III Cursa de Nadal Gata

III CURSA DE NADAL GATA 2008També pots participar caminant

Data: Dissabte 20 de Desembre de 2.008.  
Distància: 5.570 m.
Eixida i Meta: Escoles Santíssim Crist de Gata
Hora Eixida: 18.00 h.
Organitza:Club Atletisme Gata
Col·labora: Ajuntament de Gata - Regidoria d'Esports. Policia Local. Protecció Civil.

 


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA III CURSA DE NADAL GATA
Distància: 5.570 m.
Actualitzat 20/12/2008 21:00 h

P. Gral
Nom
Club
P. Cat
Categoria
Temps
T/ Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
C. A. Dianium
1
Senior masc
0:17:47
03:12
2
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
C. A. Cametes Spat
2
Senior masc
0:18:02
03:14
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
C. A. Llebeig Xàbia
3
Senior masc
0:18:12
03:16
4
FERNÁNDEZ GARCIA, MIGUEL
C. A. Albacete CCM
4
Senior masc
0:18:14
03:16
5
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
C. A. Llebeig Xàbia
5
Senior masc
0:19:06
03:26
6
FERRER BALLESTER, FERNANDO
C. A. Sense Pressa El Verger
6
Senior masc
0:19:20
03:28
7
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
C. Córrer La Llebre
7
Senior masc
0:19:26
03:29
8
MASANET SANCHO, ANTONIO
C. A. Cametes Spat
8
Senior masc
0:19:30
03:30
9
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
C. A. Dianium
1
Veterans A masc
0:19:31
03:30
10
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
C. A. Dianium
9
Senior masc
0:19:31
03:30
11
SOSA PERALTA, JULIO ALBERTO
C. A. Llebeig Xàbia
2
Veterans A masc
0:19:39
03:32
12
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
C. A. La Faixa
10
Senior masc
0:19:44
03:33
13
SMAILI, AHMED
C. A. Cametes Spat
1
Juvenil masc
0:19:47
03:33
14
PELLÍN CÓRDOBA, MIGUEL ANGEL
C. A. Apol·ana
11
Senior masc
0:19:51
03:34
15
SISCAR BAY, CARLOS
C. Esportiu Ambra
12
Senior masc
0:19:59
03:35
16
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
C. Piero Magli Record Sport
13
Senior masc
0:20:00
03:35
17
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
C. A. Llebeig Xàbia
14
Senior masc
0:20:06
03:37
18
SIMÓ COSTA, CARLOS
C. A. Cametes Spat
15
Senior masc
0:20:14
03:38
19
MORENO AGUADO, FRANCISCO
Independent
16
Senior masc
0:20:15
03:38
20
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
17
Senior masc
0:20:17
03:39
21
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
C. A. Corremundos
18
Senior masc
0:20:27
03:40
22
CASELLES PEDRO, JOSE
C. A. Gata
3
Veterans A masc
0:20:32
03:41
23
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
C. T. Prodesport Gandia
19
Senior masc
0:20:42
03:43
24
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
C. A. La Xara
20
Senior masc
0:20:53
03:45
25
VICENS PASTOR, FERNANDO
C. Esportiu Ambra
21
Senior masc
0:20:54
03:45
26
MIRALLES MAS, NOEL
C. A. Cametes Spat
22
Senior masc
0:20:56
03:46
27
VIVES GILABERT, JUAN ANTONIO
Independent
23
Senior masc
0:20:57
03:46
28
MONFORT CASELLES, JAIME
C. A. Cametes Spat
4
Veterans A masc
0:20:58
03:46
29
MORATA VIDAL, DAVID
Independent
24
Senior masc
0:21:07
03:48
30
PEDRÓS DIEGO, JUAN RAMON
C. A. Cametes Spat
25
Senior masc
0:21:10
03:48
31
RAMÍREZ VÉLEZ, EUGENIO
Independent
5
Veterans A masc
0:21:12
03:49
32
DE JUAN DEVESA, VICENTE
Independent
6
Veterans A masc
0:21:19
03:50
33
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
26
Senior masc
0:21:21
03:50
34
ESCORTELL BOU, JAIME
C. A. Llebeig Xàbia
27
Senior masc
0:21:21
03:50
35
GAZTAÑAGA TXAPARTEGI, ZADOR
Independent
28
Senior masc
0:21:23
03:51
36
PUIG MAHIQUES, JOSÉ
C. A. La Faixa
29
Senior masc
0:21:25
03:51
37
DIAZ CHACON, ISAAC
C. A. Llebeig Xàbia
30
Senior masc
0:21:36
03:53
38
MULET PONS, JOSE MIGUEL
C. A. Ondara
31
Senior masc
0:21:38
03:53
39
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
C. A. Cametes Spat
32
Senior masc
0:21:41
03:54
40
GILABERT MIRA, JOSE
C. A. Ondara
7
Veterans A masc
0:21:41
03:54
41
DURILLO VALLÉS, GERMAN
C. A. Corremundos
33
Senior masc
0:21:41
03:54
42
MULET SIGNES, BENJAMIN P.
Independent
34
Senior masc
0:21:42
03:54
43
DURÁ SERRA, ALBERTO
C. A. Cametes Spat
35
Senior masc
0:21:42
03:54
44
MONTSERRAT SIGNES, SEBASTIA
C. A. Gata
36
Senior masc
0:21:44
03:54
45
FORNÉS PEDRO, LLUIS
Independent
37
Senior masc
0:21:49
03:55
46
MOHAMED MOHAMED, EL MEHDI
Independent
2
Juvenil masc
0:21:56
03:56
47
ESPASA MULET, JOSE
C. A. Gata
38
Senior masc
0:21:59
03:57
48
LÁZARO SERRA, MARTÍN
Independent
3
Juvenil masc
0:22:03
03:58
49
TORRES OLIVER, XAVIER
C. A. Gata
39
Senior masc
0:22:04
03:58
51
MONCHO SOLER, JOSE FCO.
C. A. Gata
40
Senior masc
0:22:10
03:59
52
COSTA GÓMEZ, CRISTÓBAL
C. A. Llebeig Xàbia
41
Senior masc
0:22:16
04:00
53
SOTO QUESADA, FRANCISCO JOSE
Independent
42
Senior masc
0:22:17
04:00
54
TUR CABRERA, JUAN JOSE
C. A. Benissa
43
Senior masc
0:22:21
04:01
55
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
C. A. Gata
44
Senior masc
0:22:23
04:01
56
SALVÁ SIGNES, JOSE VICENTE
C. A. Gata
45
Senior masc
0:22:28
04:02
57
LÓPEZ EUROPA, ANDRES
Independent
8
Veterans A masc
0:22:33
04:03
58
FERRER MULET, FRANCESC
Independent
1
Veterans B masc
0:22:35
04:03
59
SART VALLÉS, SIMON
C. A. Llebeig Xàbia
46
Senior masc
0:22:36
04:04
60
SENDRA GINER, JUAN
Independent
47
Senior masc
0:22:39
04:04
61
ABELLAN MORENO, SINDO
Independent
48
Senior masc
0:22:41
04:04
62
ESPASA MULET, JAVIER
Independent
49
Senior masc
0:22:44
04:05
63
SIGNES FORNÉS, JOSE
C. A. Gata
50
Senior masc
0:22:47
04:06
64
IVARS ESPI, MIQUEL ANGEL
C. A. La Faixa
51
Senior masc
0:22:52
04:06
65
CHAPELET EDGARDO, PABLO
Independent
2
Veterans B masc
0:22:53
04:07
66
CATALÁ FERNÁNDEZ, VICENTE JOSE
C. A. Llebeig Xàbia
9
Veterans A masc
0:22:58
04:07
67
PERTINEZ CALVO, JAVIER
Independent
52
Senior masc
0:22:58
04:08
68
ROSELLÓ COLL, JUANJO
C. A. Franc Beneyto R. Denia
10
Veterans A masc
0:23:01
04:08
69
MIRALLES VELA, ENRIQUE
C. A. Llebeig Xàbia
11
Veterans A masc
0:23:10
04:10
70
ENGUIX SANCHO, JOSE
Independent
53
Senior masc
0:23:14
04:10
71
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN D.
C. A. Benissa
54
Senior masc
0:23:20
04:11
72
AROSTEGUI CASANS, IÑAKI
C. Córrer El Garbí
55
Senior masc
0:23:22
04:12
73
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
C. A. Corremundos
12
Veterans A masc
0:23:24
04:12
74
ROELAS TRIVUÑO, IGNACIO
A. D. Teixereta
3
Veterans B masc
0:23:29
04:13
75
BOSCÁ BIELSA, JAVIER
Independent
56
Senior masc
0:23:35
04:14
76
SOLER FERRER, RICARDO
C. A. La Faixa
57
Senior masc
0:23:37
04:14
77
BUIGUES CARRIÓ, FRANCISCO
C. A. Sense Pressa El Verger
13
Veterans A masc
0:23:40
04:15
78
DIAZ NARANJO, MIGUEL
C. A. Llebeig Xàbia
58
Senior masc
0:23:40
04:15
79
HALL, CLAIRE JOY
C. A. Llebeig Xàbia
1
Senior fem
0:23:40
04:15
80
ABARCA FALGAS, JOSE
C. A. l' Espenta
59
Senior masc
0:23:48
04:16
81
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
Independent
2
Senior fem
0:23:50
04:17
82
MAHIQUES IVARS, JUAN SILVERIO
C. A. La Faixa
60
Senior masc
0:23:52
04:17
83
TUR CABRERA, JOSE RAMON
C. A. Benissa
61
Senior masc
0:23:55
04:18
84
SIGNES LEYDA, JUAN ANTONIO
C. A. Imatge Peluqueros
62
Senior masc
0:23:59
04:19
85
GONZÁLEZ AGUILAR, VICENT
C. A. Sense Pressa El Verger
14
Veterans A masc
0:24:02
04:19
86
CARDONA CRUAÑES, FRANCISCO
G. E. Gatense
15
Veterans A masc
0:24:06
04:20
87
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
C. A. Ondara
63
Senior masc
0:24:07
04:20
88
VILLAR SANCHO, EDELMIRO
C. A. Ondara
64
Senior masc
0:24:07
04:20
89
NAVALMORAL PEDRO, JUAN VICENTE
C. A. Gata
65
Senior masc
0:24:08
04:20
90
ARJONA BAEZA, MANUEL ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
66
Senior masc
0:24:14
04:21
91
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
C. Multiesport Marina Alta
67
Senior masc
0:24:16
04:22
92
MONTEALEGRE MENOR, FRAN
C. Multiesport Marina Alta
68
Senior masc
0:24:16
04:22
93
DOMENECH DURÁ, JUAN
C. A. Sense Pressa El Verger
69
Senior masc
0:24:18
04:22
94
PEDRO SALVÁ, JUAN BAUTISTA
C. A. Gata
70
Senior masc
0:24:20
04:22
95
GALLO, NICOLAS ANTONIO
C. A. Llebeig Xàbia
4
Veterans B masc
0:24:23
04:23
96
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
C. A. Cametes Spat
71
Senior masc
0:24:23
04:23
97
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
Independent
72
Senior masc
0:24:24
04:23
98
ZARAGOZÍ MULET, JUAN
C. A. Llebeig Xàbia
73
Senior masc
0:24:27
04:24
99
COSTA ABARCA, GABRIEL MATEO
C. A. El Valle
16
Veterans A masc
0:24:31
04:24
100
GARCIA IVARS, JESÚS
C. A. Benissa
74
Senior masc
0:24:40
04:26
101
PALACIOS CARMONA, RAUL
Independent
75
Senior masc
0:24:42
04:26
102
VALERO SIGNES, ANTONIA
C. A. Gata
3
Senior fem
0:24:48
04:27
103
PEDRO MESTRE, JOSE
C. A. Gata
17
Veterans A masc
0:24:50
04:28
104
SANTANA SERRA, JAUME
Independent
76
Senior masc
0:24:51
04:28
105
SARRIÓN RODENAS, JUAN FCO.
Independent
77
Senior masc
0:24:51
04:28
106
BALLESTEROS CARRASCO, MIGUEL
C. Multiesport Marina Alta
78
Senior masc
0:24:52
04:28
107
ALBEROLA TERUEL, SERGI
C. Multiesport Marina Alta
0
No inscrit
0:24:52
04:28
108
MEZQUIDA CANDEL, JAIME
Independent
18
Veterans A masc
0:24:53
04:28
109
MONCHO PASTOR, JUAN R.
C. A. Franc Beneyto R. Denia
19
Veterans A masc
0:25:01
04:30
110
SÁNCHEZ LÓPEZ, CORPUS
C. A. Novelda Carmencita
20
Veterans A masc
0:25:02
04:30
111
APARICI FORNES, JUAN RAFAEL
Independent
79
Senior masc
0:25:06
04:30
112
COLOMA FERRER, FRANCISCO
C. A. Gata
21
Veterans A masc
0:25:07
04:31
113
HORTIGÜELA MORATÓ, LUIS
Independent
80
Senior masc
0:25:09
04:31
114
SIGNES FORNÉS, LLUIS
C. A. Al Garbo
81
Senior masc
0:25:11
04:31
115
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
Independent
82
Senior masc
0:25:12
04:32
116
AMBLER, LOUISE
C. A. Corremundos
1
Veterans B fem
0:25:13
04:32
117
ROMAGUERA ESQUERDO, SERGIO
C. A. Corremundos
83
Senior masc
0:25:15
04:32
118
SAHUQUILLO AROCA, ROBERTO C.
Independent
84
Senior masc
0:25:18
04:33
119
SALVÁ TORRES, JAUME
Independent
85
Senior masc
0:25:19
04:33
120
MONFORT PEDRO, JOSE MANUEL
Independent
4
Juvenil masc
0:25:20
04:33
121
SÁNCHEZ FERNÁNDEZ, ALMUDENA
C. A. Cap-i-Cua
4
Senior fem
0:25:24
04:34
122
ROMAN BORONAT, SANTIAGO
Independent
5
Juvenil masc
0:25:27
04:34
123
RONDA ROSELLÓ, JOSE FCO
Independent
86
Senior masc
0:25:28
04:35
124
IGLESIAS AGULLÉS, JOSE MIGUEL
C. A. Al Garbo
87
Senior masc
0:25:30
04:35
125
PUIGCERVER OLIVER, JUAN RAMON
Independent
88
Senior masc
0:25:31
04:35
126
FLETCHER, AMANDA
C. A. Run in the Sun
2
Veterans B fem
0:25:35
04:36
127
DEVESA MAYOR, JOSE RAMÓN
C. A. Llebeig Xàbia
22
Veterans A masc
0:25:40
04:37
128
MAS HERNÁNDEZ, LLORENÇ
Independent
89
Senior masc
0:25:41
04:37
129
CABRERA I IVARS, JOSEP ANDREU
C. A. Benissa
90
Senior masc
0:25:42
04:37
130
RONDA IVARS, JOSE LUIS
Independent
23
Veterans A masc
0:25:45
04:37
131
BAS MORAGUES, ANTONIO JOSÉ
C. A. Llebeig Xàbia
24
Veterans A masc
0:25:47
04:38
132
BOLUFER MAHIQUES, PEPE
C. A. Llebeig Xàbia
91
Senior masc
0:25:50
04:38
133
SAMPEDRO GADEA, ALFONSO
C. A. La Xara
92
Senior masc
0:25:51
04:39
134
SANTACREU IVARS, MIGUEL
C. A. Benissa
6
Juvenil masc
0:25:54
04:39
135
DELGADO DOMÍNGUEZ, MANUEL
Independent
93
Senior masc
0:25:55
04:39
136
CATALÁ CATALÁ, FCO. MIGUEL
C. A. Ondara
5
Veterans B masc
0:25:56
04:40
137
GRACIA VERDÚ, ANDRES
Independent
25
Veterans A masc
0:25:57
04:40
138
LLOPIS BOLUFER, VICENT
C. A. Franc Beneyto R. Denia
94
Senior masc
0:25:58
04:40
139
RUIZ PANIZA, ANTONIO MANUEL
C. A. Corremundos
26
Veterans A masc
0:25:58
04:40
140
VICENS LOUZAO, ENRIQUE
C. A. Dianium
7
Juvenil masc
0:25:59
04:40
141
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
Independent
27
Veterans A masc
0:26:00
04:40
142
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIO
Independent
95
Senior masc
0:26:06
04:41
143
MIRANDA MATEO, ANTONIO
C. D. Once
6
Veterans B masc
0:26:07
04:41
144
BONILLA PINO, JAVIER
Independent
28
Veterans A masc
0:26:09
04:42
145
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
Independent
96
Senior masc
0:26:14
04:43
146
RUIZ TOLEDO, DAVID
Independent
97
Senior masc
0:26:15
04:43
147
PÉREZ SIGNES, ALBERT
C. A. Gata
29
Veterans A masc
0:26:16
04:43
148
MORATAL GUIJARRO, FRANCISCO J.
Independent
98
Senior masc
0:26:16
04:43
149
GARCIA CORTES, JOSE RAMON
C. A. Llebeig Xàbia
30
Veterans A masc
0:26:17
04:43
150
BOLUFER CARDONA, JUAN BAUTISTA
C. A. Llebeig Xàbia
31
Veterans A masc
0:26:18
04:43
151
SAPENA SEGARRA, PERE
C. A. Llebeig Xàbia
32
Veterans A masc
0:26:20
04:44
152
MONCHO PEDRO, JOSE VICENTE
G. E. Gatense
99
Senior masc
0:26:20
04:44
153
CASELLES LLOBELL, JOAN FRANCESC
C. A. Gata
33
Veterans A masc
0:26:29
04:45
154
GIMÉNEZ PRATS, SILVIA
C. A. Safor - P. Las Salinas
1
Veterans A fem
0:26:33
04:46
155
MARTIN TORRES, JAVIER
Independent
34
Veterans A masc
0:26:40
04:47
156
BISQUERT ALVADO, INMA
C. A. Sense Pressa El Verger
5
Senior fem
0:26:42
04:48
157
BISQUERT CHOLBI, JOAN
C. A. Llebeig Xàbia
100
Senior masc
0:26:43
04:48
158
SEGARRA BOLUFER, ANTONIO
Independent
101
Senior masc
0:26:44
04:48
159
CODINA OLIVARES, JUAN CARLOS
C. A. Tortuga Algemesí
35
Veterans A masc
0:26:46
04:48
160
JIMÉNEZ BORREGUERO, CANDIDO
C. A. Tortuga Algemesí
7
Veterans B masc
0:26:46
04:48
161
CARDONA GAVILÁ, MIGUEL J.
Independent
102
Senior masc
0:26:47
04:49
162
PARADA DEVESA, XIMO
Independent
103
Senior masc
0:26:48
04:49
163
MENGUAL I FERRANDO, AURELI
Independent
36
Veterans A masc
0:26:50
04:49
164
MUT BUIGUES, RICARDO
Independent
104
Senior masc
0:26:53
04:50
165
IVARS NOGUERA, FRANCISCO
Independent
105
Senior masc
0:26:56
04:50
166
CERVERA CAPO, FRANCISCO
C. A. Benissa
106
Senior masc
0:27:03
04:51
167
CHOLBI PÉREZ, MIGUEL ANGEL
C. A. La Faixa
37
Veterans A masc
0:27:05
04:52
168
MENGUAL PIERA, IGNACIO
G. E. Gatense
107
Senior masc
0:27:06
04:52
169
CASELLES BORRELL, GABRIEL
C. A. Gata
108
Senior masc
0:27:07
04:52
170
SIGNES SIGNES, VICENT
C. A. Gata
38
Veterans A masc
0:27:11
04:53
171
GARCIA MARTÍNEZ, SALVADOR
C. Elda Triatló
109
Senior masc
0:27:12
04:53
172
SALORT MARTIN, PEDRO MANUEL
Independent
110
Senior masc
0:27:13
04:53
173
FERRER BUIGUES, MIQUEL
C. A. Corremundos
111
Senior masc
0:27:25
04:55
174
ROLDÁN USÓ, PILAR
S. D. Correcaminos
3
Veterans B fem
0:27:25
04:55
175
VILARIÑO CLAUSÍ, JAVIER
Independent
39
Veterans A masc
0:27:31
04:56
176
BAÑULS PINEDA, MAITE
C. A. Corremundos
6
Senior fem
0:27:31
04:57
177
TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL
C. A. Safor - P. Las Salinas
112
Senior masc
0:27:38
04:58
178
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
C. A. Safor - P. Las Salinas
2
Veterans A fem
0:27:38
04:58
179
IVARS LÓPEZ, MIGUEL VICENTE
Independent
40
Veterans A masc
0:27:39
04:58
180
MARTÍ TORRES, SERGI
Independent
113
Senior masc
0:27:42
04:58
181
SERRANO RODRÍGUEZ, JUAN
Independent
41
Veterans A masc
0:27:43
04:59
182
JIMÉNEZ REVIEJO, BENJAMIN
C. A. Tortuga Algemesí
114
Senior masc
0:27:45
04:59
183
ANDRADA MULET, JAIME
C. A. Al Garbo
115
Senior masc
0:27:50
05:00
184
BERGER SCHÄRER, SYLVIA
C. A. Gata
4
Veterans B fem
0:27:51
05:00
185
CASELLES GARCIA, VICENTA
Independent
5
Veterans B fem
0:27:53
05:01
186
RIBES CUELLO, MARIO
Independent
116
Senior masc
0:27:58
05:01
187
MENGUAL MULET, JOSE ANTONIO
C. A. Imatge Peluqueros
117
Senior masc
0:28:01
05:02
188
SAPENA PÉREZ-SANTAMARIA, YOLANDA
Independent
3
Veterans A fem
0:28:18
05:05
189
OCHOA ROSELLÓ, FANI
C. A. Franc Beneyto R. Denia
4
Veterans A fem
0:28:25
05:06
190
LLEDÓ MENGUAL, GUILLERMO
C. A. Franc Beneyto R. Denia
42
Veterans A masc
0:28:37
05:08
191
FAJARDO LARIO, ANTONIA
C. A. La Xara
6
Veterans B fem
0:28:38
05:09
192
BREITER, KARL HEINZ
C. A. Corremundos
8
Veterans B masc
0:29:19
05:16
193
BISQUERT ZARAGOZA, JUAN ANTONIO
C. A. Ondara
118
Senior masc
0:29:26
05:17
194
RIPOLL CRESPO, ANTONIO
C. A. Imatge Peluqueros
119
Senior masc
0:29:49
05:21
195
COLOMA SIGNES, FRANCISCO
Independent
120
Senior masc
0:29:49
05:21
196
CASELLES MULET-GUARDIOLA, TONI
C. A. Gata
121
Senior masc
0:29:57
05:23
197
CERVERA TUR, SALVADOR
Independent
9
Veterans B masc
0:30:10
05:25
198
STRAUSS, DORIS
C. A. Corremundos
7
Veterans B fem
0:30:16
05:26
199
BREITER, IRIS
C. A. Corremundos
5
Veterans A fem
0:30:17
05:26
200
BATALLER ARIAS, JUAN PABLO
Independent
122
Senior masc
0:30:19
05:27
201
MARTIN CABRERA, JOSE MANUEL
G. E. Gatense
123
Senior masc
0:30:24
05:27
202
VALLES SOLER, Mª CARMEN
C. A. Llebeig Xàbia
7
Senior fem
0:30:27
05:28
203
COLOMER I MAYANS, VICENT
C. A. Llebeig Xàbia
43
Veterans A masc
0:30:30
05:29
204
PEDRO SALVÁ, SALVADOR
Independent
10
Veterans B masc
0:30:43
05:31
205
SÁNCHEZ FUENLLANA, JUAN
Independent
44
Veterans A masc
0:30:43
05:31
206
RAMIS COSTA, SUSANA
Independent
6
Veterans A fem
0:31:33
05:40
207
OCHOA ROSELLÓ, MARI ANGELES
C. A. Franc Beneyto R. Denia
8
Veterans B fem
0:31:33
05:40
208
FERRERAS RIESCO, ISMAEL
Independent
11
Veterans B masc
0:31:46
05:42
209
CHORNET MESTRE, ANTONIA
Independent
7
Veterans A fem
0:32:01
05:45
210
SOLER ARBONA, MARIA JOSE
Independent
8
Veterans A fem
0:32:02
05:45
211
BALLESTER TAVERNER, XAVIER
Independent
124
Senior masc
0:32:03
05:45
212
TAVERNER TAVERNER, JOSE FERNANDO
Independent
125
Senior masc
0:32:03
05:45
213
MENGUAL DOMENECH, JUAN
Independent
12
Veterans B masc
0:32:03
05:45
214
CARRILLO PRIMERO, ELENA
Independent
8
Senior fem
0:32:04
05:45
215
GALAN PÉREZ, ANA
C. A. La Xara
9
Veterans B fem
0:32:05
05:46
216
IVARS GINER, FRANCISCO
C. A. La Xara
13
Veterans B masc
0:32:05
05:46
217
SAPENA SERRA, VICTOR
C. A. La Xara
126
Senior masc
0:32:05
05:46
218
SIGNES CARRIÓ, ANA
C. A. Corremundos
9
Senior fem
0:32:19
05:48
219
MORARU, MARINEL
Independent
127
Senior masc
0:32:38
05:52
220
SAAVEDRA PASTOR, ADOLFO
Independent
128
Senior masc
0:32:46
05:53
221
WORRAL, MALCOM
Independent
14
Veterans B masc
0:33:30
06:01
222
BIXQUERT SANCHIS, LAURA
Independent
10
Senior fem
0:33:35
06:02
223
MARIA i FEMENIA, HERMENEGILD
Independent
129
Senior masc
0:33:35
06:02
224
ESCOIN SAPENA, ADRIÁ
Independent
8
Juvenil masc
0:33:43
06:03
225
DE TENA MARTIN, FRANCESC
Independent
9
Juvenil masc
0:33:43
06:03
226
PALU CRESPO, JUAN BAUTITSTA
Independent
45
Veterans A masc
0:33:50
06:05
227
ESCOIN GARCIA, FRANCESC
Independent
46
Veterans A masc
0:33:52
06:05
228
BUIGUES ROMERA, JOAN
Independent
130
Senior masc
0:34:06
06:07
229
RIBES SOLER, JOSEP
C. A. Sense Pressa El Verger
47
Veterans A masc
0:34:24
06:11
230
CARPI PÉREZ, MARIA JOSE
C. A. Sense Pressa El Verger
11
Senior fem
0:34:24
06:11
231
PÉREZ GONZÁLEZ, TERE
C. A. Sense Pressa El Verger
9
Veterans A fem
0:34:24
06:11
232
PAREDES PATIÑO, JUAN
C. A. Les Senilleres
131
Senior masc
0:35:24
06:21
233
FRASQUET MENGUAL, MARI CARMEN
C. A. Les Senilleres
12
Senior fem
0:35:25
06:22
234
FRASQUET MENGUAL, SERGI
C. A. Les Senilleres
132
Senior masc
0:35:26
06:22
235
SALA BERNABEU, ISABEL
Independent
10
Veterans B fem
0:35:26
06:22
236
PAREDES PATIÑO, GEMA
C. A. Les Senilleres
13
Senior fem
0:35:26
06:22
237
SIGNES ALEMANY, TERESA
Independent
14
Senior fem
0:35:27
06:22
238
FRASQUET MENGUAL, ALEX
C. A. Les Senilleres
133
Senior masc
0:35:27
06:22
239
GRIMALT SIGNES, JAVIER
C. Córrer El Garbí
48
Veterans A masc
0:35:27
06:22
240
CASELLES MAS, PEDRO
Independent
15
Veterans B masc
0:36:20
06:31
241
MARTIN PRIMERO, GERMAN
Independent
0
Caminant
0:41:34
07:28
242
HERNÁNDEZ PRIMERO, BEATRIZ
Independent
0
Caminant
0:41:35
07:28
243
MAHIQUES FONT, TERE
Independent
0
Caminant
0:44:25
07:59
244
MENGUAL SIGNES, JOSEFA MARIA
Independent
0
Caminant
0:44:25
07:59
245
FERRANDO JULIA, SABINA
Independent
0
Caminant
0:45:09
08:06
246
CANTÓ LLOPIS, MARI
Independent
0
Caminant
0:45:27
08:10
247
JUAN RUBIO, RITA
Independent
0
Caminant
0:48:30
08:42
248
MARTÍNEZ PARDO, LEONOR
C. A. El Valle
0
Caminant
0:48:30
08:43
249
AUSIAS ZARAGOZI, IGNACIA JOSEFA
C. A. Novelda Carmencita
0
Caminant
0:48:31
08:43
250
RUIZ MALONDA, CELIA
C. A. Corremundos
0
Caminant
0:51:06
09:11
251
MALONDA CERVERA, MARIA JOSE
Independent
0
Caminant
0:51:06
09:11
252
PEDROS GINESTAR, ANA
Independent
0
Caminant
0:54:48
09:47
253
PEDRO SALVÁ, PEPA
Independent
0
Caminant
0:54:32
09:48
254
PEDRO SALVÁ, MARIA
Independent
0
Caminant
0:55:06
09:54
255
PEDROS GINESTAR, Mª JOSE
Independent
0
Caminant
0:55:06
09:54
256
FORNÉS PEDRO, EMILIA
Independent
0
Caminant
0:55:07
09:54
257
SARRIÓ GRIMALT, MARIA
Independent
0
Caminant
0:57:08
10:15
258
ANDRADA PANTOJA, ANTONIA
Independent
0
Caminant
0:57:08
10:16

   
SOM ESPORT 2008: Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves