Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XV VOLTA POPULAR A GATA


2a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 27 de Març de 2011
Distància Adults: 9,7 Km
Organitza: C. A. Gata
Regidoria d' Esports Ajuntament de Gata de Gorgos


CLASSIFICACIÓ GENERAL XV VOLTA POPULAR A GATA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:31:07
0:31:07
03:12
1200
1200
1200
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc C. A. Dianium
0:32:26
0:32:25
03:21
1199
1199
1199
3
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
3
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:19
0:33:19
03:26
1198
1198
1198
4
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
4
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:29
0:33:27
03:27
1197
1197
1197
5
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
5
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:33:38
0:33:37
03:28
1196
1196
1196
6
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
6
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:33:54
0:33:54
03:30
1195
1195
1195
7
PEREZ PANERO, TONI
1
Veterans A masc C. A. Cullera
0:34:00
0:33:58
03:30
0
0
0
8
DAYDAY, MOHAMED SAID
7
Senior masc C. A. Dianium
0:34:01
0:34:00
03:30
1194
1194
1194
9
RUBIO COTS, FELIP
8
Senior masc C. A. l' Espenta
0:34:02
0:34:00
03:30
1193
1193
1193
10
VASQUEZ CORTES, MARCELO
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:11
0:34:10
03:31
1192
1192
1200
11
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
3
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:18
0:34:17
03:32
1191
1191
1199
12
PASTOR TOMAS, ABRAHAM
9
Senior masc C. A. Apol·ana
0:34:24
0:34:24
03:33
1190
1190
1192
13
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
10
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:25
0:34:25
03:33
1189
1189
1191
14
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
4
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:38
0:34:37
03:34
1188
1188
1198
15
CARDONA TORRES, IGNACIO
11
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:45
0:34:43
03:35
0
0
0
16
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
5
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:47
0:34:47
03:35
1187
1187
1197
17
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
12
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:49
0:34:48
03:35
1186
1186
1190
18
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:50
0:34:49
03:35
1185
1185
1200
19
FERRER BALLESTER, FERNANDO
13
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:55
0:34:54
03:36
1184
1184
1189
20
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
14
Senior masc C. A. l' Espenta
0:34:59
0:34:57
03:36
1183
1183
1188
21
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
15
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:35:05
0:35:02
03:37
1182
1182
1187
22
CASANOVA FERRI, DAMIAN
16
Senior masc C. A. Montaverner
0:35:13
0:35:13
03:38
1181
1181
1186
23
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
6
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:35:19
0:35:19
03:38
1180
1180
1196
24
VIDAL BATALLER, DIEGO
17
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:35:20
0:35:18
03:38
1179
1179
1185
25
SOLER GINESTAR, SERGI
18
Senior masc C. A. Ondara
0:35:22
0:35:21
03:39
1178
1178
1184
26
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
19
Senior masc C. A. Xeresa
0:35:27
0:35:25
03:39
1177
1177
1183
27
MASANET SANCHO, ANTONIO
7
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:35:31
0:35:30
03:40
1176
1176
1195
28
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
8
Veterans A masc C. A. Benissa
0:35:32
0:35:31
03:40
1175
1175
1194
29
PEREZ SOLER, EMILI
9
Veterans A masc C. A. Ondara
0:35:38
0:35:35
03:40
1174
1174
1193
30
RAMÍREZ MULET, PABLO
20
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:35:43
0:35:41
03:41
1173
1173
1182
31
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
21
Senior masc C. C. Camallaes
0:35:46
0:35:45
03:41
1172
1172
1181
32
BOU SOLIVA, JESÚS
22
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:35:51
0:35:50
03:42
1171
1171
1180
33
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
23
Senior masc C. A. La Xara
0:35:55
0:35:54
03:42
1170
1170
1179
34
CAMARENA GRACIA, NICO
24
Senior masc C. Triesport Potries
0:35:56
0:35:55
03:42
1169
1169
1178
35
BOUCHLOUCH, HICHAM
25
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:56
0:35:54
03:42
1168
1168
1177
36
FÄHNLE, JOCHEN
10
Veterans A masc G. Espeleologico Gatense
0:35:57
0:35:53
03:42
0
0
0
37
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
11
Veterans A masc C. A. La Xara
0:36:00
0:35:58
03:42
1167
1167
1192
38
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
26
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:01
0:35:59
03:43
1166
1166
1176
39
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
27
Senior masc C. Natació La Nucia
0:36:04
0:36:04
03:43
1165
1165
1175
40
PELLICER ALCARAZ, AIMON
28
Senior masc C. Triatló Oliva
0:36:07
0:35:56
03:42
1164
1164
1174
41
TORRES SANCHEZ, SERGIO
29
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:36:10
0:36:09
03:44
1163
1163
1173
42
CABEZAS GARCIA, AITOR
30
Senior masc Independent
0:36:11
0:36:10
03:44
1162
1162
1172
43
DONET MONTAGUD, MIGUEL
31
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:36:14
0:36:13
03:44
1161
1161
1171
44
ALTUR MARTINEZ, JOSE
12
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:36:20
0:36:21
03:45
1160
1160
1191
45
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
32
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:34
0:36:28
03:46
1159
1159
1170
46
LLORENS VIDAL, CAMILO
33
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:35
0:36:33
03:46
0
0
0
47
BENEYTO ABAD, FRANC
13
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:39
0:36:37
03:46
1158
1158
1190
48
CAMPOS TORRES, ANTONIO
34
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:36:44
0:36:40
03:47
0
0
0
49
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
35
Senior masc Independent
0:36:47
0:36:45
03:47
1157
1157
1169
50
FORNES PEDROS, ANTONIO
36
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:48
0:36:45
03:47
1156
1156
1168
51
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
37
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:36:50
0:36:50
03:48
1155
1155
1167
52
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:51
0:36:50
03:48
1154
1154
1200
53
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
14
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:51
0:36:51
03:48
1153
1153
1189
54
MORATA VIDAL, DAVID
38
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:52
0:36:50
03:48
1152
1152
1166
55
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
39
Senior masc Independent
0:36:55
0:36:53
03:48
1151
1151
1165
56
GASCON TUR, MANUEL
40
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:06
0:37:05
03:49
1150
1150
1164
57
CABRERA CARDONA, RAUL
41
Senior masc C. A. Benissa
0:37:13
0:37:09
03:50
1149
1149
1163
58
MAYOR HERCE, JAVIER
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:37:19
0:37:18
03:51
1148
1148
1199
59
SAVALL TEROL, ANDRES
42
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:19
0:37:17
03:51
1147
1147
1162
60
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
3
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:37:24
0:37:23
03:51
1146
1146
1198
61
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
15
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:29
0:37:27
03:52
1145
1145
1188
62
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
16
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:29
0:37:28
03:52
1144
1144
1187
63
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans B masc Independent
0:37:29
0:37:27
03:52
1143
1143
1199
64
SELLENS CASANOVA, JUAN
17
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:30
0:37:26
03:52
1142
1142
1186
65
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
43
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:37:41
0:37:38
03:53
1141
1141
1161
66
McKOY, VINCENT
18
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:37:41
0:37:39
03:53
1140
1140
1185
67
GOMEZ INSA, JOSE
19
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:43
0:37:38
03:53
1139
1139
1184
68
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
3
Veterans B masc C. E. U. Politècnica de Valencia
0:37:43
0:37:42
03:53
1138
1138
1198
69
RUIZ ARCADIO, PABLO
20
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:37:46
0:37:45
03:54
1137
1137
1183
70
MORAGA CRUZ, TANA
44
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:37:46
0:37:43
03:53
1136
1136
1160
71
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
4
Veterans B masc Independent
0:37:48
0:37:46
03:54
1135
1135
1197
72
APARISI I CARRIÓ, VICENT
45
Senior masc C. A. Ondara
0:37:49
0:37:45
03:54
1134
1134
1159
73
ASIK, REECE DANIEL
4
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:49
0:37:47
03:54
1133
1133
1197
74
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
21
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:37:50
0:37:42
03:53
1132
1132
1182
75
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
22
Veterans A masc C. A. Els Coixos
0:37:55
0:37:49
03:54
0
0
0
76
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
5
Veterans B masc Independent
0:37:55
0:37:54
03:54
1131
1131
1196
77
FUSTER MILLET, DAVID
46
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:37:56
0:37:48
03:54
1130
1130
1158
78
VIDAL BATALLER, JOSE
23
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:37:56
0:37:53
03:54
1129
1129
1181
79
RENU MARTINEZ, ALBERTO
47
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:58
0:37:56
03:55
1128
1128
1157
80
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
48
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:03
0:38:01
03:55
1127
1127
1156
81
GARCIA REIG, PERE LLUIS
49
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:38:03
0:37:58
03:55
1126
1126
1155
82
TORMO TORMO, OMAR
50
Senior masc C. A. Montaverner
0:38:08
0:38:00
03:55
0
0
0
83
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
51
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:16
0:38:13
03:56
1125
1125
1154
84
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
52
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:19
0:38:16
03:57
1124
1124
1153
85
ROS FAR, JAIME
53
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:19
0:38:15
03:57
1123
1123
1152
86
MORENO AGUADO, FRANCISCO
54
Senior masc C. A. La Xara
0:38:24
0:38:18
03:57
1122
1122
1151
87
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUEL
55
Senior masc Independent
0:38:28
0:38:26
03:58
0
0
0
88
VIDAL BATALLER, JULIO
24
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:38:29
0:38:24
03:58
1121
1121
1180
89
ROCHER SASTRE, FERNANDO
25
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:29
0:38:26
03:58
1120
1120
1179
90
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
6
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:38:30
0:38:27
03:58
1119
1119
1195
91
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
26
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:30
0:38:24
03:58
1118
1118
1178
92
FAYOS BATALLER, FELIPE
56
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:34
0:38:33
03:58
1117
1117
1150
93
CATALA TORREGROSA, JOSEP
27
Veterans A masc C. A. La Xara
0:38:35
0:38:29
03:58
1116
1116
1177
94
DAYDAY DAYDAY, YESSIN
57
Senior masc Independent
0:38:36
0:38:37
03:59
1115
1115
1149
95
TORRO PENADES, GONZALO
58
Senior masc C. A. Dulce Bebe - Ontinyent
0:38:36
0:38:37
03:59
1114
1114
1148
96
GAVILA MIÑANA, JESUS
7
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:37
0:38:34
03:59
1113
1113
1194
97
SIGALAT MARTI, ELOY
28
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:37
0:38:32
03:58
1112
1112
1176
98
FORNES MALONDA, VICTOR
59
Senior masc C. A. Corremundos
0:38:41
0:38:40
03:59
1111
1111
1147
99
GOMEZ FERRO, OMAR
29
Veterans A masc Independent
0:38:41
0:38:40
03:59
0
0
0
100
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
30
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:38:43
0:38:36
03:59
1110
1110
1175
101
PEDROS LICERAN, JAUME
60
Senior masc C. A. Gata
0:38:45
0:38:42
03:59
1109
1109
1146
102
LLEÓ VILLAR, MANUEL
61
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:46
0:38:29
03:58
1108
1108
1145
103
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
62
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:38:47
0:38:45
04:00
0
0
0
104
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
63
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:38:51
0:38:47
04:00
1107
1107
1144
105
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
31
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:53
0:38:53
04:01
1106
1106
1174
106
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:38:53
0:38:46
04:00
1105
1105
1200
107
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
64
Senior masc C. C. Camallaes
0:38:55
0:38:51
04:00
1104
1104
1143
108
FORNES CHOVA, IVAN
65
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:38:56
0:38:45
04:00
1103
1103
1142
109
WHITTINGTON, JEFF
2
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:38:56
0:38:50
04:00
0
0
0
110
DIAZ ARMENTA, ANDRES
66
Senior masc C. A. Benidorm
0:38:59
0:38:52
04:01
1102
1102
1141
111
CASELLES PEDRO, JOSE
32
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:00
0:38:56
04:01
1101
1101
1173
112
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
67
Senior masc C. A. Corremundos
0:39:02
0:39:02
04:01
1100
1100
1140
113
GALAN ANTON, ANDRES
68
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:10
0:39:08
04:02
1099
1099
1139
114
CARRIO MOLINA, TONI
69
Senior masc Independent
0:39:12
0:39:03
04:02
1098
1098
1138
115
ORTIZ I GISBERT, AMAND
33
Veterans A masc Independent
0:39:14
0:39:00
04:01
1097
1097
1172
116
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
70
Senior masc Independent
0:39:14
0:38:40
03:58
1096
1096
1137
117
BISQUERT CARDONA, IVAN
71
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:15
0:39:11
04:02
1095
1095
1136
118
ANDREI DANIEL, DAMIAN
72
Senior masc Independent
0:39:19
0:39:06
04:02
0
0
0
119
MORENO MARI, DANIEL
73
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:19
0:39:13
04:03
1094
1094
1135
120
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
74
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:20
0:39:13
04:03
1093
1093
1134
121
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
8
Veterans B masc C. E. El Portell
0:39:20
0:39:15
04:03
1092
1092
1193
122
PEIRO GABARDA, ANTONIO
75
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:39:22
0:39:17
04:03
1091
1091
1133
123
CORDERO SAEZ, FIDEL
76
Senior masc Independent
0:39:24
0:39:14
04:03
1090
1090
1132
124
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
34
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:25
0:39:22
04:04
1089
1089
1171
125
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
35
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:39:25
0:39:20
04:03
1088
1088
1170
126
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
77
Senior masc C. A. La Xara
0:39:26
0:39:21
04:03
1087
1087
1131
127
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
36
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:27
0:39:25
04:04
1086
1086
1169
128
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
78
Senior masc C. A. Gata
0:39:28
0:39:22
04:04
1085
1085
1130
129
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
79
Senior masc Independent
0:39:28
0:39:20
04:03
0
0
0
130
TENA FUERTES, ALEXIS
80
Senior masc Independent
0:39:36
0:39:36
04:05
1084
1084
1129
131
FRANCÉS COMES, VICENT
81
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:38
0:39:32
04:05
1083
1083
1128
132
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
82
Senior masc Independent
0:39:41
0:39:13
04:03
1082
1082
1127
133
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
83
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:41
0:39:37
04:05
1081
1081
1126
134
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
84
Senior masc Independent
0:39:42
0:39:37
04:05
0
0
0
135
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:39:43
0:39:39
04:05
1080
1200
1200
136
MARTI PUIG, ANDRES
85
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:43
0:39:39
04:05
1079
1080
1125
137
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
86
Senior masc C. A. La Xara
0:39:43
0:39:37
04:05
1078
1079
1124
138
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
9
Veterans B masc C. E. Tavernes de la Valldigna
0:39:47
0:39:40
04:05
1077
1078
1192
139
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
87
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:39:50
0:39:47
04:06
1076
1077
1123
140
VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUEL
88
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:39:51
0:39:41
04:05
0
0
0
141
PONS MAS, JOSE VICENTE
89
Senior masc C. A. Ondara
0:39:52
0:39:43
04:06
1075
1076
1122
142
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
37
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:53
0:39:46
04:06
1074
1075
1168
143
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
90
Senior masc Independent
0:39:54
0:39:44
04:06
1073
1074
1121
144
ASENSIO PARRA, RAMON
38
Veterans A masc Independent
0:39:54
0:39:43
04:06
1072
1073
1167
145
ROSELLO GARCIA, PAU
91
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:56
0:39:52
04:07
1071
1072
1120
146
ESTEBAN BLAY, RICARDO
92
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:55
0:39:49
04:06
1070
1071
1119
147
TUR CABRERA, JUAN JOSE
93
Senior masc C. A. Benissa
0:39:55
0:39:46
04:06
1069
1070
1118
148
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
94
Senior masc C. A. Ondara
0:39:56
0:39:48
04:05
1068
1069
1117
149
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
39
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:58
0:39:52
04:07
1067
1068
1166
150
VAYÁ SALORT, JUAN
40
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:59
0:39:53
04:07
1066
1067
1165
151
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
95
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:39:59
0:39:47
04:06
1065
1066
1116
152
ESTRUGO PARDO, JUAN MIGUEL
96
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:03
0:39:57
04:07
1064
1065
1115
153
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
97
Senior masc C. A. Benissa
0:40:05
0:39:52
04:07
1063
1064
1114
154
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
98
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:07
0:39:59
04:07
1062
1063
1113
155
OROZCO FERRER, JOSÉ
99
Senior masc G. Muntanya Calp
0:40:08
0:39:45
04:06
1061
1062
1112
156
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
41
Veterans A masc Independent
0:40:09
0:39:40
04:05
1060
1061
1164
157
MARTINEZ VIVES, LUIS
100
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:11
0:40:08
04:08
1059
1060
1111
158
PEREZ PONS, JAUME
101
Senior masc C. A. La Xara
0:40:13
0:40:08
04:08
1058
1059
1110
159
LLUCH GRAU, DANIEL
102
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:21
0:40:17
04:09
1057
1058
1109
160
DONDERIS SERRA, JAIME
103
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:23
0:40:17
04:09
1056
1057
1108
161
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
10
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:26
0:40:23
04:10
1055
1056
1191
162
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
1
Senior fem C. A. Benidorm
0:40:25
0:40:22
04:10
1054
1199
1200
163
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
42
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:25
0:40:09
04:08
1053
1055
1163
164
IZQUIERDO MARI, DAVID
104
Senior masc Independent
0:40:26
0:40:17
04:09
1052
1054
1107
165
CANET MERI, GEMA
2
Veterans A fem C. A. Safor - Cafemax
0:40:30
0:40:21
04:10
0
0
0
166
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
43
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:35
0:40:23
04:10
1051
1053
1162
167
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
44
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:35
0:40:17
04:09
1050
1052
1161
168
CAMARENA AGUT, VICENT
45
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:40:36
0:40:31
04:11
1049
1051
1160
169
ESCRIVA CANOVES, XIMO
11
Veterans B masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:36
0:40:31
04:11
1048
1050
1190
170
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
105
Senior masc C. A. La Xara
0:40:41
0:40:34
04:11
1047
1049
1106
171
COMPANY PUIG, PASCUAL
46
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:42
0:40:37
04:11
1046
1048
1159
172
LORENTE RICART, TONI
106
Senior masc C. A. Benissa
0:40:44
0:40:40
04:12
1045
1047
1105
173
FERNANDEZ TERRADES, DAVID
107
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:40:45
0:40:40
04:12
1044
1046
1104
174
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
47
Veterans A masc C. A. Corremundos
0:40:49
0:40:47
04:12
1043
1045
1158
175
GIL BAUTISTA, ENRIQUE JAVIER
48
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:50
0:40:39
04:11
1042
1044
1157
176
IVARS GINER, FRANCISCO
12
Veterans B masc Independent
0:40:51
0:40:43
04:12
1041
1043
1189
177
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
108
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:40:53
0:40:43
04:12
1040
1042
1103
178
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
109
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:53
0:40:49
04:12
0
0
0
179
SALVA DIEGO, JAUME
110
Senior masc Independent
0:40:53
0:40:52
04:13
1039
1041
1102
180
BAZAGA SANCHEZ, RUBEN
111
Senior masc Independent
0:40:54
0:40:40
04:12
1038
1040
1101
181
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
112
Senior masc C. A. Xeresa
0:40:58
0:40:52
04:13
1037
1039
1100
182
SALA GARCIA, MAYCA
3
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:40:59
0:40:45
04:12
1036
1198
1199
183
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
113
Senior masc C. A. La Xara
0:40:59
0:40:51
04:13
1035
1038
1099
184
GARCIA RUIZ, VICTOR
114
Senior masc Independent
0:41:05
0:40:49
04:12
1034
1037
1098
185
MIHAITA IONUT, DAMIAN
115
Senior masc Independent
0:41:07
0:40:53
04:13
0
0
0
186
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
49
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:07
0:41:03
04:14
1033
1036
1156
187
CREMADES GADEA, ANGEL
50
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:08
0:40:56
04:13
1032
1035
1155
188
CISCAR NALDA, SALVADOR
116
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:08
0:41:02
04:14
1031
1034
1097
189
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
117
Senior masc Independent
0:41:09
0:41:05
04:14
1030
1033
1096
190
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
118
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:09
0:41:05
04:14
1029
1032
1095
191
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
51
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:10
0:40:57
04:13
1028
1031
1154
192
VENGUT MOLL, HECTOR
119
Senior masc Independent
0:41:11
0:40:55
04:13
1027
1030
1094
193
KOVAL SZUMIC, MYKHAYLO
120
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:12
0:41:06
04:14
1026
1029
1093
194
NARANJO BERENGUER, JACINTO
121
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:13
0:41:05
04:14
1025
1028
1092
195
VICENS MARQUEZ, LUIS
52
Veterans A masc Independent
0:41:15
0:41:11
04:15
1024
1027
1153
196
LOPEZ LURBE, FERNANDO
122
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:16
0:41:04
04:14
1023
1026
1091
197
CHAFER CABRERA, JUAN SALVADOR
123
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:16
0:41:10
04:15
1022
1025
1090
198
MILLET VILA, MªCARMEN
2
Senior fem C. A. Safor - Cafemax
0:41:16
0:41:02
04:14
1021
1197
1199
199
TOMÀS JORNET, JASON
5
Juvenil masc Independent
0:41:17
0:40:48
04:12
1020
1024
1196
200
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
124
Senior masc C. A. Adsubia
0:41:18
0:41:08
04:14
1019
1023
1089
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves