Som Esport
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
  • Circuit
Circuit
Circuit a peu Marina Alta 2011

Patrocinadors Oficials:











Col·laboren:





XXII VOLTA A PEU A XÀBIA


1a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2011
Data: 13 de Març de 2011
Distància Adults: 10 Km
Organitza: C. A. Llebeig Xàbia
Regidoria d' Esports Ajuntament de Xàbia


CLASSIFICACIÓ GENERAL XXII VOLTA A PEU A XÀBIA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com

Següent Últim
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
real
T/ Km
real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:17
0:33:15
03:20
1200
1200
1200
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior masc C. A. Dianium
0:33:20
0:33:19
03:20
1199
1199
1199
3
HORMA, MOUNIR
3
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:24
0:33:21
03:20
1198
1198
1198
4
MARTINEZ ALOS, JUAN VICENTE
4
Senior masc C. A. Benidorm
0:33:30
0:33:29
03:21
1197
1197
1197
5
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
5
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:34:42
0:34:40
03:28
1196
1196
1196
6
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
6
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:34:44
0:34:41
03:28
1195
1195
1195
7
VÉLEZ MARTÍNEZ, FRAN
1
Veterans A masc C. A. Tortuga Algemesí
0:34:48
0:34:46
03:29
0
0
0
8
RICO CÁCERES, RAUL
7
Senior masc C. A. Running Team
0:34:55
0:34:53
03:29
0
0
0
9
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
2
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:35:07
0:35:04
03:31
1194
1194
1200
10
VASQUEZ CORTES, MARCELO
3
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:35:25
0:35:23
03:32
1193
1193
1199
11
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:35:28
0:35:25
03:33
1192
1192
1198
12
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:31
0:35:27
03:33
1191
1191
1200
13
PASCUAL NAVARRO, JUAN JOSÉ
5
Veterans A masc C. A. Runnersworld
0:35:38
0:35:35
03:34
0
0
0
14
SOLER GINESTAR, SERGI
8
Senior masc C. A. Ondara
0:35:43
0:35:38
03:34
1190
1190
1194
15
RUBIO COTS, FELIP
9
Senior masc C. A. l' Espenta
0:35:47
0:35:43
03:34
1189
1189
1193
16
PASTOR TOMAS, ABRAHAM
10
Senior masc C. A. Apol·ana
0:35:52
0:35:50
03:35
1188
1188
1192
17
MOLLÀ SANCHIS, XIMO
11
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:35:58
0:35:55
03:36
1187
1187
1191
18
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
6
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:36:01
0:35:59
03:36
1186
1186
1197
19
RAMÍREZ MULET, PABLO
12
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:36:07
0:36:04
03:37
1185
1185
1190
20
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
13
Senior masc C. A. La Xara
0:36:20
0:36:17
03:38
1184
1184
1189
21
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
14
Senior masc Independent
0:36:25
0:36:20
03:38
0
0
0
22
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
15
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:36:26
0:36:24
03:38
1183
1183
1188
23
CARPIO BAYONA, SERGIO
16
Senior masc C. A. Alcoy
0:36:28
0:36:25
03:38
0
0
0
24
DONET MONTAGUD, MIGUEL
17
Senior masc G. A. S. El Mussol Barx
0:36:33
0:36:28
03:39
1182
1182
1187
25
BOU SOLIVA, JESÚS
18
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:36:53
0:36:50
03:41
1181
1181
1186
26
BENEYTO ABAD, FRANC
7
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:00
0:36:57
03:42
1180
1180
1196
27
TORRES SANCHEZ, SERGIO
19
Senior masc C. Ondara Tri-Esport
0:37:04
0:37:00
03:42
1179
1179
1185
28
BENAVENT OLTRA, RAFA
20
Senior masc C. Córrer La Llebre
0:37:07
0:37:04
03:43
0
0
0
29
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:37:11
0:37:09
03:43
1178
1178
1200
30
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
8
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:20
0:37:18
03:44
1177
1177
1195
31
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
21
Senior masc C. A. La Xara
0:37:22
0:37:19
03:44
1176
1176
1184
32
PEREZ SOLER, EMILI
9
Veterans A masc C. A. Ondara
0:37:26
0:37:22
03:44
1175
1175
1194
33
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
22
Senior masc C. A. Benidorm
0:37:33
0:37:31
03:45
1174
1174
1183
34
MORATA VIDAL, DAVID
23
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:37:35
0:37:32
03:45
1173
1173
1182
35
GOMEZ INSA, JOSE
10
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:37:38
0:37:34
03:46
1172
1172
1193
36
BLASCO GEA, XAVIER
11
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:37:40
0:37:35
03:46
1171
1171
1192
37
CASANOVA FERRI, DAMIAN
24
Senior masc C. A. Sol i Clima
0:37:42
0:37:39
03:46
1170
1170
1181
38
MASANET SANCHO, ANTONIO
12
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:37:50
0:37:49
03:47
1169
1169
1191
39
DAYDAY, MOHAMED SAID
25
Senior masc C. A. Dianium
0:37:51
0:37:49
03:47
1168
1168
1180
40
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
13
Veterans A masc C. A. Benissa
0:37:51
0:37:48
03:47
1167
1167
1190
41
OLIVARES MARTINEZ, TONI
26
Senior masc Independent
0:37:54
0:37:48
03:47
0
0
0
42
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
14
Veterans A masc C. A. La Xara
0:37:55
0:37:52
03:47
1166
1166
1189
43
PONS MARI, JESUS
27
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:00
0:37:55
03:48
1165
1165
1179
44
BOUCHLOUCH, HICHAM
28
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:03
0:38:02
03:48
1164
1164
1178
45
COMPANY PUIG, PASCUAL
15
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:38:07
0:38:01
03:48
1163
1163
1188
46
JUAN ORTIZ, FCO. JAVIER
29
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:38:10
0:38:00
03:48
0
0
0
47
TORRECILLAS SAEZ, JOSE
30
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:38:25
0:38:21
03:50
1162
1162
1177
48
GISBERT MOLINA, JAUME
16
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:26
0:38:15
03:50
1161
1161
1187
49
ROCHER SASTRE, FERNANDO
17
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:27
0:38:21
03:50
1160
1160
1186
50
GASCON TUR, MANUEL
31
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:29
0:38:25
03:50
1159
1159
1176
51
BLASCO GEA, ALEJANDRO
32
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:38:29
0:38:22
03:50
1158
1158
1175
52
MIRÓ ALBERO, DAVID
33
Senior masc C. A. Alcoy
0:38:32
0:38:28
03:51
0
0
0
53
PENNING, ALYSSA
1
Senior fem Independent
0:38:42
0:38:27
03:51
0
0
0
54
MAQUET, SAMUEL
34
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:38:43
0:38:28
03:51
1157
1157
1174
55
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
35
Senior masc Independent
0:38:52
0:38:48
03:53
1156
1156
1173
56
FORNES PEDROS, ANTONIO
36
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:38:53
0:38:46
03:53
1155
1155
1172
57
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
2
Juvenil masc C. A. Cametes Spat
0:38:55
0:38:52
03:53
1154
1154
1199
58
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
18
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:56
0:38:51
03:53
1153
1153
1185
59
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
37
Senior masc C. Natació La Nucia
0:38:57
0:38:41
03:52
1152
1152
1171
60
APARISI I CARRIÓ, VICENT
38
Senior masc C. A. Ondara
0:38:57
0:38:53
03:53
1151
1151
1170
61
MIQUEL SALGADO-ARAUJO, JOSÉ LUIS
19
Veterans A masc Independent
0:38:59
0:38:52
03:53
1150
1150
1184
62
FUSTER MILLET, DAVID
39
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:01
0:38:40
03:52
1149
1149
1169
63
SAVALL TEROL, ANDRES
40
Senior masc C. A. Benidorm
0:39:05
0:39:02
03:54
1148
1148
1168
64
SELLENS CASANOVA, JUAN
20
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:39:07
0:39:03
03:54
1147
1147
1183
65
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
2
Veterans B masc Independent
0:39:08
0:39:06
03:55
1146
1146
1199
66
TUR CATALÁ, LUIS
41
Senior masc G. Muntanya Calp
0:39:08
0:39:05
03:55
1145
1145
1167
67
PEIRO GABARDA, ANTONIO
42
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:39:10
0:39:04
03:54
1144
1144
1166
68
CAMARENA GRACIA, NICO
43
Senior masc C. Triesport Potries
0:39:11
0:39:08
03:55
1143
1143
1165
69
TORRO PENADES, GONZALO
44
Senior masc C. A. Dulce Bebe - Ontinyent
0:39:12
0:39:09
03:55
1142
1142
1164
70
SAEZ CARRION, FERNANDO
45
Senior masc C. A. Promesas Villena
0:39:14
0:38:43
03:52
1141
1141
1163
71
RUIZ ARCADIO, PABLO
21
Veterans A masc C. A. Triatló La Vila
0:39:15
0:39:10
03:55
1140
1140
1182
72
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
22
Veterans A masc G. A. Teuladí
0:39:17
0:39:06
03:55
1139
1139
1181
73
PEDROS LICERAN, JAUME
46
Senior masc C. A. Gata
0:39:19
0:39:09
03:55
1138
1138
1162
74
ASIK, REECE DANIEL
3
Juvenil masc C. A. Llebeig Xàbia
0:39:19
0:39:13
03:55
1137
1137
1198
75
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
47
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:20
0:39:02
03:54
1136
1136
1161
76
CABRERA CARDONA, RAUL
48
Senior masc C. A. Benissa
0:39:23
0:39:16
03:56
1135
1135
1160
77
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
49
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:38
0:39:25
03:56
1134
1134
1159
78
MORENO AGUADO, FRANCISCO
50
Senior masc C. A. La Xara
0:39:38
0:39:33
03:57
1133
1133
1158
79
ALEMÁN ARAZUEQUE, JOSÉ ANTONIO
51
Senior masc G. Atletisme Colortex
0:39:38
0:39:25
03:56
1132
1132
1157
80
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
23
Veterans A masc C. A. La Xara
0:39:45
0:39:40
03:58
1131
1131
1180
81
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B masc Independent
0:39:45
0:39:41
03:58
1130
1130
1198
82
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
52
Senior masc C. C. Camallaes
0:39:46
0:39:37
03:58
1129
1129
1156
83
ASCÓ ARMENGOL, HILDE
53
Senior masc Independent
0:39:47
0:39:24
03:56
1128
1128
1155
84
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
54
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:39:47
0:39:43
03:58
1127
1127
1154
85
AGUAR FRAJ, MIGUEL ANGEL
4
Veterans B masc Independent
0:39:48
0:39:40
03:58
1126
1126
1197
86
MORENO MARI, DANIEL
55
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:39:50
0:39:37
03:58
1125
1125
1153
87
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
5
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:39:52
0:39:48
03:59
1124
1124
1196
88
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
56
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:39:53
0:39:48
03:59
1123
1123
1152
89
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
24
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:39:53
0:39:37
03:58
1122
1122
1179
90
ORTIZ I GISBERT, AMAND
25
Veterans A masc Independent
0:39:57
0:39:44
03:59
1121
1121
1178
91
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
1
Veterans C masc C. E. Colivenc
0:40:03
0:39:48
03:59
1120
1120
1200
92
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
26
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:04
0:39:58
04:00
1119
1119
1177
93
TENA FUERTES, ALEXIS
57
Senior masc Independent
0:40:04
0:39:44
03:59
1118
1118
1151
94
WHITTINGTON, JEFF
2
Veterans C masc C. A. Costa Blanca Striders
0:40:06
0:39:52
03:59
0
0
0
95
JIMÉNEZ PUCHOL, DANIEL
58
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:40:06
0:39:58
04:00
1117
1117
1150
96
LLIDO COTS, VICENT
27
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:09
0:40:03
04:00
0
0
0
97
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
28
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:40:13
0:39:47
03:59
1116
1116
1176
98
GONZALEZ PEÑALVER, VICENT MANEL
59
Senior masc Independent
0:40:14
0:40:05
04:01
1115
1115
1149
99
MARIN GAY, JESUS
60
Senior masc C. A. Runnersworld
0:40:15
0:39:57
04:00
0
0
0
100
PONS MAS, JOSE VICENTE
61
Senior masc C. A. Ondara
0:40:19
0:40:09
04:01
1114
1114
1148
101
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
29
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:40:20
0:40:09
04:01
1113
1113
1175
102
CASELLES PEDRO, JOSE
30
Veterans A masc C. A. Gata
0:40:23
0:40:08
04:01
1112
1112
1174
103
DAYDAY DAYDAY, YESSIN
62
Senior masc Independent
0:40:24
0:40:24
04:02
1111
1111
1147
104
MAYOR HERCE, JAVIER
4
Juvenil masc C. A. Benidorm
0:40:25
0:40:22
04:02
1110
1110
1197
105
LLEÓ VILLAR, MANUEL
63
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:27
0:39:57
04:00
1109
1109
1146
106
ESTEBAN BLAY, RICARDO
64
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:27
0:40:21
04:02
1108
1108
1145
107
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
65
Senior masc C. A. La Xara
0:40:28
0:40:21
04:02
1107
1107
1144
108
SABATER SAVALL, MANEL
31
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:40:30
0:40:23
04:02
1106
1106
1173
109
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIÁ
66
Senior masc C. A. Gata
0:40:30
0:40:30
04:03
1105
1105
1143
110
SIGALAT MARTI, ELOY
32
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:33
0:40:27
04:03
1104
1104
1172
111
ROS FAR, JAIME
67
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:34
0:40:28
04:03
1103
1103
1142
112
LORENTE RICART, TONI
68
Senior masc C. A. Benissa
0:40:35
0:40:27
04:03
1102
1102
1141
113
VIDAL BATALLER, JULIO
33
Veterans A masc C. Córrer El Garbí
0:40:36
0:40:12
04:01
1101
1101
1171
114
CATALA TORREGROSA, JOSEP
34
Veterans A masc C. A. La Xara
0:40:39
0:40:30
04:03
1100
1100
1170
115
TEMMERMAN, PETER
35
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:40:39
0:40:33
04:03
1099
1099
1169
116
BISQUERT CARDONA, IVAN
69
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:40
0:40:34
04:04
1098
1098
1140
117
CAÑETE COBOS, PACO
36
Veterans A masc Independent
0:40:43
0:40:12
04:01
0
0
0
118
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
37
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:49
0:40:44
04:05
1097
1097
1168
119
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
70
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:40:53
0:40:47
04:05
0
0
0
120
FORNES CHOVA, IVAN
71
Senior masc C. T. Prodesport Conchip
0:40:53
0:40:39
04:04
1096
1096
1139
121
GALAN ANTON, ANDRES
72
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:55
0:40:33
04:03
1095
1095
1138
122
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
73
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:40:55
0:40:41
04:04
1094
1094
1137
123
FAUS CERDÀ, DAVID
74
Senior masc G. A. Teuladí
0:40:56
0:40:44
04:04
1093
1093
1136
124
MARTINEZ VIVES, LUIS
75
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:05
0:40:55
04:06
1092
1092
1135
125
ESTRUGO PARDO, JUAN MIGUEL
76
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:41:07
0:41:00
04:06
1091
1091
1134
126
PONS I COSTA, FRANCESC JOSEP
38
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:41:11
0:41:02
04:06
1090
1090
1167
127
GIMENEZ JIMENEZ, DANIEL
77
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:41:11
0:41:06
04:07
1089
1089
1133
128
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
78
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:13
0:41:04
04:07
1088
1088
1132
129
MONFORT CASELLES, JAIME
6
Veterans B masc C. A. Cametes Spat
0:41:15
0:40:59
04:06
1087
1087
1195
130
FORNES MALONDA, VICTOR
79
Senior masc C. A. Corremundos
0:41:16
0:41:11
04:07
1086
1086
1131
131
ABELLAN MORENO, SINDO
39
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:17
0:41:11
04:07
1085
1085
1166
132
VAYÁ SALORT, JUAN
40
Veterans A masc C. A. La Xara
0:41:17
0:41:12
04:07
1084
1084
1165
133
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
41
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:41:19
0:41:06
04:07
1083
1083
1164
134
ROSELLO GARCIA, PAU
80
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:20
0:41:10
04:07
1082
1082
1130
135
MARTI ALBIÑANA, LUIS
81
Senior masc C. A. L' Olleria
0:41:22
0:40:29
04:03
0
0
0
136
PEREZ PONS, JAUME
82
Senior masc C. A. La Xara
0:41:27
0:41:19
04:08
1081
1081
1129
137
HERNAN GARCIA, DAVID
83
Senior masc Independent
0:41:30
0:41:09
04:07
1080
1080
1128
138
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
84
Senior masc G.E.T.P. Running Team
0:41:30
0:41:25
04:08
0
0
0
139
DIAZ ARMENTA, ANDRES
85
Senior masc C. A. Benidorm
0:41:30
0:41:20
04:08
1079
1079
1127
140
JULIÀ SANESTEBAN, SANTIAGO
42
Veterans A masc Independent
0:41:36
0:41:14
04:07
1078
1078
1163
141
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
43
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:37
0:41:28
04:09
1077
1077
1162
142
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
86
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:41:40
0:41:32
04:09
1076
1076
1126
143
MILLET VILA, MªCARMEN
2
Senior fem C. A. Safor - Cafemax
0:41:49
0:41:45
04:11
1075
1200
1200
144
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:41:50
0:41:41
04:10
1074
1199
1200
145
MAÑÓ FERRI, SERGIO
87
Senior masc Independent
0:41:50
0:41:22
04:08
0
0
0
146
MAÑÓ FERRI, ALBERTO
88
Senior masc Independent
0:41:50
0:41:23
04:08
0
0
0
147
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
44
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:41:55
0:41:48
04:11
1073
1075
1161
148
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
89
Senior masc Independent
0:41:57
0:41:45
04:11
1072
1074
1125
149
FERRANDO DONET, RAUL
90
Senior masc C. A. La Valldigna
0:41:59
0:41:46
04:11
0
0
0
150
CARRIO MOLINA, TONI
91
Senior masc Independent
0:42:02
0:41:52
04:11
1071
1073
1124
151
LOPEZ GIL, JOSE ANTONIO
92
Senior masc Independent
0:42:03
0:41:49
04:11
1070
1072
1123
152
FERNANDEZ TERRADES, DAVID
93
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:42:04
0:41:39
04:10
1069
1071
1122
153
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
94
Senior masc C. A. Ondara
0:42:05
0:41:31
04:09
1068
1070
1121
154
OROZCO FERRER, JOSÉ
95
Senior masc G. Muntanya Calp
0:42:06
0:41:39
04:10
1067
1069
1120
155
LLUCH GRAU, DANIEL
96
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:07
0:41:59
04:12
1066
1068
1119
156
FROILAN POVEDA, VICTOR
97
Senior masc C. A. Gata
0:42:08
0:41:39
04:10
1065
1067
1118
157
PEDROS MONFORT, JOSE FCO
98
Senior masc C. A. Gata
0:42:10
0:41:55
04:12
1064
1066
1117
158
LOPEZ LURBE, FERNANDO
99
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:14
0:41:54
04:11
1063
1065
1116
159
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
100
Senior masc C. A. Xeresa
0:42:16
0:42:12
04:13
1062
1064
1115
160
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
3
Senior fem C. A. Benidorm
0:42:17
0:42:06
04:13
1061
1198
1199
161
SENDRA GINER, JUAN
101
Senior masc C. A. Ondara
0:42:18
0:41:44
04:11
1060
1063
1114
162
TUR CABRERA, JUAN JOSE
102
Senior masc C. A. Benissa
0:42:19
0:41:35
04:10
1059
1062
1113
163
SALVA DIEGO, JAUME
103
Senior masc Independent
0:42:22
0:42:17
04:14
1058
1061
1112
164
PÉREZ BOTELLA, JOSÉ FRANCISCO
7
Veterans B masc Independent
0:42:22
0:42:14
04:13
0
0
0
165
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
104
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:24
0:42:16
04:14
1057
1060
1111
166
BOLTA BORDES, JUAN CARLOS
105
Senior masc C. A. Adsubia
0:42:24
0:42:06
04:13
1056
1059
1110
167
CECILIA LORITE, JOSÉ ANTONIO
106
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:25
0:42:07
04:13
1055
1058
1109
168
MAHIQUES FORNES, MONICA
2
Veterans A fem Independent
0:42:25
0:42:16
04:14
1054
1197
1199
169
ASENSIO PARRA, RAMON
45
Veterans A masc Independent
0:42:27
0:41:43
04:10
1053
1057
1160
170
ALARCON ESCRIBANO, JOSE LUIS
46
Veterans A masc Independent
0:42:28
0:42:21
04:14
0
0
0
171
GARRIGÓS GÓMEZ, JUAN ENRIQUE
107
Senior masc Independent
0:42:29
0:42:08
04:13
1052
1056
1108
172
CISCAR NALDA, SALVADOR
108
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:30
0:42:11
04:13
1051
1055
1107
173
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
109
Senior masc C. A. Benissa
0:42:31
0:41:46
04:11
1050
1054
1106
174
TOMÀS JORNET, JASON
5
Juvenil masc Independent
0:42:33
0:42:11
04:13
1049
1053
1196
175
IVARS GINER, FRANCISCO
8
Veterans B masc Independent
0:42:33
0:42:15
04:14
1048
1052
1194
176
GARCIA GARCIA, SALVADOR
110
Senior masc C. A. Llops Villalonga
0:42:35
0:42:26
04:15
0
0
0
177
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
111
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:36
0:42:36
04:16
1047
1051
1105
178
VIVES POQUET, FRANCISCO
112
Senior masc Independent
0:42:37
0:42:03
04:12
1046
1050
1104
179
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
113
Senior masc Independent
0:42:41
0:42:29
04:15
1045
1049
1103
180
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans C masc C. A. Benidorm
0:42:41
0:42:30
04:15
1044
1048
1199
181
TURPIN, HEIDI
4
Senior fem Independent
0:42:41
0:42:27
04:15
1043
1196
1198
182
SANCHEZ AZOR, JOSE MIGUEL
47
Veterans A masc Independent
0:42:43
0:42:33
04:15
1042
1047
1159
183
IZQUIERDO MARI, DAVID
114
Senior masc Independent
0:42:45
0:42:37
04:16
1041
1046
1102
184
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
115
Senior masc C. A. La Xara
0:42:48
0:42:38
04:16
1040
1045
1101
185
BUIGUES CARRIÓ, PACO
48
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:49
0:42:33
04:15
1039
1044
1158
186
COMPANY CASTAÑER, MIQUEL
9
Veterans B masc Independent
0:42:52
0:42:43
04:16
0
0
0
187
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
116
Senior masc C. A. Cap i Cua
0:42:57
0:42:49
04:17
1038
1043
1100
188
DONDERIS SERRA, JAIME
117
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:58
0:42:34
04:15
1037
1042
1099
189
FRANCÉS COMES, VICENT
118
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:58
0:42:34
04:15
1036
1041
1098
190
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
49
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:42:59
0:42:47
04:17
0
0
0
191
PELLICER I SILVESTRE, SALVADOR
119
Senior masc C. A. l' Espenta
0:43:02
0:42:46
04:17
1035
1040
1097
192
LLORCA ARROYO, JAIME
6
Juvenil masc Independent
0:43:02
0:42:58
04:18
1034
1039
1195
193
MAHIQUES FORNES, VICENT
50
Veterans A masc Independent
0:43:04
0:42:56
04:18
1033
1038
1157
194
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO VICENTE
51
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:43:07
0:42:56
04:18
1032
1037
1156
195
RUBIO RIBERA, VICENT
10
Veterans B masc C. A. Cent Peus
0:43:08
0:42:50
04:17
1031
1036
1193
196
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
52
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:43:08
0:42:25
04:14
1030
1035
1155
197
GUAMAN YAZUNA, ANGEL
120
Senior masc Independent
0:43:09
0:43:02
04:18
1029
1034
1096
198
MARTÍNEZ DELGADO, VICENTE
121
Senior masc Independent
0:43:09
0:42:53
04:17
1028
1033
1095
199
DOMENECH DURA, JUAN
122
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:09
0:42:53
04:17
1027
1032
1094
200
ARANGUREN GOMEZ, DAVID
123
Senior masc Independent
0:43:10
0:42:46
04:17
0
0
0
SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves