XV Cursa del Raval - Memorial Vicent Mañó
Patrocina: Ajuntament de GandiaDijous 6 de desembre de 2007
Hora:
Xiquets a partir de les 10.00 hores
Prova reina a les 11.30 h.


Distància:

Prova Reina 10,550 Km
+ CLASSIFICACIONS >>


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XV CURSA A PEU DEL RAVAL - Memorial Vicent Mañó

Cronometratge Som Esport

Següent Últim
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Absolut Masculí
C. A. Dianium
0:34:28
03:16
2
MARTÍNEZ GÓMEZ, LUIS FÉLIX
2
Absolut Masculí
C. A. Bikila Nike Valencia
0:34:33
03:17
3
BOU SOLER, F. XAVIER
3
Absolut Masculí
C. A. Corbera
0:34:36
03:17
4
CARDONA TORRES, IGNACIO
4
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:37
03:17
5
MICO MARTÍNEZ, ANDRES
5
Absolut Masculí
Independent
0:34:46
03:18
6
GARCIA LÓPEZ, JACOB
6
Absolut Masculí
C. A. La Valldigna
0:35:11
03:20
7
REINA MORENILLA, JESUS
1
Veterans A Masculí
C. A. Atletes Xàtiva
0:35:43
03:23
8
CALATAYUD FRANCÉS, RUBEN
7
Absolut Masculí
C. A. Vila d' Alaquàs
0:35:52
03:24
9
LÓPEZ PÉREZ, ANTONIO
2
Veterans A Masculí
C. A. Bikila Nike Valencia
0:35:52
03:24
10
MORAL ROMERO, PEDRO
8
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:36:27
03:27
11
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
1
Veterans B Masculí
C. A. Dianium
0:36:50
03:30
12
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
9
Absolut Masculí
C. A. Dianium
0:36:50
03:30
13
GIMENO BENAVENT, JUAN
10
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:54
03:30
14
CASTELLÓ CERVERA, ENRIQUE
3
Veterans A Masculí
C. A. Cárnicas Serrano
0:37:04
03:31
15
CEBOLLA LINARES, FELICIANO
11
Absolut Masculí
Independent
0:37:10
03:31
16
BOUCHNAFA, JAMAL
1
Junior Masculí
A. D. Al-Mudayna
0:37:29
03:33
17
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
12
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:32
03:34
18
NAVARRO GARCIA, VICENTE
2
Veterans B Masculí
A. J. O. S. Xàtiva
0:37:35
03:34
19
BOU SOLIBA, JESUS
13
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:52
03:35
20
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
14
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:03
03:36
21
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
15
Absolut Masculí
C. Córrer La Llebre
0:38:09
03:37
22
FRANCO MARTÍNEZ, JOSEP
16
Absolut Masculí
C. A. El Castellet
0:38:09
03:37
23
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
17
Absolut Masculí
C. A. Dianium
0:38:10
03:37
24
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
4
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:38:20
03:38
25
MASANET SANCHO, ANTONIO
18
Absolut Masculí
C. A. Dianium
0:38:23
03:38
26
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
19
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:27
03:39
27
CAUDELI GARCIA, VICENT
20
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:31
03:39
28
MOYA MARCILLA, CARLOS LUIS
21
Absolut Masculí
C. Córrer Galgos
0:38:44
03:40
29
SANCHIS IBAÑEZ, ANTONIO
22
Absolut Masculí
Independent
0:38:48
03:41
30
MONTAÑEZ DE LA HOZ, JUAN CARLOS
23
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:50
03:41
31
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
24
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:50
03:41
32
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
3
Veterans B Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:51
03:41
33
BENEYTO ABAD, FRANC
5
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:51
03:41
34
EGIDO CATALÁ, JUAN CARLOS
25
Absolut Masculí
C. A. Cullera
0:38:52
03:41
35
BORDERA JUAN, JOSE VICENTE
26
Absolut Masculí
C. A. El Castellet
0:38:58
03:42
36
PÉREZ MARIN, EMILIO
27
Absolut Masculí
A. D. Al-Mudayna
0:39:05
03:42
37
MOMPARLER MARTÍNEZ, DAVID
28
Absolut Masculí
C. T. El Corriol Extrem
0:39:12
03:43
38
GIL TORMO, SAMUEL
29
Absolut Masculí
Independent
0:39:15
03:43
39
LLIDÓ COTS, VICENTE
30
Absolut Masculí
C. T. El Corriol Extrem
0:39:19
03:44
40
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
6
Veterans A Masculí
Independent
0:39:23
03:44
41
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B Femení
C. A. Dianium
0:39:24
03:44
42
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
31
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:25
03:44
43
DENIA MORENO, ANDRES
7
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:39:33
03:45
44
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
8
Veterans A Masculí
C. T. El Corriol Extrem
0:39:41
03:46
45
NAVARRO RIOS, EDUARDO
1
Veterans C Masculí
C. Córrer Galgos
0:39:43
03:46
46
ROMAN CORIA, DANIEL
32
Absolut Masculí
C. Córrer Galgos
0:39:44
03:46
47
CANET GIL, JOAQUIM
33
Absolut Masculí
C. A. Xio
0:39:48
03:46
48
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
34
Absolut Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:49
03:46
49
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
9
Veterans A Masculí
C. Esportiu Ambra
0:39:50
03:47
50
OSUNA ANGE, MANUEL
35
Absolut Masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:40:02
03:48
51
CASELLES PEDRO, JOSE
10
Veterans A Masculí
C. A. Gata
0:40:05
03:48
52
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
36
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:09
03:48
53
FOGUES DOMENECH, PACO
37
Absolut Masculí
Independent
0:40:10
03:48
54
JUKSA, DAVID
2
Junior Masculí
Independent
0:40:13
03:49
55
ALVAREZ ALONSO, LUIS GERARDO
38
Absolut Masculí
C. A. Benidorm
0:40:14
03:49
56
MANCEBO PENADES, VICTOR
39
Absolut Masculí
Independent
0:40:15
03:49
57
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
40
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:16
03:49
58
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
41
Absolut Masculí
Independent
0:40:17
03:49
59
CALDERON GARCIA, VICENT
42
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:40:20
03:49
60
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
43
Absolut Masculí
C. A. Cametes Spat
0:40:21
03:50
61
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
44
Absolut Masculí
C. A. Xeresa
0:40:22
03:50
62
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
11
Veterans A Masculí
C. A. Sueca
0:40:24
03:50
63
VIZUETE GARCIA, ILDEFONSO
4
Veterans B Masculí
C. A. Benidorm
0:40:28
03:50
64
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
45
Absolut Masculí
C. Córrer La Llebre
0:40:34
03:51
65
BLASCO GEA, XAVIER
46
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:36
03:51
66
GOMAR GARCIA, JUANJO
47
Absolut Masculí
Independent
0:40:36
03:51
67
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
12
Veterans A Masculí
Independent
0:40:40
03:51
68
NAVARRO MARTIN, MIGUEL A.
48
Absolut Masculí
C. A. La Rabosa
0:40:44
03:52
69
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
49
Absolut Masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:40:44
03:52
70
MICO CEBOLLA, CARLES
3
Junior Masculí
C. A. Sueca
0:40:47
03:52
71
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
50
Absolut Masculí
C. T. Prodesport Gandia
0:40:51
03:52
72
BOIX PONS, MIGUEL ANGEL
13
Veterans A Masculí
Independent
0:40:51
03:52
73
GISBERT MOLINA, JAUME
14
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:55
03:53
74
FALCÓ I MAS, JOAN MARC
51
Absolut Masculí
Independent
0:40:56
03:53
75
MALONDA GARCIA, JUAN RAMON
15
Veterans A Masculí
Independent
0:40:58
03:53
76
BARRACHINA PERIS, JULIO
52
Absolut Masculí
C. A. Benidorm
0:40:59
03:53
77
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
53
Absolut Masculí
C. A. Corremundos
0:41:00
03:53
78
SOLER GINESTAR, SERGI
54
Absolut Masculí
C. A. Ondara
0:41:00
03:53
79
VALERO NOVA, JAIME
55
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:41:03
03:54
80
GÓMEZ INSA, JOSE FRANCISCO
16
Veterans A Masculí
C. A. Xeresa
0:41:10
03:54
81
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
56
Absolut Masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:41:11
03:54
82
APARISI I CARRIÓ, VICENT
57
Absolut Masculí
C. A. Ondara
0:41:14
03:55
83
PÉREZ BOLUMAR, ROBERTO
2
Veterans C Masculí
C. A. Saltamontes
0:41:17
03:55
84
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
17
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:18
03:55
85
ROCHER SASTRE, FERRAN
18
Veterans A Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:19
03:55
86
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
58
Absolut Masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:41:19
03:55
87
ESTEBAN BLAY, RICARDO
59
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:20
03:55
88
SEBASTIÁ VELLÓ, FRANCISCO
60
Absolut Masculí
C. A. Xeresa
0:41:21
03:55
89
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
19
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:41:30
03:56
90
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
5
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:31
03:56
91
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
61
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:33
03:56
92
VICENS PASTOR, FERNANDO
62
Absolut Masculí
C. Esportiu Ambra
0:41:36
03:57
93
MENGUAL SERRA, VICENT
6
Veterans B Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:39
03:57
94
MIRASOL RUBIO, ERNESTO
63
Absolut Masculí
Independent
0:41:43
03:57
95
MARTÍ PUIG, ANDRES
64
Absolut Masculí
Independent
0:41:45
03:58
96
LLORENS PERALES, JOSEP
65
Absolut Masculí
C. A. El Castellet
0:41:50
03:58
97
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
66
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:55
03:58
98
VALLÉS COSTA, CARLOS
4
Junior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:59
03:59
99
RODRÍGUEZ LÓPEZ, SERGIO
5
Junior Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:59
03:59
100
VIDAL SUCH, JOAN
67
Absolut Masculí
C. A. L' Olleria
0:42:08
04:00
101
BLASCO CERVERA, SALVADOR
20
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:42:10
04:00
102
SERRANO ESPINAR, JAVIER
21
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
0:42:11
04:00
103
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
68
Absolut Masculí
C. A. La Valldigna
0:42:13
04:00
104
SÁNCHEZ ALIAGA, JORGE
69
Absolut Masculí
C. A. Benidorm
0:42:19
04:01
105
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
22
Veterans A Masculí
Independent
0:42:26
04:01
106
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
7
Veterans B Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:42:26
04:01
107
MARCO RUIZ, DIEGO
3
Veterans C Masculí
C. A. Benidorm
0:42:27
04:01
108
SALA MIÑANA, EMILIO
70
Absolut Masculí
C. A. Favara
0:42:28
04:02
109
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
8
Veterans B Masculí
C. A. Favara
0:42:30
04:02
110
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
23
Veterans A Masculí
C. A. Benidorm
0:42:32
04:02
111
PÉREZ JORDÁ, CARLOS
71
Absolut Masculí
C. A. Favara
0:42:37
04:02
112
LLINARES I SINARCAS, EMILI
24
Veterans A Masculí
C. Triatló Sueca
0:42:40
04:03
113
BAENA CARRIÓN, SEBASTIAN
72
Absolut Masculí
C. A. Vilamarxant
0:42:41
04:03
114
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A Femení
C. A. Benidorm
0:42:43
04:03
115
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
73
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:43
04:03
116
CAÑAS SÁNCHEZ, PABLO
6
Junior Masculí
C. A. Benidorm
0:42:43
04:03
117
FLORES ALBELDA, JAVIER
74
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:44
04:03
118
FAYOS VERGARA, PEDRO
9
Veterans B Masculí
C. Hàndbol Riola
0:42:45
04:03
119
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
75
Absolut Masculí
C. Córrer Xeraco
0:42:49
04:04
120
GRAU ESTRUCH, OSCAR
76
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:50
04:04
121
GANDIA CEBOLLA, BENJAMIN
77
Absolut Masculí
C. A. Sueca
0:42:57
04:04
122
LLOPIS CHÁFER, JOSE
78
Absolut Masculí
C. A. La Mallà
0:42:58
04:04
123
COLOMA VILANOVA, FERNANDO
79
Absolut Masculí
C. A. Les Llebres
0:43:00
04:05
124
COSTA JORDA, MIGUEL
10
Veterans B Masculí
C. A. l' Espenta
0:43:02
04:05
125
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
25
Veterans A Masculí
C. Esportiu Ambra
0:43:02
04:05
126
ROMERO SALADO, JOSE
26
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:43:05
04:05
127
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
80
Absolut Masculí
C. A. Xeresa
0:43:06
04:05
128
PÉREZ LLOMBART, CARLOS
27
Veterans A Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:43:08
04:05
129
FERRER ALEMANY, SALVADOR
28
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:43:08
04:05
130
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
29
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
0:43:08
04:05
131
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
81
Absolut Masculí
C. C. Les Tortugues Coixes
0:43:09
04:05
132
MILLAN CANO, PACO
82
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:09
04:05
133
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
83
Absolut Masculí
C. A. l' Espenta
0:43:10
04:06
134
SEGARRA SELMA, FRANCISCO
84
Absolut Masculí
C. A. Sollana
0:43:11
04:06
135
SIGNES OROVAY, JAVIER
11
Veterans B Masculí
Independent
0:43:17
04:06
136
VIDAL GARCIA, MARIA JOSE
2
Veterans A Femení
C. A. Guadassuar
0:43:19
04:06
137
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
30
Veterans A Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:19
04:06
138
BOU SERRALTA, VICENT
12
Veterans B Masculí
C. A. Xeresa
0:43:20
04:07
139
SERVER AUSINA, JOSEP
31
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:43:22
04:07
140
RIVERA AISA, BERTA
1
Absolut Femení
C. A. Dianium
0:43:25
04:07
141
SABATER SAVALL, MANUEL
32
Veterans A Masculí
C. A. l' Espenta
0:43:29
04:07
142
COLOMA VILANOVA, DAVID
85
Absolut Masculí
C. A. Les Llebres
0:43:29
04:07
143
SANSALONI VERCHER, ROSA
2
Veterans B Femení
C. A. La Valldigna
0:43:30
04:07
144
SOLER SALA, JUAN RAMON
33
Veterans A Masculí
C. A. La Valldigna
0:43:33
04:08
145
MOSCARDÓ PARADA, EDUARDO
86
Absolut Masculí
C. A. Alzira
0:43:35
04:08
146
RODRÍGUEZ TORRES, JOSE
87
Absolut Masculí
C. Córrer Xeraco
0:43:37
04:08
147
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
88
Absolut Masculí
C. A. Benidorm
0:43:37
04:08
148
FAUS CERDÁ, JOAQUIN
89
Absolut Masculí
G. A. Teuladí
0:43:38
04:08
149
BLASCO GEA, DANI
90
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:40
04:08
150
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
13
Veterans B Masculí
C. Esportiu Ambra
0:43:42
04:09
151
SILVESTRE DIAGO, LEO
91
Absolut Masculí
C. A. Cullera
0:43:44
04:09
152
ALARIO PELEGRÍ, JOSE ANTONIO
92
Absolut Masculí
Independent
0:43:46
04:09
153
REYES GARCIA, FRANCISCO
14
Veterans B Masculí
C. A. Favara
0:43:48
04:09
154
MATA PONS, JAVIER
93
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:43:48
04:09
155
ESCORTELL BOU, JAIME
94
Absolut Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:50
04:09
156
CANET MERI, GEMA
2
Absolut Femení
Independent
0:43:52
04:09
157
CANO JORDAN, INOCENCIO
95
Absolut Masculí
Independent
0:43:52
04:10
158
FUSTER BATALLER, JOSEP
96
Absolut Masculí
Independent
0:43:55
04:10
159
CISCAR ROSELL, JOSE
34
Veterans A Masculí
C. A. Corbera
0:43:57
04:10
160
MORANT CANO, ENRIC
97
Absolut Masculí
C. Alpí Gandia
0:43:58
04:10
161
ABELLAN MORENO, JOSE LUIS
98
Absolut Masculí
Independent
0:44:02
04:10
162
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
35
Veterans A Masculí
C. A. Corremundos
0:44:04
04:11
163
SANCHIS OCHOA, MIGUEL ANGEL
99
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:44:04
04:11
164
PEÑA MARTÍNEZ, JOSE MANUEL
15
Veterans B Masculí
C. A. Benidorm
0:44:05
04:11
165
CISCAR MORATÓ, VICENT
100
Absolut Masculí
C. A. Favara
0:44:05
04:11
166
PERRY, MARCO LEE
101
Absolut Masculí
C. A. La Faixa
0:44:06
04:11
167
PLÁ SANCHIS, TOMAS
102
Absolut Masculí
C. A. Tortuga Algemesí
0:44:07
04:11
168
AGUADO CARLOS, IVAN
103
Absolut Masculí
C. A. La Rabosa
0:44:07
04:11
169
CISCAR INGLADA, JOSEP
7
Junior Masculí
C. A. Sueca
0:44:08
04:11
170
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
36
Veterans A Masculí
Independent
0:44:08
04:11
171
IVARS GINER, FRANCISCO
16
Veterans B Masculí
Independent
0:44:09
04:11
172
PLÁ ESCOLANO, DAVID
104
Absolut Masculí
C. A. Sarvatxo
0:44:12
04:11
173
MORENO AGUADO, FRANCISCO
105
Absolut Masculí
Independent
0:44:13
04:11
174
FERRER GARCIA, JOSE
106
Absolut Masculí
C. Córrer Xeraco
0:44:14
04:12
175
VIDAL BATALLER, DIEGO
107
Absolut Masculí
C. A. Rótova
0:44:14
04:12
176
ALDECOA PRIMERO, GUSTAVO
108
Absolut Masculí
Independent
0:44:18
04:12
177
FRANCÉS CORONADO, SERGIO
109
Absolut Masculí
Independent
0:44:20
04:12
178
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
37
Veterans A Masculí
C. Córrer El Garbí
0:44:20
04:12
179
RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR
3
Veterans A Femení
C. A. Molina Avesco
0:44:21
04:12
180
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
110
Absolut Masculí
C. A. Xeresa
0:44:22
04:12
181
MONJO BAIXAULÍ, JOSEP RAMON
38
Veterans A Masculí
C. A. Sueca
0:44:23
04:12
182
GAVILÁ MIÑANA, JESÚS
17
Veterans B Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:24
04:13
183
RIBERA VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL
39
Veterans A Masculí
C. Córrer Peus Quets
0:44:25
04:13
184
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
40
Veterans A Masculí
C. A. Benissa
0:44:26
04:13
185
JORGE RODRIGO, AITOR
111
Absolut Masculí
C. Córrer A peu plá
0:44:28
04:13
186
ESCRIHUELA GRAO, EDUARDO
112
Absolut Masculí
Independent
0:44:29
04:13
187
FERNÁNDEZ LUNA, JOSÉ
41
Veterans A Masculí
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:31
04:13
188
ESCRIVÁ I VIDAL, FERNANDO
113
Absolut Masculí
C. Córrer El Garbí
0:44:33
04:13
189
BONET i CAMPS, JOSEP VICENT
42
Veterans A Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:44:35
04:14
190
MUT MORANT, JOSE A.
114
Absolut Masculí
C. A. La Xara
0:44:36
04:14
191
MALONDA PÉREZ, EDUARDO
115
Absolut Masculí
Independent
0:44:39
04:14
192
IVARS ADROVER, ALBERTO
116
Absolut Masculí
C. T. El Corriol Extrem
0:44:42
04:14
193
LÓPEZ LURBE, FERNANDO
117
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:42
04:14
194
GIL MACHÍ, JUAN CARLOS
43
Veterans A Masculí
C. Córrer Galgos
0:44:42
04:14
195
GONZÁLEZ RIBES, JOSE
0
No inscrit
C. T. Prodesport Gandia
0:44:43
04:14
196
GOZALBO CHIVA, ANTOLIN M.
18
Veterans B Masculí
Independent
0:44:45
04:15
197
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
118
Absolut Masculí
Independent
0:44:46
04:15
198
ALBEROLA TERUEL, SERGI
119
Absolut Masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:44:47
04:15
199
APARISI I CARRIÓ, JAUME
120
Absolut Masculí
C. A. Ondara
0:44:47
04:15
200
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
121
Absolut Masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:48
04:15

Col·laboren:

Col·laboren
Refrigeració VIMACO - Tendes ANTONI GOMAR - Pastissería SALVA - Fustería JUANVI- Supermercats “HIPER-PATRI” - Flors i Video NOGUERA - Mercat Municipal “EL PRADO” - CarrerasPopulares.com - Nou Píndaro - Gente de la Safor - SOM ESPORT - 3 ½ Noticies - LAS PENYAS - Taller de chapa y pintura JAUME

Disseny Web: Som Esport