Som Esport
V Cursa Popular a la Vila Joisa

 

V CURSA POPULAR
LA  VILA

( Córrer ) 8,7 Km

Data:
Dissabte 27 d' Octubre de 2012
Eixida i Meta:
Platja Centre – Zona Costera La Mar

Organitza: Club Atletisme Triatló la Vila
Col·labora: Ajuntament de La Vila

CLASSIFICACIÓ GENERAL V CURSA POPULAR A LA VILA
Cronometratge www.somesport.com
P.Gral
Nom
P.Cat.
Categoria
Club
Temps
Temps
Real
T/ KM
1
CABALLERO PIERNAS, RUBÉN
1
Senior masc
C. A. Benidorm
0:30:00
0:30:00
03:27
2
ALEGRE SANCHEZ, CARLOS
2
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:31:02
0:31:02
03:34
3
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
3
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:04
0:31:04
03:34
4
ROSA EGEA, PABLO
4
Senior masc
Independent
0:31:06
0:31:06
03:35
5
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
1
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:31:07
0:31:07
03:35
6
PEREZ GARCIA, KIKO
2
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
0:31:13
0:31:13
03:35
7
McKOY, VINCENT
3
Veterans A masc
C. A. Triatló La Vila
0:31:19
0:31:19
03:36
8
GILABERT ORTIZ, JUAN
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:31:34
0:31:33
03:38
9
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
6
Senior masc
C. A. Benissa
0:31:37
0:31:35
03:38
10
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
7
Senior masc
C. A. La Nucia
0:31:41
0:31:39
03:39
11
RODRIGUEZ TORRENTE, JON
8
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:32:01
0:31:59
03:41
12
MIGUEL MARTINEZ, PEDRO
1
Juvenil masc
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:32:30
0:32:29
03:44
13
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
9
Senior masc
C. A. El Faro
0:32:37
0:32:36
03:45
14
SALINAS NAVARRO, JUAN
10
Senior masc
Independent
0:33:11
0:33:09
03:49
15
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:33:13
0:33:12
03:49
16
PÉREZ GONZÁLEZ, FRAN
11
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:33:38
0:33:35
03:52
17
GALLEGO CABALLERO, ANTONIO LUIS
12
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:43
0:33:40
03:53
18
HADRI DAHBI, ADRIÁN
13
Senior masc
Independent
0:34:27
0:34:25
03:58
19
LLORCA ANTON, JORGE
14
Senior masc
C. E. El Portell
0:34:33
0:34:29
03:58
20
RANDMA, HARDI
15
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:34:53
0:34:50
04:01
21
CANO CRESPO, JAVIER
16
Senior masc
Independent
0:34:56
0:34:53
04:01
22
SEGURA MARTÍNEZ, JOSÉ ANTONIO
2
Veterans B masc
C. A. Almoradí Trikilómetros
0:34:58
0:34:58
04:01
23
AMORÓS PICÓ, JOSÉ ANTONIO
3
Veterans B masc
C. A. Triatló La Vila
0:35:01
0:35:00
04:02
24
FLORES MONTIEL, FCO. JAVIER
17
Senior masc
Independent
0:35:31
0:35:24
04:05
25
GARRIGOS GARCIA, JOSE RAMON
18
Senior masc
Independent
0:35:31
0:35:25
04:05
26
CORTEGOSO LOIS, AGUSTIN
19
Senior masc
Independent
0:36:13
0:36:05
04:10
27
VIZUETE GARCIA, ILDEFONSO
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:36:22
0:36:16
04:11
28
GARCIA DE LA SERRANA PEREZ, JULIAN
4
Veterans A masc
C. A. El Faro
0:36:31
0:36:28
04:12
29
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
20
Senior masc
C. A. Corremundos
0:36:33
0:36:30
04:12
30
SOTELO REYNOSO, ELIANA KRIST
1
Senior fem
C. Lobos Triatlon
0:36:39
0:36:35
04:13
31
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
21
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:41
0:36:37
04:13
32
ALACID BELMONTE, EMILIO
22
Senior masc
Independent
0:36:43
0:36:36
04:13
33
CHINER ROZALEN, JOSE CARLOS
5
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:36:49
0:36:43
04:14
34
NARANJO BERENGUER, JACINTO
23
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:51
0:36:46
04:14
35
MADRID GARCIA, JORDI
24
Senior masc
Independent
0:36:53
0:36:50
04:14
36
VICENS MARQUEZ, LUIS
6
Veterans A masc
C. A. La Xara
0:36:54
0:36:51
04:15
37
ROMAN GALERA, ANTONIO
25
Senior masc
Independent
0:37:06
0:36:58
04:16
38
TOLOSA VICENTE, ANTONIO
7
Veterans A masc
C. A. Petrer Nepalia
0:37:08
0:36:56
04:16
39
MARTINEZ RAMIREZ, LUIS
8
Veterans A masc
C. A. Petrer Nepalia
0:37:08
0:36:57
04:16
40
GARCIA JIMENEZ, OSCAR
26
Senior masc
Independent
0:37:10
0:36:53
04:16
41
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
27
Senior masc
C. A. La Nucia
0:37:12
0:37:09
04:17
42
TORRES GONZALEZ, FRANCISCO
5
Veterans B masc
Independent
0:37:15
0:37:10
04:17
43
GIRONA FAJARDO, FRANCISCO
28
Senior masc
Independent
0:37:21
0:37:06
04:18
44
SANCHEZ ROSTOLL, SANTI
29
Senior masc
Independent
0:37:29
0:37:27
04:19
45
PASCUAL COTS, PEDRO
9
Veterans A masc
Independent
0:37:47
0:37:45
04:21
46
CRESPO MARTINEZ, MIGUEL
30
Senior masc
C. A. iRun Calp
0:38:01
0:37:52
04:22
47
COUSILLAS SARANOVA, ARITZ
31
Senior masc
Independent
0:38:06
0:37:51
04:23
48
SEVILLA TORRES, CARLOS
32
Senior masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
0:38:08
0:38:03
04:23
49
ZARAGOZÍ BALDÓ, ANTONI
2
Juvenil masc
Independent
0:38:13
0:37:58
04:24
50
PEREZ MENGUAL, KICO
33
Senior masc
C. E. El Portell
0:38:15
0:38:02
04:24
51
ALGADO SELLES, VICENTE
34
Senior masc
Independent
0:38:15
0:38:04
04:24
52
IVARS GINER, FRANCISCO
6
Veterans B masc
Independent
0:38:21
0:38:17
04:25
53
RAMIS ORTS, PEDRO
10
Veterans A masc
C. A. El Faro
0:38:34
0:38:34
04:26
54
RODRIGUEZ LOPEZ, CRISTOPHER
35
Senior masc
Independent
0:38:34
0:38:26
04:26
55
RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR
1
Veterans A fem
C. A. Benidorm
0:38:44
0:38:42
04:27
56
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
36
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:51
0:38:45
04:28
57
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
2
Veterans A fem
C. A. Benidorm
0:38:59
0:38:53
04:29
58
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
37
Senior masc
Independent
0:39:01
0:38:49
04:29
59
CUADROS HUERTAS, FERNANDO
38
Senior masc
Independent
0:39:15
0:39:07
04:31
60
SEMITIEL MOLINA, DAVID
39
Senior masc
Independent
0:39:20
0:39:12
04:31
61
VELAYOS GARCINUÑO, EMILIO
7
Veterans B masc
Independent
0:39:24
0:39:17
04:32
62
DEVIS GALLEGO, JOSE LUIS
40
Senior masc
Independent
0:39:26
0:39:17
04:32
63
HARRIS, BRIAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:39:40
0:39:30
04:34
64
SANCHEZ MARTIN, SERGIO
41
Senior masc
Independent
0:39:49
0:39:47
04:35
65
LLORET ESQUERDO, FCO. ANDRES
11
Veterans A masc
Independent
0:39:53
0:39:50
04:35
66
GUTIÉRREZ MARTÍNEZ, ALEJANDRO
42
Senior masc
C. A. Benidorm
0:39:58
0:39:52
04:36
67
RUIZ FERNÁNDEZ, MANUEL
12
Veterans A masc
Independent
0:40:14
0:39:46
04:37
68
BAUTISTA MÁRTINEZ, ÁNGEL
43
Senior masc
Independent
0:40:18
0:40:01
04:38
69
VIDAL AROCA, DAVID
44
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:40:23
0:40:13
04:39
70
VIDAL AROCA, RAUL
45
Senior masc
Independent
0:40:23
0:40:12
04:39
71
BAEZA URIOS, ANTONIO
8
Veterans B masc
Independent
0:40:32
0:40:26
04:40
72
ZAMORA SANCHEZ, PEDRO JUAN
13
Veterans A masc
Independent
0:40:40
0:40:36
04:40
73
ARTESEROS LUJAN, JUAN CARLOS
46
Senior masc
Independent
0:40:43
0:40:24
04:41
74
GARCIA MARQUEZ, LAZARO
47
Senior masc
Independent
0:40:48
0:40:28
04:41
75
SÁNCHEZ LOPEZ, SANTIAGO
48
Senior masc
Independent
0:40:57
0:40:44
04:43
76
GALLEGO CABALLERO, CARLOS JULIÁN
14
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:40:57
0:40:44
04:43
77
DURIBREUX MARTIN, CHRISTOPHE
49
Senior masc
Independent
0:41:08
0:40:55
04:44
78
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
2
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:41:10
0:41:05
04:44
79
AMBLER, LOUISA
3
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:41:10
0:41:08
04:44
80
SEGURA FERRERO, MATEO
15
Veterans A masc
C. Natació La Nucia
0:41:15
0:40:57
04:45
81
MARTI CABRERA, JUAN VTE
50
Senior masc
Independent
0:41:18
0:41:14
04:45
82
RODRIGUEZ INFANTES, JOSE MARIA
16
Veterans A masc
Independent
0:41:20
0:41:01
04:45
83
CHESA FERRER, JUAN MATEO
17
Veterans A masc
Independent
0:41:22
0:41:14
04:45
84
PIEDRA DEL VALLE, BEATRIZ
2
Senior fem
Independent
0:41:27
0:41:06
04:46
85
DOMENECH SALAS, JAVIER
51
Senior masc
Independent
0:41:35
0:41:16
04:47
86
FERRER MAS, VICENT
18
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:41:43
0:41:41
04:48
87
GRAU GARCIA, ANDRES
9
Veterans B masc
Independent
0:41:48
0:41:44
04:48
88
MOYA MARTINEZ, FCO. JAVIER
52
Senior masc
Independent
0:41:48
0:41:45
04:48
89
GÓMEZ RUZ, FRANCISCO
19
Veterans A masc
Independent
0:41:50
0:41:23
04:49
90
REIG SERRANO, ARMANDO
3
Juvenil masc
Independent
0:41:56
0:41:31
04:49
91
ZABALETA ARRIMADA, TEODORO
10
Veterans B masc
Independent
0:42:00
0:41:45
04:50
92
AFONSO ESTEVES, JOSE ANTONIO
3
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:42:02
0:41:57
04:50
93
ANDRES MARTIN, PEDRO
53
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:02
0:41:49
04:50
94
MIRAS LLORCA, FRANCISCO
4
Juvenil masc
Independent
0:42:03
0:41:49
04:50
95
RUBIN, MARIO JAVIER
20
Veterans A masc
Independent
0:42:12
0:42:06
04:51
96
NOGUEROLES PEREZ, VICENTA
4
Veterans A fem
C. A. Triatló La Vila
0:42:13
0:41:55
04:51
97
POZO VILLEGAS, CÉSAR
54
Senior masc
Independent
0:42:25
0:42:07
04:53
98
PEÑA GARCIA, JOSE MANUEL
55
Senior masc
C. A. Triatló La Vila
0:42:30
0:42:09
04:53
99
AGUILAR VIVES, ESTEBAN
56
Senior masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:42:31
0:42:24
04:53
100
REIG BOTELLA, ARMANDO
21
Veterans A masc
Independent
0:42:33
0:42:08
04:53