Som Esport
V Cursa Popular a la Vila Joisa

 

V CURSA POPULAR
A LA  VILA

(Córrer)

Data:
Dissabte 27 d' Octubre de 2012

Eixida i Meta:

Platja Centre – Zona Costera La Mar

Organitza: Club Atletisme Triatló la Vila
Col·labora: Ajuntament de La Vila


+ CLASSIFICACIONS >>>




Sel·lecciona la teua categoria

  

CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES V CURSA POPULAR A LA VILA
Cronometratge www.somesport.com
P.Cat
Nom
P.Gral
Categoria
Club
Temps
1
CABALLERO PIERNAS, RUBÉN
1
Senior masc
C. A. Benidorm
0:30:00
2
ALEGRE SANCHEZ, CARLOS
2
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:31:02
3
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
3
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:04
4
ROSA EGEA, PABLO
4
Senior masc
Independent
0:31:06
5
GILABERT ORTIZ, JUAN
8
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:34
6
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
9
Senior masc
C. A. Benissa
0:31:37
7
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
10
Senior masc
C. A. La Nucia
0:31:41
8
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
11
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:32:01
9
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
13
Senior masc
C. A. El Faro
0:32:37
10
SALINAS NAVARRO, JUAN
14
Senior masc
Independent
0:33:11
11
PÉREZ GONZÁLEZ, FRAN
16
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:33:38
12
GALLEGO CABALLERO, ANTONIO LUIS
17
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:43
13
HADRI DAHBI, ADRIÁN
18
Senior masc
Independent
0:34:27
14
LLORCA ANTON, JORGE
19
Senior masc
C. E. El Portell
0:34:33
15
RANDMA, HARDI
20
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:34:53
16
CANO CRESPO, JAVIER
21
Senior masc
Independent
0:34:56
17
FLORES MONTIEL, FCO. JAVIER
24
Senior masc
Independent
0:35:31
18
GARRIGOS GARCIA, JOSE RAMON
25
Senior masc
Independent
0:35:31
19
CORTEGOSO LOIS, AGUSTIN
26
Senior masc
Independent
0:36:13
20
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
29
Senior masc
C. A. Corremundos
0:36:33
21
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
31
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:41
22
ALACID BELMONTE, EMILIO
32
Senior masc
Independent
0:36:43
23
NARANJO BERENGUER, JACINTO
34
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:51
24
MADRID GARCIA, JORDI
35
Senior masc
Independent
0:36:53
25
ROMAN GALERA, ANTONIO
37
Senior masc
Independent
0:37:06
26
GARCIA JIMENEZ, OSCAR
40
Senior masc
Independent
0:37:10
27
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
41
Senior masc
C. A. La Nucia
0:37:12
28
GIRONA FAJARDO, FRANCISCO
43
Senior masc
Independent
0:37:21
29
SANCHEZ ROSTOLL, SANTI
44
Senior masc
Independent
0:37:29
30
CRESPO MARTINEZ, MIGUEL
46
Senior masc
C. A. iRun Calp
0:38:01
31
COUSILLAS SARANOVA, ARITZ
47
Senior masc
Independent
0:38:06
32
SEVILLA TORRES, CARLOS
48
Senior masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:08
33
PEREZ MENGUAL, KICO
50
Senior masc
C. E. El Portell
0:38:15
34
ALGADO SELLES, VICENTE
51
Senior masc
Independent
0:38:15
35
RODRIGUEZ LOPEZ, CRISTOPHER
54
Senior masc
Independent
0:38:34
36
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
56
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:51
37
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
58
Senior masc
Independent
0:39:01
38
CUADROS HUERTAS, FERNANDO
59
Senior masc
Independent
0:39:15
39
SEMITIEL MOLINA, DAVID
60
Senior masc
Independent
0:39:20
40
DEVIS GALLEGO, JOSE LUIS
62
Senior masc
Independent
0:39:26
41
SANCHEZ MARTIN, SERGIO
64
Senior masc
Independent
0:39:49
42
GUTIÉRREZ MARTÍNEZ, ALEJANDRO
66
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:58
43
BAUTISTA MÁRTINEZ, ÁNGEL
68
Senior masc
Independent
0:40:18
44
VIDAL AROCA, DAVID
69
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:40:23
45
VIDAL AROCA, RAUL
70
Senior masc
Independent
0:40:23
46
ARTESEROS LUJAN, JUAN CARLOS
73
Senior masc
Independent
0:40:43
47
GARCIA MARQUEZ, LAZARO
74
Senior masc
Independent
0:40:48
48
SÁNCHEZ LOPEZ, SANTIAGO
75
Senior masc
Independent
0:40:57
49
DURIBREUX MARTIN, CHRISTOPHE
77
Senior masc
Independent
0:41:08
50
MARTI CABRERA, JUAN VTE
81
Senior masc
Independent
0:41:18
51
DOMENECH SALAS, JAVIER
85
Senior masc
Independent
0:41:35
52
MOYA MARTINEZ, FCO. JAVIER
88
Senior masc
Independent
0:41:48
53
ANDRES MARTIN, PEDRO
93
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:02
54
POZO VILLEGAS, CÉSAR
97
Senior masc
Independent
0:42:25
55
PEÑA GARCIA, JOSE MANUEL
98
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:42:30
56
AGUILAR VIVES, ESTEBAN
99
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:31
57
BENAVIDES PARRA, MARCELO
102
Senior masc
Independent
0:42:40
58
TIRADO CLARK, SAMUEL
103
Senior masc
C. E. El Portell
0:42:46
59
FERRER HERRANZ, JOSE VICENTE
107
Senior masc
C. A. Benidorm
0:42:53
60
SERVER NOGUERA, PAU
108
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:59
61
TOME ROMERO, PEDRO JOSE
109
Senior masc
Independent
0:43:07
62
ALVAREZ VICENTE, IVAN
120
Senior masc
Independent
0:43:47
63
SÁNCHEZ BÉJAR, JUAN FRANCISCO
121
Senior masc
Independent
0:43:49
64
PIQUERAS, ALBERTO
122
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:53
65
GONZALEZ GARCIA, MANUEL ANTONIO
124
Senior masc
Independent
0:43:58
66
GASPAR ACÀMER, JOSÉ ANGEL
128
Senior masc
C. A. Altea
0:44:22
67
ZARAGOZÍ BALDÓ, GASPAR
129
Senior masc
Independent
0:44:22
68
FORONDA CORTÉS, JUAN CARLOS
130
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:23
69
GONZALEZ IVARS, MIQUEL
131
Senior masc
Independent
0:44:25
70
JIMENEZ SANCHEZ, J. ANTONIO
133
Senior masc
Independent
0:44:27
71
SELLES BOIX, FCO. JOSE
134
Senior masc
Independent
0:44:29
72
CRUZ MENESES, JUAN JOSÉ
135
Senior masc
Independent
0:44:30
73
ALVAREZ RODRIGUEZ, SERGIO
137
Senior masc
Independent
0:44:38
74
MARTINEZ SANCHEZ, JOSE CASTO
139
Senior masc
C. A. Benidorm
0:44:55
75
PINEDA CRESPO, JOSE LUIS
140
Senior masc
Independent
0:45:03
76
VALLS SAN SIMÓN, RICARDO
142
Senior masc
Independent
0:45:12
77
JUAN SELVA, DAVID
144
Senior masc
Independent
0:45:22
78
LLORET TITO, TONI
146
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:45:29
79
RIBES CUELLO, MARIO
147
Senior masc
C. A. La Xara
0:45:34
80
GIL IBAÑEZ, IMANOL
148
Senior masc
Independent
0:45:40
81
ARCOS LOPEZ, JUAN BAUTISTA
149
Senior masc
Independent
0:45:42
82
SIERRA MORENO, FELIPE
155
Senior masc
Independent
0:46:14
83
SANCHEZ ROBLES, PEDRO
160
Senior masc
Independent
0:46:34
84
SALINAS IZQUIERDO, MARCOS
161
Senior masc
Independent
0:46:35
85
POZO GALLEGO, PEDRO
165
Senior masc
Independent
0:46:47
86
COMPAÑY SANCHEZ, JAIME
167
Senior masc
Independent
0:46:49
87
PASTOR TORRES, EMILIO
171
Senior masc
Independent
0:47:24
88
PÉREZ COMPANY, JORGE
174
Senior masc
Independent
0:48:02
89
SORIANO GARCIA, RAFAEL
183
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:48:54
90
CATALA MASANET, JULIO
187
Senior masc
Independent
0:49:11
91
ARCOS SANCHEZ, PEDRO MANUEL
191
Senior masc
C. A. Ondara
0:49:42
92
GOMEZ YLLESCAS, GABRIEL
193
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:51:03
93
SALAS PARRILLA, JOAQUIN
194
Senior masc
Independent
0:51:03
94
GISBERT PERUCHA, IVAN
199
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:51:50
95
MÁRQUEZ CLIMENT, JUAN
202
Senior masc
Independent
0:52:46
96
GARCIA MANCHON, KIKO
204
Senior masc
C. E. El Portell
0:53:18
97
ZUERAS ABASCAL, JOSUÉ
209
Senior masc
Independent
0:57:34
98
TODOLI RICHART, FERNANDO JAVIER
211
Senior masc
C. A. Benissa
0:57:35