Som Esport     
III Cursa Popular La Vila
III CURSA POPULAR LA VILA 2010 (Córrer )

Data: 23 d'Octubre de 2010
Hora: Prova Reina 17.30 h
Distància: 10,17 Km
CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA III CURSA POPULAR A LA VILA ( Córrer )
Cronometratge www.somesport.com
Pos.
Gral
Nom Pos.
Cat.
Categoria Club
Temps
Temps
Real
T/ KM
1
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
1
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:09
0:34:09
03:22
2
MARCO ARROYO, RUBÉN
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:09
0:34:09
03:22
3
TEBAR RODRIGUEZ, JULIO
3
Senior masc
Independent
0:34:12
0:34:12
03:22
4
PEREZ SANSANO, JOSE ANTONIO
4
Senior masc
C. Piero Magli Record Sport
0:34:46
0:34:46
03:25
5
SORIA MARTIN, IVAN
5
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:35:33
0:35:33
03:30
6
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
6
Senior masc
Independent
0:35:36
0:35:36
03:30
7
MENCHEN SANCHEZ, CARLOS
7
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:35:46
0:35:46
03:31
8
BENEROSO LOPEZ, JAIME
8
Senior masc
C. A. Fondistas Yecla
0:35:49
0:35:49
03:31
9
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
9
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:12
0:36:12
03:34
10
ESPINOSA MORENO, ERNESTO
1
Veterans A masc
C. A. Marathon Crevillent
0:36:14
0:36:14
03:34
11
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
10
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:17
0:36:17
03:34
12
PÉREZ GARCÍA, KIKO
2
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
0:36:29
0:36:29
03:35
13
SILVESTRE VALOR, JAVIER
11
Senior masc
Independent
0:36:34
0:36:34
03:36
14
ALGUACIL PEREZ, JAUME
12
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:36:36
0:36:36
03:36
15
DAVIA CANTOS, JOSE
13
Senior masc
Independent
0:37:05
0:37:05
03:39
16
PLANELLES ASENSIO, FRANCISCO
14
Senior masc
C. A. Marathon Crevillent
0:37:08
0:37:08
03:39
17
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
15
Senior masc
Independent
0:37:18
0:37:16
03:40
18
POVEDA COVES, JAVIER
3
Veterans A masc
C. A. Marathon Crevillent
0:37:21
0:37:21
03:40
19
MORENO DE ARCOS MORA, PABLO
4
Veterans A masc
C. A. Running Team Grifone
0:37:25
0:37:25
03:41
20
MCKOY, VINCENT
5
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:37:32
0:37:32
03:42
21
CHORDA FITO, FIDEL
6
Veterans A masc
C. A. la Vall d'Uixo
0:37:38
0:37:37
03:42
22
JOVER CARBONELL, JOAQUIN
16
Senior masc
Independent
0:37:41
0:37:35
03:42
23
MORAGA CRUZ, TANA
17
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:37:44
0:37:44
03:43
24
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
18
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:37:50
0:37:50
03:43
25
MORVAN, PHILIPPE
19
Senior masc
Independent
0:38:12
0:38:07
03:45
26
BAÑON CALATRAVA, FRANCISCO MARIA
7
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:38:18
0:38:17
03:46
27
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
8
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:38:26
0:38:26
03:47
28
RUIZ ARCADIO, PABLO
9
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:38:27
0:38:27
03:47
29
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
20
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:59
0:38:59
03:50
30
GALLEGO CABALLERO, ANTONIO LUIS
21
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:39:03
0:38:54
03:50
31
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
22
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:39:04
0:39:04
03:51
32
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
23
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:33
0:39:33
03:53
33
GEA MORENO, ANGEL
24
Senior masc
Independent
0:39:35
0:39:35
03:54
34
PARDO ROMAN, PEDRO PABLO
25
Senior masc
Independent
0:39:56
0:39:56
03:56
35
PAYA ORTIZ, JOSE MARIA
26
Senior masc
Independent
0:39:56
0:39:53
03:56
36
GOMIS NAVARRO, JOSE ANTONIO
27
Senior masc
C. A. Marathon Crevillent
0:39:56
0:39:56
03:56
37
ADAM, EDGAR
10
Veterans A masc
C. A. Altea
0:40:02
0:40:02
03:56
38
DE JUAN DEVESA, VICENT
1
Veterans B masc
Independent
0:40:10
0:40:10
03:57
39
LÓPEZ ORTUÑO, CARLOS
1
Juvenil masc
Independent
0:40:32
0:40:32
03:59
40
RAMIREZ GUERRA, CARLOS
28
Senior masc
Independent
0:40:41
0:40:39
04:00
41
MARTINEZ RAMIREZ, LUIS
29
Senior masc
C. A. Petrer Nepalia
0:41:35
0:41:27
04:05
42
ASENSIO PARRA, RAMON
30
Senior masc
Independent
0:41:43
0:41:38
04:06
43
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
11
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:41:45
0:41:45
04:06
44
SAIZ ZAMORA, FRANCISCO
12
Veterans A masc
Independent
0:41:46
0:41:46
04:06
45
GARCIA GRANERO, JOSE MARIANO
2
Veterans B masc
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:41:51
0:41:45
04:07
46
CARRERA LÓPEZ, JOSÉ LUIS
31
Senior masc
Independent
0:41:52
0:41:51
04:07
47
LEIRAS DAVILA, ÓSCAR
32
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:41:59
0:41:54
04:08
48
CASTAÑO NAVARRO, PEDRO ANTONIO
33
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:42:00
0:41:56
04:08
49
BLAS VISO, RAÚL
34
Senior masc
Independent
0:42:06
0:42:06
04:08
50
PEREZ SERRANO, MARIANO
13
Veterans A masc
C. A. Mandarache Cartagena
0:42:15
0:42:11
04:09
51
GONZALEZ GOMEZ, JUAN JOSE
35
Senior masc
C. Piero Magli Record Sport
0:42:27
0:42:24
04:11
52
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
14
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:42:32
0:42:12
04:11
53
ADROVER SORIANO, BASILI
36
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:42:37
0:42:37
04:11
54
MARTINEZ MORCILLO, MIGUEL
15
Veterans A masc
C. A. Altea
0:42:39
0:42:31
04:12
55
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIO
37
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:41
0:42:37
04:12
56
LILLO BEVIÁ, JOSÉ RAMÓN
16
Veterans A masc
C. A. Running Team Grifone
0:42:45
0:42:45
04:12
57
MARTINEZ JUAN, VICENTE
17
Veterans A masc
C. A. Marathon Crevillent
0:42:49
0:42:49
04:13
58
LATORRE MARTOS, JOSE MANUEL
38
Senior masc
Independent
0:42:49
0:42:12
04:13
59
SANTONJA RODADO, GONZALO
39
Senior masc
C. E. Relleu
0:42:57
0:42:54
04:13
60
POLO RUBIO, MIGUEL
40
Senior masc
C. T. Komando Fisiojreig
0:42:57
0:42:53
04:13
61
MESA SANCHEZ -CAPUCHINO, AUGUSTO
18
Veterans A masc
Independent
0:43:02
0:42:56
04:14
62
PERIS CONTRERAS, ADRIAN
41
Senior masc
Independent
0:43:03
0:42:47
04:14
63
CARNEROS JORDAN, EMILIO
42
Senior masc
Independent
0:43:04
0:43:02
04:14
64
ALARCON, DANIER
43
Senior masc
Independent
0:43:16
0:43:01
04:15
65
SALVA SIGNES, JOSE VICENTE
19
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:43:20
0:43:14
04:16
66
GARCIA CANTO, MANUEL
44
Senior masc
Independent
0:43:21
0:43:14
04:16
67
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
45
Senior masc
C. A. Gata
0:43:23
0:43:16
04:16
68
NARANJO BERENGUER, JACINTO
46
Senior masc
C. A. Benidorm
0:43:24
0:43:19
04:16
69
TOLOSA VICENTE, ANTONIO
20
Veterans A masc
C. A. Petrer Nepalia
0:43:34
0:43:26
04:17
70
GOMEZ MARTINEZ, CRISTINA
1
Senior fem
C. A. Benidorm
0:43:34
0:43:34
04:17
71
OROZCO FERRER, JOSÉ
47
Senior masc
Independent
0:43:36
0:43:00
04:17
72
CHUAN HABAS, JOSE LUIS
48
Senior masc
Independent
0:43:36
0:43:14
04:17
73
MONCHO MULET, JOSE MIGUEL
21
Veterans A masc
C. A. La Faixa
0:43:39
0:43:32
04:18
74
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
49
Senior masc
Independent
0:43:39
0:43:18
04:18
75
COUSILLAS SARANOVA, ARITZ
50
Senior masc
Independent
0:43:43
0:43:28
04:18
76
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
51
Senior masc
Independent
0:43:45
0:43:37
04:18
77
ALBERT LOPEZ, LUIS FERNANDO
52
Senior masc
Independent
0:43:50
0:43:18
04:19
78
CHINER ROZALEN, JOSE CARLOS
22
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:43:52
0:43:51
04:19
79
SAPENA SEGARRA, JOSEP
3
Veterans B masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:56
0:43:46
04:19
80
VILLANUEVA SUSPERREGUI, ANGEL
4
Veterans B masc
Independent
0:44:05
0:44:04
04:20
81
AMOROS PICO, JOSE ANTONIO
23
Veterans A masc
Independent
0:44:20
0:44:16
04:22
82
AMBLER, LOUISA
1
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:44:24
0:44:24
04:22
83
BUIGUES CARRIÓ, PACO
24
Veterans A masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:44:27
0:44:13
04:22
84
PIZARRO HERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL
2
Juvenil masc
C. A. Benidorm
0:44:32
0:44:32
04:23
85
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
5
Veterans B masc
C. A. Altea
0:44:34
0:44:26
04:23
86
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
53
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:44:35
0:44:29
04:23
87
MIRALLES VELA, ENRIQUE
25
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:44:39
0:44:28
04:23
88
SANCHO GOMEZ, ADOLFO
6
Veterans B masc
C. A. Altea
0:44:40
0:44:32
04:24
89
CANOVAS CANO, DAVID
54
Senior masc
Independent
0:44:42
0:44:02
04:24
90
AGUDO DOMENECH, ANGEL
55
Senior masc
C. A. Altea
0:44:44
0:44:36
04:24
91
GUERRERO SOTOCA, ANTONIO
26
Veterans A masc
C. A. Km21 Elx
0:44:52
0:44:33
04:25
92
MATEO PEREA, BIENVENIDO
27
Veterans A masc
Independent
0:44:56
0:44:39
04:25
93
MIRALLES CANTO, JOSE ANTONIO
28
Veterans A masc
Independent
0:45:01
0:45:00
04:26
94
PEREZ MAS, SALVADOR
56
Senior masc
C. A. Marathon Crevillent
0:45:01
0:44:59
04:26
95
VAELLO REOS, JAUME
57
Senior masc
Independent
0:45:01
0:44:43
04:26
96
LLORENS GONZÁLEZ, FRANCISCO
58
Senior masc
Independent
0:45:12
0:44:43
04:27
97
MARTÍNEZ GARCÍA, ANTONIO
29
Veterans A masc
Independent
0:45:17
0:45:14
04:27
98
BREITER, BENITA
2
Senior fem
C. A. Corremundos
0:45:19
0:45:19
04:27
99
ZAMORA TERRADES, JOSE LUIS
30
Veterans A masc
C. A. Altea
0:45:20
0:45:08
04:27
100
ANTON LUCAS, JUAN JOSE
7
Veterans B masc
C. A. Apol·ana
0:45:25
0:45:12
04:28
Som Esport | Dorsals | Cronòmetres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions