Som Esport     
II Cursa Popular La Vila
Patrocinen la Cursa


Data: 18 d'Abril de 2009
Organitza: Club Atletisme Triatló La Vila

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA II CURSA POPULAR A LA VILA JOIOSA ( cORRER ) 8,6 kM

Següent Últim

P. Gral Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/ KM
1
RAUDSEPP, EERO
1
Senior masc
Independent
0:28:03
03:16
2
ALBERT, MARKO
2
Senior masc
Independent
0:28:17
03:17
3
LATIN, ALEKSANDER
3
Senior masc
Independent
0:28:26
03:18
4
ALEGRE SANCHEZ, CARLOS
4
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:29:22
03:25
5
GUTIERREZ HITA, CARLOS
5
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:29:23
03:25
6
FRUCTUOSO ANTON, VICTORIANO
1
Veterans A masc
Independent
0:29:49
03:28
7
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
6
Senior masc
C. A. Running Team - Grifone
0:30:05
03:30
8
SORIA MARTIN, IVAN
7
Senior masc
C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:30:23
03:32
9
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
8
Senior masc
Independent
0:30:27
03:32
10
BENEROSO LOPEZ, JAIME
9
Senior masc
Independent
0:30:28
03:33
11
VERDU CUEVAS, ALEJANDRO
1
Juvenil masc
C. A. Petrer Nepalia
0:30:46
03:35
12
IÑESTA PALOMARES, ANTONIO JOSE
10
Senior masc
C. Piero Magli Record Sport
0:30:58
03:36
13
MARTÍNEZ PEÑALVER, MANUEL
11
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:12
03:38
14
FERRER BALLESTER, FERNANDO
12
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:31:22
03:39
15
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
13
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:28
03:40
16
MORAGA CRUZ, ATANASIO
14
Senior masc
C. A. La Vila
0:31:48
03:42
17
RANDMA, HARDI
15
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:31:55
03:43
18
POVEDA COVES, JAVIER
2
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:31:58
03:43
19
FLORES GALIPIENSO, FRANCISCO
3
Veterans A masc
C. Marathon Crevillente HB
0:32:18
03:45
20
PEREZ GARCIA, KIKO
4
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
0:32:22
03:46
21
PARDO ROMAN, PEDRO PABLO
16
Senior masc
Independent
0:32:24
03:46
22
ROJANO NOVA, JOSE A.
17
Senior masc
Independent
0:32:33
03:47
23
MOLINES TORMO, JUANMI
5
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:48
03:49
24
PEREZ GONZALEZ, VICENT
2
Juvenil masc
C. A. La Vila
0:32:49
03:49
25
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
18
Senior masc
C. A. La Vila
0:32:54
03:50
26
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
19
Senior masc
C. A. Corremundos
0:33:09
03:51
27
BLAKEBOROUGH, STUART
6
Veterans A masc
Independent
0:33:11
03:52
28
CALVO-PASTOR, JOSE
1
Veterans B masc
Independent
0:33:13
03:52
29
PEÑA MARTINEZ, JOSE MANUEL
2
Veterans B masc
C. A. Petrer Nepalia
0:33:17
03:52
30
ALMAGRO CAMPILLO, JOAQUIN
7
Veterans A masc
Independent
0:33:21
03:53
31
VERDU CARRASCO, FRANCISCO
8
Veterans A masc
C. A. Petrer Nepalia
0:33:23
03:53
32
RUIZ ARCADIO, PABLO
20
Senior masc
Independent
0:33:26
03:53
33
PHILIPPE, MORVAN
21
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:33:28
03:53
34
MIRALLES ESTEVE, CAMILO
3
Veterans B masc
Independent
0:33:29
03:54
35
DEL CASTILLO MARTINEZ, PASCUAL
0
No inscrit
Independent
0:33:41
03:55
36
ALBEROLA GARCIA, RAMON
22
Senior masc
U. E. Elche
0:33:56
03:57
37
SAIZ ZAMORA, FRANCISCO
9
Veterans A masc
Independent
0:33:58
03:57
38
DIAZ ARMENTA, ANDRES
23
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:59
03:57
39
CARBONELL BOTIA, FRANCISCO JOSE
24
Senior masc
Independent
0:34:04
03:58
40
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
25
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:20
04:00
41
APARISI CARRIÓ, JAUME
26
Senior masc
C. A. Ondara
0:34:28
04:01
42
BAEZA MARTIN, ALBERTO
27
Senior masc
Independent
0:34:29
04:01
43
REDONDO BUEDO, FRANCISCO
10
Veterans A masc
Independent
0:34:38
04:02
44
GARCIA CONEJERO, ELIAS
0
No inscrit
Independent
0:34:41
04:02
45
PEREZ GONZALEZ, FRANCISCO JOSE
28
Senior masc
Independent
0:34:43
04:02
46
MORATA VIDAL, DAVID
29
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:45
04:02
47
DIAZ LORENZO, GUILLERMO
11
Veterans A masc
C. A. Altea
0:34:46
04:03
48
SANCHEZ GORDERO, ANTONIO
0
No inscrit
Independent
0:34:47
04:03
49
SANCHEZ ROSTOLL, SANTIAGO
30
Senior masc
Independent
0:34:48
04:03
50
MOYANO GARCIA, ANGEL
31
Senior masc
Independent
0:34:50
04:03
51
SOLVES RIBES, RAFAEL
32
Senior masc
C. A. L' Alcudia
0:34:51
04:03
52
MAIRATA ARDURA, JAIME
33
Senior masc
C. A. La Vila
0:34:52
04:03
53
PERÉZ SANTAMARÍA, LAUREN
34
Senior masc
Independent
0:34:58
04:04
54
LLORCA ANTON, JORGE
35
Senior masc
C. E. El Portell
0:35:00
04:04
55
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
12
Veterans A masc
C. A. Altea
0:35:09
04:05
56
RUSO PEREZ, JESUS
36
Senior masc
Independent
0:35:18
04:06
57
CARRASCOSA LOPEZ, CARLOS
13
Veterans A masc
C. A. Aspis
0:35:21
04:07
58
SEGURA PEREZ, ANGEL
37
Senior masc
Independent
0:35:24
04:07
59
PEÑA JIMENEZ, JOSE MARIA
4
Veterans B masc
C. A. La Vila
0:35:25
04:07
60
DRIEGUEZ RICO, ANTONIO
38
Senior masc
Independent
0:35:26
04:07
61
CARRETERO LUNA, RICARDO
14
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:35:27
04:07
62
DE WULF, NORBERTO
1
Veterans C masc
C. A. Pindaro Joma
0:35:32
04:08
63
SELLÉS SANTAMARIA, JOSE TOMAS
15
Veterans A masc
C. E. El Portell
0:35:33
04:08
64
BERNABEU LOPEZ, LEOPOLDO DAVID
39
Senior masc
C. A. Benidorm
0:35:35
04:08
65
PARDO MANTECÓN, CARLOS
16
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:35:42
04:09
66
NARANJO BERENGUER, JACINTO
40
Senior masc
C. A. Benidorm
0:35:43
04:09
67
DOMENECH BALLESTER, JOSE LUIS
41
Senior masc
Independent
0:35:47
04:10
68
SAVALL TEROL, ANDRES
42
Senior masc
C. A. Benidorm
0:35:49
04:10
69
SIRVENT CARBONELL, ALEXIS
43
Senior masc
C. E. Xixona
0:35:52
04:10
70
LLORET SORIANO, GASPAR
3
Juvenil masc
Independent
0:35:55
04:11
71
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
2
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:36:05
04:12
72
LLORCA CLIMENT, VICENTE
44
Senior masc
C. E. El Portell
0:36:06
04:12
73
MARTINEZ DE LIZARDUY ARAICO, JORGE
45
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:09
04:12
74
CHINER ROZALEN, JOSE CARLOS
17
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:36:09
04:12
75
TAVALLO PEIRÓ, SARA
0
No inscrit
Independent
0:36:11
04:13
76
SANCHEZ ALIAGA, JORGE
46
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:38
04:16
77
CHAPELET EDGARDO, PABLO
5
Veterans B masc
Independent
0:36:42
04:16
78
ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
47
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:47
04:17
79
RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR
1
Veterans A fem
C. A. Molina Avesco
0:36:49
04:17
80
CANOVAS CANO, RUBEN
48
Senior masc
Independent
0:37:03
04:19
81
GINER FINCA, JOSE
0
No inscrit
Independent
0:37:06
04:19
82
MATEOS APARICIO, ANTONIO
18
Veterans A masc
C. A. Zatopek
0:37:14
04:20
83
SESÉ CARRIÓ, JOSE VICENTE
49
Senior masc
Independent
0:37:16
04:20
84
SÁNCHEZ PACHECO, GASPAR
50
Senior masc
Independent
0:37:17
04:20
85
VÍLCHEZ CONESA, PILAR
1
Senior fem
C. Maratón San Javier
0:37:18
04:20
86
GARCÍA MARÍN, PABLO
51
Senior masc
Independent
0:37:19
04:20
87
VILLANUEVA SUSPERREGUI, ANGEL
6
Veterans B masc
Independent
0:37:21
04:21
88
BURRUECO PASTOR, REME
2
Senior fem
Independent
0:37:28
04:21
89
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
52
Senior masc
C. A. Corremundos
0:37:29
04:22
90
PEREZ BALDO, ANTONIO JAVIER
19
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:37:30
04:22
91
GONZALEZ LEAL, ESTEFANIA
3
Senior fem
Independent
0:37:37
04:22
92
REDONDO BUEDO, JUAN CARLOS
53
Senior masc
Independent
0:37:37
04:22
93
BOU LLORENS, PEPE
54
Senior masc
C. A. La Vila
0:37:45
04:23
94
FUSTER MONZO, JOAN
55
Senior masc
Independent
0:37:45
04:23
95
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
56
Senior masc
C. A. Benidorm
0:37:52
04:24
96
ORTELLS MOMPARLER, LUIS
57
Senior masc
Independent
0:37:55
04:25
97
BUIGUES CARRIÓ, PACO
20
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:37:57
04:25
98
GINER MARTINEZ, FERNANDO
58
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:37:57
04:25
99
BALDO DE LA CRUZ, VICENTE
59
Senior masc
Independent
0:37:59
04:25
100
CASTAÑO NAVARRO, PEDRO ANTONIO
60
Senior masc
C. A. La Vila
0:38:00
04:25
101
FUENTES MARTOS, ANTONIO
61
Senior masc
Independent
0:38:00
04:25
102
RUIZ ROCAMORA, JAVIER
21
Veterans A masc
Independent
0:38:13
04:27
103
REEVES, MICHAEL
3
Veterans C masc
C. A. Altea
0:38:22
04:28
104
ANTON LUCAS, JUAN JOSE
7
Veterans B masc
C. A. Apol·ana
0:38:30
04:29
105
GONZALEZ AGUILAR, VICENT
22
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:38:32
04:29
106
RUIZ PEREZ, JOSE
62
Senior masc
Independent
0:38:37
04:29
107
IÑIGUEZ ATIENZA, JOSE
8
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:38:39
04:30
108
PÉREZ GIMÉNEZ, JOSÉ ANTONIO
63
Senior masc
Independent
0:38:50
04:31
109
ROCA MARIANO, JOSE NOBERTO
23
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:38:53
04:31
110
ESCALES GARCIA, PERE
64
Senior masc
Independent
0:38:55
04:32
111
ZAMORA SANCHEZ, PEDRO JUAN
65
Senior masc
Independent
0:38:56
04:32
112
LLORET ESQUERDO, FRANCISCO
24
Veterans A masc
Independent
0:38:59
04:32
113
COELLO ORTS, FRAN
25
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:38:59
04:32
114
LUIS CANDELA, FRANCISCO
66
Senior masc
Independent
0:39:02
04:32
115
RIPOLL FERRANDO, JOSE
26
Veterans A masc
C. A. Altea
0:39:08
04:33
116
CATALAN MONTAÑA, MIGUEL ANGEL
67
Senior masc
C. E. El Portell
0:39:09
04:33
117
PEREZ SERRANO, MARIANO
27
Veterans A masc
C. A. Mandarache Cartagena
0:39:12
04:34
118
CARRERO GASCON, JORGE
68
Senior masc
Independent
0:39:16
04:34
119
PINTEÑO MARTINEZ, SANTIAGO
28
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:39:17
04:34
120
CORDERO FONT, ALBERTO
69
Senior masc
Independent
0:39:18
04:34
121
HERNANDO SAEZ, JORGE
70
Senior masc
Independent
0:39:19
04:34
122
ZIARAN DIEZ, JABIER
29
Veterans A masc
Independent
0:39:28
04:35
123
SANTONJA GISBERT, JOAN
30
Veterans A masc
C. A. Gª Galera - Sant Joan
0:39:29
04:36
124
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
4
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:39:30
04:36
125
ARBONA ESCRIVA, JUAN JOSE
71
Senior masc
Independent
0:39:30
04:36