Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos


Classificació General de la II Volta a peu El Verger

2a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 10 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc C. A. Dianium
0:33:09
03:19
1200
1200
1200
2
FELIP ROIG, DAVID
2
Senior masc C. A. Runnersworld Alzira
0:33:46
03:23
0
0
0
3
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
3
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:33:54
03:23
1199
1199
1199
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:03
03:24
1198
1198
1198
5
MENDIETA ARENAS, TOMAS
5
Senior masc Independent
0:34:42
03:28
0
0
0
6
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
6
Senior masc C. A. Dianium
0:34:48
03:29
1197
1197
1197
7
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
7
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:34:57
03:30
1196
1196
1196
8
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
8
Senior masc C. A. Terra Natura
0:35:05
03:31
1195
1195
1195
9
SORIA MARTIN, IVAN
9
Senior masc C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:35:15
03:32
0
0
0
10
CARDONA TORRES, IGNACIO
10
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:22
03:32
0
0
0
11
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
1
Veterans A masc C. A. Dianium
0:35:22
03:32
0
0
0
12
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
11
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:35
03:34
0
0
0
13
CLIMENT LLORCA, ANTONI
2
Veterans A masc Independent
0:35:37
03:34
0
0
0
14
BOU SOLIVA, JESUS
12
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:42
03:34
1194
1194
1194
15
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
13
Senior masc Independent
0:35:50
03:35
1193
1193
1193
16
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
14
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:54
03:35
1192
1192
1192
17
GARRIGOS MASCARELL, J. VICENTE
15
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:56
03:36
0
0
0
18
FERRER BALLESTER, FERNANDO
16
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:06
03:37
1191
1191
1191
19
CARDONA SÁNCHEZ, VICENTE
17
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:36:20
03:38
1190
1190
1190
20
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
3
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:36:23
03:38
1189
1189
1200
21
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
18
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:24
03:38
1188
1188
1189
22
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:33
03:39
1187
1187
1200
23
CASTILLO OCHANDO, DIONISIO
4
Veterans A masc C. A. Cullera
0:36:38
03:40
1186
1186
1199
24
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
19
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:41
03:40
1185
1185
1188
25
FERRER ALEMANY, SALVADOR
5
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:42
03:40
1184
1184
1198
26
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
1
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:36:45
03:41
1183
1183
1200
27
SIMÓ COSTA, CARLOS
20
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:48
03:41
1182
1182
1187
28
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
21
Senior masc C. A. Benissa
0:36:53
03:41
1181
1181
1186
29
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
22
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:53
03:41
1180
1180
1185
30
PEDRÓS DIEGO, JUAN RAMON
23
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:59
03:42
0
0
0
31
DONET MONTAGUT, MIQUEL
24
Senior masc Independent
0:37:00
03:42
1179
1179
1184
32
SISCAR BAY, CARLOS
25
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:37:01
03:42
0
0
0
33
ALTUR MARTÍNEZ, JOSE
6
Veterans A masc Independent
0:37:09
03:43
0
0
0
34
DIAZ LORENZO, GUILLERMO
7
Veterans A masc C. A. Altea
0:37:10
03:43
1178
1178
1197
35
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
8
Veterans A masc C. A. La Xara
0:37:15
03:44
1177
1177
1196
36
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
9
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:37:19
03:44
1176
1176
1195
37
TORMO BELDA, ALEJANDRO
26
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:22
03:44
1175
1175
1183
38
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
27
Senior masc Independent
0:37:28
03:45
1174
1174
1182
39
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
28
Senior masc Independent
0:37:28
03:45
1173
1173
1181
40
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
10
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:29
03:45
0
0
0
41
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
29
Senior masc Independent
0:37:30
03:45
0
0
0
42
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
11
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:32
03:45
1172
1172
1194
43
SOLER GINESTAR, SERGI
30
Senior masc C. A. Ondara
0:37:33
03:45
1171
1171
1180
44
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
31
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:34
03:45
1170
1170
1179
45
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
32
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:37:34
03:45
1169
1169
1178
46
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
33
Senior masc Independent
0:37:35
03:46
1168
1168
1177
47
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
34
Senior masc C. A. Ondara
0:37:39
03:46
1167
1167
1176
48
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:37:48
03:47
1166
1200
1200
49
CASELLES PEDRO, JOSE
12
Veterans A masc C. A. Gata
0:37:48
03:47
1165
1166
1193
50
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
13
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:52
03:47
1164
1165
1192
51
IVARS DESCALS, DARIO
35
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:37:54
03:47
1163
1164
1175
52
BLASCO GEA, ALEX
36
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:59
03:48
1162
1163
1174
53
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
37
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:00
03:48
1161
1162
1173
54
PÉREZ SOLER, EMILI
14
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:38:00
03:48
1160
1161
1191
55
ANGLADA ORENGO, BORJA
38
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:08
03:49
1159
1160
1172
56
SANCIDRIAN JIMÉNEZ, DANIEL
39
Senior masc Independent
0:38:08
03:49
1158
1159
1171
57
MIRÓ ALBERO, DAVID
40
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:38:11
03:49
1157
1158
1170
58
BOTELLA SILVESTRE, JOSEP LLUIS
15
Veterans A masc C. A. Alcoy
0:38:11
03:49
0
0
0
59
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
16
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:12
03:49
1156
1157
1190
60
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
41
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:14
03:49
1155
1156
1169
61
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
42
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:20
03:50
1154
1155
1168
62
VIDAL SUCH, JOAN
43
Senior masc C. A. L' Olleria
0:38:21
03:50
1153
1154
1167
63
BAS BOLUDA, JAVIER
44
Senior masc Independent
0:38:24
03:50
1152
1153
1166
64
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
17
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:38:27
03:51
1151
1152
1189
65
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
45
Senior masc C. A. La Faixa
0:38:28
03:51
1150
1151
1165
66
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:38:29
03:51
1149
1150
1199
67
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
46
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:32
03:51
1148
1149
1164
68
MORVAN, PHILIPPE
47
Senior masc Independent
0:38:33
03:51
1147
1148
1163
69
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
18
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:34
03:51
0
0
0
70
CHECA ROJALES, DAVID
0
No inscrit Independent
0:38:37
03:52
0
0
0
71
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
19
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:38:40
03:52
1146
1147
1188
72
APARISI I CARRIÓ, JAUME
48
Senior masc C. A. Ondara
0:38:40
03:52
1145
1146
1162
73
DIAZ CHACON, ISAAC
49
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:43
03:52
1144
1145
1161
74
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
50
Senior masc C. A. Apol·ana
0:38:44
03:52
1143
1144
1160
75
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
51
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:45
03:53
1142
1143
1159
76
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
20
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:45
03:53
1141
1142
1187
77
ROCHER SASTRE, FERRAN
21
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:45
03:53
1140
1141
1186
78
GISBERT MOLINA, JAUME
22
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:46
03:53
1139
1140
1185
79
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
52
Senior masc C. A. La Valldigna
0:38:47
03:53
0
0
0
80
VICENS TERCERO, SALVADOR
53
Senior masc C. Triatló Oliva
0:38:49
03:53
1138
1139
1158
81
TOUS TERRADES, VICENT
23
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:38:53
03:53
1137
1138
1184
82
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
54
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:38:54
03:53
1136
1137
1157
83
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
55
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:07
03:55
1135
1136
1156
84
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
3
Veterans B masc C. Esportiu Ambra
0:39:08
03:55
1134
1135
1198
85
ARÉVALO NACHER, ADRIAN
56
Senior masc Independent
0:39:11
03:55
1133
1134
1155
86
GILABERT GARCIA, JAIME
57
Senior masc C. A. Fent Camí
0:39:17
03:56
0
0
0
87
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
58
Senior masc Independent
0:39:22
03:56
0
0
0
88
MORENO AGUADO, FRANCISCO
59
Senior masc Independent
0:39:23
03:56
1132
1133
1154
89
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
60
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:28
03:57
1131
1132
1153
90
ALMAJANO ESPINOSA, MIGUEL
61
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:30
03:57
1130
1131
1152
91
GREGORI TORTOSA, JAVIER
62
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:32
03:57
0
0
0
92
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:32
03:57
1129
1130
1197
93
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
63
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:32
03:57
1128
1129
1151
94
RODRÍGUEZ RUBIO, SERGIO
64
Senior masc C. E. Relleu
0:39:35
03:58
1127
1128
1150
95
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
65
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:35
03:58
1126
1127
1149
96
RODRÍGUEZ CARRILLO, NESTOR
66
Senior masc Independent
0:39:35
03:58
0
0
0
97
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
67
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:39:36
03:58
1125
1126
1148
98
VICENS PASTOR, FERNANDO
68
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:39:38
03:58
1124
1125
1147
99
MORENO RODRÍGUEZ, MODEST
24
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:39:40
03:58
1123
1124
1183
100
MAS CASTANY, JESSICA
1
Juvenil fem C. A. Silla
0:39:42
03:58
0
0
0
101
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
5
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:43
03:58
1122
1123
1196
102
DIAZ ARMENTA, ANDRES
69
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:44
03:58
1121
1122
1146
103
RODRÍGUEZ LÓPEZ, SERGIO
2
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:44
03:58
1120
1121
1199
104
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
70
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:45
03:59
1119
1120
1145
105
FAYOS VILLANUEVA, JULIO
71
Senior masc Independent
0:39:46
03:59
1118
1119
1144
106
CASANOVA FERRI, DAMIAN
72
Senior masc Independent
0:39:47
03:59
1117
1118
1143
107
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
73
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:39:53
03:59
1116
1117
1142
108
ACUÑA, EDWIN
74
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:55
04:00
1115
1116
1141
109
ALARCÓN ESCRIBANO, JOSE LUIS
25
Veterans A masc Independent
0:39:58
04:00
0
0
0
110
SERVER AUSINA, JOSEP
26
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:01
04:00
1114
1115
1182
111
ESCRIBANO LLORENTE, CHRISTIAN
3
Juvenil masc C. A. Dianium
0:40:01
04:00
1113
1114
1198
112
MARTÍ ESTRUCH, JOSE ANDRES
27
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:02
04:00
1112
1113
1181
113
LANCIS SAEZ, SALVADOR
28
Veterans A masc Independent
0:40:03
04:00
1111
1112
1180
114
BENAVENT BENAVENT, JUAN CARLOS
29
Veterans A masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:40:10
04:01
1110
1111
1179
115
CEPEDA CALATAYUD, JUAN
6
Veterans B masc C. A. La Rabosa
0:40:12
04:01
1109
1110
1195
116
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
30
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:40:13
04:01
1108
1109
1178
117
VALLÉS COSTA, CARLOS
4
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:13
04:01
1107
1108
1197
118
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
5
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:40:19
04:02
1106
1107
1196
119
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:40:21
04:02
1105
1106
1200
120
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
75
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:40:22
04:02
1104
1105
1140
121
ALARIO PELEGRÍ, JOSE ANTONIO
76
Senior masc Independent
0:40:24
04:02
0
0
0
122
SAPENA SEGARRA, JOSEP
31
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:24
04:02
1103
1104
1177
123
PONS MAS, JOSE VICENTE
77
Senior masc C. A. Ondara
0:40:26
04:03
1102
1103
1139
124
GILABERT MIRA, JOSE
32
Veterans A masc C. A. Ondara
0:40:27
04:03
1101
1102
1176
125
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
78
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:30
04:03
1100
1101
1138
126
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
33
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:30
04:03
1099
1100
1175
127
PONS COSTA, LLUÍS
34
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:38
04:04
1098
1099
1174
128
ROIG COSTA, ADOLFO
35
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:39
04:04
1097
1098
1173
129
PERRY, MARCO LEE
79
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:43
04:04
1096
1097
1137
130
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
36
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:44
04:04
1095
1096
1172
131
RODRÍGUEZ TORRENTE, JON
80
Senior masc C. A. La Vila
0:40:45
04:05
1094
1095
1136
132
PONS MARÍ, JESÚS
81
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:46
04:05
1093
1094
1135
133
VIDAL BATALLER, DIEGO
82
Senior masc C. A. Rótova
0:40:46
04:05
1092
1093
1134
134
LORITE MAS, PABLO
83
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:46
04:05
0
0
0
135
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
84
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:47
04:05
1091
1092
1133
136
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
85
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:47
04:05
1090
1091
1132
137
BOU SERRALTA, VICENT
7
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:40:48
04:05
1089
1090
1194
138
MONFORT CASELLES, JAIME
37
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:40:50
04:05
1088
1089
1171
139
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
38
Veterans A masc C. A. Benissa
0:40:51
04:05
1087
1088
1170
140
FALQUET TORRES, ANTONIO
39
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:52
04:05
1086
1087
1169
141
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
86
Senior masc C. A. Sueca
0:40:53
04:05
1085
1086
1131
142
CANET RODRÍGUEZ, BORJA
6
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:55
04:06
1084
1085
1195
143
HOLDSON, JOHAN
0
No inscrit Independent
0:40:55
04:06
0
0
0
144
ALBEROLA TERUEL, SERGI
87
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:40:56
04:06
1083
1084
1130
145
AUÑON RUIZ, ROBERTO
88
Senior masc Independent
0:40:56
04:06
1082
1083
1129
146
MUT MORANT, JOSE A.
89
Senior masc C. A. La Xara
0:40:57
04:06
1081
1082
1128
147
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
40
Veterans A masc Independent
0:40:57
04:06
1080
1081
1168
148
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
90
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:58
04:06
1079
1080
1127
149
MULET SIGNES, BENJAMIN
91
Senior masc C. A. La Faixa
0:40:58
04:06
1078
1079
1126
150
HACENDADO RUBIO, ROSA
0
No inscrit Independent
0:40:59
04:06
0
0
0
151
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
92
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:00
04:06
1077
1078
1125
152
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
93
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:01
04:06
1076
1077
1124
153
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
94
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:06
04:07
1075
1076
1123
154
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
95
Senior masc Independent
0:41:07
04:07
1074
1075
1122
155
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
96
Senior masc C. A. Benissa
0:41:08
04:07
1073
1074
1121
156
RIPOLL FERRANDO, JOSE
41
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:09
04:07
1072
1073
1167
157
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
97
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:12
04:07
1071
1072
1120
158
PEDRÓS PIERA, VICENTE
7
Juvenil masc C. A. Dianium
0:41:14
04:07
1070
1071
1194
159
MORENO PARRA, JONATAN
8
Juvenil masc Independent
0:41:14
04:07
0
0
0
160
SOLA MARTÍNEZ, VICENTE
98
Senior masc Independent
0:41:16
04:08
0
0
0
161
LORENTE RICART, TONI
99
Senior masc C. A. Benissa
0:41:19
04:08
1069
1070
1119
162
LUQUE GÓMEZ, JORGE MANUEL
100
Senior masc Independent
0:41:20
04:08
1068
1069
1118
163
SANCHIS JUAN, DAMIAN
8
Veterans B masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:21
04:08
1067
1068
1193
164
MASANET SANCHO, GERARDO
101
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:24
04:08
1066
1067
1117
165
SEGRELLES FERNÁNDEZ, EDUARDO
102
Senior masc C. A. La Vila
0:41:26
04:09
1065
1066
1116
166
FERNÁNDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
103
Senior masc Independent
0:41:26
04:09
1064
1065
1115
167
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
104
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:27
04:09
1063
1064
1114
168
VIDAL SEMPER, JUAN VICENTE
105
Senior masc Independent
0:41:27
04:09
1062
1063
1113
169
MORATA VIDAL, DAVID
106
Senior masc Independent
0:41:28
04:09
1061
1062
1112
170
TORRES OLIVER, XAVIER
107
Senior masc C. A. Gata
0:41:30
04:09
1060
1061
1111
171
OLLER JULIÁ, FRANCISCO ABEL
108
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:32
04:09
1059
1060
1110
172
IVARS GINER, FRANCISCO
9
Veterans B masc Independent
0:41:34
04:09
1058
1059
1192
173
CERVERA GORDERO, ANTONIO
109
Senior masc C. A. La Vila
0:41:35
04:10
1057
1058
1109
174
FERNÁNDEZ LÓPEZ, RAUL
110
Senior masc Independent
0:41:35
04:10
1056
1057
1108
175
GOSALBEZ FONT, ANTONIO
111
Senior masc C. E. Relleu
0:41:37
04:10
1055
1056
1107
176
PEIRÓ VILAPLANA, SANTIAGO
112
Senior masc C. A. Cullera
0:41:38
04:10
1054
1055
1106
177
ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
113
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:41
04:10
0
0
0
178
MARTIN PALOMINO, DAMIAN
42
Veterans A masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:41
04:10
1053
1054
1166
179
LÓPEZ GALIANA, ANTONIO
10
Veterans B masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:42
04:10
1052
1053
1191
180
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
114
Senior masc C. A. Runnersworld
0:41:42
04:10
1051
1052
1105
181
MORANT MARUENDA, JUAN
43
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:43
04:10
0
0
0
182
SIGNES OROVAY, JAVIER
11
Veterans B masc Independent
0:41:44
04:10
1050
1051
1190
183
MAS SISCAR, FERRAN
115
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:41:45
04:11
1049
1050
1104
184
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
44
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:46
04:11
1048
1049
1165
185
TUR CABRERA, JUAN JOSE
116
Senior masc C. A. Benissa
0:41:47
04:11
1047
1048
1103
186
AGUD PUIG, SALVADOR
117
Senior masc G. E. La Carena
0:41:48
04:11
1046
1047
1102
187
MOLIO FERRANDO, PABLO
118
Senior masc Independent
0:41:49
04:11
1045
1046
1101
188
LLORENS VIDAL, CAMILO
119
Senior masc Independent
0:41:50
04:11
1044
1045
1100
189
BRYSON, JUSTIN GREGORY
120
Senior masc Independent
0:41:51
04:11
1043
1044
1099
190
HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSE
121
Senior masc Independent
0:41:52
04:11
0
0
0
191
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
122
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:55
04:12
1042
1043
1098
192
MARCH ESCUDERO, JAUME
123
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:56
04:12
1041
1042
1097
193
CANET MERI, GEMA
1
Senior fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:56
04:12
1040
1199
1200
194
BLASCO GEA, DANI
124
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:56
04:12
0
0
0
195
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
125
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:57
04:12
1039
1041
1096
196
DONET MIÑANA, SERGI
126
Senior masc Independent
0:41:57
04:12
1038
1040
1095
197
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:57
04:12
1037
1198
1200
198
MARTÍNEZ MORCILLO, MIGUEL
45
Veterans A masc C. A. Altea
0:41:57
04:12
1036
1039
1164
199
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
12
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:41:58
04:12
1035
1038
1189
200
GALÁN SÁNCHEZ, MANUEL
127
Senior masc Independent
0:41:58
04:12
0
0
0



Col·laboradors del Circuit