:48:05
04:22
1058
1059
1099
159
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
112
Senior masc C. A. Xeresa
0:48:05
04:22
1057
1058
1098
160
GILABERT MIRA, JOSE
34
Veterans A masc C. A. Ondara
0:48:06
04:22
1056
1057
1169
161
SOLER GINESTAR, SERGI
113
Senior masc C. A. Ondara
0:48:06
04:22
1055
1056
1097
162
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
114
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:48:07
04:22
1054
1055
1096
163
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
115
Senior masc C. A. Ondara
0:48:07
04:23
1053
1054
1095
164
PERRY, MARCO LEE
116
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:07
04:23
1052
1053
1094
165
ALBEROLA TERUEL, SERGI
117
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:48:08
04:23
1051
1052
1093
166
CERVERA PERLES, JAVIER
118
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:48:08
04:23
1050
1051
1092
167
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
119
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:09
04:23
1049
1050
1091
168
MALONDA PÉREZ, EDUARDO
120
Senior masc C. Alpí Gandia
0:48:10
04:23
1048
1049
1090
169
OSUNA ANGE, MANUEL
121
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:13
04:23
1047
1048
1089
170
PÉREZ SOLER, EMILI
35
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:48:15
04:23
1046
1047
1168
171
LLORENS VIDAL, CAMILO
122
Senior masc Independent
0:48:16
04:23
1045
1046
1088
172
PERETÓ BAYO, JUAN
123
Senior masc Independent
0:48:17
04:23
1044
1045
1087
173
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
7
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:48:19
04:24
1043
1044
1195
174
SÁNCHEZ GUTIÉRREZ, JORDI
124
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:48:20
04:24
1042
1043
1086
175
FERNÁNDEZ LÓPEZ, RAUL
125
Senior masc Independent
0:48:24
04:24
1041
1042
1085
176
SANCHIS MESTRE, CARLOS
8
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:48:29
04:24
1040
1041
1194
177
TUR CABRERA, JUAN JOSE
126
Senior masc C. A. Benissa
0:48:29
04:25
1039
1040
1084
178
LÓPEZ EUROPA, ANDRES
36
Veterans A masc C. Esportiu Colivenc
0:48:30
04:25
0
0
0
179
MULET SIGNES, BENJAMIN
127
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:30
04:25
1038
1039
1083
180
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
128
Senior masc C. A. La Faixa
0:48:31
04:25
1037
1038
1082
181
CIGES ESCRIVÁ, SALVADOR
129
Senior masc C. C. Camallaes
0:48:36
04:25
1036
1037
1081
182
MUT MORANT, JOSE A.
130
Senior masc C. A. La Xara
0:48:39
04:25
1035
1036
1080
183
PEDRÓS PIERA, VICENTE
4
Juvenil masc C. A. Dianium
0:48:39
04:25
1034
1035
1197
184
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
131
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:48:40
04:26
1033
1034
1079
185
CASTRO PRIMERO, EDUARDO O.
132
Senior masc Independent
0:48:41
04:26
1032
1033
1078
186
SEGUÍ ARLANDIS, XAVIER
133
Senior masc C. Triatló Oliva
0:48:41
04:26
1031
1032
1077
187
PARRA OLTRA, FRANCESC
134
Senior masc C. Triatló Oliva
0:48:41
04:26
1030
1031
1076
188
MULET DIEGO, VICENT
37
Veterans A masc C. A. Gata
0:48:44
04:26
1029
1030
1167
189
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
135
Senior masc C. A. Sueca
0:48:44
04:26
1028
1029
1075
190
MANCEBO ROIG, JAVIER
0
No inscrit Independent
0:48:45
04:26
0
0
0
191
VILA MONTOLIO, CARLOS
136
Senior masc C. A. Sollana
0:48:46
04:26
0
0
0
192
SIGNES OROVAY, JAVIER
9
Veterans B masc Independent
0:48:47
04:26
1027
1028
1193
193
BRYSON, JUSTIN GREGORY
137
Senior masc Independent
0:48:47
04:26
1026
1027
1074
194
DE SAGARRA CHAO, JORGE
138
Senior masc C. A. Universidad Alicante
0:48:48
04:26
1025
1026
1073
195
PEIRÓ VILAPLANA, SANTIAGO
139
Senior masc C. A. Cullera
0:48:49
04:26
1024
1025
1072
196
SALA GONZÁLEZ, VICENT
10
Veterans B masc C. Esportiu Ambra
0:48:49
04:26
1023
1024
1192
197
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
38
Veterans A masc C. A. Benissa
0:48:51
04:26
1022
1023
1166
198
MAAROUF, MOHAMED
140
Senior masc C. A. Corremundos
0:48:51
04:27
0
0
0
199
LLORCA VERDÚ, MANUEL
39
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:48:51
04:27
1021
1022
1165
200
DE LA HUERGA MENÉNDEZ, OSCAR
141
Senior masc C. A. Benidorm
0:48:54
04:27
1020
1021
1071



Col·laboradors del Circuit