Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





V VOLTA A PEU EL VERGER


3a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 9 d' Abril de 2011
Distància Adults: 10 Km
Organitza: BTT Rodes Amples
Regidoria d' Esports Ajuntament d'El Verger


CLASSIFICACIÓ GENERAL V VOLTA A PEU EL VERGER

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
MARTINEZ ALOS, JUAN VICENTE
1
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:09
0:33:09
03:19
1200
1200
1200
2
FERNÁNDEZ GARCÍA, MIGUEL
2
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:33:19
0:33:19
03:20
1199
1199
1199
3
MAS LEYDA, VICENT
3
Senior masc C. A. Dianium
0:33:51
0:33:51
03:23
1198
1198
1198
4
POUS PEREZ, JUANRA
4
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:27
0:34:26
03:27
1197
1197
1197
5
HORMA, MOUNIR
5
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:27
0:34:26
03:27
1196
1196
1196
6
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
6
Senior masc C. A. Benidorm
0:34:33
0:34:33
03:27
1195
1195
1195
7
VASQUEZ CORTES, MARCELO
1
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:34:35
0:34:35
03:28
1194
1194
1200
8
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
7
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:34:39
0:34:39
03:28
1193
1193
1194
9
DAYDAY, MOHAMED SAID
8
Senior masc C. A. Dianium
0:34:48
0:34:48
03:29
1192
1192
1193
10
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
9
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:34:51
0:34:51
03:29
1191
1191
1192
11
FERNANDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
10
Senior masc C. A. Benidorm
0:35:07
0:35:07
03:31
1190
1190
1191
12
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:35:30
0:35:30
03:33
1189
1189
1199
13
RUBIO COTS, FELIP
11
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:43
0:35:42
03:34
1188
1188
1190
14
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
12
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:35:48
0:35:47
03:35
1187
1187
1189
15
FERRER BALLESTER, FERNANDO
13
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:12
0:36:12
03:37
1186
1186
1188
16
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:13
0:36:11
03:37
1185
1185
1200
17
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
14
Senior masc Independent
0:36:20
0:36:17
03:38
0
0
0
18
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
3
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:34
0:36:34
03:40
1184
1184
1198
19
ALTUR MARTINEZ, JOSE
4
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:36:38
0:36:37
03:40
1183
1183
1197
20
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
15
Senior masc C. A. l' Espenta
0:36:45
0:36:43
03:40
1182
1182
1187
21
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
5
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:49
0:36:48
03:41
1181
1181
1196
22
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
16
Senior masc C. A. Benidorm
0:36:51
0:36:51
03:41
1180
1180
1186
23
VIDAL BATALLER, DIEGO
17
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:36:53
0:36:51
03:41
1179
1179
1185
24
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
18
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:53
0:36:53
03:41
1178
1178
1184
25
FERRERO LOPEZ, JOSE ENRIQUE
19
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:36:55
0:36:54
03:41
0
0
0
26
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
6
Veterans A masc C. A. Benissa
0:36:56
0:36:53
03:41
1177
1177
1195
27
BOU SOLIVA, JESÚS
20
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:57
0:36:57
03:42
1176
1176
1183
28
PASTOR TOMAS, ABRAHAM
21
Senior masc C. A. Apol·ana
0:36:59
0:36:58
03:42
1175
1175
1182
29
DONET MONTAGUD, MIGUEL
22
Senior masc C. E. El Mussol Barx
0:37:02
0:36:59
03:42
1174
1174
1181
30
SOLER GINESTAR, SERGI
23
Senior masc C. A. Ondara
0:37:03
0:36:57
03:42
1173
1173
1180
31
PELLICER ALCARAZ, AIMON
24
Senior masc C. Triatló Oliva
0:37:05
0:37:03
03:42
1172
1172
1179
32
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
25
Senior masc C. A. Km21 Elx
0:37:09
0:37:06
03:43
1171
1171
1178
33
CASANOVA FERRI, DAMIAN
26
Senior masc C. A. Montaverner
0:37:10
0:37:08
03:43
1170
1170
1177
34
CABEZAS GARCIA, AITOR
27
Senior masc Independent
0:37:14
0:37:12
03:43
1169
1169
1176
35
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
28
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:16
0:37:16
03:44
1168
1168
1175
36
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
29
Senior masc C. A. La Xara
0:37:17
0:37:14
03:44
1167
1167
1174
37
BENEYTO ABAD, FRANC
7
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:20
0:37:20
03:44
1166
1166
1194
38
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
30
Senior masc C. A. Xeresa
0:37:23
0:37:20
03:44
1165
1165
1173
39
TUR CATALÁ, LUIS
31
Senior masc G. Muntanya Calp
0:37:27
0:37:25
03:45
1164
1164
1172
40
RICHART BOSCH, XAVIER
32
Senior masc C. A. Carcaixent
0:37:29
0:37:29
03:45
0
0
0
41
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
8
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:36
0:37:35
03:46
1163
1163
1193
42
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
33
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:37:37
0:37:37
03:46
1162
1162
1171
43
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:38
0:37:37
03:46
1161
1161
1200
44
MORATA VIDAL, DAVID
34
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:40
0:37:39
03:46
1160
1160
1170
45
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
9
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:37:42
0:37:32
03:45
0
0
0
46
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
35
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:47
0:37:46
03:47
1159
1159
1169
47
LLORENS VIDAL, CAMILO
36
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:53
0:37:52
03:47
0
0
0
48
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
37
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:37:55
0:37:53
03:47
0
0
0
49
SORIA MARTIN, IVAN
38
Senior masc C. A. Apol·ana
0:37:57
0:37:57
03:48
1158
1158
1168
50
CAMARENA AGUT, VICENT
10
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:37:57
0:37:53
03:47
1157
1157
1192
51
SIMÓ COSTA, CARLOS
11
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:58
0:37:54
03:48
1156
1156
1191
52
GOMAR TORMO, JOAN
39
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:37:59
0:37:57
03:48
1155
1155
1167
53
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
12
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:38:05
0:38:00
03:48
1154
1154
1190
54
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
13
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:38:06
0:38:04
03:49
1153
1153
1189
55
BOUCHLOUCH, HICHAM
40
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:09
0:38:09
03:49
1152
1152
1166
56
COMPANY PUIG, PASCUAL
14
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:14
0:38:09
03:49
1151
1151
1188
57
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem C. A. Dianium
0:38:18
0:38:17
03:50
1150
1200
1200
58
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
15
Veterans A masc C. A. La Xara
0:38:19
0:38:18
03:50
1149
1150
1187
59
GASCON TUR, MANUEL
41
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:22
0:38:20
03:50
1148
1149
1165
60
PASCUAL BELDA, RAFA
42
Senior masc C. A. Agullent
0:38:23
0:38:21
03:50
0
0
0
61
FERNANDEZ ZAMORA, ALVARO JAVIER
16
Veterans A masc Independent
0:38:28
0:38:24
03:50
0
0
0
62
ROCHER SASTRE, FERNANDO
17
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:33
0:38:30
03:51
1147
1148
1186
63
VERGARA MIRALLES, VICTOR M.
43
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:38:41
0:38:39
03:52
1146
1147
1164
64
FORNES PERELLO, JUAN JOSE
18
Veterans A masc Independent
0:38:44
0:38:41
03:52
0
0
0
65
GARCIA REIG, PERE LLUIS
44
Senior masc C. A. Beniar Jork Running
0:38:45
0:38:41
03:52
1145
1146
1163
66
GOMEZ FERRO, OMAR
19
Veterans A masc Independent
0:38:45
0:38:43
03:52
0
0
0
67
SELLENS CASANOVA, JUAN
20
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:38:52
0:38:48
03:53
1144
1145
1185
68
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
45
Senior masc C. A. La Xara
0:38:56
0:38:53
03:53
1143
1144
1162
69
APARISI I CARRIÓ, VICENT
46
Senior masc C. A. Ondara
0:39:00
0:38:59
03:54
1142
1143
1161
70
CABRERA CARDONA, RAUL
47
Senior masc C. A. Benissa
0:39:04
0:38:58
03:54
1141
1142
1160
71
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
48
Senior masc C. A. La Valldigna
0:39:05
0:39:01
03:54
0
0
0
72
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
49
Senior masc Independent
0:39:08
0:39:08
03:55
1140
1141
1159
73
NIEDECKEN, DIRK
21
Veterans A masc Independent
0:39:10
0:39:05
03:55
0
0
0
74
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
50
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:15
0:39:14
03:55
0
0
0
75
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
2
Veterans B masc Independent
0:39:20
0:39:18
03:56
1139
1140
1199
76
GOMEZ INSA, JOSE
22
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:39:21
0:39:18
03:56
1138
1139
1184
77
PENNING, ALYSSA
1
Senior fem Independent
0:39:22
0:38:52
03:53
0
0
0
78
SERRANO ESPINAR, JAVIER
23
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:39:25
0:39:09
03:55
0
0
0
79
RUIZ ARCADIO, PABLO
24
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:25
0:39:21
03:56
1137
1138
1183
80
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
25
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:26
0:39:26
03:57
1136
1137
1182
81
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
26
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:39:26
0:39:22
03:56
1135
1136
1181
82
GISBERT MOLINA, JAUME
27
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:26
0:39:23
03:56
1134
1135
1180
83
RENU MARTINEZ, ALBERTO
51
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:26
0:39:16
03:56
1133
1134
1158
84
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
28
Veterans A masc Independent
0:39:27
0:39:21
03:56
0
0
0
85
VIDAL BATALLER, JULIO
29
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:28
0:39:21
03:56
1132
1133
1179
86
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
3
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:30
0:39:28
03:57
1131
1132
1198
87
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
52
Senior masc C. Natació La Nucia
0:39:33
0:39:28
03:57
1130
1131
1157
88
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
30
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:39:36
0:39:34
03:57
1129
1130
1178
89
CASELLES PEDRO, JOSE
31
Veterans A masc C. A. Gata
0:39:38
0:39:35
03:58
1128
1129
1177
90
VIDAL BATALLER, JOSE
32
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:39:38
0:39:37
03:58
1127
1128
1176
91
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
53
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:40
0:39:34
03:58
1126
1127
1156
92
CAMARENA GRACIA, NICO
54
Senior masc C. Triesport Potries
0:39:41
0:39:38
03:58
1125
1126
1155
93
SMAJLI, AHMED
55
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:43
0:39:37
03:58
1124
1125
1154
94
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
33
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:44
0:39:35
03:58
1123
1124
1175
95
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
56
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:46
0:39:39
03:58
1122
1123
1153
96
CARRIO MOLINA, TONI
57
Senior masc Independent
0:39:46
0:39:42
03:58
1121
1122
1152
97
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
34
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:39:47
0:39:46
03:59
1120
1121
1174
98
SORIA LLORCA, ENRIQUE
35
Veterans A masc Independent
0:39:53
0:39:44
03:59
0
0
0
99
FORNES CHOVA, IVAN
58
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:39:53
0:39:48
03:59
1119
1120
1151
100
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
59
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:39:54
0:39:50
03:59
1118
1119
1150
101
BISQUERT CARDONA, IVAN
60
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:56
0:39:44
03:58
1117
1118
1149
102
SAVALL TEROL, ANDRES
61
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:59
0:39:56
04:00
1116
1117
1148
103
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
62
Senior masc C. A. Xeresa
0:39:59
0:39:55
04:00
1115
1116
1147
104
MAYOR HERCE, JAVIER
2
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:40:01
0:40:01
04:00
1114
1115
1199
105
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
63
Senior masc C. C. Camallaes
0:40:01
0:40:00
04:00
1113
1114
1146
106
ESTEBAN BLAY, RICARDO
64
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:02
0:39:58
04:00
1112
1113
1145
107
ANDREI DANIEL, DAMIAN
65
Senior masc Independent
0:40:05
0:40:02
04:00
1111
1112
1144
108
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
36
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:40:06
0:39:58
04:00
1110
1111
1173
109
ORERO DE LA NATIVIDAD, MARIO RUBEN
66
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:06
0:39:55
04:00
0
0
0
110
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
37
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:07
0:40:02
04:00
1109
1110
1172
111
ROS FAR, JAIME
67
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:08
0:39:56
04:00
1108
1109
1143
112
TORRO PENADES, GONZALO
68
Senior masc C. A. Dulce Bebe - Ontinyent
0:40:10
0:40:10
04:01
1107
1108
1142
113
MORENO MARI, DANIEL
69
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:10
0:40:02
04:00
1106
1107
1141
114
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
70
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:13
0:40:11
04:01
1105
1106
1140
115
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
4
Veterans B masc Independent
0:40:14
0:40:11
04:01
1104
1105
1197
116
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
38
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:15
0:40:00
04:00
1103
1104
1171
117
SELLES SANTAMARIA, JOSE TOMAS
5
Veterans B masc C. E. El Portell
0:40:16
0:40:15
04:02
1102
1103
1196
118
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
71
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:40:20
0:40:13
04:01
1101
1102
1139
119
PEIRO GABARDA, ANTONIO
72
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:40:21
0:40:16
04:02
1100
1101
1138
120
CATALA TORREGROSA, JOSEP
39
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:25
0:40:15
04:02
1099
1100
1170
121
SIGALAT MARTI, ELOY
40
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:28
0:40:26
04:03
1098
1099
1169
122
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
73
Senior masc C. A. Ondara
0:40:30
0:40:25
04:03
1097
1098
1137
123
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
74
Senior masc C. A. Benissa
0:40:40
0:40:34
04:03
1096
1097
1136
124
FALQUET TORRES, ANTONIO
41
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:41
0:40:28
04:03
0
0
0
125
MORENO AGUADO, FRANCISCO
75
Senior masc C. A. La Xara
0:40:43
0:40:39
04:04
1095
1096
1135
126
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
3
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:40:47
0:40:45
04:05
1094
1095
1198
127
MONTES ROBLES, JUAN ANTONIO
76
Senior masc C. A. Alcoy
0:40:48
0:40:39
04:04
0
0
0
128
DONDERIS SERRA, JAIME
77
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:48
0:40:42
04:04
1093
1094
1134
129
DE JUAN DEVESA, VICENT
6
Veterans B masc Independent
0:40:49
0:40:47
04:05
1092
1093
1195
130
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:40:52
0:40:46
04:05
1091
1092
1200
131
MOLINA SEGURA, JOSÉ GONZALO
78
Senior masc Independent
0:40:53
0:40:26
04:03
0
0
0
132
ARGUDO PERIS, FRANCISCO
79
Senior masc G. Espeleologico Gatense
0:40:58
0:40:37
04:04
0
0
0
133
MIRALLES FERRER, VICENTE
42
Veterans A masc Independent
0:41:00
0:40:57
04:06
1090
1091
1168
134
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
7
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:00
0:40:57
04:06
1089
1090
1194
135
SANCHEZ AZOR, JOSE MIGUEL
43
Veterans A masc Independent
0:41:00
0:40:58
04:06
1088
1089
1167
136
ASIK, REECE DANIEL
4
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:00
0:40:58
04:06
1087
1088
1197
137
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
80
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:41:00
0:40:51
04:05
1086
1087
1133
138
TUR CABRERA, JUAN JOSE
81
Senior masc C. A. Benissa
0:41:01
0:40:49
04:05
1085
1086
1132
139
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
82
Senior masc Independent
0:41:01
0:40:58
04:06
1084
1085
1131
140
GAVILA MIÑANA, JESUS
8
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:02
0:41:02
04:06
1083
1084
1193
141
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
44
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:10
0:41:08
04:07
1082
1083
1166
142
POZUELO CHOLBI, EMILIO
83
Senior masc Independent
0:41:12
0:41:04
04:06
1081
1082
1130
143
FERNANDEZ TERRADES, DAVID
84
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:41:14
0:41:01
04:06
1080
1081
1129
144
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
85
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:17
0:41:10
04:07
1079
1080
1128
145
MARTI ESTRUCH, JOSE ANDRES
45
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:41:18
0:41:18
04:08
1078
1079
1165
146
MARTI PUIG, ANDRES
86
Senior masc C. A. Xeresa
0:41:18
0:41:14
04:08
1077
1078
1127
147
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A fem C. A. Xeresa
0:41:18
0:41:15
04:08
1076
1199
1200
148
PEIRÓ BLANCO, JOSÉ RAMÓN
87
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:41:21
0:41:16
04:08
0
0
0
149
FAUS CERDÀ, DAVID
88
Senior masc G. A. Teuladí
0:41:24
0:41:19
04:08
1075
1077
1126
150
SANCHO SOLER, SALVADOR
89
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:24
0:41:18
04:08
0
0
0
151
AGUADO ROGLES, JOSE LUIS
90
Senior masc C. A. La Xara
0:41:26
0:40:55
04:06
1074
1076
1125
152
MAQUET, SAMUEL
91
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:41:28
0:40:57
04:06
1073
1075
1124
153
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
92
Senior masc Independent
0:41:28
0:41:21
04:08
1072
1074
1123
154
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
93
Senior masc C. A. Benissa
0:41:29
0:41:17
04:08
1071
1073
1122
155
LANGA CANET, ALEXIS
94
Senior masc Independent
0:41:29
0:40:57
04:06
0
0
0
156
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
95
Senior masc C. A. Gata
0:41:30
0:41:21
04:08
1070
1072
1121
157
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
96
Senior masc C. A. Dianium
0:41:30
0:41:23
04:08
1069
1071
1120
158
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
97
Senior masc C. A. La Xara
0:41:30
0:41:25
04:09
1068
1070
1119
159
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
98
Senior masc Independent
0:41:32
0:40:42
04:04
1067
1069
1118
160
CISCAR NALDA, SALVADOR
99
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:41:32
0:41:26
04:09
1066
1068
1117
161
MENGUAL MOLL, CARLOS
46
Veterans A masc Independent
0:41:35
0:41:19
04:08
1065
1067
1164
162
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
100
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:38
0:41:33
04:09
1064
1066
1116
163
FRANCÉS COMES, VICENT
101
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:39
0:41:33
04:09
1063
1065
1115
164
SOLER SALCEDO, ENRIQUE
47
Veterans A masc Independent
0:41:40
0:41:32
04:09
1062
1064
1163
165
ALEMÁN ARAZUEQUE, JOSÉ ANTONIO
102
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:41:45
0:41:19
04:08
1061
1063
1114
166
VALLES SENDIN, JUAN JOSE
103
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:46
0:41:31
04:09
1060
1062
1113
167
ESCORTELL BOU, JAIME
48
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:46
0:41:31
04:09
1059
1061
1162
168
MORA PEREZ, RAUL
104
Senior masc Independent
0:41:46
0:41:21
04:08
1058
1060
1112
169
LOPEZ LURBE, FERNANDO
105
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:47
0:41:32
04:09
1057
1059
1111
170
ESTRUGO PARDO, JUAN MIGUEL
106
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:41:47
0:41:37
04:10
1056
1058
1110
171
HARRIS, BRIAN
2
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:41:53
0:41:47
04:11
1055
1057
1199
172
ORTIZ I GISBERT, AMAND
49
Veterans A masc Independent
0:41:55
0:41:19
04:08
1054
1056
1161
173
MARTINEZ VIVES, LUIS
107
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:55
0:41:50
04:11
1053
1055
1109
174
PEREZ PONS, JAUME
108
Senior masc C. A. La Xara
0:41:56
0:41:50
04:11
1052
1054
1108
175
RUIZ COSTA, ANTONIO
109
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:41:58
0:41:37
04:10
1051
1053
1107
176
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
50
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:58
0:41:50
04:11
1050
1052
1160
177
VAYÁ SALORT, JUAN
51
Veterans A masc C. A. La Xara
0:42:01
0:41:56
04:12
1049
1051
1159
178
ANDRÉS I SERER, JOAN ELIES
110
Senior masc Independent
0:42:02
0:41:57
04:12
0
0
0
179
MORRIÓ PÉREZ, NURIA
2
Senior fem C. A. Safor - Cafemax
0:42:02
0:42:02
04:12
0
0
0
180
IVARS GINER, FRANCISCO
9
Veterans B masc Independent
0:42:03
0:41:58
04:12
1048
1050
1192
181
FORNES MALONDA, VICTOR
111
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:06
0:42:02
04:12
1047
1049
1106
182
SENDRA GINER, JUAN
112
Senior masc C. A. Ondara
0:42:07
0:42:02
04:12
1046
1048
1105
183
CUELLO I PERELLÓ, FEDERICO
113
Senior masc C. A. La Xara
0:42:08
0:42:06
04:13
1045
1047
1104
184
RICHART SORIANO, XAVIER
10
Veterans B masc C. A. Carcaixent
0:42:09
0:41:53
04:11
0
0
0
185
ALMAZAN CONESA, JULIO
114
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:10
0:41:45
04:11
1044
1046
1103
186
MAHIQUES FORNES, MONICA
2
Veterans A fem Independent
0:42:10
0:42:09
04:13
1043
1198
1199
187
REBOLLO LANCHO, JUAN FRANCISCO
11
Veterans B masc Independent
0:42:12
0:42:07
04:13
0
0
0
188
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
115
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:17
0:42:03
04:12
1042
1045
1102
189
LLUCH GRAU, DANIEL
116
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:21
0:42:16
04:14
1041
1044
1101
190
GRAU LLEDÓ, CHRISTIAN
117
Senior masc Independent
0:42:24
0:42:20
04:14
0
0
0
191
ROSELLÓ PRATS, CRISTINA
3
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:42:24
0:42:15
04:14
1040
1197
1200
192
VIDAL SENDRA, CHRISTIAN
118
Senior masc Independent
0:42:26
0:42:02
04:12
0
0
0
193
DIAZ ARMENTA, ANDRES
119
Senior masc C. A. Benidorm
0:42:27
0:42:24
04:14
1039
1043
1100
194
MAS MATOSES, PACO
52
Veterans A masc C. Tenis Gandia
0:42:30
0:41:33
04:09
0
0
0
195
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
120
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:30
0:42:17
04:14
1038
1042
1099
196
VICENS MARQUEZ, LUIS
53
Veterans A masc Independent
0:42:34
0:42:22
04:14
1037
1041
1158
197
FERRANDO TALENS, JOSE
54
Veterans A masc Independent
0:42:36
0:42:32
04:15
1036
1040
1157
198
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
12
Veterans B masc C. E. Tavernes de la Valldigna
0:42:37
0:42:21
04:14
1035
1039
1191
199
MAHIQUES FORNES, VICENT
55
Veterans A masc Independent
0:42:38
0:42:37
04:16
1034
1038
1156
200
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
13
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:42:42
0:42:34
04:15
1033
1037
1190
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves