Calendari Circuit a Peu Marina Alta 2008 6ª Cursa Popular Teulada II Volta a Peu El Verger XXVI Volta a peu a Pego XVII Cursa Popular Vila de Pedreguer XII Volta Popular Gata XIX Volta a Peu a Xàbia 10ena Cursa Popular Ondara XI Cursa Popular Jesús Pobre XI Cursa Vila de Benissa
Categories Reglament Inscripcions Fotos

XIX Volta a peu a Xàbia
Classificació General de la XIX Volta a peu a Xàbia

6a Prova del Circuit a Peu Marina Alta
Distància 10 Km


Següent Últim

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
GARCIA LÓPEZ, JACOB
1
Senior masc C. A. La Valldigna
0:32:17
03:14
0
0
0
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:39
03:22
1200
1200
1200
3
FERRÁNDEZ RAMÍREZ, SALVADOR M.
3
Senior masc C. A. Gent Sport Crevillent
0:33:52
03:23
1199
1199
1199
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:01
03:24
1198
1198
1198
5
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
5
Senior masc C. A. Dianium
0:34:14
03:25
1197
1197
1197
6
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
6
Senior masc C. A. Terra Natura
0:34:30
03:27
1196
1196
1196
7
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
1
Veterans A masc C. A. Dianium
0:34:56
03:30
0
0
0
8
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
7
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:03
03:30
1195
1195
1195
9
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
8
Senior masc C. A. Dianium
0:35:04
03:30
0
0
0
10
LÓPEZ PRADILLOS, JAVIER
9
Senior masc C. A. Running Team
0:35:08
03:31
0
0
0
11
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
10
Senior masc C. A. Terra Natura
0:35:10
03:31
1194
1194
1194
12
POUS PÉREZ, JUAN RAMON
11
Senior masc Independent
0:35:14
03:31
1193
1193
1193
13
JULIÁ PELLICER, JOSE FRANCISCO
2
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:35:16
03:32
1192
1192
1200
14
PEIRÓ VILAPLANA, SANTIAGO
12
Senior masc C. A. Cullera
0:35:18
03:32
1191
1191
1192
15
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
13
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:35:20
03:32
1190
1190
1191
16
MASANET SANCHO, ANTONIO
14
Senior masc C. A. Dianium
0:35:34
03:33
0
0
0
17
LLIDÓ COTS, VICENTE
15
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:36
03:34
1189
1189
1190
18
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
16
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:41
03:34
1188
1188
1189
19
FERRER BALLESTER, FERNANDO
17
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:35:41
03:34
1187
1187
1188
20
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
18
Senior masc Independent
0:35:56
03:36
1186
1186
1187
21
BLASCO GEA, XAVIER
19
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:58
03:36
1185
1185
1186
22
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
20
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:04
03:36
1184
1184
1185
23
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:06
03:37
1183
1183
1200
24
SOLER GINESTAR, SERGI
21
Senior masc C. A. Ondara
0:36:08
03:37
1182
1182
1184
25
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
22
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:11
03:37
1181
1181
1183
26
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
23
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:36:15
03:38
1180
1180
1182
27
SIMÓ COSTA, CARLOS
24
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:20
03:38
1179
1179
1181
28
DONET MONTAGUT, MIQUEL
25
Senior masc Independent
0:36:23
03:38
1178
1178
1180
29
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
3
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:36:26
03:39
1177
1177
1199
30
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
4
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:36:26
03:39
1176
1176
1198
31
TORMO BELDA, ALEJANDRO
26
Senior masc C. A. Xeresa
0:36:38
03:40
1175
1175
1179
32
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
27
Senior masc C. A. Benissa
0:36:39
03:40
1174
1174
1178
33
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
5
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:44
03:40
1173
1173
1197
34
BENEYTO ABAD, FRANC
6
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:46
03:41
0
0
0
35
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
28
Senior masc C. A. Ondara
0:36:52
03:41
1172
1172
1177
36
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
29
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:54
03:41
1171
1171
1176
37
IVARS DESCALS, DARIO
30
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:36:56
03:42
1170
1170
1175
38
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
31
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:01
03:42
1169
1169
1174
39
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
32
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:08
03:43
1168
1168
1173
40
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
7
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:37:08
03:43
1167
1167
1196
41
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
8
Veterans A masc C. Esportiva El Corriol
0:37:15
03:44
1166
1166
1195
42
DENIA MORENO, ANDRES
9
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:37:20
03:44
1165
1165
1194
43
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
1
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:37:24
03:44
1164
1164
1200
44
FALQUET PUIG, OSCAR R.
33
Senior masc C. A. l' Espenta
0:37:26
03:45
1163
1163
1172
45
BAS BOLUDA, JAVIER
34
Senior masc Independent
0:37:27
03:45
1162
1162
1171
46
TORRECILLAS SÁEZ, JOSE
35
Senior masc Independent
0:37:27
03:45
1161
1161
1170
47
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
36
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:32
03:45
1160
1160
1169
48
PÉREZ SOLER, EMILI
10
Veterans A masc C. A. Cap-i-Cua
0:37:33
03:45
1159
1159
1193
49
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
11
Veterans A masc C. Esportiu Ambra
0:37:34
03:45
1158
1158
1192
50
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
37
Senior masc C. T. Prodesport Gandia
0:37:36
03:46
1157
1157
1168
51
JORRO RAMON, JORDI
38
Senior masc C. A. Dianium
0:37:41
03:46
1156
1156
1167
52
BLASCO GEA, ALEX
39
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:47
03:47
1155
1155
1166
53
TAYEBI, HASSAN
0
No inscrit C. A. La Valldigna
0:37:51
03:47
0
0
0
54
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
40
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:55
03:48
1154
1154
1165
55
DIAZ CHACON, ISAAC
41
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:58
03:48
1153
1153
1164
56
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:38:05
03:49
1152
1200
1200
57
TORRÓ PENADES, GONZALO
42
Senior masc Independent
0:38:13
03:49
1151
1152
1163
58
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
12
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:13
03:49
1150
1151
1191
59
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
43
Senior masc Independent
0:38:16
03:50
1149
1150
1162
60
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
44
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:17
03:50
1148
1149
1161
61
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
45
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:20
03:50
1147
1148
1160
62
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
46
Senior masc C. A. La Faixa
0:38:20
03:50
1146
1147
1159
63
BELDA LINARES, JAVIER
47
Senior masc C. A. Agullent
0:38:21
03:50
0
0
0
64
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
48
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:21
03:50
1145
1146
1158
65
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
49
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:21
03:50
1144
1145
1157
66
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
13
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:24
03:50
1143
1144
1190
67
CALVO PASTOR, JOSE
2
Veterans B masc Independent
0:38:25
03:51
0
0
0
68
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
50
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:26
03:51
1142
1143
1156
69
PONS MARÍ, JESÚS
51
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:26
03:51
1141
1142
1155
70
ACUÑA, EDWIN
52
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:27
03:51
1140
1141
1154
71
MALLOL I GARCIA, SERGI
53
Senior masc C. A. Ondara
0:38:28
03:51
1139
1140
1153
72
APARISI I CARRIÓ, JAUME
54
Senior masc C. A. Ondara
0:38:29
03:51
1138
1139
1152
73
GISBERT MOLINA, JAUME
14
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:30
03:51
1137
1138
1189
74
ROCHER SASTRE, FERRAN
15
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:31
03:51
1136
1137
1188
75
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
16
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:33
03:51
1135
1136
1187
76
GARRIGOS MASCARELL, J. VICENTE
55
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:34
03:51
0
0
0
77
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
56
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:38:34
03:51
1134
1135
1151
78
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
57
Senior masc A. D. C. Bombers Marina Baixa
0:38:34
03:51
1133
1134
1150
79
LLORCA VERDÚ, MANUEL
17
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:38:38
03:52
1132
1133
1186
80
PINTEÑO MARTÍNEZ, SANTIAGO
18
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:38:38
03:52
1131
1132
1185
81
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
58
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:38
03:52
1130
1131
1149
82
LANCIS SAEZ, SALVADOR
19
Veterans A masc Independent
0:38:41
03:52
1129
1130
1184
83
TOUS TERRADES, VICENT
20
Veterans A masc C. Multiesport Marina Alta
0:38:42
03:52
1128
1129
1183
84
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
59
Senior masc Independent
0:38:46
03:53
0
0
0
85
GREGORI TORTOSA, JAVIER
60
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:46
03:53
1127
1128
1148
86
PERRY, MARCO LEE
61
Senior masc C. A. La Faixa
0:38:52
03:53
1126
1127
1147
87
BELLVER LLOPIS, XIMO
62
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:38:53
03:53
0
0
0
88
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
63
Senior masc C. A. Xeresa
0:38:54
03:53
1125
1126
1146
89
LLORENS VIDAL, CAMILO
64
Senior masc Independent
0:38:55
03:54
1124
1125
1145
90
TURPIN CUADRADO, PEDRO
65
Senior masc C. A. Ceutí
0:38:55
03:54
0
0
0
91
MIRÓ ALBERO, DAVID
66
Senior masc C. A. Tonus Sport
0:38:57
03:54
1123
1124
1144
92
VALLÉS COSTA, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:57
03:54
1122
1123
1199
93
CRIADO FUSTER, MIGUEL ANGEL
21
Veterans A masc Independent
0:39:01
03:54
1121
1122
1182
94
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
67
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:03
03:54
1120
1121
1143
95
CANTOS ESPINOSA, DAVID
68
Senior masc C. A. La Valldigna
0:39:04
03:54
0
0
0
96
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
69
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:04
03:54
1119
1120
1142
97
MAS SISCAR, FERRAN
70
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:39:06
03:55
1118
1119
1141
98
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
3
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:07
03:55
1117
1118
1199
99
VICENS PASTOR, FERNANDO
71
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:39:09
03:55
1116
1117
1140
100
TOMAS LLORCA, JUAN A.
72
Senior masc C. Esportiva El Corriol
0:39:10
03:55
1115
1116
1139
101
SERRANO ESPINAR, JAVIER
22
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:12
03:55
1114
1115
1181
102
COSTA SUÁREZ, VICENTE
73
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:16
03:56
1113
1114
1138
103
MASANET SANCHO, GERARDO
74
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:16
03:56
1112
1113
1137
104
ESCORTELL PÉREZ, CARLOS
23
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:16
03:56
1111
1112
1180
105
MORENO AGUADO, FRANCISCO
75
Senior masc Independent
0:39:17
03:56
1110
1111
1136
106
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
3
Juvenil masc C. Marathon Crevillente HB
0:39:18
03:56
1109
1110
1198
107
DEVESA MIRALLES, PERE
76
Senior masc Independent
0:39:19
03:56
1108
1109
1135
108
PEIRÓ BLANCO, PEP
77
Senior masc C. N. Rem Oliva
0:39:20
03:56
1107
1108
1134
109
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
78
Senior masc Independent
0:39:21
03:56
0
0
0
110
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
24
Veterans A masc C. A. Benissa
0:39:24
03:56
1106
1107
1179
111
CASANOVA FERRI, DAMIAN
79
Senior masc Independent
0:39:26
03:57
1105
1106
1133
112
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
80
Senior masc Independent
0:39:27
03:57
1104
1105
1132
113
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
81
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:39:29
03:57
1103
1104
1131
114
CANET RODRÍGUEZ, BORJA
4
Juvenil masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:30
03:57
1102
1103
1197
115
BOFÍ TORRES, IVAN
82
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:31
03:57
1101
1102
1130
116
LORITE MAS, PABLO
83
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:32
03:57
0
0
0
117
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
84
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:32
03:57
1100
1101
1129
118
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
85
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:39:33
03:57
1099
1100
1128
119
DE LA HUERGA MENÉNDEZ, OSCAR
86
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:33
03:57
1098
1099
1127
120
BLASCO CERVERA, SALVADOR
25
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:34
03:57
0
0
0
121
MARTÍ ESTRUCH, JOSE ANDRES
26
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:34
03:57
1097
1098
1178
122
MONFORT CASELLES, JAIME
27
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:34
03:57
1096
1097
1177
123
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
28
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:35
03:58
1095
1096
1176
124
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
87
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:38
03:58
1094
1095
1126
125
DURILLO VALLÉS, GERMAN
88
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:40
03:58
1093
1094
1125
126
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
29
Veterans A masc Independent
0:39:41
03:58
1092
1093
1175
127
GARCIA RUIZ, VICTOR
89
Senior masc Independent
0:39:42
03:58
1091
1092
1124
128
CASTRO PRIMERO, EDUARDO O.
90
Senior masc Independent
0:39:45
03:59
1090
1091
1123
129
SABATER SAVALL, MANUEL
30
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:46
03:59
1089
1090
1174
130
DOMENECH DURÁ, VICENTE J.
91
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:39:48
03:59
1088
1089
1122
131
ROIG COSTA, ADOLFO
31
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:49
03:59
1087
1088
1173
132
PONS COSTA, LLUÍS
32
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:52
03:59
1086
1087
1172
133
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
33
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:52
03:59
1085
1086
1171
134
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
4
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:39:53
03:59
1084
1085
1198
135
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
92
Senior masc G. A. Teuladí
0:39:57
04:00
1083
1084
1121
136
LORENTE RICART, TONI
93
Senior masc C. A. Benissa
0:39:58
04:00
1082
1083
1120
137
VILA TORTOSA, MIGUEL
34
Veterans A masc C. A. Enguera
0:40:03
04:00
0
0
0
138
BOU SERRALTA, VICENT
5
Veterans B masc C. A. Xeresa
0:40:09
04:01
1081
1082
1197
139
SIGNES OROVAY, JAVIER
6
Veterans B masc Independent
0:40:11
04:01
1080
1081
1196
140
SIERES GÓMEZ, AGUSTIN
94
Senior masc C. A. Cullera
0:40:14
04:01
0
0
0
141
CUADRADO CUADRADO, JOSE
7
Veterans B masc C. A. Alba Torrent
0:40:15
04:02
0
0
0
142
ESCORTELL BOU, JAIME
95
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:21
04:02
1079
1080
1119
143
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
96
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:28
04:03
1078
1079
1118
144
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
97
Senior masc C. A. Runnersworld
0:40:29
04:03
1077
1078
1117
145
PONS SORIANO, ALBERTO JOSE
98
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:40:30
04:03
1076
1077
1116
146
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
99
Senior masc C. A. Sueca
0:40:31
04:03
1075
1076
1115
147
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
100
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:32
04:03
1074
1075
1114
148
VIDAL BATALLER, DIEGO
101
Senior masc C. A. Rótova
0:40:35
04:04
1073
1074
1113
149
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
102
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:36
04:04
1072
1073
1112
150
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
103
Senior masc C. A. Corremundos
0:40:36
04:04
1071
1072
1111
151
TORRES OLIVER, XAVIER
104
Senior masc C. A. Gata
0:40:39
04:04
1070
1071
1110
152
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
105
Senior masc C. A. l' Espenta
0:40:41
04:04
1069
1070
1109
153
SEMPERE TORRES, JOSE VICENTE
8
Veterans B masc C. A. l' Espenta
0:40:42
04:04
1068
1069
1195
154
ALBERT TEROL, JUAN VICENTE
106
Senior masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:40:43
04:04
0
0
0
155
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
35
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:40:43
04:04
1067
1068
1170
156
NAVARRO PONT, OSCAR
107
Senior masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:40:43
04:04
1066
1067
1108
157
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
36
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:44
04:04
1065
1066
1169
158
MORENO LAINEZ, JULIO
37
Veterans A masc Independent
0:40:45
04:05
1064
1065
1168
159
HERRERO NAVARRO, DAVID
108
Senior masc C. A. Agullent
0:40:46
04:05
0
0
0
160
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
109
Senior masc Independent
0:40:48
04:05
1063
1064
1107
161
DONET MIÑANA, SERGI
110
Senior masc Independent
0:40:50
04:05
1062
1063
1106
162
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
111
Senior masc C. A. Benidorm
0:40:50
04:05
1061
1062
1105
163
OSUNA ANGE, MANUEL
112
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:50
04:05
1060
1061
1104
164
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:40:52
04:05
0
0
0
165
MARIN CAFRANQUE, CRISTOBAL
5
Juvenil masc Independent
0:40:55
04:06
0
0
0
166
IVARS DESCALS, FRAN
113
Senior masc C. Esportiu Ambra
0:40:57
04:06
1059
1060
1103
167
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
38
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:58
04:06
1058
1059
1167
168
DE WULF, NORBERT
1
Veterans C masc C. A. Pindaro Palmar
0:41:06
04:07
1057
1058
1200
169
MATOSES BOIX, JUAN LUIS
114
Senior masc C. A. Poc a Poc
0:41:08
04:07
1056
1057
1102
170
SANCHIS JUAN, DAMIAN
9
Veterans B masc C. A. Ciutat D'Albaida
0:41:09
04:07
1055
1056
1194
171
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
115
Senior masc C. A. La Faixa
0:41:10
04:07
1054
1055
1101
172
FLORES ALBELDA, JAVIER
116
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:11
04:07
1053
1054
1100
173
ESTEBAN BLAY, RICARDO
117
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:12
04:07
1052
1053
1099
174
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
118
Senior masc Independent
0:41:12
04:07
1051
1052
1098
175
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
39
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:41:14
04:07
1050
1051
1166
176
PASTOR ZORITA, FERNANDO
119
Senior masc Independent
0:41:15
04:08
1049
1050
1097
177
MARIN ABRIL, MIGUEL ANGEL
120
Senior masc C. Natació La Nucia
0:41:16
04:08
1048
1049
1096
178
TORRES FERRER, FRANCISCO
121
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:16
04:08
1047
1048
1095
179
SAPENA SEGARRA, JOSEP
40
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:17
04:08
1046
1047
1165
180
BOLUDA LLARIO, MIGUEL
41
Veterans A masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:17
04:08
1045
1046
1164
181
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
122
Senior masc C. C. Les Tortugues Coixes
0:41:18
04:08
1044
1045
1094
182
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, SALVADOR
10
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:41:19
04:08
1043
1044
1193
183
MORATA VIDAL, DAVID
123
Senior masc Independent
0:41:20
04:08
1042
1043
1093
184
BARRERES MASCARELL, VICTOR
124
Senior masc C. Triatló Oliva
0:41:22
04:08
1041
1042
1092
185
CANET SOLBES, ROBERT
125
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:22
04:08
1040
1041
1091
186
BOSCÁ BALONGA, VICENT
11
Veterans B masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:24
04:08
1039
1040
1192
187
CABRERA RONDA, RAUL
126
Senior masc Independent
0:41:25
04:09
1038
1039
1090
188
LORENZO COSTA, JUAN JOSÉ
42
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:27
04:09
1037
1038
1163
189
GRAU ESTRUCH, OSCAR
127
Senior masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:27
04:09
1036
1037
1089
190
PÉREZ BAÑULS, JUAN JOSE
43
Veterans A masc C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:29
04:09
1035
1036
1162
191
CANET MERI, GEMA
1
Senior fem C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:29
04:09
1034
1199
1200
192
ALBORCH CANET, PEPE
128
Senior masc Independent
0:41:31
04:09
1033
1035
1088
193
HERRERO ESPADA, JOSE FRANCISCO
6
Juvenil masc Independent
0:41:36
04:10
0
0
0
194
WHITTINGTON, JEFFREY
2
Veterans C masc C. A. Corremundos
0:41:37
04:10
1032
1034
1199
195
GARCIA ROSELLÓ, JUAN
129
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:39
04:10
1031
1033
1087
196
GALAN ANTON, ANDRES
130
Senior masc Independent
0:41:41
04:10
0
0
0
197
BONET i CAMPS, JOSEP VICENT
44
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:43
04:10
1030
1032
1161
198
MIRALLES MAS, NOEL
131
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:44
04:10
1029
1031
1086
199
PEDRÓS PIERA, VICENTE
7
Juvenil masc C. A. Dianium
0:41:45
04:11
1028
1030
1196
200
ESCOBAR FORTEA, JOAQUIN
45
Veterans A masc Independent
0:41:45
04:11
0
0
0



Col·laboradors del Circuit