Circuit a peu Marina Alta 2011

XXII VOLTA A PEU A XÀBIA

1a Prova puntuable del Circuit a peu Marina Alta 2012
Data: 11 de Març de 2012
Distància Adults: 10 Km
Organitza: C. A. Llebeig Xàbia
Regidoria d' Esports Ajuntament de Xàbia

CLASSIFICACIÓ GENERAL XXIII VOLTA A PEU A XÀBIA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com
Pos
Gral
Nom
Pos
Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/ Km
Real
Punts
Gral.
Punts
Sexe
Punts
Categ.
251
MARTINEZ BOSCA, JOSE FRANCISCO
72
Veterans A masc Independent
0:42:30
0:42:10
04:13
1198
1202
1343
252
SERVER SERVER, RAUL
159
Senior masc Independent
0:42:31
0:42:24
04:14
1197
1201
1275
253
SALMERON MATEO, JAVI
160
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:31
0:42:16
04:14
0
0
0
254
CERVERA TUR, TONI
73
Veterans A masc C. A. Els Oliveros
0:42:33
0:42:17
04:14
1196
1200
1342
255
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
161
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:42:33
0:42:29
04:15
1195
1199
1274
256
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
162
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:42:33
0:42:30
04:15
1194
1198
1273
257
MARTINEZ GOROSTIZA, PATXI
163
Senior masc Independent
0:42:34
0:42:20
04:14
0
0
0
258
MORAGUES CARBO, ANDRES
164
Senior masc C. Córrer El Garbí
0:42:35
0:42:31
04:15
1193
1197
1272
259
ROSELLO SIRERA, FERNANDO
165
Senior masc Independent
0:42:35
0:42:28
04:15
1192
1196
1271
260
RODRIGUEZ SEDEÑO, PILAR
2
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:42:35
0:42:32
04:15
0
0
0
261
FROILAN POVEDA, VICTOR
166
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:37
0:42:37
04:16
1191
1195
1270
262
MORENO MATAIX, SERGIO
11
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:42:37
0:42:18
04:14
1190
1194
1391
263
PARDO SEGUI, JOAQUIN
74
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:38
0:42:32
04:15
1189
1193
1341
264
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
167
Senior masc C. A. Triatló La Vila
0:42:38
0:42:22
04:14
1188
1192
1269
265
VICENS MARQUEZ, LLUIS
75
Veterans A masc C. A. La Xara
0:42:39
0:42:27
04:15
1187
1191
1340
266
BOSCÁ BALONGA, VICENT
12
Veterans B masc C. A. Safor - Cafemax
0:42:42
0:42:37
04:16
1186
1190
1390
267
MAHIQUES REIG, NANDO
168
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:42:43
0:42:37
04:16
1185
1189
1268
268
DE LA FUENTE SEGURA, ALFONSO
13
Veterans B masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:42:43
0:42:37
04:16
1184
1188
1389
269
GARCIA I VIDAL, VICENT
169
Senior masc C. A. Beniarjo Runners
0:42:44
0:42:24
04:14
1183
1187
1267
270
ROMÁN VILLALTA, ENRIQUE
76
Veterans A masc Independent
0:42:45
0:42:38
04:16
1182
1186
1339
271
PÉREZ SOLER, EMILI
14
Veterans B masc C. A. Ondara
0:42:46
0:42:45
04:17
1181
1185
1388
272
SAPENA SEGARRA, JOSEP
15
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:42:46
0:42:42
04:16
1180
1184
1387
273
FORNÉS MALONDA, VICTOR
170
Senior masc C. A. Corremundos
0:42:47
0:42:38
04:16
1179
1183
1266
274
CASTILLO COQUE, JORGE
171
Senior masc C. A. Dianium
0:42:49
0:42:45
04:17
1178
1182
1265
275
RODRIGUEZ AMANDI, DAVID
172
Senior masc Independent
0:42:49
0:42:39
04:16
1177
1181
1264
276
BALLESTER GARCIA, EVA MARIA
3
Veterans A fem Independent
0:42:51
0:42:43
04:16
1176
1396
1399
277
CABALLERO BERRADE, CARLOS
173
Senior masc Independent
0:42:54
0:42:44
04:17
1175
1180
1263
278
ALABAU MARTÍ, LAURA
4
Veterans A fem C. E. U. Politècnica de Valencia
0:42:54
0:42:52
04:17
1174
1395
1398
279
ALEMANY JUAN, JOSE RAMON
77
Veterans A masc Independent
0:42:58
0:42:52
04:17
1173
1179
1338
280
BENAVENT TOMAS, JUAN ANTONIO
78
Veterans A masc C. A. l' Espenta
0:42:58
0:42:54
04:17
1172
1178
1337
281
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
174
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:01
0:42:51
04:17
1171
1177
1262
282
FALQUET CANOVES, SERGIO
79
Veterans A masc C. A. Miramar Fent Cames
0:43:02
0:42:54
04:18
1170
1176
1336
283
ALONSO SOTOS, JOAQUIN
175
Senior masc C. A. La Polseguera
0:43:03
0:42:47
04:17
0
0
0
284
SALVA ESTRUGO, ALVAN
5
Juvenil masc Independent
0:43:05
0:42:54
04:18
0
0
0
285
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VTE
80
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:06
0:42:58
04:18
1169
1175
1335
286
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
81
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:06
0:42:59
04:18
1168
1174
1334
287
SOLER FERRER, RICARDO
176
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:06
0:42:40
04:16
1167
1173
1261
288
PELLICER LLOPIS, ENRIC
177
Senior masc C. A. l' Espenta
0:43:07
0:42:37
04:16
1166
1172
1260
289
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
178
Senior masc C. A. Dianium
0:43:09
0:42:44
04:16
1165
1171
1259
290
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
82
Veterans A masc C. A. Torrent Corre
0:43:09
0:43:00
04:18
0
0
0
291
ESTEVE ARDID, ANABEL
2
Veterans B fem C. Córrer El Garbí
0:43:09
0:42:46
04:17
1164
1394
1399
292
PEIRO PERELLO, VICENTE
179
Senior masc Independent
0:43:10
0:42:45
04:17
1163
1170
1258
293
OROZCO FERRER, JOSE
180
Senior masc Independent
0:43:10
0:42:52
04:17
1162
1169
1257
294
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
16
Veterans B masc C. A. Benidorm
0:43:12
0:43:00
04:18
1161
1168
1386
295
CISCAR SANLORENZO, JUAN
181
Senior masc C. E. Quatre Gats Rotova
0:43:13
0:42:56
04:18
1160
1167
1256
296
RAMON GARCIA, OSCAR
182
Senior masc C. A. Calcher
0:43:14
0:43:00
04:18
0
0
0
297
GISBERT MOCHOLI, LLUIS
183
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:17
0:43:10
04:19
0
0
0
298
GARCIA MARTINEZ, JOSE JAVIER
83
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:17
0:43:11
04:19
1159
1166
1333
299
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
84
Veterans A masc C. A. Dianium
0:43:18
0:42:58
04:18
1158
1165
1332
300
DEL ROSARIO RAMIS, PACO
85
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:43:19
0:43:12
04:19
1157
1164
1331
301
ORTIZ LLODRA, JAVIER
184
Senior masc Independent
0:43:19
0:43:04
04:18
1156
1163
1255
302
ALARCON, DANIER EDUARDO
185
Senior masc Independent
0:43:20
0:43:06
04:19
0
0
0
303
MORILLAS BALLESTER, JOSE FELIX
186
Senior masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:43:20
0:43:08
04:19
1155
1162
1254
304
CABRERA LOPEZ, CARLOS
187
Senior masc C. A. Benissa
0:43:21
0:43:16
04:20
0
0
0
305
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIO
188
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:21
0:43:10
04:19
1154
1161
1253
306
MALLETT, CHRISTINA
3
Senior fem Independent
0:43:22
0:43:10
04:19
1153
1393
1398
307
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
189
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:43:22
0:43:16
04:20
1152
1160
1252
308
AGUERRE BALLESTEROS, EDUARDO
190
Senior masc C. A. Xe Espereu-me
0:43:23
0:43:03
04:18
1151
1159
1251
309
SERVER COSTA, FREDERIC
86
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:43:24
0:43:15
04:20
1150
1158
1330
310
CISCAR SOLBES, FERNANDO
87
Veterans A masc C. Córrer Piles
0:43:25
0:43:14
04:20
1149
1157
1329
311
ARABÍ ARABÍ, FERNANDO
88
Veterans A masc C. A. Gata
0:43:27
0:43:01
04:18
1148
1156
1328
312
ABELLÁN MORENO, SINDO
89
Veterans A masc C. A. Dianium
0:43:28
0:43:24
04:20
1147
1155
1327
313
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
191
Senior masc Independent
0:43:29
0:43:11
04:19
1146
1154
1250
314
ROSELLÓ GARCIA, PAU
192
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:30
0:43:20
04:20
1145
1153
1249
315
COSTA FORNES, JAUME
193
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:31
0:43:20
04:20
1144
1152
1248
316
SALVÁ SIGNES, JOSÉ VICENTE
90
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:43:32
0:43:07
04:19
1143
1151
1326
317
FORNÉS DIEGO, DANIEL
194
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:32
0:43:05
04:19
1142
1150
1247
318
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
91
Veterans A masc C. A. SaforMarina
0:43:33
0:43:34
04:21
1141
1149
1325
319
FERNANDEZ BUIGUES, DAVID
195
Senior masc Independent
0:43:34
0:43:12
04:19
0
0
0
320
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
4
Veterans C masc C. A. El Faro
0:43:35
0:43:23
04:20
1140
1148
1397
321
SERVER CUESTA, TONI
196
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:35
0:43:01
04:18
1139
1147
1246
322
BUIGUES PASTOR, MIGUEL JOSÉ
197
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:36
0:43:27
04:21
1138
1146
1245
323
BISQUERT PARDO, MIGUEL ANGEL
198
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:43:36
0:43:28
04:21
1137
1145
1244
324
IVARS SAMPER, XIMO
199
Senior masc Independent
0:43:36
0:43:27
04:21
1136
1144
1243
325
IBÁÑEZ MIRALLES, LLUIS
200
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:37
0:43:15
04:20
1135
1143
1242
326
IVARS IVARS, VICENTE
6
Juvenil masc C. Córrer El Garbí
0:43:38
0:43:37
04:22
0
0
0
327
MONZO FUSTER, SALVA
92
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:43:38
0:43:16
04:20
1134
1142
1324
328
MONZO CAMARENA, MIGUEL
93
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:43:38
0:43:17
04:20
1133
1141
1323
329
PLÀ MORATÓ, KIKO
201
Senior masc Independent
0:43:38
0:43:22
04:20
1132
1140
1241
330
MORANT COLL, BLAI
94
Veterans A masc C. A. Beniarjo Runners
0:43:39
0:43:18
04:20
1131
1139
1322
331
PONS BOSCH, SALVADOR
202
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:43
0:43:32
04:21
1130
1138
1240
332
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
203
Senior masc C. A. La Xara
0:43:43
0:43:32
04:21
1129
1137
1239
333
FERRI MASCARELL, JORDI
204
Senior masc C. A. P. El Llidoner
0:43:44
0:43:33
04:21
1128
1136
1238
334
CHORRO CARBONELL, ANTONIO JOAQUIN
95
Veterans A masc Independent
0:43:45
0:43:37
04:22
1127
1135
1321
335
CONTRI FAYOS, VICTOR
205
Senior masc Independent
0:43:45
0:43:27
04:21
0
0
0
336
ESTORNELL MARI, SALVADOR
206
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:43:46
0:43:37
04:22
1126
1134
1237
337
CHAFER ABRERA, JUANSA
207
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:43:46
0:43:38
04:22
1125
1133
1236
338
SOLER SALVA, JAIRO
208
Senior masc C. A. La Faixa
0:43:47
0:43:25
04:21
1124
1132
1235
339
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
96
Veterans A masc C. C. Desnivell
0:43:48
0:42:53
04:17
1123
1131
1320
340
BALLESTER RIERA, ALBERTO J.
209
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:43:51
0:43:41
04:22
1122
1130
1234
341
SARRIO ORENGO, DAVID
210
Senior masc Independent
0:43:51
0:43:28
04:21
1121
1129
1233
342
ALBERO CAMUS, JUAN VICENTE
97
Veterans A masc Independent
0:43:53
0:43:43
04:22
1120
1128
1319
343
BUIGUES CARRIÓ, PACO
98
Veterans A masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:55
0:43:55
04:24
1119
1127
1318
344
ESCORTELL TOMAS, JOAN
211
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:43:55
0:43:44
04:23
1118
1126
1232
345
MASANET SANCHO, GERARDO
99
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:43:56
0:43:51
04:23
1117
1125
1317
346
GONZALEZ-ALBO Gª-ABADILLO, FRANCISCO JOSE
212
Senior masc Independent
0:43:56
0:43:57
04:24
1116
1124
1231
347
CERVERA GORDERO, ANTONIO
213
Senior masc Independent
0:43:57
0:43:41
04:22
0
0
0
348
ESCRIVA MIRET, DAVID
214
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:43:57
0:43:22
04:20
1115
1123
1230
349
SALORT HERNANDEZ, RAFAEL
100
Veterans A masc C. A. Intersport - Les Tendes Reig
0:43:58
0:43:39
04:22
1114
1122
1316
350
LLORCA BORDES, EUGENI
215
Senior masc Independent
0:43:58
0:43:41
04:22
0
0
0
351
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
4
Senior fem C. A. Llebeig Xàbia
0:43:59
0:43:39
04:22
1113
1392
1397
352
AMORES GARCÍA, LUIS
216
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:43:59
0:43:51
04:23
1112
1121
1229
353
HUERTA MILLAS, JUAN SEBASTIAN
217
Senior masc Independent
0:44:00
0:43:35
04:22
1111
1120
1228
354
PIZARRO MENA, TONI
218
Senior masc C. A. Xeresa
0:44:01
0:43:55
04:24
1110
1119
1227
355
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
101
Veterans A masc C. A. Gata
0:44:03
0:43:37
04:22
1109
1118
1315
356
SANTACREU IVARS, MIGUEL
219
Senior masc C. A. Benissa
0:44:03
0:44:00
04:24
1108
1117
1226
357
ROVIRA SALORT, SALVADOR
220
Senior masc Independent
0:44:04
0:43:54
04:24
1107
1116
1225
358
IVARS LOPEZ, MIGUEL VICENTE
102
Veterans A masc C. de Rem Denia
0:44:09
0:43:56
04:24
1106
1115
1314
359
GINER CANTO, FRANCISCO JOSE
221
Senior masc C. A. Benissa
0:44:09
0:43:51
04:23
1105
1114
1224
360
BENITO GARCIA, JAVIER
222
Senior masc C. A. Montaverner
0:44:10
0:44:01
04:24
1104
1113
1223
361
MONZÓ MILLET, MIGUEL
223
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:44:10
0:43:56
04:24
1103
1112
1222
362
GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
224
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:44:11
0:43:47
04:23
1102
1111
1221
363
SALORT MARSAL, JOAN
225
Senior masc C. A. Independents de la Marina
0:44:12
0:43:54
04:24
1101
1110
1220
364
VARO FULLANA, JOSE MANUEL
226
Senior masc Independent
0:44:13
0:43:42
04:22
0
0
0
365
CRESPO SANTACREU, MIGUEL
103
Veterans A masc C. A. Benissa
0:44:15
0:44:11
04:25
1100
1109
1313
366
MIÑANA GINER, VICENTE JOSÉ
17
Veterans B masc C. A. Calygat.com
0:44:17
0:44:06
04:25
1099
1108
1385
367
CALDERÓN QUILLE, JUAN CARLOS
227
Senior masc C. A. Dianium
0:44:18
0:44:15
04:26
1098
1107
1219
368
NAVARRO PINTO, JOSÉ AUGUSTO
104
Veterans A masc Independent
0:44:21
0:44:11
04:25
1097
1106
1312
369
MORERA MEZQUIDA, JOSE ANTONIO
228
Senior masc C. A. Ondara
0:44:23
0:44:10
04:25
1096
1105
1218
370
VALDES MIÑANA, JOANVI
229
Senior masc C. A. P. El Llidoner
0:44:23
0:44:11
04:25
1095
1104
1217
371
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
105
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:24
0:44:03
04:24
1094
1103
1311
372
RUIZ PEREZ, MIGUEL ANGEL
230
Senior masc Independent
0:44:26
0:44:16
04:26
1093
1102
1216
373
VALCÀRCEL MORENO, ALBERTO
231
Senior masc C. A. Safor - Cafemax
0:44:26
0:44:18
04:26
1092
1101
1215
374
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
232
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:27
0:44:11
04:25
1091
1100
1214
375
IVARS GINER, FRANCISCO
18
Veterans B masc Independent
0:44:28
0:44:15
04:26
1090
1099
1384
376
PEDRO SALVÁ, J. BAUTISTA
106
Veterans A masc C. A. Gata
0:44:31
0:44:05
04:25
1089
1098
1310
377
SANTOS GONZALVEZ, JOSE VICENTE
233
Senior masc Independent
0:44:33
0:44:23
04:26
1088
1097
1213
378
GINER MAS, JOSE
107
Veterans A masc C. A. Benissa
0:44:34
0:44:16
04:26
1087
1096
1309
379
IVARS PELLICER, MANUEL
108
Veterans A masc C. A. Benissa
0:44:34
0:44:30
04:27
1086
1095
1308
380
IVARS ROS, VICENT
234
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:35
0:44:12
04:25
1085
1094
1212
381
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
235
Senior masc Independent
0:44:37
0:44:18
04:26
1084
1093
1211
382
BOLUFER MAHIQUES, PEP
236
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:38
0:44:22
04:26
1083
1092
1210
383
TORRES GONZALEZ, PABLO
109
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:38
0:44:35
04:28
1082
1091
1307
384
MARTIN-ALBO GARCIA DE LA REINA, ANTONIO
110
Veterans A masc Independent
0:44:38
0:44:25
04:26
1081
1090
1306
385
PERTINEZ CALVO, FCO. JAVIER
237
Senior masc C. A. Gata
0:44:39
0:44:36
04:28
1080
1089
1209
386
BISQUERT ORTEGA, FRANCISCO
111
Veterans A masc C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:39
0:44:13
04:25
1079
1088
1305
387
MERI FLUIXA, SALVADOR
19
Veterans B masc C. Córrer Xeraco
0:44:40
0:44:30
04:27
1078
1087
1383
388
CHALLIS, CACHITA
3
Veterans B fem C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:41
0:44:29
04:27
0
0
0
389
VELAYOS GARCINUÑO, EMILIO
20
Veterans B masc Independent
0:44:42
0:44:22
04:26
1077
1086
1382
390
PEDROS DIEGO, JUAN R.
238
Senior masc C. A. Cametes Spat
0:44:43
0:44:22
04:26
1076
1085
1208
391
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTE
239
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:43
0:44:25
04:27
1075
1084
1207
392
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
240
Senior masc C. A. La Nucia
0:44:43
0:44:38
04:28
1074
1083
1206
393
LLORET GUERRERO, LORENZO
241
Senior masc Independent
0:44:43
0:44:30
04:27
1073
1082
1205
394
LLANBIES SENDRA, ENRIQUE
112
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:44:44
0:44:24
04:26
1072
1081
1304
395
NAVAS RIBES, FRANCISCO
21
Veterans B masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:45
0:44:38
04:28
1071
1080
1381
396
FERNANDEZ LUNA, JOSE
113
Veterans A masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:46
0:44:39
04:28
1070
1079
1303
397
NAYA NOGUEROLES, JOSE
114
Veterans A masc Independent
0:44:46
0:44:40
04:28
1069
1078
1302
398
GONZÁLEZ AGUILAR, VICENT
22
Veterans B masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:46
0:44:31
04:27
1068
1077
1380
399
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
23
Veterans B masc C. Córrer El Garbí
0:44:47
0:44:36
04:28
1067
1076
1379
400
VALERO ESCORTELL, VICTOR
242
Senior masc Independent
0:44:48
0:44:23
04:26
0
0
0
401
MALLENT LLOPIS, PEPE
243
Senior masc Independent
0:44:49
0:44:35
04:28
0
0
0
402
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
115
Veterans A masc C. Córrer Xeraco
0:44:50
0:44:39
04:28
1066
1075
1301
403
PEDRO MESTRE, JOSE
24
Veterans B masc C. A. Gata
0:44:51
0:44:24
04:26
1065
1074
1378
404
PEDRÓS LICERAN, JAUME
244
Senior masc C. A. Gata
0:44:51
0:44:24
04:26
1064
1073
1204
405
ALONSO PEREZ, DANIEL
245
Senior masc C. A. Gata
0:44:51
0:44:24
04:26
1063
1072
1203
406
SESE CARRIÓ, JOSE VICENTE
246
Senior masc Independent
0:44:52
0:44:37
04:28
1062
1071
1202
407
CASTELL ROSELLÓ, KELO
247
Senior masc Independent
0:44:53
0:44:30
04:27
0
0
0
408
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
116
Veterans A masc C. A. Xeresa
0:44:54
0:44:38
04:28
1061
1070
1300
409
RODRIGO INGRESA, MARGA
5
Veterans A fem Independent
0:44:54
0:44:47
04:29
0
0
0
410
BOVER I BOLUFER, RAUL
248
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:44:54
0:44:34
04:28
1060
1069
1201
411
PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI
249
Senior masc Independent
0:44:55
0:44:39
04:28
1059
1068
1200
412
CASTAÑO RODRIGUEZ, PEDRO
25
Veterans B masc Independent
0:44:55
0:44:39
04:28
0
0
0
413
AMBLER, LOUISE
4
Veterans B fem C. A. Corremundos
0:44:55
0:44:51
04:29
1058
1391
1398
414
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
117
Veterans A masc Independent
0:44:55
0:44:42
04:28
1057
1067
1299
415
MENGUAL FERRANDO, AURELIO
118
Veterans A masc C. A. Xe Espereu-me
0:44:55
0:44:36
04:28
1056
1066
1298
416
BAZAZGA SANCHEZ, RUBEN
250
Senior masc Independent
0:44:59
0:44:37
04:28
1055
1065
1199
417
FELIU SALVÁ, DAVID
251
Senior masc C. A. La Faixa
0:44:59
0:44:32
04:27
1054
1064
1198
418
FERRER MULET, FRANCESC
26
Veterans B masc C. A. Gata
0:45:00
0:44:32
04:27
1053
1063
1377
419
PARDO MANTECON, CARLOS
119
Veterans A masc C. Natació La Nucia
0:45:02
0:44:49
04:29
1052
1062
1297
420
JULIÀ BLASCO, AITOR
7
Juvenil masc C. A. Bèlgida
0:45:02
0:44:54
04:29
1051
1061
1396
421
GUITART CERVERA, PACO
252
Senior masc C. A. Els Oliveros
0:45:02
0:44:47
04:29
1050
1060
1197
422
ARCOS GIL, ÁNGEL
253
Senior masc C. A. Dianium
0:45:03
0:44:53
04:29
1049
1059
1196
423
TORRES PEIRÓ, JOAQUIN
254
Senior masc C. A. Miramar Fent Cames
0:45:04
0:44:54
04:30
1048
1058
1195
424
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTO
255
Senior masc C. A. Corremundos
0:45:04
0:44:53
04:29
1047
1057
1194
425
KNOX, DALE
27
Veterans B masc Independent
0:45:05
0:44:33
04:27
0
0
0
426
PIERA FERRER, BAUTISTA
120
Veterans A masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:06
0:44:44
04:29
1046
1056
1296
427
FORNÉS CARPI, XIMO
256
Senior masc C. A. Ondara
0:45:06
0:44:54
04:30
1045
1055
1193
428
SERVER ESPÍN, FERNANDO
257
Senior masc C. A. Ondara
0:45:08
0:44:53
04:29
1044
1054
1192
429
VIRUEÑA SILVA, GINA
6
Veterans A fem Independent
0:45:08
0:44:37
04:28
1043
1390
1397
430
CLIMENT SOLER, ANTONIO
258
Senior masc C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:08
0:45:04
04:31
1042
1053
1191
431
ESCRIVA CANET, JUAN
259
Senior masc G. E. La Carena La Font
0:45:08
0:45:03
04:30
1041
1052
1190
432
RODRIGO PIQUERES, CARLOS
260
Senior masc Independent
0:45:09
0:44:44
04:28
1040
1051
1189
433
BOSCÁ FAYOS, RAMÓN
121
Veterans A masc G. E. La Carena La Font
0:45:09
0:44:47
04:29
1039
1050
1295
434
GARCIA ROSELLO, CARLOS
261
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:45:10
0:45:03
04:30
1038
1049
1188
435
PEREZ MONCHO, JUAN HERMINIO
262
Senior masc Independent
0:45:10
0:44:48
04:29
1037
1048
1187
436
MORA PEREZ, RAUL
263
Senior masc Independent
0:45:10
0:44:47
04:29
1036
1047
1186
437
MASCARELL FAUS, ADRIAN
264
Senior masc C. E. Llocnou
0:45:11
0:44:07
04:25
1035
1046
1185
438
LAOURARI, SCHEMSEDDINE
122
Veterans A masc Independent
0:45:11
0:44:58
04:30
1034
1045
1294
439
PINTO WALTER, ENRIQUE
265
Senior masc Independent
0:45:13
0:44:43
04:28
1033
1044
1184
440
SANCHEZ ALIAGA, JORGE
266
Senior masc C. A. Benidorm
0:45:13
0:44:55
04:30
1032
1043
1183
441
SIGNES SIGNES, JULIAN A.
123
Veterans A masc C. A. Gata
0:45:14
0:44:46
04:29
1031
1042
1293
442
PASTOR ZORITA, FERNANDO ANDREA
124
Veterans A masc Independent
0:45:15
0:45:02
04:30
1030
1041
1292
443
VICENS VIDAL, TONI
125
Veterans A masc Independent
0:45:15
0:44:54
04:29
1029
1040
1291
444
BAEZA URIOS, ANTONIO
28
Veterans B masc Independent
0:45:16
0:45:01
04:30
1028
1039
1376
445
CARDONA GÓMEZ, ENCARNA
7
Veterans A fem C. A. Dianium
0:45:16
0:44:57
04:30
1027
1389
1396
446
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
267
Senior masc C. E. Dorsal 19 Pego
0:45:17
0:44:58
04:30
1026
1038
1182
447
TUR VILLAR, EDUARDO
268
Senior masc Independent
0:45:18
0:45:04
04:31
1025
1037
1181
448
MARÍN ALFONSO, FCO. JAVIER
126
Veterans A masc Independent
0:45:18
0:44:52
04:29
0
0
0
449
MONCHO MULET, JOSÉ MIGUEL
127
Veterans A masc C. A. La Faixa
0:45:19
0:44:53
04:29
1024
1036
1290
450
MUT MORANT, JOSE ANTONIO
128
Veterans A masc C. A. La Xara
0:45:19
0:44:57
04:30
1023
1035
1289
451
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
8
Veterans A fem C. A. Benidorm
0:45:19
0:45:10
04:31
1022
1388
1395
452
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
129
Veterans A masc C. A. Benidorm
0:45:19
0:45:10
04:31
1021
1034
1288
453
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
269
Senior masc C. A. La Xara
0:45:21
0:45:09
04:31
1020
1033
1180
454
SALA VIDAL, JOSE
270
Senior masc Independent
0:45:21
0:45:11
04:31
1019
1032
1179
455
MOLINA HENAREJOS, JOSÉ MANUEL
271
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:22
0:44:53
04:29
1018
1031
1178
456
CARSON, MARK
29
Veterans B masc C. A. Costa Blanca Striders
0:45:24
0:44:48
04:29
1017
1030
1375
457
VALERO SIGNES, ANTONIA
9
Veterans A fem G. Espeleologico Gatense
0:45:25
0:45:00
04:30
1016
1387
1394
458
TORTAJADA VILLANUEVA, SERGIO
272
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:25
0:45:02
04:30
1015
1029
1177
459
BERENGUER FERNANDEZ, ISIDRO
273
Senior masc C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:45:25
0:45:06
04:31
0
0
0
460
SAMPEDRO SIGALAT, VICENTE
274
Senior masc C. A. l' Espenta
0:45:25
0:45:12
04:31
1014
1028
1176
461
RICART SANCHIS, DAVID
130
Veterans A masc Independent
0:45:25
0:44:55
04:30
1013
1027
1287
462
MARTINEZ LASO, EDUARDO
275
Senior masc Independent
0:45:26
0:45:08
04:31
1012
1026
1175
463
GONZALEZ BORRAS, LORENZO
276
Senior masc C. Córrer Xeraco
0:45:26
0:45:15
04:32
1011
1025
1174
464
FORNES MORELL, JOSE
131
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:45:29
0:45:01
04:30
1010
1024
1286
465
HERNAN MADRID, JOSÉ ANTONIO
132
Veterans A masc C. A. Ondara
0:45:29
0:45:01
04:30
1009
1023
1285
466
MAESTRE AZCON, SERGIO
133
Veterans A masc Independent
0:45:30
0:45:00
04:30
0
0
0
467
MONCHO GUARDINO, FRANCISCO
277
Senior masc C. Multiesport Marina Alta
0:45:30
0:45:10
04:31
1008
1022
1173
468
MONFORT SIGNES, MIGUEL
278
Senior masc C. A. Corremundos
0:45:31
0:45:20
04:32
1007
1021
1172
469
MIRALLES VELA, ENRIQUE
134
Veterans A masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:33
0:45:18
04:32
1006
1020
1284
470
GISBERT MUÑOZ, ANGEL CARLOS
135
Veterans A masc C. A. Alcoy
0:45:34
0:45:21
04:32
1005
1019
1283
471
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
136
Veterans A masc Independent
0:45:34
0:45:08
04:31
1004
1018
1282
472
GARCIA VALENZUELA, JOSE MANUEL
279
Senior masc C. A. Gym Plaza Calpe
0:45:36
0:45:29
04:33
1003
1017
1171
473
TORRES CATALÁ, JAIME
280
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:36
0:45:08
04:31
1002
1016
1170
474
SANCHEZ ALIAGA, RAUL
281
Senior masc C. A. Benidorm
0:45:38
0:45:20
04:32
1001
1015
1169
475
BOSCA RIBADENEIRA, JAVIER CASIMIRO
137
Veterans A masc C. A. Els Oliveros
0:45:38
0:45:14
04:32
1000
1014
1281
476
SALVA TORRES, JAUME
282
Senior masc C. A. Gata
0:45:39
0:45:13
04:31
999
1013
1168
477
PEDRO MESTRE, FRANCISCO
138
Veterans A masc C. A. Gata
0:45:39
0:45:12
04:31
998
1012
1280
478
CATALA PASTOR, JOSE
283
Senior masc C. A. Sense Pressa El Verger
0:45:40
0:45:22
04:32
997
1011
1167
479
OLTRA I BENAVENT, JORDI
30
Veterans B masc C. A. Runnersworld
0:45:42
0:45:23
04:32
0
0
0
480
PASTOR GOSP, RAUL
284
Senior masc Independent
0:45:43
0:45:04
04:30
996
1010
1166
481
JUTZI, NIKO
285
Senior masc C. A. Llebeig Xàbia
0:45:43
0:45:08
04:31
995
1009
1165
482
WOOD, DANIEL GRAHAM
286
Senior masc Independent
0:45:43
0:45:08
04:31
0
0
0
483
PRARIO MASSIMINO, JOAQUIN
287
Senior masc C. Lobos Triatlon
0:45:44
0:45:32
04:33
0
0
0
484
APARISI LLECHES, OSCAR
288
Senior masc Independent
0:45:44
0:45:19
04:32
0
0
0
485
GARCIA OLIVEROS, IVAN
139
Veterans A masc C. A. Safor - Cafemax
0:45:45
0:45:35
04:34
0
0
0
486
SEGUI ORTOLA, MAMEN
10
Veterans A fem C. A. Safor - Cafemax
0:45:46
0:45:37
04:34
994
1386
1393
487
GARCIA SANCHEZ, ANTONIO
140
Veterans A masc Independent
0:45:46
0:45:08
04:31
993
1008
1279
488
ALMIÑANA I NOGUERA, RUBÉN
289
Senior masc C. A. Ondara
0:45:46
0:45:21
04:32
992
1007
1164
489
MARIN BALLESTER, JOSE ENRIQUE
290
Senior masc Independent
0:45:47
0:45:07
04:31
0
0
0
490
BLANCO CEDRÓN, JESÚS
291
Senior masc C. A. Dianium
0:45:47
0:45:17
04:32
991
1006
1163
491
RAMIREZ LOPEZ, ANTOINE
31
Veterans B masc Independent
0:45:47
0:45:42
04:34
0
0
0
492
RUBIO SEVILLA, NELSON RUBEN
292
Senior masc Independent
0:45:49
0:45:11
04:31
0
0
0
493
SALVA SIGNES, MATIAS
141
Veterans A masc C. A. Gata
0:45:51
0:45:23
04:32
990
1005
1278
494
CRESPO GARCIA, GUSTAVO
293
Senior masc C. A. Dianium
0:45:51
0:45:30
04:33
989
1004
1162
495
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
32
Veterans B masc C. A. Altea
0:45:53
0:45:38
04:34
988
1003
1374
496
MIRALLES BALLESTER, JOAQUIM
142
Veterans A masc C. A. Ondara
0:45:53
0:45:36
04:34
987
1002
1277
497
GARCIA COSTA, VICENTE
143
Veterans A masc C. A. Cametes Spat
0:45:53
0:45:19
04:32
986
1001
1276
498
OLMOS MAS, EDUARDO
294
Senior masc Independent
0:45:55
0:45:11
04:31
0
0
0
499
FORNET BAÑULS, JOAN
295
Senior masc C. C. La Gota Gorda
0:45:56
0:45:02
04:30
0
0
0
500
GINER I FERRANDO, FRANCESC ANTONI
144
Veterans A masc C. A. Ondara
0:45:57
0:45:40
04:34
985
1000
1275